Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

ReVeN_PL :D Fizyka w tej grzej jest wyrąbana w kosmos :P Aż chce się patrzeć na te zderzenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze podamy konkretna date i godzine :)) proponuje niedzielni wieczor to jest 4.stycznia 2009roku o godzinie 20 :) osoby wpisujace sie na to pisac ze beirzecie udzial :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę też się dołączyć ?? Mój PSN ID: Dorian0695 jakby co to pisać że Burnout Paradise ps3site

PS. Chciałbym zdobyć te wszystkie trofea online xD

Edytowane przez beka2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde.. kokretna date podac i godzine i wszyscy p[owiedziec czy bedziecie ;/ \]

jak chce ktos grac teraz to gg 6304162

Edytowane przez EvilDantePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak, zdobylem platyne ale mi nie zaliczylo tego trofea: complete 10 timed challenge ale zrobilem 10. Wiecie jak to zaliczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tak, zdobylem platyne ale mi nie zaliczylo tego trofea: complete 10 timed challenge ale zrobilem 10. Wiecie jak to zaliczyc?

Nie ten dział. Napisz w "pomoc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jednak pomoc xD ... moze trzeba 10 na raz ;p albo nie wiem

na pewno nie 10 z rzędu. Spróbuj przejść jeszcze jeden, może zaskoczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zbiera jakaś ekipa na Wildcats stadium ?? bo mój kumpel też chce to zrobić ^^ PSNID:Mazi16 zaproście go bo on trochę nie ogarnięty jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tak, zdobylem platyne ale mi nie zaliczylo tego trofea: complete 10 timed challenge ale zrobilem 10. Wiecie jak to zaliczyc?

to jest bug. zgraj sejwa z gry na pendrive, skasuj sejwa z konsoli. odpal grę od nowa, nastawiając się tylko na to trofeum i od nowa próbuj. szczególnie trasy wschodnie i północne, które mają po 3-10 sekund. później wgraj starego sejwa z pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi juz kilka trofeow uszlo ;p np za licenjce D nie dostalem ;p albo za bilrobty xD a dodam ze mam juz ost. licencje i rozwalone 100 bilrodow xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi juz kilka trofeow uszlo ;p np za licenjce D nie dostalem ;p albo za bilrobty xD a dodam ze mam juz ost. licencje i rozwalone 100 bilrodow xD

No właśnie widziałem, że masz bardzo dziwnie te trofea porobione. Pecha masz z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehen no widzisz xD ... moze ktos ma pomysl jak zdobyc te trofea?? xD tylko nie mowic ze grac od nowa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehen no widzisz xD ... moze ktos ma pomysl jak zdobyc te trofea?? xD tylko nie mowic ze grac od nowa ;p

Nie podsyłałeś nikomu swojego konta albo coś podobnego? Bo to bardzo dziwne. Choć niby były problemy chyba z synchronizacją trofeów przy fw2.53, coś takiego czytałem. Ale czy to prawda i czy ciebie to dotknęło, tego nie wiem.

Chyba nie masz innego wyjścia, kiepsko to wygląda:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podsyłałeś nikomu swojego konta albo coś podobnego? Bo to bardzo dziwne. Choć niby były problemy chyba z synchronizacją trofeów przy fw2.53, coś takiego czytałem. Ale czy to prawda i czy ciebie to dotknęło, tego nie wiem.

Chyba nie masz innego wyjścia, kiepsko to wygląda:(

Nawet gdyby nie zsynchronizowały by mu się wtdy trofea, teraz by mu się na liczyły. Ja tak miałem w resistance 2 i musiałem przechodzić 2 raz. Jest to albo błąd gry albo FW. Przykro mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ;p szczerze wisi mi to ;p gram nie dla trofeow tylko 4FUN ;] ;] a co do konta nikomu nie podsylalem ;p nie jestem glupi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w Burnouta on-line dla odmiany z kimś rozumiejącym polski język.Mój PSN ID - Zoldator. Szukam też pomocy z "wildatsowskim" trofeum, jednym z ostatnich jakie mi zostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×