Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Piekne gole z 40 metrow - dla mnie to jest wyazone. Nie wiem kiedy grales w pesa. Moze gracze sobie na tyle sami pozmieniali gre, ze nie kojarze tego o czym mowisz? Na pes6j online chodzi pod konkretnym patchem robionym przez fanow. Zejscie ze skrzydla - to mozna bylo duzo latwiej powstzryamc niz cyborgów w najnowzsym pesie.

Jedyne co mnie irytowalo to strzały z polobrotu po podaniu po ziemi z boku.

Tak czy siak - gralo sie duzo przyjemniej niz w to co konami nam aktualnie zaserwowało.

Poza tym, do kurwy nedzy, jak mozna od 10 lat nie potrafic wzniesc sie chociaz o pol poziomu wyzej? Nowa generacja konsol, nowe mozliwosci, OGROMNY feedback ze strony graczy a my wciaz dostajemy cos gorszego niz produkcja z ps2...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczysz wyżej wymienionym punktom? Przecież w szóstce to była norma. Wiesz o tym przecież....

w 6 byl chyba jeszcze stary dobry brazylijski ronaldo ?:) pamietam tez ze niejaki ailton z shalke 04 dobrze jechal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o 6 na aktualnych skladach, bo tylko takimi ludzie grają online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tej gry juz nie ma.W pesa grałem od trzeciej jego edycji.Pieknie sie smigało z kolegami.I tak było do tej edycji ktora jest przykładem jak można spie...dolić dokładnie wszystko.Takiej przypadkowości w zagraniach.strzałach o obronie nie wspominając nie widziałem nigdy wcześniej.W to się nie da grać!Nie ma w tej grze ani grama przyjemności.Wydaj mi się ze konami zrobiło gre z mysla o przypadkowych graczach zapominajac o starych wiernych fanach.Oczywiście zaraz pewnie posypią sie posty że jestem fatalny i grać nie potrafie...Mam to w d..pie.Mnie ten pes rozczarował mega negatywnie.Nigdy wcześniej nie wyrzuciłem gry do kosza,bo szkoda kasy.Tym razem czyn ten wywołał u mnie nie kłamaną satysfakcję hehe.Szkoda nerwów i czasu.Nauczyć sie jej nie da rady,bo i tak przypadkowość zawsze zwycięży.Ja chce odpowiadać za to co robie moimi graczami na boisku,JA!!!!!!Nie pier...olona przypadkowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o 6 na aktualnych skladach, bo tylko takimi ludzie grają online.

Musze sie zgodzic , pes 6 byl bardzie zbalansowany niz 2012 i gralo sie duzo lepiej. W pes 6 rozegralem duzo meczy na serwerach pes6j i nie bylo takich cyrkow jak tutaj. Ta czesc ma bardziej nie do przelkniecia bledy niz poprzednia ktore w znaczny sposob wplywaja to na rozgrywke w 2011 az tak bledy sie nie dawaly we znaki.

MLO lezy i kwiczy w tej grze , a do gry z kumplami szczegolnie takimi mniej ogarnietymi 2011 sprawdza sie lepiej. Nie mialem powodu zeby trzymac dalej tego pesa dlatego

Moja kopia gry jest juz sprzedana a wydaje mi sie ze nie tylko ja jestem rozczarowany.

Konami nie zrobilo postepu po dobrej 2011.

Jak bede mial okazje to przetestuje nowa fife bo tam i matchmaking i ogolnie tryby sieciowe sa duzo lepiej rozwiazane. Tylko ciekawe jak gameplay moze bez asyst nie bedzie tak zle i schematycznie jak to pamietam z czesci 09 i 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic , pes 6 byl bardzie zbalansowany niz 2012 i gralo sie duzo lepiej. W pes 6 rozegralem duzo meczy na serwerach pes6j i nie bylo takich cyrkow jak tutaj. Ta czesc ma bardziej nie do przelkniecia bledy niz poprzednia ktore w znaczny sposob wplywaja to na rozgrywke w 2011 az tak bledy sie nie dawaly we znaki.

MLO lezy i kwiczy w tej grze , a do gry z kumplami szczegolnie takimi mniej ogarnietymi 2011 sprawdza sie lepiej. Nie mialem powodu zeby trzymac dalej tego pesa dlatego

Moja kopia gry jest juz sprzedana a wydaje mi sie ze nie tylko ja jestem rozczarowany.

Konami nie zrobilo postepu po dobrej 2011.

Jak bede mial okazje to przetestuje nowa fife bo tam i matchmaking i ogolnie tryby sieciowe sa duzo lepiej rozwiazane. Tylko ciekawe jak gameplay moze bez asyst nie bedzie tak zle i schematycznie jak to pamietam z czesci 09 i 10

zrzucasz sie na fife z psn? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje się rozczarowany, ponieawż gra jest inna od Fify. Nazwijmy to tak - rozczarowałem się brakiem PESa w PESie. Lepiej? Grajac online w pesa 6 mialem wiecej frajdy i widzialem wiekszy realizm niz w tej odsłonie...

Ale 6 była "słaba". Tzn. nie była zła grą, ale w niej po raz pierwszy pojawili się super goście, których było trudno powstrzymać (Adriano...). Sama gra technicznie barzo odstaje od np. PESa 2011, więc o większym realizmie mowy być nie może. Aczkolwiek frajdy było przy tej grze sporo.

Matinx w Pes 6:

- lama była na porządku dziennym

- mijanie bramkarza w sytuacjach 1 na 1 też norma

- granie na skrzydłach norma

- Ronaldinho, Eto + inne cyborgi norma

Byc może nie przywiązywałeś do tego takiej wagi jak teraz, ale to było i to w perfidnym wydaniu.

Dokladnie tak.

Jak gralem online to serio, nie mialem takich przypadkow zeby non stop ktos podawal do ronaldo i zapierdzielal nim we wzsystkie strony swiata.

Bo grasz z fanami tego PESa, ludźmi, którzy olewają grafikę, a chcą pograć w ukochaną grę. "Motłoch sieciowy" w to nie gra, tylko tzw. scena. Stąd wielka różnica. W PESa 2011 teś się lepiej gra, odkąd masy rzuciły się na nowszą odsłonę można czerpać większą przyjemność z gry.

Poza tym, do kurwy nedzy, jak mozna od 10 lat nie potrafic wzniesc sie chociaz o pol poziomu wyzej? Nowa generacja konsol, nowe mozliwosci, OGROMNY feedback ze strony graczy a my wciaz dostajemy cos gorszego niz produkcja z ps2...

Przesadzasz. PES 2011 jest świetny i dużo ciekawszy od 6. Postęp jest oczywisty. Nie wiem, jak wygląda pena wersja nowego PESa (grałem tylko w demka), ale zeszłoroczna odsłona jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie świetna, dla mnie gorzej niż przeciętna. I tak mozemy sobie gadać do jutra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie ciezko sie z Wami nie zgodzic. Wg mnie Maty ma 100 % racji jak i Lons i reszta ! Ja osobiscie mam takie odczucia jak Maty ale mysle ze wszystko co wydaje sie zdupione w nowym Pesie po czesci wynika ze starych nawykow ( przynajmniej ja tak mam a gram z 15 lat) jak i nauczenia sie nowych zagran,podan zachowania pilkarzy itd...a przedewszystkim ogrania ktorego nowy Pes wg mnie wymaga. Mysle Maty ze powinienes pograc jeszcze i dopiero podejmowac decyzje co i jak (osobiscie pare dni temu tez bylem tak poirytowany ze chcialem swojego Pesa wyzucic do kosza). Obecnie przegrywam z kolegami z ktorymi w PESA11 wygrywalem ,ale mysle ze z czasem przyjdzie taki moment ze znowu zalapie, zatrybie i bedzie ok( bynajmniej tak mialem w Pesie11). To tyle :rolleyes: .

sory za ortografie!!!:beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie ciezko sie z Wami nie zgodzic. Wg mnie Maty ma 100 % racji jak i Lons i reszta ! Ja osobiscie mam takie odczucia jak Maty ale mysle ze wszystko co wydaje sie zdupione w nowym Pesie po czesci wynika ze starych nawykow ( przynajmniej ja tak mam a gram z 15 lat) jak i nauczenia sie nowych zagran,podan zachowania pilkarzy itd...a przedewszystkim ogrania ktorego nowy Pes wg mnie wymaga. Mysle Maty ze powinienes pograc jeszcze i dopiero podejmowac decyzje co i jak (osobiscie pare dni temu tez bylem tak poirytowany ze chcialem swojego Pesa wyzucic do kosza). Obecnie przegrywam z kolegami z ktorymi w PESA11 wygrywalem ,ale mysle ze z czasem przyjdzie taki moment ze znowu zalapie, zatrybie i bedzie ok( bynajmniej tak mialem w Pesie11). To tyle :rolleyes: .

sory za ortografie!!!:beee:

Otóż to. Trzeba nauczyć się grać inaczej i tyle, choć i to może nie wystarczyć. Część zmian jednym przypadła d gustu innym nie. Ot, cała filozofia. Jeśli nie chcemy co roku dostawać tego samego, musimy liczyć się z pewnymi zmianami.

Fifa to kicha! PES lepszy, bo szybszy!

Boże... Szybszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem pesa i narzekam po 3 dniach.

Tylko z tego co ja słyszę to twoje narzekania są jakby na siłę. Piszesz Messi i Ronaldo. To na prawdę powód do takiego narzekania na grę? Dalej.. przenikanie powiadasz.. a w demie, które lubiłeś nie było przenikania? baa czy w starych Pesach też nie było? Tempo beznadziejne? A w demach było inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co ja słyszę to twoje narzekania są jakby na siłę. Piszesz Messi i Ronaldo. To na prawdę powód do takiego narzekania na grę? Dalej.. przenikanie powiadasz.. a w demie, które lubiłeś nie było przenikania? baa czy w starych Pesach też nie było? Tempo beznadziejne? A w demach było inne?

A co to za różnica, czy cos mi sie podobalo w demie czy nie. Liczy sie to co jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co ja słyszę to twoje narzekania są jakby na siłę. Piszesz Messi i Ronaldo. To na prawdę powód do takiego narzekania na grę? Dalej.. przenikanie powiadasz.. a w demie, które lubiłeś nie było przenikania? baa czy w starych Pesach też nie było? Tempo beznadziejne? A w demach było inne?

Sam pisales ze w pelnej wersji jest wolniejsze tempo wzgledem dem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica, czy cos mi sie podobalo w demie czy nie. Liczy sie to co jest teraz.

No jest różnica i to wielka. Bo grając w dema byłeś zachwycony, a full po 3 dniach tobie nie odpowiada. Z całym szacunkiem, ale twoja ocena jest taka jakbyś zupełnie w inne gry grał a grasz w tę samą z numerem 2012. Są jakieś niuanse, które różnią dema od fulla ale nie taka przepaść o jakiej ty piszesz. Jak to jest możliwe, że dema były fajne według ciebie a full zupełnie na odwrót, gdzie rzeczy o których piszesz jako wady też były identyczne w tych dwóch demach co w pełnej wersji. Grasz w tą samą grę. Różnica jaka jest to online. Nic więcej.

Sam pisales ze w pelnej wersji jest wolniejsze tempo wzgledem dem :P

Oczywiście, że jest wolniejsze tempo w pełnej w wersji w stosunku do arcadowego tempa z dema numer 2. To jest właśnie wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, zrozum.... Wystarczylo pograc online z randomami, zeby uwypuklone RAZY STO zostaly wszelkie wady, (ktorych jest od pyty) a na ktore, grajac dla relaksu z kumplami w demo przy piwku, nie zwracalo sie uwagi. Mowisz, jakbys wiedzial lepiej ode mnie, co mi odpowiada a co nie. A prawda jest taka, ze online zdeptał mój zachwyt do potęgi eNtej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, zrozum.... Wystarczylo pograc online z randomami, zeby uwypuklone RAZY STO zostaly wszelkie wady, (ktorych jest od pyty) a na ktore, grajac dla relaksu z kumplami w demo przy piwku, nie zwracalo sie uwagi. Mowisz, jakbys wiedzial lepiej ode mnie, co mi odpowiada a co nie. A prawda jest taka, ze online zdeptał mój zachwyt do potęgi eNtej.

Standard. Jednym pasuje, innym niewhistling.gif Odpisz mi do jasnej ciasnej na ggtongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, zrozum.... Wystarczylo pograc online z randomami, zeby uwypuklone RAZY STO zostaly wszelkie wady, (ktorych jest od pyty) a na ktore, grajac dla relaksu z kumplami w demo przy piwku, nie zwracalo sie uwagi. Mowisz, jakbys wiedzial lepiej ode mnie, co mi odpowiada a co nie. A prawda jest taka, ze online zdeptał mój zachwyt do potęgi eNtej.

Po ta sa LIGI rozniste aby nie musiec grac z tymi lamami i taboretami i sie delikatnie mowiac denerwowac :mad: . Mozna spokojnie grac z paczka ludzi srednimi ekipami i czerpac przyjemnosc z kolejnej odslony PESa ! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merio, nie mam gg w robocie :)

a jak chodzi o puchar i sezon to mam zamiar grac. Jak sredniakami tez bede kurwicy dostawal to gra pojdzie na wymiane i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merio, nie mam gg w robocie :)

a jak chodzi o puchar i sezon to mam zamiar grac. Jak sredniakami tez bede kurwicy dostawal to gra pojdzie na wymiane i tyle.

No o to mi dokładnie chodziłotongue.gif Bo kto mnie będzie prał, pozostali za słabiwoot.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mozemy pograc jakimis ligowymi zespolami dzis o 19. Deal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×