Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje jakaś kombinacja, ktora kazałaby piłkarzom wychodzić na pozycje, bądź która z opcji w taktyce za to odpowiada?

Wskaż prawą gałką zawodnika któremu chcesz kazać wyjść na pozycję i wciśnij tą gałkę. Pojawi się nad nim półprzeźroczysty pasek (taki jak nad tym co go kontrolujesz) i zawodnik puści się do przodu. Chyba że chcesz go całkowicie kontrolować prawą gałką to ustaw to w opcjach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakis skuteczny sposob na odbior pilki ?:scare: bo to co sie dzieje w tej 12 przechodzi wszelkie pojecia jak mozna jednym zawodnikiem kiwac cala obrone i strzelaac bramke :confused: gram w MLO i duzo graczy tak gra zagrywajac tylko pilke na jedna gwiazde i miesza mi cala obrone

:blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam małe pytanie wie ktoś może dlaczego grając mecze przez internet mimo że wygrywam to spadam w rankingu???

z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie-spadasz;p

im-wiekszy-'ranking'-tym-lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak wyłaczyc asysty przy podaniach ? chodzi oto ze jak stoi obok zawodnik a nacisne podanie na maxa zeby go ominelo i przeszlo do dalej ustawionego pilkarza to niestety ta sztuka sie nie powodzi i mimo podania na maxa idzie do pilkarza najblizej ustawionego da sie to zmienic ?

W opcjach profilu, czy jak tam sie to nazywa, mozesz wylaczyc asysty podan, strzalow i czegos tam jeszcze- proponuje wylaczyc wszystko co sie da.

Dwa dni temu zagralem mecz ktory utkwil mi w pamieci, trafilem na fajnego czlowieka po drugiej stronie i zagralismy mecz Grecja- Irlandia Czyste szalenstwo! Zadnych rajdow jednym pajacem, zadnych dosrodkowan na pale spod linii koncowej, tylko czysta gra, myslenie i kombinowanie- naprawde polecam granie slabymi druzynami (oczywiscie nie przeciwko najmocniejszym :) ). Fajnie byloby zrobic taka lige, gdzie druzyny bylyby z poziomu C, maksymalnie B/C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak to się dzieje. Otóż wczoraj grałem online z kolesiem który oczywiście grał Barcą. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że praktycznie w ogóle do piłki nie dochodziłem, wyprzedzał każdy ruch mojego zawodnika, nawet jak miałem wolny i podawałem do najbliższego gracza to o n już był przed moim - tak jakby na wiecznym i maksymalnym pressingu. Czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dostałem bana w on-line za rozłączanie (oczywiscie wina liveboxa z tp) to już na stałe czy jak rozwiąże problem neta to będę mógł jakoś ''naprawic winy''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dostałem bana w on-line za rozłączanie (oczywiscie wina liveboxa z tp) to już na stałe czy jak rozwiąże problem neta to będę mógł jakoś ''naprawic winy''?

Mam to samo i oczywiście po naprawieniu problemu z grą online - nie mogę grać w trybie competition, chętnie poznam odpowiedź na pytanie, czy ten ban jest na jakiś konkretny okres czasu czy może dożywotni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i oczywiście po naprawieniu problemu z grą online - nie mogę grać w trybie competition, chętnie poznam odpowiedź na pytanie, czy ten ban jest na jakiś konkretny okres czasu czy może dożywotni??

a ja dalej nie umiem grac mam liveboxa wył. zapore i dalej to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach profilu, czy jak tam sie to nazywa, mozesz wylaczyc asysty podan, strzalow i czegos tam jeszcze- proponuje wylaczyc wszystko co sie da.

Dwa dni temu zagralem mecz ktory utkwil mi w pamieci, trafilem na fajnego czlowieka po drugiej stronie i zagralismy mecz Grecja- Irlandia Czyste szalenstwo! Zadnych rajdow jednym pajacem, zadnych dosrodkowan na pale spod linii koncowej, tylko czysta gra, myslenie i kombinowanie- naprawde polecam granie slabymi druzynami (oczywiscie nie przeciwko najmocniejszym :) ). Fajnie byloby zrobic taka lige, gdzie druzyny bylyby z poziomu C, maksymalnie B/C.

Na PES.COM.PL jest taka liga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem fanem PES-a od czasów psx-a. Zastanawiam się czy kupić tą część bo nastawiam się głównie na tryb online i tu mam pytanie. Istnieje coś takiego jak wirtualna gwiazda że każdy steruje swoim zawodnikiem i się zapisuje do klubu itp. Widziałem to na fifie11 i spodobało mi się takie coś. Czy są tylko pojedynki 1 na 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zagralem mecz ktory utkwil mi w pamieci, trafilem na fajnego czlowieka po drugiej stronie i zagralismy mecz Grecja- Irlandia Czyste szalenstwo! Zadnych rajdow jednym pajacem, zadnych dosrodkowan na pale spod linii koncowej, tylko czysta gra, myslenie i kombinowanie- naprawde polecam granie slabymi druzynami (oczywiscie nie przeciwko najmocniejszym :) ). Fajnie byloby zrobic taka lige, gdzie druzyny bylyby z poziomu C, maksymalnie B/C.

My gramy w lidze a mamy dwie ligi reprezentacjami:

final19847 - DANIA

takiszi26 - CHILE

mateusz90 - ROSJA

natigagati1 - GRECJA

loheros - RUMUNIA

parassite - TURCJA

mazak 2 - SZWAJCARIA

Ryba_83 - CHORWACJA

tQrres - BELGIA

pamPErSo - POLSKA

przemogool2 - CZECHY

i klubami:

pawlonik- Besiktas

gonzowiec- Ajax

loheros- Udinese

final19847- Leverkusen

mateusz90- Olympiakos

Ludzie1910Honoru- CSKA

parassite- Benfica

natigagati1- Palermo

zaper13- Parma

ryba83- Galatasaray

i faktycznie gra się super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach profilu, czy jak tam sie to nazywa, mozesz wylaczyc asysty podan, strzalow i czegos tam jeszcze- proponuje wylaczyc wszystko co sie da.

Dwa dni temu zagralem mecz ktory utkwil mi w pamieci, trafilem na fajnego czlowieka po drugiej stronie i zagralismy mecz Grecja- Irlandia Czyste szalenstwo! Zadnych rajdow jednym pajacem, zadnych dosrodkowan na pale spod linii koncowej, tylko czysta gra, myslenie i kombinowanie- naprawde polecam granie slabymi druzynami (oczywiscie nie przeciwko najmocniejszym :) ). Fajnie byloby zrobic taka lige, gdzie druzyny bylyby z poziomu C, maksymalnie B/C.

Witam,

Dodam od siebie, że na stronie pes.com.pl również znajdziesz ligę w której gramy drużynami o jakich piszesz! Gra się świetnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak zmienić taktykę na mecz? Wiem że w Game Plan pod składem są gotowe 4 rodzaje taktyk oraz że można je dowolnie zmodyfikować ale zastanawiam się jak zatwierdzić wybór tej co nas interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was zna dobrego patcha pod bles'a 01407? Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanko, bo kupiłem pesa 2012 i chciałem zapytać czy istnieje jakaś opcja żeby zamiast angielskiego komentarza w grze mieć np. hiszpański? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stety prawda ta czesć to poraszka nie chce sie grać nawet ver.1.02 nie wiele pomogła. Gram w tą serie od poczatku ale ta czesc to poraszka. Prubowalem wszystkie kreski pomocy podań na nic. Po co regulacja siły podania w grze jezeli wezne najwiekszą siłe to i tak poda do najbliższego zawodnika. Gra z klepki bez porównania do poprzedniej czesci. Strzały to loteria nic wiecej. Jestem fanem tej serii od poczatku istnienia ale z chęcia nie stety pogral bym w najnowszą fife i zobaczył jak sie gra ale nie mam z skąd pozyczyć.Zakup kolenjej części pro pod znakiem zapytania.

Edytowane przez filipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stety prawda ta czesć to poraszka nie chce sie grać nawet ver.1.02 nie wiele pomogła. Gram w tą serie od poczatku ale ta czesc to poraszka. Prubowalem wszystkie kreski pomocy podań na nic. Po co regulacja siły podania w grze jezeli wezne najwiekszą siłe to i tak poda do najbliższego zawodnika. Gra z klepki bez porównania do poprzedniej czesci. Strzały to loteria nic wiecej. Jestem fanem tej serii od poczatku istnienia ale z chęcia nie stety pogral bym w najnowszą fife i zobaczył jak sie gra ale nie mam z skąd pozyczyć.Zakup kolenjej części pro pod znakiem zapytania.

Porażką jest niestety twoja ortografia ... Gra jest dobra, moim zdaniem nawet bardzo. Fakt, że brak (całkowitej) kontroli nad oddawanymi strzałami jest wielkim minusem ale na pewno nie klasyfikuje jej w ramach "porażki". Podania w grze są dobre, po wyjściu patcha 1.02 chyba nawet troszkę lepsze. Ogólnie gra jest trudna jak diabli i to jest w niej najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na moje pytanie.

Podejrzewam, że chodzi Ci o tryb Become a Legend :whistling: Ten tryb mnie wogóle nie wzrusza więc nie wiem czy można przez sieć grać.

Ja mam inny zgryz z grą sieciową . Gram z rywalem on ma ( i tu przykład z dnia dzisiejszego ) 556 pkt. ja natomiast 499. Po bardzo zaciętym meczu remisuję, gdyż z własnego niewymuszonego błędu tracę bramkę. Jakie moje zdziwienie, po meczy, gdy rywal dostaje +1 natomiast mi jeden punkt zostaje zabrany...... O co chodzi ??!!??!!??!!??!!

Oczywistym jest iż w takiej sytuacji ja powinienem otrzymać punkty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakimi gracie klubami. Jeżeli ty grasz np Milanem który ma wszystkie oceny A, a ktoś np Wisłą to punktów za remis na pewno nie dostaniesz. Jeśli jest inaczej to nie mam pojęcia dlaczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakimi gracie klubami. Jeżeli ty grasz np Milanem który ma wszystkie oceny A, a ktoś np Wisłą to punktów za remis na pewno nie dostaniesz. Jeśli jest inaczej to nie mam pojęcia dlaczego ;)

Chyba coś jest w tym co piszesz, graliśmy zbliżonymi ekipami, choć ja nieco lepszą. Przyjrzę się temu :thumbsup:

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś jest w tym co piszesz, graliśmy zbliżonymi ekipami, choć ja nieco lepszą. Przyjrzę się temu :thumbsup:

Dzięki

nieco lepsza pewnie barcelona pff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś jest z Olsztyna bądź okolic to w następną sobotę (19.11) rusza VI edycja Olsztyńskiej Ligi Pro Evolution Soccer. Więcej informacji oraz regulamin pod linkiem:

http://www.planeta11.pl/?pageid=21206

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×