Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę to co pisali już inni- TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ GRAĆ W NOWE PRO EVO! Bramki z wolnych wpadają rzadziej niż rok temu, a formacja i taktyka też jest taka sama jak w poprzedniej odsłonie, czyli wystarczająca (brakuje mi tylko strzałek i poziomu obrony z 5 i 6)

Chodziło mi o bramki które IA nam strzela z wolnych , w 2011 ustawialo sie obrońców na słupach i jakoś można sie bylo wykaraskać z tego wolnego , teraz byle grajek z jakiejs Otulul galati wpakuje ci okno bez problemu, a co doPIero jakis Pirlo Del Piero czy C.Ronaldo

a jeżeli uważasz ze taktyke można zmieniać tak samo jak w 2011 to chyba w nią nie grałes :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o bramki które IA nam strzela z wolnych , w 2011 ustawialo sie obrońców na słupach i jakoś można sie bylo wykaraskać z tego wolnego , teraz byle grajek z jakiejs Otulul galati wpakuje ci okno bez problemu, a co doPIero jakis Pirlo Del Piero czy C.Ronaldo

a jeżeli uważasz ze taktyke można zmieniać tak samo jak w 2011 to chyba w nią nie grałes :/

Yyyy... a to co się zmieniło, że proszę ja Ciebie? :ninja:

Wolne strzelane przez AI wchodzą często... te strzelane przeze mnie już nie tak często, ale jak już mam do czegoś zastrzeżenie to do strzałów z ponad 30m... no przecież z 4 na 5 strzałów jest gol, dzięki temu dodatkowemu naciśnięciu kwadratu przed strzałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten OF od roigafni do 01407 jest juz dobry czy lepiej poczekac jeszcze na update albo inna wersje? Bede kopiowal tylko raz wiec fajnie jakby bylo dobrze od razu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrałem sobie OFa liga niemiecka i druga ang. (najnowszy link na forum) wszystko fajnie tylko czemu nie ma oryginalnych składów ??!! Czy planowany jest jakis update co do samych składów??

Tak będzie upadate składów już niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ręce opadają . Wypieprzyłem z konsoli plik po pliku wszystkie dotychczasowe OFy , wypieprzyłem OFa od Konami . A ten patch:

http://www.4shared.com/file/NAy68tOY/GTM_PRO_WORLD_PES_2012_EU_PS3_.html

znowu nie zadziałał. Oczywiscie zgodnie z instrukcja kolegi Shermana , skopiowałem tylko plik EDIT DATA . Ponownie zainstalowałem OF Konami z 11 października i znowu skopiowalem plik Edit DATA . I znowu załadował się SYSTEM DATA LOADING , no a potem po wczytywaniu EDIT DATA LOADING znów komunikat , ze niestety ale nie ta wersja i pobrać kompatybilną wersję . No Murwa Kać !!! Idiotą nie jestem , znam BLES swojej gry , zaktualizowałem oprogramowanie , pobrałem OFa Konami . Co jest do kutafona ? Koledzy piszą , że pobrali i śmiga . Chcę mieć to już z głowy. Może to po prostu zbyt proste jest , a ja mam mętlik w głowie . Ludzie ! no pomóżcie staremu graczowi ( 43 ramadany ). To jak będzie ? Pomożecie ? Za skuteczną pomoc oferuję krzyżówkę szczygła z kanarkiem ( śpiewający) z klatką i wyposażeniem. Poważnie .,pozdrawiam.

Nie wierzę czy to aby na pewno Ty ?????

Tylko tu się udzielasz czy już będziesz grał bo chcę Ci dokopać :thumbsup:

Chłopaku , bujam się po różnych forach szukając pomocy do tego cacka : http://www.4shared.com/file/NAy68tOY/GTM_PRO_WORLD_PES_2012_EU_PS3_.html

i już popadam w zwątpienie . U mnie z siecią po staremu , ale jeszcze parę takich tekstów i wyzwę Cię na pojedynek . Umówimy się po prostu na jakis tam dzień

wpadnę do kumpla i skrzyżujemy joypady . Póki co walczę z patchem i nie odpuszczę dopóki się nie dowiem co jest nie tak. Pozdro :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki masz BLES na płytce, a nie na pudełku

2. Gdzie kopiujesz pliki na PS3?

BLES na płytce 01407 , zresztą na pudełku ten sam , na ps wchodzę w ,, narzędzia zapisanych danych ps3" i tam z pendrive`a kopiuję pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo gdzie go w ogóle szukac?

Jak już będzie to na pewno tu znajdziesz o tym informację .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skośnoocy to naprawdę jacyś umysłowi kalecy fool.gif Grałem w PESa 2009, mimo bugów grałem w 10 i 11. I co najważniejsze, te wszystkie błędy nie przeszkadzały mi w czerpaniu przyjemności z gry. A 12? Bardzo dobra gra, dopóki turla się piłkę przed polem karnym i nie oddaje się strzału. Jak można tak spierdolić najważniejszy element gry piłkarskiej?! Wszystko co uderzę leci w bramkarza lub centymetry obok, strzelić przy słupku to jak trafić glizdę w pizde. Tym bardziej to wkurwia, że ta gra naprawdę ma spory potencjał, gdyby nie te strzały... Które irytują bardziej niż te wszystkie bugi z poprzednich wersji razem wzięte. Wcześniej nie zdarzyło mi się odejść od konsoli na kurwicy, a tu gdy widze te strzały w środek to mam ochote przyjebać padem w telewizor. No chyba, że jest jakiś magiczny przycisk który pozwoli na kontrole strzału? Bo póki co, to najczęściej wciskam off telewizora....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngUżytkownik lons dnia 21 październik 2011 - 13:07:48 napisał

1. Jaki masz BLES na płytce, a nie na pudełku

2. Gdzie kopiujesz pliki na PS3?

BLES na płytce 01407 , zresztą na pudełku ten sam , na ps wchodzę w ,, narzędzia zapisanych danych ps3" i tam z pendrive`a kopiuję pliki.

Dzisiaj korciło mnie by jeszcze raz wgrac OFa od Rogafniego i ten patch zadziałał:pardon:, więc jedno jest pewne BLES 1407, ver. 1.01 , dalej już nie trybię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pytanie z innej beczki, otóż mam następujący problem: od momentu zakupu gry gralem w nią na kkonsoli podpietej do tv marki sharp i wszystko smigalo bez problemu, w momencie kiedy podpialem konsole do drugiego tv to w pesie nie mam glosu. Nadmieniam ze ten problem pojawia sie tylko w pesie, inne gry chodza bez problemu podobnie jak muzyka czy filmy. Dziwne prawda? Moze ktos zna przyczyne? :P

Głosu czy samego komentatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngUżytkownik lons dnia 21 październik 2011 - 13:07:48 napisał

1. Jaki masz BLES na płytce, a nie na pudełku

2. Gdzie kopiujesz pliki na PS3?

BLES na płytce 01407 , zresztą na pudełku ten sam , na ps wchodzę w ,, narzędzia zapisanych danych ps3" i tam z pendrive`a kopiuję pliki.

Dzisiaj korciło mnie by jeszcze raz wgrac OFa od Rogafniego i ten patch zadziałał:pardon:, więc jedno jest pewne BLES 1407, ver. 1.01 , dalej już nie trybię.

Ja tam nie mam żadnych problemów z zadnym z OF mam trzy profile na jednym Angielska Premiership i Npower na drugim profilu Niemiecka na Trzecim T-Mobile Ekstraklasę wszystko wersja 1.01 czytałem z twojego opisu i nic mi to nie mówi jaki masz problem.

Mała rada nie kopiuj wszystkich plików tylko ten jeden BLES01407EEDIT i uruchom konsolę z grą jeśli będziesz mieć znaczki klubowe to rozpocznij kopiowanie koszulek , twarzy i znaczków lig i pucharów. zaoszczędzisz przy tym kilka minut.

Mam pytanie odnośnie T-Mobile Ekstraklasy nie widziałem nikogo chętnego kto zajmuje się zrobieniem naszej ligi więc postanowiłem zrobić coś w tym kierunku lecz utknąłem w pewnym momencie i potrzebuje pomocy.

Statystyki piłkarzy kopiuje z .....

http://pesstatsdatabase.com/PSD/Club.php?Championship=14

lecz są one bardzo zawyżone i dla mnie polskim bramkarzem numer jeden jest Wojtek Szczęsny lecz wielu piłkarzy z podanej wyżej strony posiadają lepsze umiejętności niż nasz Bramkarz. Nie chcę robić Patch-a z Ekstraklasą z piłkarzami lepszymi niż piłkarze BARCELONY

Jakieś pomysły ?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czegoś nie moge tu rozkminic, albo ta gra jest PRZEŻENADĄ!!!! Wyprowadzam kontre jestem w okolicy srodka boiska chce podac po skosie w przod do skrzydłowego....a podanie idzie po skosie, ale w tył....do mojego bocznego obroncy!!!!!

co gorsze...w linni tego podania stoi napastnik przeciwnika, przejmuje podanie i jazda 1 na 1!!!!! też tak macie??? Przyznaje, gram na "pass support" na 4, ale proszę nie piszcie: "graj na manual". W 2011 nie było po prostu żadnego yebania się w ustawienia od 1 do 4 czy manual...podania po prostu szły w tym kierunku w którym chciałem!!! Żeby było jasne, nie mam tu pretensji o brak celności, a o KIERUNEK podania!!! To jest żenada! Przyznacie chyba, żeby z okazji do kontry robić sytuację bramkową przeciwnikowi jest mocno "...rwiające"!?

Pes 2012 jest już symulatorem piłki lol tzn.. musiałeś wcisnąć odwrotny kierunek podczas podania za pierwszym razem gdy postanowiłeś podać w prawidłowym kierunku komputer pamiętał twoje pierwsze podanie i dlatego je wykonał to się tyczy wielu takich zagrań w Pesie zasada jest taka nie można naciskać lub trzymać wszystkich przycisków tak jak to miało miejsce w 2011 i to jest właśnie piękne w tej grze !!!!! lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na dwóch paskach i nigdy nie zdarzyło mi się, aby podanie było do innego zawodnika niż bym chciał. Więc zmniejsz ten Pass Suport. Grasz na czwartym, na poziomie na którym najmniej zależy od Ciebie. To i komputer decyduje komu podać.. Akurat co do podań, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorzej ze strzałami i ich kontrolą, której po prostu nie ma.

Ustaw na dwa paski i będzie ok. Piłka będzie dochodzić do tego zawodnika do którego chcesz a manualności i tak zbyt dużej się nie odczuwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie z innej beczki. Czy jest jakaś "recepta" na dobrą grę ciałem? Zazwyczaj gdy zagrywam prostopadłą piłkę do napastnika to goniący go obrońca umiejętnie go wypycha i zwykle tracę piłkę ;/ Wiem że gra ciałem zależna jest od umiejętności danego gracza (body balance) ale nawet jak mają oni kolo 78 -80 to i tak większość tych pojedynków przegrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie z innej beczki. Czy jest jakaś "recepta" na dobrą grę ciałem? Zazwyczaj gdy zagrywam prostopadłą piłkę do napastnika to goniący go obrońca umiejętnie go wypycha i zwykle tracę piłkę ;/ Wiem że gra ciałem zależna jest od umiejętności danego gracza (body balance) ale nawet jak mają oni kolo 78 -80 to i tak większość tych pojedynków przegrywam.

Kiedy piłka jest w powietrzu to najpierw naciśnij R1+R2 (total cancel) wtedy przerywasz automatyczny bieg twojego zawodnika i przejmujesz nad nim całkowitą kontrolę, po czym trzymaj wciśnięty R2 co spowoduje że będziesz mógł kierować twoim zawodnikiem (prawy analog) i ustawić się przy obrońcy tak, by przyjąć piłkę. To samo tyczy się zwykłych pojedynków główkowych, gdy piłka centralnie leci na was obu stojących w miejscu, tylko wtedy jest jeszcze łatwiej bo wystarczy samym R2 wyjść przed przeciwnika. Dużo osób nie stosuje tego w ogóle i przeważnie można z nimi wygrywać każde pojedynki bo stoją nic nie robiąc gdy leci na nich piłka. Dodam, że umiejętne stosowanie R1+R2 to sukces to strzelania bramek z podania z trójkąta, gdzie zarówno obrońca jak i nasz napastnik mają przez komputer ustalony tor biegu wzdłuż piłki, a naciśnięcie R1+R2 spowoduje anulowanie tego oskryptowanego biegu, po czym możemy przeciąć tor piłki i ją przejąć i zostawić przeciwnika stojącego jak słup soli.

PS. Tak czy inaczej uważam że ta gra jest bez sensu. Obrońca nie jest w stanie dogonić biegnącego napastnika z piłką, zawsze będzie biegł z tą samą prędkością. Oskryptowana bzdura. Tak samo jak to że piłkarze nie przejmują przelatującej obok ich nogi piłki, a każda zmiana kierunku wygląda tak jakby odbywała się przynajmniej przy prędkości sprintera na 100m. Nie dość, że obrońca nie potrafi wyprzedzić napastnika a co gorsza zwalnia by dotrzymać mu kroku, to jeszcze nie potrafi przechwycić piłki 20cm od nogi a przy tym giba się jak p*** rezus. Sorry KONAMI ale nie na to czekałem.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów z zadnym z OF mam trzy profile na jednym Angielska Premiership i Npower na drugim profilu Niemiecka na Trzecim T-Mobile Ekstraklasę wszystko wersja 1.01 czytałem z twojego opisu i nic mi to nie mówi jaki masz problem.

Mała rada nie kopiuj wszystkich plików tylko ten jeden BLES01407EEDIT i uruchom konsolę z grą jeśli będziesz mieć znaczki klubowe to rozpocznij kopiowanie koszulek , twarzy i znaczków lig i pucharów. zaoszczędzisz przy tym kilka minut.

Mam pytanie odnośnie T-Mobile Ekstraklasy nie widziałem nikogo chętnego kto zajmuje się zrobieniem naszej ligi więc postanowiłem zrobić coś w tym kierunku lecz utknąłem w pewnym momencie i potrzebuje pomocy.

Statystyki piłkarzy kopiuje z .....

http://pesstatsdatab...Championship=14

lecz są one bardzo zawyżone i dla mnie polskim bramkarzem numer jeden jest Wojtek Szczęsny lecz wielu piłkarzy z podanej wyżej strony posiadają lepsze umiejętności niż nasz Bramkarz. Nie chcę robić Patch-a z Ekstraklasą z piłkarzami lepszymi niż piłkarze BARCELONY

Jakieś pomysły ?????????????

Pewnie nie czytałeś , ale pisałem wczesniej , że kopiuję zgodnie z zaleceniem kolegi Shermana tylko Edit Data żeby zaoszczędzic czasu i pisałem ,że patch od Roigfaniego (czy jak mu tam ) wchodzi ale ten nowszy , który zapodał Sherman , po skopiowwaniu EDIT DATA informuje , że niestety nie ta wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalilem PES'a na PC i powalil mnie swoja jakoscia, czysty miod! Czas powrocic do korzeni :)

(Jezeli ktos chce sie pozbyc swojej kopii gry to dam FIFE 12, sorry za brak polskich znakow - pisze z telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalilem PES'a na PC i powalil mnie swoja jakoscia, czysty miod! Czas powrocic do korzeni :)

Ja też ostatnio byłem u kolegi i miał pesa na pc i do niego podpięte 2 pady od xboxa. No to ciupaliśmy pół dnia. Pomijając pady, to grało się zajebiście a gra wyglądała masakrycznie na full wszystkim. Na PS3 jest wygodniej co prawda ale różnica w grafie mega. Zwłaszcza replaye i zbliżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie w 12 w trybie MLO konieczność płacenia za kontrakty, juz się ucieszyłem ze są wieksze stwaki za mecze ale wiem dlaczego .

Tak naprawdę to cięzko zarobić na jakiegoś poczciwego grajka !!! Tak więc się dziwię skad niektórzy mają same gwiazdy w swoim składzie ???

Macie jakiś sposób na to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie w 12 w trybie MLO konieczność płacenia za kontrakty, juz się ucieszyłem ze są wieksze stwaki za mecze ale wiem dlaczego .

Tak naprawdę to cięzko zarobić na jakiegoś poczciwego grajka !!! Tak więc się dziwię skad niektórzy mają same gwiazdy w swoim składzie ???

Macie jakiś sposób na to ???

Przede wszystkim grać w competition. Można szybko zarobić kasę bo krótsze są mecze. Oczywiście ciężko jest przejść pierwszą fazę kwalifikacji (mnie się osobiście nie udało) ale w godzinę można zagrać z 5 meczy i trochę zarobić. Inna sprawa to rotowanie składem. Ci którzy grają ciągle szybciej kończą kontrakty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×