Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za "konstruktywna krytyka" :rolleyes:

1. Automatyczne zmiany to kwestia ustawień przedmeczowych

2. MU i Milan to nie są równe drużyny? Halo pobudka kolego :rolleyes:

3. Jedna żółtka kartka za faul w 100% sytuacji to chyba nie tragedia, pograj więcej i daj znać jak będzie to zjawisko częste, bo narazie udowodniłeś, ze jest marginalne, co zdarza się w futbolu.

Zdarza się w piłce że ktoś idzie sam na sam,dostaje kose a tamten tylko żółtą ? rofl.gif

Z tymi ustawieniami przedmeczowi to nie wiedzialem,jednak i tak nie wiadomo kto to wymyślił,durny pomysł.

No rzeczywiście,równe jak cholera.Man UTD który dochdozi do finału LM i milan który odpada w 1/8(czy 1/4) z totenhamem.

Mocniejszy?same staruszki w tym milanie.Ibra,Robinho,Sedoorf,inzaghi (kurde nigdy nie moge tego nazwiska zapamietac),nesta i paru innycyh.z młodszych pato,flamini,thiago silva i? Juz nie zartuj ze milan mocniejszy skład

Co do kartek to nie chce nikogo obrażać ale z tego co pamiętam to właśnie w PeS-ie zawsze zdarzały się takie kontrowersyjne decyzje.Pamiętam też że w pes chyba 09 można było dostać czerwoną za byle co.Takie rzeczy nie zdarzają się w grze od EA,tam jest to dopracowane,przecież decyzje sędziego wpływ na brzebieg meczu.Wolisz iść sam na sam,dostać kose,i zobaczyć że przeciwnik dostaje żółtą,czy czerwoną i gra w "10"?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RaFaLiK37

A ze strzałami to prawda, są do poprawki zdecydowanie (choć bomby z pierwszej niekiedy wychodzą super soczyste). Akurat w 2011 to też były zwalone, tyle że inaczej zwalone. W każdym razie te teraz są jakieś takie "automatyczne" i za często wpadają z okolic 16-18 metrów. Miejmy nadzieję, że w pełnej wersji ulegnie to chociażby częściowej zmianie.

Zdarza się w piłce że ktoś idzie sam na sam,dostaje kose a tamten tylko żółtą ? rofl.gif

Chodziło mi raczej ogólnie o błędy sędziowskie, to tylko gra wideo, więc i żółta przy "sam na sam" to nie powód do lamentowania.

A co do Milanu i MU, to że ten pierwszy odpadł w 1/8 LM nic nie znaczy, bo personalnie ma silniejszy skład od Manchesteru, a w grze to jest ważniejsze, liczą się statystyki.

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RaFaLiK37

A ze strzałami to prawda, są do poprawki zdecydowanie (choć bomby z pierwszej niekiedy wychodzą super soczyste). Akurat w 2011 to też były zwalone, tyle że inaczej zwalone. W każdym razie te teraz są jakieś takie "automatyczne" i za często wpadają z okolic 16-18 metrów. Miejmy nadzieję, że w pełnej wersji ulegnie to chociażby częściowej zmianie.

Chodziło mi raczej ogólnie o błędy sędziowskie, to tylko gra wideo, więc i żółta przy "sam na sam" to nie powód do lamentowania.

A co do Milanu i MU, to że ten pierwszy odpadł w 1/8 LM nic nie znaczy, bo personalnie ma silniejszy skład od Manchesteru, a w grze to jest ważniejsze, liczą się statystyki.

Dla mnie sttrzaly w 2011 byly najlepsze z jakimi mialem przyjemnosc sie spotkac , nie wiem co Ci moglo w nich nie pasowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sttrzaly w 2011 byly najlepsze z jakimi mialem przyjemnosc sie spotkac , nie wiem co Ci moglo w nich nie pasowac :P

No jak się człowiek nauczył to wiedział jak posyłać bomby, ale w polu karnym jakieś takie balony bez mocy wychodziły, szczególnie po strzale mierzonym z R2 po napełnieniu paska. A tak się zastanawiam czy zmiana asysty na 0 (jest skala w ustawieniach cursor settings, tam gdzie semi-auto i nazwiska nad grajkiem) by coś zmieniła apropo strzałów czy to tylko do podań się odnosi. Próbowałeś w ogóle zmieniać na full manual? Jutro to sprawdzę, bo trza w kimę iść

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka meczyków w demko nowego PES'a i niestety zmiany są z 2011, ale niestety kosmetyczne ;/

Od zawsze byłem fanem tej serii (gram od ISSPRO98) i niestety z bólem muszę przyznac', że ta gra chyba skończyła się na PES6 ;/ Zatem do rzeczy:

-Zawodnicy jak w poprzedniej odsłonie po przyjęciu piłki robią jakieś niby zwody zupełnie niepotrzebne i opóźniające zagrania

-Nasi gracze poruszają się jakby byli przywiązani za jedną nogę do kuli armatniej łańcuchem ;)

-Nie wiem jak Wam, ale mnie przeszkadza iż przeciwnicy wychodzą często sam na sam z bramkarzem a nasi obrońcy są strasznie wolni i nie nadążają za przeciwnikiem, natomiast sterowani przez CPU radzą sobie świetnie w pojedynkach biegowych;/

-Razi po oczach murowanie bramki przez CPU i gra z kontry....prz czym nasz atak często kończy się totalnym bałaganem w pou karnym lub wrzucaniem na siłę piłki z boku pola karnego licząc na gola

-Strzały to niestety jest tragedia...nie wiem jak u Was, ale mnie dobija kiedy wychodzę na pozycję uderzam a piłka leci jakby strzelał górnik po ciężkiej robocie na dole;/

-Sytuacje z wyjściem bramkarzy są identycznie niepoprawne jak w poprzedniej edycji tj. wychodzisz do napastnika ale w tym momencie ukazuje się pasek podania na wyjście i robi się ciekawa zadymka pod bramką, gdyż nie wie kto ma wyjaśnic' daną sytuację, a to wiemy jak się często kończy

-Nie wiem czy to wada, ale zbyt często odgwizdywane faule przy próbie odbioru piłki mnie osobiście lekko deprywują, gdyż co chwilę jest przerywana płynnośc' akcji

Na pierwszy dzień z nowym PES'em to tyle...magi tej gry nie uswiadczyłem w żadnym stopniu i tak się powoli zastanawiam czy kiedykolwiek jeszcze pogramy w dobrą piłkę na naszych konsolach, bo w tym momencie to wolę usiąsśc' do sensible soccer albo stargeo dobrego PES'a 6 i nieco sobie humor poprawic'.

P.S. Osobiście miałem nadzieję, że KRÓL powróci, ale chyba mi się przyśniło ;) Pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem,ta gra jest słaba.Bramkarze mają inteligencję równą papieru.Grałem z kolegą i on bramkarzem wyszedł prawie przed pole karne,trochę na prawo od bramki.Kolega tamtym obrońcą podał mi gdzieś przypadkiem do środka pola,podbiegam,patrze a tam bramkarz stoi w tym samym miejscu,nie ruszył się w kierunku bramki,stał i czekał.

Co innego:gdy jestem przed polem karnym (mam jeszcze obrońców przed sobą) bramkarz stoi 6 metrów od bramki...Na dodatek jeżeli właśnie tak jest ustawiony bramkarz to przy strzale zawodnik wali takiego pół loba.Sam,automatycznie...Co w ogóle mnie zaskoczyło to to,że zmiana dokonała się sama.Zmieniłem gigsa za valencie,a patrze za 10 minut(było pare przerw) wchodzi park ji sung za valencie,o0?Zespoły też nie powalają.MAN U,Ac milan,napoli,porto,koniec.Nie żebym przyczepiał się do ilości zespołów,ale do ich klasy.W fife 11 demo jest barca i real,a tu co?man u i ac milan?dwie różne drużyny,milan jest za słaby,mogli już dać milan juventus,byłby przynajmniej jakiś równy poziom.Sędziowanie też nie powala.2 Przypadki:ide sam na sam,tuż pod polem karnym,faul od tylu,sędzia żółta kartka.Według mnie obecna fifa jest dużo lepsza od pesa 2012,strach pomyśleć,co to będzie jak wyjdzie fifa 12.Przepaść.

Ale znalazłem też plusy:

Lepsze podania,już nie podają byle gdzie jak to było w pes 2011

W końcu wzięli się za składy,w MAN u jest już young,de gea.Nie ma van der sara.Dobrze to wróży,mam na dzieje że w pełnej wersji nie będzie Henrego w Barsie tak jak to było w pes 11

Bramki z daleka wpadają dużo częściej anieżeli w fife 11,bo tam jak już wpadnie brama to jest albo piękna albo rykoszet lub tak zwany fart.

W PES jest lepszy system powtórek niż w fifie,ale na tym się już kończą plusy.

PS.Co do tych błędów bramkarskich.Piszę to,zobaczyłem grając.Jeżeli po 3 meczach nie widzieliście żadnej wpadki bramkarskiej,nie znaczy,że nie istnieje...

tak pokrótce, nagraj mi to co w/w, każdym aparatem/telefonem to zrobisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuje stwierdzenie ze to najlepszy pes ever - przypominajac niektorym ze to dopiero bardzo wczesne demo wiec baboli z pewnoscia jeszcze pare jest ale juz na tym etapie nie sa one jakos bardzo uciazliwe.

Strzaly napewno beda poprawione czytalem o tym jakis czas temu na WENB.

Prawa galka robi super robote jesli chodzi o stale fragmenty gry, wyrzuty z outu itp.

Wkoncu jest na ps3 Antyaliasing, takze nie ma sie czego wstydzic w stosunku do X-a,

no i kamere Pitch Side moim zdaniem rewelka - chyba przy niej zostane na stale,

a feeling musi byc b dobry skoro demo wczoraj meczylem na zasadzie jeszcze jeden meczyk.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego PESa. Kurczę, nie wiem skąd tyle zachwytów nad nim. Może jeszcze za mało czasu poświęciłem na ogrywanie demka, ale kompletnie mi nie podeszło. Strasznie drętwa jest ta odsłona. Piłka przyklejona do nogi. Strzały z za pola karnego to w większości lekkie baloniki. Błędy w zachowaniu bramkarzy - o tym to można książkę napisać. Wcześniejsza odsłona bardziej mi podeszła. Pogrywam sobie cały czas online w starą Fife 2010 (dostałem razem z konsolą) i jak dla mnie tam gra jest dużo bardziej dynamiczna, przez to daje więcej zabawy. Zawsze byłem ogromnym fanem PESa, jeszcze nawet z czasów Nintendo 64 (nie dało się skręcać w pełnym biegu), ale teraz uważam, że Fifa wyprzedziła o dwie długości. Dam mu jeszcze szanse, ale coś czuje, że w tym roku znowu fifa będzie królować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO WKOŃCU PES'A MOŻNA NAZWAĆ PES'EM ! :woot:

Nareszcie Konami wzięło się za tą grę, aż nie mogę się doczekać pełnej wersji. Byle jaki piłkarz nie dogania Rooney'a, piłka nie zwiedza trybun po strzałach, gracze na boisku zachowują się dość podobnie jak ci prawdziwi - normalnie sam miód, w końcu może być konkurencja dla Fify. Jeszcze tak z dwie części pro evo i myślę, że mogą odebrać dość sporą liczbę użytkowników od EA.

Będę jeszcze musiał zobaczyć jak wyglądają rzuty karne - tamte były ok, o ile po miesiącu gry je opanowałem do perfekcji, moim zdaniem było to za trudne, szczególnie dla tych co mają czas, aby pograć w sobotę czy niedzielę, a taka zagrywka potrafiła im zepsuć cały mecz.

Tak jak ktoś już tu pisał, przypomina mi to nawet gameplay z PES'a 5 czy 6.

Dobra robota Konami :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moze i ktos cos wytlumaczyc , mianowicie gram tylko w pesa w kazda odslone i zastanawiam sie czy macie tak samo mianowicie,

- nie moglem podac dobrze na wolne pole trojkatem z L1

- nie moglem podac trojkatem na wolne pole dalekiej pilki po ziemi

- kazde wejscie X to faul {no prawie kazde} mialem wrazenie ze nie ma wogole jakiejs plynnosci

- pilka po jakimkolwiek podaniu zachowuje sie tak jakby w ostatniej fazie uciekala od zawodnikow i dostawala jakiegos dziwnego tempa

- strzaly w 16 i poza jakies takie niedopracowane

Panowie bardzo prosze o odpowiedz czy tez mieliscie takie spostrzezenia czy moze strasznie sie myle.

Jeszcze raz mowie nie gram w inne gry jak wPES 2011 i NBA2k11

Wiec prosze o jakies podpowiedzi bo np w 2011 podobalo mi sie to ze moglem podac i zagrac pilke na wolne pole a teraz tak jakby sam kieruje do 1 zawodnika przy brzegu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moze i ktos cos wytlumaczyc , mianowicie gram tylko w pesa w kazda odslone i zastanawiam sie czy macie tak samo mianowicie,

- nie moglem podac dobrze na wolne pole trojkatem z L1

- nie moglem podac trojkatem na wolne pole dalekiej pilki po ziemi

- kazde wejscie X to faul {no prawie kazde} mialem wrazenie ze nie ma wogole jakiejs plynnosci

- pilka po jakimkolwiek podaniu zachowuje sie tak jakby w ostatniej fazie uciekala od zawodnikow i dostawala jakiegos dziwnego tempa

- strzaly w 16 i poza jakies takie niedopracowane

Panowie bardzo prosze o odpowiedz czy tez mieliscie takie spostrzezenia czy moze strasznie sie myle.

Jeszcze raz mowie nie gram w inne gry jak wPES 2011 i NBA2k11

Wiec prosze o jakies podpowiedzi bo np w 2011 podobalo mi sie to ze moglem podac i zagrac pilke na wolne pole a teraz tak jakby sam kieruje do 1 zawodnika przy brzegu??

Z tymi zagraniami piłki to spróbuj pogrzebać w opcjach i zobacz czy nie ma czegoś takiego jak w fifie - tzn. jakichś asyst czy coś, jak będą to po prostu wyłącz. Co do wejść X, myślę że w tej odsłonie trzeba po prostu wyczuć kiedy wcisnąć ten klawisz - wydaję mi się, że każde kliknięcie powoduje u zawodnika wysunięcie nogi, stąd twoje faule. A na oddawanie strzałów nie napisze złego słowa, bo moim zdaniem są bardziej dopracowane, niż w poprzedniej odsłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zagraniami piłki to spróbuj pogrzebać w opcjach i zobacz czy nie ma czegoś takiego jak w fifie - tzn. jakichś asyst czy coś, jak będą to po prostu wyłącz. Co do wejść X, myślę że w tej odsłonie trzeba po prostu wyczuć kiedy wcisnąć ten klawisz - wydaję mi się, że każde kliknięcie powoduje u zawodnika wysunięcie nogi, stąd twoje faule. A na oddawanie strzałów nie napisze złego słowa, bo moim zdaniem są bardziej dopracowane, niż w poprzedniej odsłonie.

Ja zagrałem już 3 mecze i do tej pory strzeliłem 3 bramki i wszystkie z poza pola karnego :thumbsup: W polu karnym ciężko mi strzelić ponieważ zazwyczaj piłka przelatuje nad poprzeczką mimo że klikam strzał leciutko i krótko. Ale ogólnie gierka fajna i według mnie lepsza niż poprzedniczka. No i ten odbiór piłki trzeba się go nauczyć :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie cały czas online w starą Fife 2010 (dostałem razem z konsolą) i jak dla mnie tam gra jest dużo bardziej dynamiczna, przez to daje więcej zabawy. Zawsze byłem ogromnym fanem PESa, jeszcze nawet z czasów Nintendo 64 (nie dało się skręcać w pełnym biegu), ale teraz uważam, że Fifa wyprzedziła o dwie długości. Dam mu jeszcze szanse, ale coś czuje, że w tym roku znowu fifa będzie królować.

Jest dużo bardziej dynamiczna, co jest wielką wadą tej gry. Gracze w każdej odsłonie FIFki biegają z taką swobodą i lekkością, jakby nie grali w piłkę nożną, która jest bardzo wymagającym sportem. Nie a się tak pomykać po boisku. W PESach czuć ciężar gry i walkę o każdą piędź trawy. Tego brakuje w grze Elektroników.

NO WKOŃCU PES'A MOŻNA NAZWAĆ PES'EM ! :woot:

Nareszcie Konami wzięło się za tą grę, aż nie mogę się doczekać pełnej wersji. Byle jaki piłkarz nie dogania Rooney'a, piłka nie zwiedza trybun po strzałach, gracze na boisku zachowują się dość podobnie jak ci prawdziwi - normalnie sam miód, w końcu może być konkurencja dla Fify. Jeszcze tak z dwie części pro evo i myślę, że mogą odebrać dość sporą liczbę użytkowników od EA.

Kwestia gustu (nie tzw. "obiektywnej oceny"). Imho PES2011 jest lepszą grą od FIFki11 pod wieoma względami, choć i konkurencja prezentuje się w kilku punktach z bardzo dobrej strony. Wygrywa jednak PESik. Zobaczymy, jak to będzie w tym roku, ale wydaje mi się, że fanatycy poszczególnych serii i tak będą szli w zaparte i nie odpuszczą swojej FIFki, albo PESika. Nikt nikomu niczego nie odbierze, bo te gry celują w zupełnie innych odbiorców. Jedni chcą, tak jak emyl, bardziej dynamicznej i zabawnej gry, inni symulacji potu i znoju, zwanego meczem piłkarskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zagraniami piłki to spróbuj pogrzebać w opcjach i zobacz czy nie ma czegoś takiego jak w fifie - tzn. jakichś asyst czy coś, jak będą to po prostu wyłącz. Co do wejść X, myślę że w tej odsłonie trzeba po prostu wyczuć kiedy wcisnąć ten klawisz - wydaję mi się, że każde kliknięcie powoduje u zawodnika wysunięcie nogi, stąd twoje faule. A na oddawanie strzałów nie napisze złego słowa, bo moim zdaniem są bardziej dopracowane, niż w poprzedniej odsłonie.

Z podaniami w grze faktycznie jest cos nie tak. Gram bez asyst i podania wedruja w dziwnych kierunkach(a raczej adresowane sa do innego zawodnika niz do tego, ktory stoi w kierunku wychylenia galki - nawet 90 stopni odejscia od zakladanego kierunku podania). Zawodnicy stojacy 4m od siebie, bez nacisku przeciwnika nie podaja dokladnie. Podania X mimo wylaczonego wspomagania sa wspierane przez CPU i czesto z nich wychodzi podanie na wyjscie, a podania trojkatem czesto ida za plecy, albo dogrywane na zawodnika. Sama silna podan tez kuleje i mimo tapowania przycisku potrafie podac przez 2 zawodnikow.

Jesli podan nie poprawia to bedzie to element, ktory dzialal lepiej w 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jest np. tak ze naciskam X i chce go przytrzymac a on juz szybko podaje do najblizszego. Mam ustawione na semi-auto . Moze powinien cos innego przestawic [ustawic]. Kiedys mozna byli zagrac pilke po ziemi od lewego obroncy do prawego pomijajac stoperow [wiem nie powinno sie tak podawac bo to 100% ryzyko :whistling: ] ale nie o to chodzi a teraz nie mozna tak podac albo ja cos zle robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim demie:

-podania mają być lepsze

- strzały maja być lepsze

- grafika ma być dużo lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sam nie mogę uwierzyć ale właśnie zakończyłem 1,5h sesję z demem i jestem pozytywnie zaskoczony nowym PESem 2012 :)

Primo plusy

- poruszanie się zawodników mi się podoba ,można odczuć ,że posiadają własną masę/ciężar

- fizyka piłki -fajnie odskakuje ,bądź leci w kosmos przy niedopracowanej pozycji do strzalu

- podczas wykonywania wrzutek w pole karne jak mam źle ustawionego napastnika i wcisnę przycisk odpowiedzialny za strzał to mój zawodnik się

przewraca - jak dla mnie REWELACJA !

- grafika robi dobre wrażenie , fajnie wykonane twarze

- David De Gea w Man U - chyba zwolnili kogoś kto był odpowiedzialny za aktualizację transferów w poprzednich częściach ;)

- tryb treningu/zadań treningowych - dawno tego nie widziałem w grze piłkarskiej ,a warto się czasem pomęczyć żeby nauczyć się kilku sztuczek

Secundo minusy

- inteligencja bramkarzy szwankuję - strzały zza pola karnego mi trochę za często wpadały,bramkarz potrafił przepuścić strzał koło ucha(chociaż może to

piłka przeniknęła przez ręce bramkarza ale ważne jest to że coś takiego nie powinno się zdarzyć)

- przez inteligencję bramkarzy padają też hokejowe wyniki 4:3, 3:3 , 4:4

- nie wiem czy to może jakiś mój błąd w ustawieniu ale piłkarze nie trzymają swoich pozycji Rooneya częściej widziałem jako bocznego obrońce niż

napastnika

Ogólnie to pierwszy PES tej generacji ,który po demie zrobił na mnie dobre wrażenie jeżeli kolejne demo będzie miało poprawione błędy to może pierwszy raz od 2009 zamiast nowej FIFY zakupie grę od Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- nie wiem czy to może jakiś mój błąd w ustawieniu ale piłkarze nie trzymają swoich pozycji Rooneya częściej widziałem jako bocznego obrońce niż

napastnika

to akurat zaden minus - w select role masz 3 pozycje dla rooneya - jedna z nich ma odznaczone dummy runner zdaje sie czyli to z czego rooney jest znany w MU czyli gra na calym boisku i wlanczanie sie do defensywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat zaden minus - w select role masz 3 pozycje dla rooneya - jedna z nich ma odznaczone dummy runner zdaje sie czyli to z czego rooney jest znany w MU czyli gra na calym boisku i wlanczanie sie do defensywy.

Dummy runner to raczej ktos kto sciaga na siebie obroncow :). Tez zauwazylem ze Rooney nie raz z drugiej linii cisnal z pilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co czytam to mam wielkie nadzieje co do PES'a w tym roku. Zaraz po pracy siadam do playa i testuje demo. Co dziwne, zauważyłem u siebie taki trend, że jak wychodzi Fifa to PES idzie w odstawke.... gram i gram i gram, aż nagle zmienia mi się podejście do Fify, coż mnie drażni cos przeszkadza i sięgam po PES'a i tak juz z nim zostaję, aż do nowej premiery Fify :)

A cos po filmikach widzę, że gra idzie w dobrym kierunku, cos na zasadzie PES'a 6.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie rozbraja. Rozumiem wychwalanie PESa4, czy 5, ale o 6 zbyt wiele dobrego nie mona powiedzieć. Jeśli ktoś narzeka na PESa2008 i 2009, a wychwala 6, to coś jest nie tak. Zeszłoroczny i tegoroczny PESik zapowiadają powrót do klasycznych odsłon (4 i 5) i to mnie cieszy.

Za jakiś czas wracam do demka, bo jest całkiem przyjemne i pozwala strzelać całkiem fajne bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wychwalanie, ale PES 6 dla mnie był swego rodzaju kompromisem. Po za tym ja osobiście mam pewnien sentyment, jeżeli chodzi o PES 6 i tyle. Podobnie jak do serii ISSpro.

Natomiast nie przesadzajmy, bo PES 2008 to był lekki zawód i nie tyko dla mnie, ale także dla fanów serii. Od tego tytułu zaczęła się przygoda PES'a jakby na nowo. PES2011, który mnie usatysfakcjonował w 100% wydaję się mieć zatem godnego następcę - PES 2012.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dummy runner to raczej ktos kto sciaga na siebie obroncow :). Tez zauwazylem ze Rooney nie raz z drugiej linii cisnal z pilka.

no dlatego pisalem zdaje sie - w kazdym razie ktoras z tych opcji w select role za to odpowaida - nie pamietam z glowy ktora : ] ]

edit:

chodilo o track back ; ] ]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pokrótce, nagraj mi to co w/w, każdym aparatem/telefonem to zrobisz.

haha,ale się teraz uśmiałem.Poprawiłeś mi humor,dzięki thumbsup.gif

A tak na poważnie to chyba sobie jaja robisz lub cie pogięło,że ja będę stał z kamerą przed TV i czekał aż ujawni się błąd gry bo pan hrabia chce to zobaczyć...rofl.gifwoot.gif

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbieranie pilki jest dla mnie debilne i ciezko mi sie do niego przyzwyczaic :/

Do tego rzadko udaje mi sie ta pilke wogole odebrac a jak juz odbiore to jest faul , strasznie to irytujace

Nie podobaja mi sie tez siatki ... Oczka sa kwadratowe zamiast szesciokatne i dziwnie to wyglada :P

Co mi sie podoba to pomysl komputera na rozgrywanie pilki , duzo lepiej to wyglada niz w poprzedniej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×