Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na twoim miejscu, żeby przywrócić stan sprzed edycji, po prostu wgrałbym na nowo OF'a - myślę, że to by naprawiło sytuację, choć pewien nie jestem, bo nie próbowałem.

Co do trybu League/cup, a ty pierw zacząłeś grać ten tryb i potem dopiero zmodyfikowałeś zawodnika, czy pierw usprawniłeś piłkarza, a następnie odpaliłeś ten tryb? Bo w sumie nie mam pojęcia czemu to nie trybi. :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sprawdzilem , jak sie najpierw zmodyfikuje zawodnika a potem odpali tryb to wszystko jest oki ale jak sie zrobi odwrotnie to niestety chyba save pamieta ciagle te stare ustawienia. tylko dziwne czemu to nie dotyczy wzrostu

ja nie mam zadnego OF'a. gram na oryginalnej angielskiej wersji i mam mase zabawy, warto wgrac OFa ?

czy mozesz polecic jakiegos konkretnego ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto, zawsze to urozmaica grę np. w Master League mogę sobie zagrać bez irytacji ligę angielską, portugalską czy niemiecką, po za tym jest aktualizacja składów jakaś zawsze oraz oryginalne stroje narodowe. Co do OF'a to w sumie najlepiej jakbyś podał twój numer bles - jest to numer na dole pudełka jak patrzysz na nie z boku (pod logiem ps network). Pod każdy numer bles są inne OF'y, a tych rodzai jest chyba z 4-5.

Ale w sumie jeśli gra się Ci przyjemnie to nie wiem czy jest sens zabawy z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tej grze brakuje mi konkretnej książeczki z dokładnym opisem wszystkiego co możliwe. Niby sa te przyciski opisane ale brakuje rad typu jak strzelac, co daja rozne strzaly.

W trybie online tez brakuje mi jakiegos info jak sie tam orientowac. Co z czym i do czego. Zauwazylem np. ze czasami nie mam mozliwosci wycofania sie z wyboru przeciwnikia. Dobiera mi jakiegos o rankingu duzo wyzszym od mojego i nie moge sie wycofac - jestem zmuszony do gry.

Tak samo podczas gry nie wiem jak zrobic pause, ktorą inni mi notorycznie robia i chyba idą na kawe. W innych grach na pause musial sie zgodzic przeciwnik a tu widze ze nie ma takich wymogów , itp itd .

Ogolnie gra jest mega fantastyczna ale brak rzetelnej i pełnej informacji.

Gdyby nie forum to nigdy bym sie pewnych rzeczy nie dowiedzial.

Czy ktos zna moze jakąś fajnąstronke z konkretnym tutorialem PESa ? Chodzi mi o to zeby sie troche nauczyć gry. Jak wrzucać, jakich kombinacji uzywac przy głowkach, jak zrobic porzadny strzal po ziemi z duzej odleglosci. Moze jest takie opracowanie zamiast wszystkiego szukac po necie ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba taką polską fanowską stroną o PES'ie jest www.pes.com.pl, ale nie wiem czy taka stronka się satysfakcjonuję. Na samym dole strony masz PES 2012 help. Polecam ogólnie YouTube tam wszystko jest wyjaśnione wraz filmem, co najprościej wszystko pokazuje.

Co do opisu myślę, że może ma minimalne braki, ale w menu jak weźmiesz pause i wejdziesz w Command List to masz chyba wszystko pokazane co istnieje w grze - rodzaj strzałów, wrzutek, wolnych, sztuczek, podań itd.. Włącz sobie trening na spokojnie, wejdź w Command List zobacz kombinację, popróbuj ich i się naucz.

Pause w grze online możesz zrobić, wtedy kiedy jesteś przy piłce aktualnie - masz piłkę przy nodze możesz włączyć pause. I takich przerw w grze, jeśli się nie mylę możesz zrobić trzy. Dobór przeciwnika można ustawić w menu gry online tak, aby dopasowywało do twojego poziomu - już nie pamiętam gdzie dokładnie, ale jak wejdziesz w 'online' to znajdź jakieś 'settings' czy 'options' i to chyba trzeba włączyć na ON, bo jest na OFF. Dzisiaj jak odpalę tą gierkę, to spróbuje to znaleźć i Ci powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanka dot. trybu BAL :

1. od czego zalezy czy mnie menager wystawia do meczu czy nie ? bo nie rozumiem dlaczego jeden mecz przesiedzialem na lawie skoro w poprzednim strzelilem 4 gole i mialem ocene 8.0 ??

2. jak rozumiec te coaching points ? w treningu sa te paski na zielono i na bialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczalem grac C. Ronaldo. Zmodyfikowalem go jeszcze na ogolny rating 109. Bez problemu strzelam gole, mam oceny po 8.0 po kazdym meczu i .... trener nie wystawia mnie do glownego skladu ! !

Kazdy mecz gram tylko ostatnie 30 minut drugiej polowy. O co kaman ?

Czy moze miec tu wplyw na to fakt ze zmodyfikowalem CR7 pozycje na jakiej gra. Dalem mu SW a trener mnie wystawia jak juz na AMF. Ale o to mi chodzilo zeby nie grac na swojej pozycji bo czekam az wpadnie trofek dot. nauki gry na innej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie póki co nie dotykałem się za ten tryb, ale może to jest kwestia, że jesteś nowym graczem i dopiero Cię przyswaja? Wiesz, to jest tylko gra i ona idzie schematem - nie ważne czy jesteś bardzo dobry czy średni musisz powoli oswajać się z murawą. Ile zagrałeś już meczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie rozegralem ok. 10 meczów. NIe mam jak sie wykazac bo gram tak krotko.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie póki co nie dotykałem się za ten tryb, ale może to jest kwestia, że jesteś nowym graczem i dopiero Cię przyswaja? Wiesz, to jest tylko gra i ona idzie schematem - nie ważne czy jesteś bardzo dobry czy średni musisz powoli oswajać się z murawą. Ile zagrałeś już meczów?

Jak przyswaja ? Zaczalem grac Ronaldo a wiec mam ugruntowana pozycje w Realu. Poza tym, cut scenka na poczatku mowi ze to kolejny sezon w tej druzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to nie wiem, nie mam zielonego pojęcia. Myślałem, że jesteś całkiem nowy w drużynie, mimo że to Ronaldo i trener na sam początek nie wrzuca Ciebie na całe mecze, bo nie ma zaufania, a sprawa wygląda zupełnie inaczej. Napisz w temacie PES 2013, jak ja nie mogłem uzyskać odp. w tym temacie z uwagi, że w tą odsłonę gra już mała liczba osób to tam bezproblemowo mi pomogli. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporalem sie ze wszystkimi trofeami w PES 2012 poza dwom z online. Wygraj Quick Match i Wygraj Online Competition.

Nie daje rady wygrac z nikim online. Dobiera mi takich mocnych kolesi ze przegrywam za kazdym razem. Gralem juz chyba z 20-30 meczykow i najlepsze co udalo mi sie uzyskac to remis.

Czy ktos bylby tak mily i zagral ze mna zebym mogl to wygrac i zdobyc upragnioną, pierwszą w zyciu platyne ?

Poza tym czy to drugie trofeum oznacza ze musze wygrac cale competinion czy tylko dowolny meczyk w ramach kwalifikacji do 16-stki ?

Z gory wielkie dzieki.

bardzo prosze o kontakt na gg najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygralem jeden mecz i trofeum nie wpadlo !!! o co moze chodzic ?

wszedlem w menu master ligue online i stamtad wszedlem w competition. rozegralem meczyk w fazie play off bo bylo w sumie malo osob wiec sie wszyscy zakwalifikowali do 16.

w trakcie meczu bylo 1:1 a w karnych wygralem 4:2 i dupa - trofek nie wpadl = to bylo taka slaba podstawowa druzyna przydzielona przez kompa jak to zawsze na poczatku master ligue.

gdzie sie kurna mozna dowiedziec na 100% o co w tej grze chodzi i gdzie wejsc zeby zagrac to co trzeba, zaczyna mnie to wkur**wiac juz

sorki ale poluje na te platynke od paru tygodni, siedze po nocach i zaczynaja mi puszczac nerwy ...

pisze sie ktos na ustawke zeby cienias mogl sobie wreszcie wygrac :biggrin:

masakra, siedze na tym online i wszystko w plery . ale co sie dziwic skoro w competition przydziela mi zawodnikow z D1 i rankingiem o kilkaset pkt wyzszym od mojego ... porazka ta gra ...

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marekopawliko

Ja to trofeum wbiłem nie w MasterLeague Online, tylko wszedłem w to menu online i tam jest zakładka Competition osobna, nie wchodź do MasterLegue. Gdybyś to tam wygrał to byś pewnie miał już trofka... :confused:

Ja tam w sumie te trofea związane z online, to zrobiłem w 40 minut - moim zdaniem nie jest wygórowany poziom w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie wygrac na competition !!! ludzie co za radocha !!! nareszcie

teraz pozostalo tylko ostatnie trofeum quick match

czy znajdzie sie ktos na ustawkę ? zeby przyczynic sie do zdobycia mojej pierwszej platynki w zyciu ?

bede dozgonnie wdzieczny. jestem dzisiaj dlugo online. jakby co dajcie znac na gg albo tu na forum. sprawdzam watek co pare minut.

moj nick psn taki sam jak na forum. please to tylko 1 meczyk 5 minut a moje szczescie bedzie trwac wiecznie :biggrin:

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oplaca sie kupic PESa 12 w tym momencie, bo sie zastanawiam. Bo cena jest kuszaca, w okolicach 50zl,, a i odskocznia od fify 13 sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oplaca sie kupic PESa 12 w tym momencie, bo sie zastanawiam. Bo cena jest kuszaca, w okolicach 50zl,, a i odskocznia od fify 13 sie przyda.

Wg mnie się opłaca, ja zakupiłem jakiś miesiąc temu, pograłem, gram, w tym miesiącu będę sprzedawał, bo odłożyłem na 2013 :) Jedyny minus to tryb online, w który będzie grać stosunkowo mniej osób niż w ubiegłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy jak sie składa swój team w Master League to narodowość piłkarzy ma znaczenie? W sensie jak są tej samej narodowości to są lepiej zgrani czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem czy da się zmienić ustawienia pada w Pes12 bo przychodzi do mnie czasem kumpel a on jest przyzyczajony do fify na PC ( gral na padzie a tam inne ustawienia) da sie to jakoś zmienić zeby miał takie jak u siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam problem czy da się zmienić ustawienia pada w Pes12 bo przychodzi do mnie czasem kumpel a on jest przyzyczajony do fify na PC ( gral na padzie a tam inne ustawienia) da sie to jakoś zmienić zeby miał takie jak u siebie ?
w ustawieniach zmieniając co chcesz

Sent from Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś gdzie znajduje się kariera? Zacząłem ML i tam zamiast składu normalnego mam jakiś dziwnych zawodników. :down:

Odkąd pamiętam grałem w Fifę wiec nie wiem co i jak :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pucharkiem No 1 owner i pomalutku tracę już nadzieję, a także kończy mi się cierpliwośćfrown.png
Symuluję już trzeci raz i 3 raz porażka mnie spotkała. Za każdym razem symuluje do roku 2016/17 i zawsze jestem na drugim miejscu i nigdy jeszcze nie przekroczyłem miliarda euro. Zawsze mam przychody w okolicach 930 mln. Oczywiście moja drużyna (Real Madryt) wygrywa wszystkie zawody, podniosłem im statystyki na maksa, tak jak to pisze na zagranicznych forach. Na początku każdego sezonu trzeba określić jakoś tam kwotę, system za każdym razem proponuję 42mln. budżet standardowo jest ustawiony na 5mln (próbowałem też w każdym sezonie zmieniać na 10mln), a z managera też korzystałem z tego pierwszego za 1mln.
W kolejnym sezonie 2017/18 chyba nie ma już sensu dalej symulować, bo na początku jest zabierana zbyt duża kwota?
Poradźcie mi coś please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi powiedziec dlaczego co jakis czas wyskakuje mi Lost Connection with server przez to trace pieniadze -_- i czy ktos ma sopesa pod ten datapack [ tylko pelnego oF'a ] bo nie moge znalezc w google
pomylilem tematy ;)

Edytowane przez safetirak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się dzieję że w Lidze Mistrzów w dwumeczu przegrywam pierwszy 1:0 a rewanż wygrywam 2:1 i nie ma żadnej dogrywki tylko wywalają mnie z Ligi Mistrzów, co to jest wgl oznaczenie AG bo nie czaje, ET to jest Extra Time, a AG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pierwszy mecz grałeś na wyjeździe i wygrałeś 1-0, a u siebie przegrałeś 1-2? Przy wyniku 2-2 gdy przeciwnik strzelił 2 bramki na wyjeździe to właśnie on awansuje dalej. 

Skrót AG to nic innego jak wynik dwumeczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×