Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Po wielu przymiarkach, w końcu udało mi się nabyć konsolkę. Po ograniu paru demek - muszę przyznać - warto było.

Chciałem również wypróbować demko Pes'a 2012, lecz nie widzę go na ps store. Czyżbym źle szukał, czy rzeczywiście go tam nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są chętni żeby popykac małą ligę ? :start: zapraszam na priv .

ja chetnie pogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam PES 12 od kilku dni(wczesniej Fifa12 ale lagi doprowadzily mnie do tego ze musialem ja sprzedac) i pytanie do was ktorzy juz cos wiedza o tej grze. Czy da sie jakos zmienic jezyk komentatora??

Lub jakos dograc zeby byl PL mam BLES1406

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam od pewnego czasu problem z Pes 2012 na PS3 slim, mianowicie gra zaczęła mi się dziwnie wieszać...raz przyśpiesza raz zwalnia...wcześniej tego nie było...problem pojawia się nie tylko podczas gry online...Jeśli ktoś będzie w stanie mi pomóc będę wdzięczny.gg:8306476.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy wchodze w online wyskakuje mi komunikat' -an error has occurred i wywala mnie z psn

posiadam router i neostrade

jakie porty powinny byc przekierowane na konsole do grania online w pes 2012?

problem ten nie pojawia się za każdym razem,nieraz jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tym razem Ja mam pytanie...A mianowicie co się dzieje,że z kolegą nie mogę zagrać w community i w match lobby???Z innymi graczami gram bez problemu,a właśnie z tym koleżką nie mogę.Od czego to zależy?Czy może być winą internet(bo mamy kablowy i tego samego dostawce)czy jest jakaś inna opcja?Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dość uciążliwy problem z PES 2012.

Grałem wcześniej na PC. Nie była to super maszyna więc grałem na najniższych detalach i wszystko ładnie płynnie działało.

Dostałem jednak od żony w prezencie wersję na PlayStation 3.

Jak wielkie było moje zdziwnienie jak po włączeniu okazało się, że gra się po prostu tnie.

Gra nie jest płynna tylko widać cały czas stałe zacięcia (niski fps).

Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Konsola jest nowa nieprzerabiana, najnowszy firmware, wersja gry kupiona w UK.

Konsola podłączona do TV przez kabel HDMI>DVI.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak może ci ciąć gra ;/ Może to wina kabla? Jak możesz spróbuj podłączyć componentem albo poprostu Hdmi-hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. a ma ktos namiary na jakiegos nowego patcha na Bles 1407???Wielkie dzieki za odpowiedz!

A jakbky ktos chcial posparowac moj nick na PSN to juman87.Nie gram z Barca i Realrm i nie gram Barca i Realem:)Przeważnie Juventus Turyn,ale mecze slabszymi druzynami mile widziane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie zagram jakis sparing.Moj nick w grze lydek1910

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie darmowe DLC (choć to bardziej łatka) z Copa Libertadores, bo przecież te rozgrywki już były (czego nie zauważają portale i bezmyślnie piszą newsa)

38 klubów z pełną licencją

https://www.konami-p...r-libertadores/

Szczególnie fajnie prezentują się Brazylijskie zespoły np Flamengo, którego chyba przed łatką nie było (Ronaldihno, Kleberson, Deivid, Vagner Love)

http://en.wikipedia....pa_Libertadores

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xus miałeś lagi w FIFie, ja miałem FIFE 10 i zero lagów czego nie mogę powiedzieć o pes11, który nie chodził tak płynnie jak FIFA10 w sieci.

Czy można przez neta kupić piłkarz do mlo w pes 12 bo nie chce mi sie od nowa meczyc ponad rok zbieralem sklad w pes 11??

byc moze kupie pes11 bo ta nowa fifa mi nie podchodzi(gralem w demko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!A ja mam takie pytanie!Chciałbym zagrac ze znajomymi turniej online i niestety niewiem czy jest to wogóle możliwe do ustawienia?patrzyłem w opcjach ale nic nie mogłem znależc.Może ktoś z was jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!A ja mam takie pytanie!Chciałbym zagrac ze znajomymi turniej online i niestety niewiem czy jest to wogóle możliwe do ustawienia?patrzyłem w opcjach ale nic nie mogłem znależc.Może ktoś z was jest w stanie mi pomóc?

Załóż community w online, podaj nazwę i hasło znajomym. W community jest opcja gry w ligę/turniej, można ustawić wszystko wedle uznania. Kiedyś grałem ze znajomymi kilka razy coś takiego, mecze trwały po 5 min, wszyscy byliśmy jednocześnie w community w tej założonej lidze/turnieju. Polega to na tym że zapraszasz kola (najlepiej akurat nie grającego :D), on akceptuje, łączy was i gracie, i tak ze wszystkimi mecz i rewanż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w pes 12 też są jakieś punkty i można kupować zawodników na allegro tak jak w fifie 12?? Czy różni się czymś od pes11 jak wygląda odbieranie piłki obrońcami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w trybie online mogę zagrać tylko "Quick match", a jest problem z opcją "Match lobby"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko.

Po kilku miesiącach grania w FIFĘ, wkurzony na DLC pod tytułem EURO postanowiłem olać tytuł elektroników i kupić PES'a (zamiast tego "DLC" właśnie).

Żałuję, że nie posłuchałem Was wcześniej ;) Gra rewelacyjna.

Jakoś jak testowałem to u kolegi to tego miodu nie było. A we własnym fotelu, przy zimnym piwie, zarwałem wczoraj pierwszą od dawna nockę ;) Czas nauki przede mną, po kilku latach przerwy odkrywam PES'a na nowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z kupnem zawodników w master lig

ustawiałem juz na low,normal, i high i nie chca mi nikogo sprzedac jak to poustawiac zeby było dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem krótko.

Po kilku miesiącach grania w FIFĘ, wkurzony na DLC pod tytułem EURO postanowiłem olać tytuł elektroników i kupić PES'a (zamiast tego "DLC" właśnie).

Żałuję, że nie posłuchałem Was wcześniej ;) Gra rewelacyjna.

Jakoś jak testowałem to u kolegi to tego miodu nie było. A we własnym fotelu, przy zimnym piwie, zarwałem wczoraj pierwszą od dawna nockę ;) Czas nauki przede mną, po kilku latach przerwy odkrywam PES'a na nowo.

Pograsz tydzień i będziesz miał dość, ilość denerwujących błędów w tej grze poraża, ale cisnę w nią cały czas

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograsz tydzień i będziesz miał dość, ilość denerwujących błędów w tej grze poraża, ale cisnę w nią cały czas

Nie ma gier bez błędów. Akurat w PES chyba od prawie 10 lat denerwuje mnie bezsensowne przyjęcie piłki na granicy boiska i wyjście z nią na aut ;-) Mogliby w końcu to zmienić.

No i druga sprawa to jak mi rywal ucieka to mi również zalicza mecz do rozłączonych (i straszą jakimś 70%).

Ale poza tym, po 20h grania nadal jest euforia. 3/4 tego czasu spędzam na offline (trzeba się uczyć w końcu) i co chwila odkrywam coś nowego.

W moim przypadku myślę, że tydzień to za mało żebym miał dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem dzisiaj PESa, gra spełnia moje oczekiwania, ale... No właśnie - gra działa płynnie do czasu kiedy wyświetlana jest powtórka akcji - wtedy bardzo spadają FPS, jest to bardzo irytujące, nie mogę obejrzeć żadnej powtórki bo aż kłuje w oczy jak klatkuje obraz. Jak by nie patrzeć powtórki są ważnym elementem tej gry, zatem chciałbym móc się nimi cieszyć. Czy opisane przeze mnie zjawisko jest normalne w tej wersji gry? Ktoś jeszcze ma taki problem, czy znalazł rozwiązanie? Dodam, że gram offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×