Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was takie pytanko. Warto kupić Mortala? Nie mam na PS3 żadnej bijatyki, kiedyś grałem w Mortala na automatach :blush: Nie jestem jakimś fanem serii. Dlatego mam takie pytania. Bardziej je kieruję do osób właśnie takich jak ja, czyli nie fanów tylko po prostu kupili sobie i jak ich wrażenia :) Dodam, że nie mam 2 pada, więc tylko singiel no i na multi jak PSN będzie działało.

Zdecydowałem sie kupić MK, a fanem serii nie jestem - troche pykałem na psx i to wszystko. No i powiem ci że zakupu w ogóle nie żałuje :) Gra jest świetna, jak dokupisz drugiego pada i będziesz miał z kim grać to już w ogóle nie ma co sie zastanawiać :P

tymczasem ja mam problem... KURDE po zrobieniu babalities wszystkimi postaciami wyzerowały mi sie staty w nekropolis (i nie mam też żadnego zakończenia z ladder) ;/// kiedyś skopiowałem save'a na drugie konto, ale czy jeśli teraz je przekopiuje na swoje to będe mógł zdobywać trofea? w ogóle zaakceptuje mi tego save'a ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam bardzo za pomoc, chyba jednak się zdecyduję, ale jak skombinuje paragon od jakiejś gry, żeby mieć zniżkę na mortala. Nie macie może jakiegoś paragonu na zbyciu? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posiadam PS2, a ile taka przejściówka kosztuje? :P I jak się nazywa?

około 10 zł :P + przesyłka

przykładowe aukcje

http://allegro.pl/pr...1585904120.html

http://allegro.pl/pr...86.html#gallery

ps. pad z ps2 używamy jako pad dla drugiego gracza

Edytowane przez MisiekTripleSix
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa przedstawia się następująco.

Na załączonym filmiku w w 26 sekundzie oraz 33 wyraźnie widać zastosowanie skilla Ice Parry, który nie widnieje w move list Sub-Zero, znajduje się natomiast w move list Cyber Sub-Zero.

Znajdujecie jakieś racjonalne wytłumaczenie tej sytuacji? A może ten ruch dla Sub-Zero jest, w jakiś sposób "ukryty"?

Pozdrawiam i w miarę możliwości, proszę o odpowiedź.

VoiteQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaje że musisz wcisnąć strzałkę do dołu, tyłu i kwadrat + R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad zakupem ale jedna kwestia mnie martwi... da się w to dobrze grać na Dual Shocku ? Bo np. w takiego SF4 lub MvsC IMO nie ma co inwestować jeśli nie posiada się arcade sticka :/ Jak jest z mortalem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyna bijatyka w którą gram na padzie i gra się bardzo wygodnie. Można spokojnie wykonać skomplikowane kombosy, w Tekkena, SSFIV i MvC3 gram na sticku. Śmiało kupuj.

btw. wymienię swój kod na strój classic sub zero na classic scorpiona lub ermaca.

Edytowane przez Jeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. wymienię swój kod na strój classic sub zero na classic scorpiona lub ermaca.

Jak wygląda u Ciebie ten kod na dodatkowy strój? On jest na jakiejś osobnej karcie? Bo ja kupiłem swoją kopię w MM i mam tylko online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem :) Jak mi się nie spodoba to sprzedam, nawet mogę na tym zarobić, bo kupuję z tą zniżką muve.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam smutną wiadomość dla osób, które kupiły MK w MM i nie znalazły bonusowego kodu na strój Scorpiona. Dzisiaj byłem u tych chu*ów z media i wyłożyłem im sprawę, iż kupiłem grę i nie znalazłem kodu, a podobno miał być. No to mi typek odpowiedział, że: "nie nie, tylko specjalnie oznaczone egzemplarze zawierały ten kod i mi zaraz poszuka". Odpowiedziałem: "To mam kupić znowu grę, żeby dostać kod? Czy ja wyglądam na niepełnosprytnego?" Potem jeszcze wyzwałem ich od oszustów.

Typ kłamał mi w żywe oczy, że były wersje z kodem. W moim osobistym mniemaniu wzrok funkcjonuje mi całkiem poprawnie i chyba bym zauważył inną wersję. Eh, banda oszustów i złodziei. W ten sposób sukcesywnie zrażają do siebie klientów :/

(Napisze do cenegi, może mi podeślą ten kod :P Połudzić się można)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem :) Jak mi się nie spodoba to sprzedam, nawet mogę na tym zarobić, bo kupuję z tą zniżką muve.pl :)

Ja tak samo ja PSN wróci to chętnie z wami pogram. Na razie zajmuje się tylko demkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad zakupem ale jedna kwestia mnie martwi... da się w to dobrze grać na Dual Shocku ? Bo np. w takiego SF4 lub MvsC IMO nie ma co inwestować jeśli nie posiada się arcade sticka :/ Jak jest z mortalem ?

Ty na serio z tym pytaniem? Oczywiście, że się da. Zapytaj ludzi, którzy grają na xboxie 360. Oni mają krzyżaka skopanego na maksa i często komba im nie wychodzą, zamiast dołu pad odczytuje górę oraz zacina się w jedną stronę analog.

Arcade stick nie wiem- nie mam i mi on zwisa bo to tak jak z kierownicą. Dobrze z nią, ale jak można spokojnie bez to i po co z nią :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam następujące pytanie: "czy Mortal Kombat na Ps3 wymaga instalacji"?

Na pudełku napisano: "4 GB minimum", po załadowaniu płytki z grą na PS3 gra instaluje tylko ok. 100 mb

Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez diazowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna bijatyka w którą gram na padzie i gra się bardzo wygodnie. Można spokojnie wykonać skomplikowane kombosy, w Tekkena, SSFIV i MvC3 gram na sticku. Śmiało kupuj.

btw. wymienię swój kod na strój classic sub zero na classic scorpiona lub ermaca.

Trzymaj ten kod :) Jak psn wróci, założymy konto wspólnie z innymi, i każdy będzie miał wszystkie klasyczne stroje... albo prawie wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam smutną wiadomość dla osób, które kupiły MK w MM i nie znalazły bonusowego kodu na strój Scorpiona. Dzisiaj byłem u tych chu*ów z media i wyłożyłem im sprawę, iż kupiłem grę i nie znalazłem kodu, a podobno miał być. No to mi typek odpowiedział, że: "nie nie, tylko specjalnie oznaczone egzemplarze zawierały ten kod i mi zaraz poszuka". Odpowiedziałem: "To mam kupić znowu grę, żeby dostać kod? Czy ja wyglądam na niepełnosprytnego?" Potem jeszcze wyzwałem ich od oszustów.

Typ kłamał mi w żywe oczy, że były wersje z kodem. W moim osobistym mniemaniu wzrok funkcjonuje mi całkiem poprawnie i chyba bym zauważył inną wersję. Eh, banda oszustów i złodziei. W ten sposób sukcesywnie zrażają do siebie klientów :/

(Napisze do cenegi, może mi podeślą ten kod :P Połudzić się można)

Nie wiem jak tam u ciebie w media ale w Zabrzu byly dwie wersje. I na jednej wlasnie pisalo cos Scorpion Extra a na innej nie. Co dziwne , byly wtej samej cenie. KTos pisal w starym temacie o MK tez wlasnie o takim przypadku ale nie pamietam w ktorym miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw. wymienię swój kod na strój classic sub zero na classic scorpiona lub ermaca.

Na kogo masz kod? Ja mam na Ermaca. Te klasyczne stroje będzie można zakupić w PSS jak się nie mylę. Dziś wykonałem fatality Scorpionem toasty bez DLC, też się komuś udało? Sub- zero mi nie wychodziło, a Reptilem jeszcze nie próbowałem ale podobno też można wykonać bez DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u ciebie w media ale w Zabrzu byly dwie wersje. I na jednej wlasnie pisalo cos Scorpion Extra a na innej nie. Co dziwne , byly wtej samej cenie. KTos pisal w starym temacie o MK tez wlasnie o takim przypadku ale nie pamietam w ktorym miescie.

W MM w Gdańsku dokładnie była taka sama sytuacja - kilka sztuk ze skorpionem i kilka bez;) kto pierwszy ten lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj ten kod :) Jak psn wróci, założymy konto wspólnie z innymi, i każdy będzie miał wszystkie klasyczne stroje... albo prawie wszystkie :)

To ja mogę do puli dorzucić kod na ermaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedynie kogo dostałem to kratosa...

Niby mam 2 kartki, jedna z grą online... Ale chyba druga to tylko jakaś tam reklama

Co jak co ale na Cyraxie i JAXie się nie zawiodłem (moje ulubione postacie od samego początku)

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wstępnie możemy się umawiać.

Ja dorzucam Reptile'a.

Hardy daje Ermaca

Jeez wrzuca Sub-Zero

Superb, jak to niektórzy mówią :) Potrzebujemy jeszcze kogoś ze Scorpionem. Zostaną wtedy tylko stroje kobiet...na których mi, osobiście, nie zależy. :)

Toasty bez stroju można było zrobić przed patchem.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie możemy się umawiać.

Ja dorzucam Reptile'a.

Hardy daje Ermaca

Jeez wrzuca Sub-Zero

Panowie a jak wygląda sytuacja z kodem, można go wykorzystać kilkukrotnie, czy cza będzie zakładać specjalnie nowe konto ??

Posiadam Scorpiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u ciebie w media ale w Zabrzu byly dwie wersje. I na jednej wlasnie pisalo cos Scorpion Extra a na innej nie. Co dziwne , byly wtej samej cenie. KTos pisal w starym temacie o MK tez wlasnie o takim przypadku ale nie pamietam w ktorym miescie.

Może mieli 2 sztuki i się nie załapałem, bo byłem po robocie w sklepie. Nie mniej jednak powinni mieć chyba więcej kopii z kodami na strój. Nie mam ju nerwów do tego głupiego sklepu. Jeśli psn się podniesie to zobaczymy ile będą kosztowały DLC (na szczęście miałem na koncie doładowane trochę złociszy :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda sytuacja z kodem, można go wykorzystać kilkukrotnie, czy cza będzie zakładać specjalnie nowe konto ??

Posiadam Scorpiona ;)

Kod jest jednorazowy... Jeśli raz go wpiszesz to nie wpiszesz go już niegdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×