Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś miał problem z double flawless na Shang Tsung'u, lub przejściem gry na expercie bez kontynuacji... Sheeva. Nie sądziłem,że będzie to takie łatwe. Po około 4 godzinach na Shangu różnymi postaciami, wziąłem Shevę i zajęło mi to 3 próby. Rzut, po rzucie dół,góra..... to wszystko co trzeba.

Co do krypty...duża jest, ale kasę zdecydowanie za szybko się zdobywa. Inna sprawa, że prócz kodów i fatali to tam nic ciekawego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o trybach to Test Your Luck :), ale owszem to mało znaczące :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę czekał do Sierpnia by mieć Raina tylko tej postaci brakuje w tym Mortalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić nowego Mortala zaraz po premierze. Gdy przeczytałem, że gra jeszcze nie wyszła a już planowany jest DLC stwierdziłem, że poczekam jakiś czas, teraz patrząc na plany związane w wydawaniem kolejnych dodatków stwierdzam, że poczekam na edycję GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić nowego Mortala zaraz po premierze. Gdy przeczytałem, że gra jeszcze nie wyszła a już planowany jest DLC stwierdziłem, że poczekam jakiś czas, teraz patrząc na plany związane w wydawaniem kolejnych dodatków stwierdzam, że poczekam na edycję GOTY.

Fajnie, dzięki za info

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam pytanie jak możliwe jest wykonanie trofea " Ukończ tryb Arcade na najwyższym poziomie trudności bez używania kontynuacji." bo w glowie mi sie to nie miesci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam pytanie jak możliwe jest wykonanie trofea " Ukończ tryb Arcade na najwyższym poziomie trudności bez używania kontynuacji." bo w glowie mi sie to nie miesci ??

Kolego prosze o trofea pytac w dziale trofea. Juz ci podaje klika wskazowek wlasnie w tamtym WLASCIWYM TEMACIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do kasacji, działy mi się pomyliły :P

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić nowego Mortala zaraz po premierze. Gdy przeczytałem, że gra jeszcze nie wyszła a już planowany jest DLC stwierdziłem, że poczekam jakiś czas, teraz patrząc na plany związane w wydawaniem kolejnych dodatków stwierdzam, że poczekam na edycję GOTY.

Ale gra chyba już wyszła...

O tak, Freddy Krueger to postać idealnie pasująca do MK. Tak jak Kratos. IMO brakuje jeszcze tylko osobnika zwanego Machete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem w krypcie fatality do scorpiona  i nie ma go na liscie ciosów :/ jak to mam znalezc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kupilem w krypcie fatality do scorpiona  i nie ma go na liscie ciosów :/ jak to mam znalezc???

Wszystko robione na 1 padzie ? Jak tak to zerknij jeszcze do Nekropolis i najedz i kliknij na postac Scorpiona. Chociaz z tego co pamietam to chyba odrazu winien sie fatal pojawic...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robione na padzie podlaczonym jako nr2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robione na padzie podlaczonym jako nr2

Zobacz na liste ciosow uzywajac pad1. Jakbedzie to zapamietaj i wykonaj na padzie2 i powinno juz zostac na stale po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O tak, Freddy Krueger to postać idealnie pasująca do MK. Tak jak Kratos. IMO brakuje jeszcze tylko osobnika zwanego Machete.

A szkoda bo również według mnie Machete idealnie pasowałby do tego uniwersumthumbsup.gif

hehe petycja i może w jakimś dlc wyjdzie.... oczywiście jokebiggrin.gif

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie powinno byc postaci z poza MK, bo to niszczy klimat. A te planowane DLC to jakas paranoja, pewnie beda platne i niby co miesiac mam dokupywac? jak to wsadza wszystko w jedna paczke to sie zastanowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moim zdaniem nie powinno byc postaci z poza MK, bo to niszczy klimat. A te planowane DLC to jakas paranoja, pewnie beda platne i niby co miesiac mam dokupywac? jak to wsadza wszystko w jedna paczke to sie zastanowie

W jednym etapie- chyba the Pitt(w ktorym stage fatality jest na kolcach) widać w oddali bijących się Kensiego+ Frosta. Ed Boon coś wspominał o Tanyi, Rainie, że mogą być w DLC. Raczej nic spoza uniwersum MK nie będzie. Ciekawi mnie koszt.

Założę się, że z 10 postaci nie weszło w skład MK 9 bo są przygotowywane na DLC :). Tak czy siak MK jest genialną grą, trzeba znależć jedną postać i nią masterować. Jak mój brat znalazł Kung Lao- jak dorwie Cię to -25% za pełne kombo, wystarczy że odpowiednio podbije cię na pierwszym ciosie...

Edytowane przez Raps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym etapie- chyba the Pitt(w ktorym stage fatality jest na kolcach) widać w oddali bijących się Kensiego+ Frosta. Ed Boon coś wspominał o Tanyi, Rainie, że mogą być w DLC. Raczej nic spoza uniwersum MK nie będzie. Ciekawi mnie koszt. Założę się, że z 10 postaci nie weszło w skład MK 9 bo są przygotowywane na DLC :).

W pierwszej kolejności pewnie wypuszczą "niegrywalne" postacie pojawiające się w tle ;) w końcu siatka postaci już jest zaimplementowana w podstawowej wersji czy, czyli mniej roboty. 10 postaci i to i tak nie będzie źle :P Osobiście i tak nie napalam się na DLC, bo koszt zapewne nie będzie zachęcający po przeliczeniu na naszą walutę :P

Tak czy siak MK jest genialną grą, trzeba znależć jedną postać i nią masterować. Jak mój brat znalazł Kung Lao- jak dorwie Cię to -25% za pełne kombo, wystarczy że odpowiednio podbije cię na pierwszym ciosie...

25% to wcale nie tak dużo. Ja robię combo (z X-Ray) na 52% Scorpionem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności pewnie wypuszczą "niegrywalne" postacie pojawiające się w tle ;) w końcu siatka postaci już jest zaimplementowana w podstawowej wersji czy, czyli mniej roboty. 10 postaci i to i tak nie będzie źle :P Osobiście i tak nie napalam się na DLC, bo koszt zapewne nie będzie zachęcający po przeliczeniu na naszą walutę :P

25% to wcale nie tak dużo. Ja robię combo (z X-Ray) na 52% Scorpionem.

bedziesz gral Scorpionem podczas ligi? ja tak samo. starrk90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz gral Scorpionem podczas ligi? ja tak samo. starrk90

Scorpionów jest sporo, więc jeszcze się zastanawiam nad zmianą na Ermaca :P Muszę przećwiczyć parę combosów i mi się wyklaruje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpionów jest sporo, więc jeszcze się zastanawiam nad zmianą na Ermaca :P Muszę przećwiczyć parę combosów i mi się wyklaruje xD

tez sie nad tym zastanawialem, ale nie chce mi sie uczyc ciosow Ermaca. xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad tym zastanawialem, ale nie chce mi sie uczyc ciosow Ermaca. xP

Ermac jest prosty :) i ma skuteczne ciosy xD Nie "zbalansowali" go jeszcze więc jest dość mocnym zawodnikiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy kto pomoże lub ma dobry sposób na 183 piętro wieży .?

tam gdzie jest SHEEVA,GORO i KINTARO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy kto pomoże lub ma dobry sposób na 183 piętro wieży .?

tam gdzie jest SHEEVA,GORO i KINTARO

szczegóły odnośnie zadania wrzucamy w spoiler to raz, a druga sprawa to:

Sheeva: walczysz jak potrafisz, nie jest zbyt trudna jeśli nie popełniasz prostych błędów. Podstawa: nie skacz, bo łapie w większości przypadków. Goro i Kintaro załatwiasz w ten sam sposób, prowokujesz podchodząc do nich i w momencie kiedy zaczynają atakować (wolni są :P) przeskakujesz i robisz szybkie combo w plecki, czasami warto podbiec bo odwróceni są tylko przez sekundkę lub dwie. Sposób wymaga lekkiego wyczucia, ale jest skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×