Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie możemy się umawiać.

Ja dorzucam Reptile'a.

Hardy daje Ermaca

Jeez wrzuca Sub-Zero

Superb, jak to niektórzy mówią :) Potrzebujemy jeszcze kogoś ze Scorpionem. Zostaną wtedy tylko stroje kobiet...na których mi, osobiście, nie zależy. :)

Toasty bez stroju można było zrobić przed patchem.

Mam Scorpiona, Jade, Kitane/Millenę. Co do ostatnich , nie wiem czy przypadkiem nie chodzi o wcześniejszy unlock ich drugich strojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się ich odblokować. DLC only.

Tak w sumie możemy zamknąć listę.

Endar - Reptile

Hardy - Ermac

Jeez - Sub-Zero

Dranz - Skorpion

Owl - Jade,Kitana, Mileena

W ten sposób mamy wszystkie stroje. Pytanie tylko, czy Twoje stroje, Owl będą kompatybilne z naszym sklepem i z naszą wersją gry :/ Choć to drugie raczej będzie pasować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie jako że już jesteście bardziej obeznani. Gram z kumplem 1vs1 i nie mogę poradzić sobie z jego postacią - Smoke. Jedzie mnie ze wszystkich stron, bardzo ciężko jest w ogóle go uderzyć. Próbowałem różnych strategii od Sub-Zero do Cyber sub-zero i jego zamrażającego bloku :) Czasami uda mi się wygrać rundę, ale bardzo rzadko. Jest jakaś sprawdzona metoda na Smoke'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

jest jedna metoda na wszystkich- skill, a jeśli jeszcze go nie posiadasz to trenuj do skutku cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi zbyt dobrze nie idzie :P gubie się w kombosach. Jak sie wkurze i wciskam wszystkie przyciski jak popadnie to czasem mi sie uda z nim wygrac. Ale jak mam kontrole i próbuje cos wykonywac to nie bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra się na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra się na najwyższym poziomie.

No to teraz napewno wiem ze nie jestem PRO hehe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze mi zbyt dobrze nie idzie :P gubie się w kombosach. Jak sie wkurze i wciskam wszystkie przyciski jak popadnie to czasem mi sie uda z nim wygrac. Ale jak mam kontrole i próbuje cos wykonywac to nie bardzo

Polecam zacząć od nauki obsługi przycisku R2 odpowiadającego za blok. Jeśli kumpel jest stroną dominującą to próbuj atakować z kontry po bloku. Zapamiętaj krótkie kombinacje podane w liście ciosów, ewentualnie poszukaj na youtube filmików prezentujących proste kombosy dla SZ lub CSZ jeśli Ci zależy na grze tymi postaciami.

No to teraz napewno wiem ze nie jestem PRO hehe;)

Poczkątkowo wyglądało to ciekawie. Kung Lao i Liu Kang fajnie śmigał, a Cage standardowe zagrania i doskonale wchodzący X-Ray :)

Na najwyższym poziomie za to była decydująca walka. Noob cały czas spamował cieniem :P I na nic się zdały zaawansowane techniki drugiego gościa hehehe

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystałem jeszcze kodu online (no bo jak) i jestem ciekawy co on daje.Mam 1 czarna nieodkrytą postać.Chodzi o nia czy o stroje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystałem jeszcze kodu online (no bo jak) i jestem ciekawy co on daje.Mam 1 czarna nieodkrytą postać.Chodzi o nia czy o stroje?

Online Pass pozwala Ci grać online bez ograniczeń :P A w tym czarnym miejscu będzie Quan Chi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisiekTripleSix Używam często R2, aż za często, lecz gdy kumpel widzi ze jego taktyka teleportowania mi się ze wszystkich stron nie działa, rzuca jakieś badziewie na ziemie które teleportuje tym razem mnie prosto przed jego kopniaki. Cięzko jest ogarnąć sytuacje na ekranie, trzeba mieć niesamowity refleks żeby wyprowadzić mu kontrę. Zdarza się, że wygrywam Cyber Sub-Zero ze dwa mecze na pięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
@MisiekTripleSix Używam często R2, aż za często, lecz gdy kumpel widzi ze jego taktyka teleportowania mi się ze wszystkich stron nie działa, rzuca jakieś badziewie na ziemie które teleportuje tym razem mnie prosto przed jego kopniaki. Cięzko jest ogarnąć sytuacje na ekranie, trzeba mieć niesamowity refleks żeby wyprowadzić mu kontrę. Zdarza się, że wygrywam Cyber Sub-Zero ze dwa mecze na pięć.<br />

Na tą kulkę stosuj dolny blok :) Ćwicz, a refleks przyjdzie z czasem. Nie chcę faworyzować swoich postaci, ale Scorpion jest IMO lepszy (linka, teleport i Hellfire, który omija blok) ;) Albo zrób koledze kawał i weź też Smoke'a: on robi teleport - Ty blokujesz, widzisz że robi kulkę - teleport :)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pisze że jest kiepski balans postaci. Ja jednak uważam że jest ok. Gram z kumplami ostro przeróżnymi postaciami i w sumie każdy z każdym może wygrać. Jeśli dobrze opanujemy daną postać, wszystkie specjale, kombo itp dajemy rade powalczyć z najlepszymi tzn (moim zdaniem) Scorpion, Noob, Ermac, Reptile, Kitana, Mileena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób mamy wszystkie stroje. Pytanie tylko, czy Twoje stroje, Owl będą kompatybilne z naszym sklepem i z naszą wersją gry :/ Choć to drugie raczej będzie pasować..

Wersja gry jest na 99% EU, wiem że chłopaki z Irlandii Południowej która jakby nie patrzeć w UK nie jest wymieniali się z tymi z wysp, więc chulać powinno.Zawsze ja mogę wgrać pierwszy swój kod, jakby nie zadziałało to tylko ja będę stratny, safe&sound.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś kupiłem Mortala za 179zł w empiku i powiem wam opłacało się, o 20 wbili koledzy chwilkę pograliśmy PvP, potem wszedłem na kampania, ale cieżko spolszczyć i nic nie rozumiem ehh. Fajnie że każda postać ma swoją moc można tak powiedzieć. SWAT MA PISTOLET TEN MA OGIEN TEN MA LÓD COŚ FANTASTYCZNEGO

Edytowane przez kakaroto-songo
: słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że były w Media stroje skorpiona tylko były wersje limitowane chyba po prostu, kto pierwszy ten lepszy :P

Taka sama cena :) mi się udało ze skorpionem kupić ale byłem w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak się łączy comba, bo ja robie np 3x kwadrat i co potem mam zrobić, jak robić tak że on nie może spaść na ziemie. Nie da się zrobić niektórych kombo ponieważ są zbyt długie i nic się nie da zrobić ? jakieś porady >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak się łączy comba, bo ja robie np 3x kwadrat i co potem mam zrobić, jak robić tak że on nie może spaść na ziemie. Nie da się zrobić niektórych kombo ponieważ są zbyt długie i nic się nie da zrobić ? jakieś porady >

Poćwicz refleks ;) Niestety jeśli chcesz robić skomplikowane kombinacje to musisz wklepywać je szybko i w odpowiednim czasie, żeby nie "przestrzelić". A jak wybijasz preciwnika w powietrze to najlepiej do niego podbiegnij jeśli Twój zawodnik "nie sięga".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mortal czeka na mnie na poczcie, jutro odbiore, mam nadzieje ze nie wlacza za szybko psn zebym zdazyl pocwiczyc kombosy i wystartujemy wszyscy w rownym czasie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mortal czeka na mnie na poczcie, jutro odbiore, mam nadzieje ze nie wlacza za szybko psn zebym zdazyl pocwiczyc kombosy i wystartujemy wszyscy w rownym czasie ^^

Też mam taką nadzieje bo ja niestety już od prawie dwóch tyg. czekam na swoją przesyłke z muve.pl ponieważ oni ciągle oczekują na dostawe na magazyn.... Bo szczerze jak wpadne na kogoś kto już ma za sobą kilka godzin treningu to nie będzie ciekawie:P

Edytowane przez chemis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam już tydzień na przesyłkę od muve.pl. Pewnie nie spodziewali się aż takiego zainteresowania tym kultowym tytułem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czym wy gracie w mortal kombat

Chodzi mi o to czy krzyżakiem czy gałkami

Krzyżakiem fajnie wykonuje się specjale itd ,ale za to nie mogę skakać (w sensie podskok w bok jest tragiczny)

Jak gram gałkami to znowu np u reptile nie moge zrobić tył, tył kwadrat bo strzasznie ciężko mi to idzie ;/

Poza tym myślałem że rozgrywka będzie szybsza i jedyne co mnie będzie ograniczać to refleks... Ale i tak nie jest tak szybka jak np w MK:trilogy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej walcze z 300 lvlem w chalange tower :) wydaje sie to niemozliwe do przejścia ( Milena jakas przekoksowana ) 3 shao kanow i 3 goro przy tym to pestka , apropo jak odblokowac u kazdego stage fatality i babality ?? Krypte cala odblokowalem i lipa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czym wy gracie w mortal kombat

Chodzi mi o to czy krzyżakiem czy gałkami

Krzyżakiem fajnie wykonuje się specjale itd ,ale za to nie mogę skakać (w sensie podskok w bok jest tragiczny)

Jak gram gałkami to znowu np u reptile nie moge zrobić tył, tył kwadrat bo strzasznie ciężko mi to idzie ;/

Poza tym myślałem że rozgrywka będzie szybsza i jedyne co mnie będzie ograniczać to refleks... Ale i tak nie jest tak szybka jak np w MK:trilogy

Tylko i wylacznie KRZYZAKIEM ! Dzyndzel jest za malo precyzyjny i special movesy czy fatality ciezko wychodza. Ze skokami nie wiem czemu masz jakis problem ja tylko przesuwa kciuka na lewo na ukos czy tam na prawo do gory tak zeby przyciskal dajmy na to PRZOD I GORE i skacze bez problema..

A ja dalej walcze z 300 lvlem w chalange tower :) wydaje sie to niemozliwe do przejścia ( Milena jakas przekoksowana ) 3 shao kanow i 3 goro przy tym to pestka , apropo jak odblokowac u kazdego stage fatality i babality ?? Krypte cala odblokowalem i lipa :P

Spokojnie, probuj probuj, z czasem zobaczysz ze milena to pryszczu ;)

Stage Fatality oraz Babality odblokujesz wykonujac je. Kombinacje musisz znalesc sobie na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ze znajomymi w MK na dwa pady. I tutaj nie wiem co jest grane ze statystykami. Zapisuje czas grania, zwycięstwa, fatality itp itd z drugiego pada ale dopiero po restarcie gry. Mało tego nie zapisuje też wszystkich walk ale niektóre (większość). Od czego to zależy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×