Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ultima już dzisiaj o północy otwiera sklep, by sprzedać MGSy. Za dziesięć złotych więcej to chyba kusząca propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kondziu - zajżyj tutaj:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=134

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=135

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=136

Codziennie jeden odcinek - do premiery się wyrobisz.

Kurcze na prawde mi pomogles Dzieki bardzo za podane linki. Juz mniej wiecej wiem o co chodzi w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jej!

obrazek1vx5.png

Jacie kręcę. Co związku z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nic nowego sklep psxextreme też już powysyłał paczki :] Już jutro wielkie granie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacie kręcę. Co związku z tym?

To ze Ultima juz wysyla - prosta informacja jak nie zdolales jaj wysnioskowac z obrazka to nie jestes najbystrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też z gram.pl zamówiełem, ale raczej bym sie nie spodziewał po nich aby moja paczka z mgs4 była u mnie szybciej niz w piątek, jak ktos będzie miał jakieś info o gram i ich wysylce to piszcie.

ja tez mam na gram.pl i jak nie dostanę gry jutro to będa sobie mogli ją w......ć (zamówilem kurierem) nie zamawiam preorderów by dostawac gry po dniu premiery!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam na gram.pl i jak nie dostanę gry jutro to będa sobie mogli ją w......ć (zamówilem kurierem) nie zamawiam preorderów by dostawac gry po dniu premiery!!!

Niestety, ale chyba dostaniemy grę w piątek :/ Ale mam nadzieję, że jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli będzie w piątek to moje ostatnie zamówienie w gram.pl, wszyscy wysyłaja przed premierą a oni nie mogą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli będzie w piątek to moje ostatnie zamówienie w gram.pl, wszyscy wysyłaja przed premierą a oni nie mogą ?

Wkurza mnei to, tak samo z GTA chyba było :/ JA CHCĘ MGS'a!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Wy to macie szczęście, że już dzisiaj zostały wysłane do Was paczki

Moją ze sklepu Gram.pl wyślą jutro, oczywiście przesyłka kurierska. Gry spodziewam się w piątek albo sobotę, nawet w poniedziałek. Wiele razy zamawiałem przez sieć i kurier z reguły szedł trzy dni, raz nawet tydzień...

Heh, nie mogę doczekać się już nowego MGSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was nie podniecajcie się screenami czy czym tam chcecie. To jest temat o grze. A wy zaczynacie pieprz*ć o wszystkim tylko nie o MGS4. Kogo interesuje kto wziął PP a kto kurierem ? Kogo obchodzi to że mu grę wysłali ? Tu się robi jak z GTA IV - porażka. Połowa tematu do kosza pójdzie. Rafix kogo interesuje że ty chcesz MGS? Powiedz to matce czy ojcu to Ci kupią jak nie masz kasy, a jak masz to siedź na dupie i czekaj na nią. Poczytaj książkę jak nie masz co robić. inkv nie możesz ich zapytać ?! Pozatym ClassicGod to ty nie jesteś najbystrzejszy jak nie zrozumiałeś przekazu tekstu ProChaosa ...

Mam preorder jak każdy inny fan MGS jak i zwykli gracze, i w temacie o tej grze chce czytać o TEJ grze a nie o wszystkim innym tylko nie o niej. Jeżeli ktoś chce mi coś powiedzieć to proszę na PM a nie tutaj, bo skoro moderatorzy nie mogą tutaj wejść i pozwracać uwagi to ktoś musi. *

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przykre jest że na Youtube jakiś koleś o nicku RM1108 powstawiał ostre spoilery z tej gry (najważniejsze cutscenki ), jak widać zaczął od zwykłego Gameplaya którego ogląda się miło, kończąc na cutscenkach po których obejrzeniu chce się wymiotować ( z powodu popsucia sobie radości z odkrywania wszystkiego samemu ) Oczywiście ja nie oglądałem

Ktoś wie jak to będzie z tym wychylaniem sie zza ścian ? Czy będzie można wyłączyć to ( chodzi mi o wychylanie za pomocą czujników ruchu ) ? Bo gdy będę przysypiał już to nie chce mi się bawić w skakanie z padem po nocy

Pozdrawiam

* Oczywiście te wysyłki jakiś tam mają związek z grą no ale ludzie są pewne granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pluję w brodę że się tak długo zastanawiałem (zastanawiam) nad zakupem gry.

Nawet jeżeli dzisiaj wyślę info o chęci zakupu, oni sprawdzą je dopiero jutro, a wyślą paczkę - już wole nie myśleć kiedy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że gra już do mnie jedzie (brawa dla Ultimy) i z tym, że nie chcę sobie psuć zabawy życzę wszystkim wspaniałej przygody i niezapomnianych wrażeń.

Do tego tematu (jak i każdego związanego z MGS4) zaglądnę po zakończeniu gry

Do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że gra już do mnie jedzie (brawa dla Ultimy) i z tym, że nie chcę sobie psuć zabawy życzę wszystkim wspaniałej przygody i niezapomnianych wrażeń.

Do tego tematu (jak i każdego związanego z MGS4) zaglądnę po zakończeniu gry

Do zobaczenia

Chyba się wczułeś w rolę żołnierza idącego na pole walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! W jednym ze sklepów w których można było zamówić MGS4 możliwy był dzisiaj odbiór osobisty!! Tak więc JAAAAA JUŻ MAMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się pluję w brodę że się tak długo zastanawiałem (zastanawiam) nad zakupem gry.

Nawet jeżeli dzisiaj wyślę info o chęci zakupu, oni sprawdzą je dopiero jutro, a wyślą paczkę - już wole nie myśleć kiedy....

idziesz do empiku i bierzesz od ręki.

Ja juz nigdy nie zamówię preorderu w sklepie internetowym gram.pl nie po raz pierwszy zaleciala w to i owo. Przeciez to kompletny nonsens otrzymywać gry po dniu premiery. przeciez spokojnie idę do sklepu i biore jutro. Gram.pl cisną mi sie na usta slowa nie dające się powtórzyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idziesz do empiku i bierzesz od ręki.

Ja juz nigdy nie zamówię preorderu w sklepie internetowym gram.pl nie po raz pierwszy zaleciala w to i owo. Przeciez to kompletny nonsens otrzymywać gry po dniu premiery. przeciez spokojnie idę do sklepu i biore jutro. Gram.pl cisną mi sie na usta slowa nie dające się powtórzyć!

też rozważe następne pre-ordery w tym sklepie... Nie dość, że czekam długo, to musze czekać jeszcze dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ze Ultima juz wysyla - prosta informacja jak nie zdolales jaj wysnioskowac z obrazka to nie jestes najbystrzejszy.

Biedactwo nie zrozumiało mojego przekazu : ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też rozważe następne pre-ordery w tym sklepie... Nie dość, że czekam długo, to musze czekać jeszcze dłużej...

na chlopski rozum zamawisza ogrom czasu wczesniej, a dostajesz później niż wszyscy inni. Preorder dostarczony po dniu premiery nie ma jakiejkolwiek racji bytu!!! Przeciez trzeba być niespełna rozumu by na oczekiwaną grę czekac jeszcze dlużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na chlopski rozum zamawisza ogrom czasu wczesniej, a dostajesz później niż wszyscy inni. Preorder dostarczony po dniu premiery nie ma jakiejkolwiek racji bytu!!! Przeciez trzeba być niespełna rozumu by na oczekiwaną grę czekac jeszcze dlużej.

Cóż, będzie trzeba poczekać... Ale myśl, że inni już grają NAWET TERAZ nie daje mi spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już link :/ Dla kochających serie ! Tylko dla Hardcorowych graczy ! Rzeczy do odblokowania w MGS4 ! niektórzy mogą wziać pewne rzeczy za spoilery ale ja się tam nic nie dopatrzyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×