Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Tak było w jednej z części bodajże na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobrazcie sobie moje cierpienie. Jutro nie kupie gry bo w piatek w MM moge ja miec taniej o jakies 20-30 ( zawsze cos ). Wpiatek gry nie kupie ( a moze kupie ale nie zagram) bo przychodzi do mnie kolega na noc. Wiec mam piatek i sobote grania z glowy. A to wszystko dlatego ze z takim tytulem wole zostac sam i powoli sie nim delektowac. Jakby to byla inna gra to bym zagral razem z kumplem. Ehh az mi sie serce kraje. A tak do temetu to chcialem spytac czy ten kaszel jaki widzialem i Snake jest wywolany tym calym wirusem?? I czy w poprzednich czesciach gralo sie w Bossem a teraz sie gra jego synem? Bo ogladalem te ilmiki ale nie wiem czy dobrze to wszystko rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz gramy jego synem. I jest to ten wirus. Wszystko przez Naomi ... Wy nie wiecie ale ja już wszystko wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Na jakims trailerze widzialem 2 strasznie podobnych do Snake gosci. Jeden mial takie dziwne macki a drugi mial dlugie wlosy i wygladal starzej niz snake. O co chodzi bo nie chce sobie psuc zabawy nie wiedzac o co chodzi z poszczegolnymi postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wyobrazcie sobie moje cierpienie. Jutro nie kupie gry bo w piatek w MM moge ja miec taniej o jakies 20-30 ( zawsze cos ). Wpiatek gry nie kupie ( a moze kupie ale nie zagram) bo przychodzi do mnie kolega na noc. Wiec mam piatek i sobote grania z glowy. A to wszystko dlatego ze z takim tytulem wole zostac sam i powoli sie nim delektowac. Jakby to byla inna gra to bym zagral razem z kumplem. Ehh az mi sie serce kraje.

Ja nie muszę sobie wyobrażać nic... W Sobotę jadę nad rzekę... Wieć w piątek, sobotę, niedzielę nie pogram... W poniedziałek dopiero zaczne grać ale wieczorem. MGS to MGS... Nie mam zamiaru grać, mam zamiar to przeżyć

Wy nie wiecie ale ja już wszystko wiem

Czyli co ? Przeczytałeś / obejżałeś filmiki o fabule? Jeżeli tak, to zepsułeś sobię całą grę... wyrazy współczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem sobie jeszcze raz Metal gear solid 3 i powiem że po raz kolejny prawie sie popłakałem. Może to śmieszne, stary dwudziestopiecio letni facet a tak sie rozkleja. uwielbiam takie wzruszające zakończenia. Pierwsza i druga częśc to dla mnie po prostu bardzo dobre gry ale trójka to absolutne mistrzostwo w mojej pierwszej piątce najlepszych gier. Ktos tu wczesniej napisał ze zakonczenie w czwórce jest 10 razy lepsze jak w trójce, jeśli tak to może wkońcu pojawiła sie gra która w mojej prywatnej liście najlepszych gier zrzuci z pierwszego miejsca final fantasy 7. Zobaczymy jak jutro kurier przywiezie mojego kolekcjonera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, gram od jakiejs godziny i musze powiedziec ze giera wymiata, chcesz sie skradac to sie skradasz, chcesz zadyme to walisz do kiogo popadnie, przerywniki filmowe na najwyzszym poziomie, jak ktos chce pograc w necie to moj PSN: gibon85

MGS4!!!!! wracam do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie wróciłem ze sklepu ze swoim egzemplarzem gry i od razu mam prośbę do wszystkich udzielających się w tym temacie: ŻADNYCH SPOILERÓW !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plakalem ze smiechu po scence po ktorej dostajesz beczke hahaha, pozniej wstawie video na jutube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie i Panie... wojenkę nr 4 czas zacząć!?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - zeby mi tu jakis osiol z SPOILER-em nie wyskakiwal! Wlasnie odebralem swoja kopie i po pracy odpalam !!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nocna w NY

PS. Gdzie ten kurier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2 zdjęciu widać prawdziwych amerykańskich gangsterów grających w Monopoly xD

Jak ja nie cierpię czekać na kuriera...

PS. Ktoś kto zamawiał w wirtusie dostał już paczkę od kuriera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja zmawiałem z wirtusa ale nie kuriera tylko poczte i teraz żałuje że niewziałem kuriera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego co dostaniemy po zakupie MGS4 .

Mianowicie czy razem z MSS4 będzie sprzedawany MGO2 tak jak to miało miejsce w poprzedniej części ?

Czy może MGO2 będzie dostępne oddzielnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurier dzwonil ze bedzie miedzy 13 a 14 z ultimy bralem ,to mi sie podoba o to chodzi full profesional a nie jak z mgs2 wysylka w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jeszcze nawet nie wysłali <szok> a na dodatek na stronie gram.pl jest napisane że jest juz poniżej 10 sztuk, mój ostatni pseudo preorder u nich. Bym skoczył do empiku ale nie moge anulowac tego śmiesznego zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM!!! (ultima, kurier)

tyle chciałem napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nawet nie wysłali <szok> a na dodatek na stronie gram.pl jest napisane że jest juz poniżej 10 sztuk, mój ostatni pseudo preorder u nich. Bym skoczył do empiku ale nie moge anulowac tego śmiesznego zamówienia.

Jezeli nie zaplaciles to ich olej - po prostu nie odbieraj przesylki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie tak srac jak przy premierze GTA, "MAM!" "JESZCZE NIE MAM" "KURIER JUZ JEDZIE". Drugi topic zasmiecicie maxymalnie i bedzie kupa z tej imprezy.

Co do MGS, przy rejestracji online jest limit na jedno konto na konsole :| nie rozumiem tych zagrywek. Czy oni nie biora pod uwage, ze moze grac kilka osob na jednej plejce? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja niestety zamówiłem pocztą, mam nadzieje, że do poniedziałku już będzie a mógł by ktoś napisać jak wygląda sprawa z multi? od 0 czy zostały chary z bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar czyli inaczej mówiąc nie będę mógł sobie kupić używanej gry i pograć online? totalna porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem preordera... Wczoraj o 23.00 (o 23.07 przyszedł mail z prośbą o potwierdzenie zakupu) i jeszcze nie wysłali Nie orientuje się może ktoś czy do dzisiaj wieczora gra dojdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×