Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Maxavelli to VR Missions (nazwa NTSC) nie wymagają podstawowego MGS. Zresztą PSX nie miał takich bajerów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBFC ocenilo MGS4 na 15+ lat dostarczajac przy okazji pare spoilerow:

[span style=color:#000000;background:#000000]During battles enemy soldiers die with small puffs of blood. The weaponry includes petrol bombs, however there is no detailed portrayal of injuries. During cut scenes slightly more detailed violence is portrayed, such as enemy creatures spearing friendly soldiers and one protracted fist fight. Violence may be strong but may not dwell on the infliction of pain or injury. It is possible for the player to progress stealthily through the game, avoiding violent confrontations where possible. The game also features one use of strong language and references to suicide and an implied child rape.[/span]

[span style=color:#000000;background:#000000]implied child rape... o_0[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chociaz i tak sie nic z misji VR nie dowie o fabule ;-).

@ClassicGOD - nie smiem czytac, coby sobie zabawy nie psuc ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem zamówienie na grę. Sądzę, że nie ma po co czekać na wersje kolekcjonerską, jeśli się pojawi to zmienię zamówienie. Mam tylko nadzieje, że załapie się na pierwszą dostawę.

PS. Zgadnijcie jaka gra jest nr.1 w sklepie ultima Nawet GTAIV nie ma polotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze wstrzymam z preorderem do czasu, kiedy dowiem się na 100%, czy będzie można zatrzymywać filmiki

Bo wiecie, angielski mam nie najlepszy noi musiałbym grać ze słownikiem w ręku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymywanie Cut-Scene'ek by było super. Bo czasami chce się szczać... dzwoni domofon... albo co... A tu jakiś ważny filmik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cutscenki maja byc w mgs4 krotsze i bardziej interaktywne wiec moze i pauza bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ost raz sie zapytam

metal gear solid:special mission to sa tylko dodatki???Nie jest to takie cos jak np:MGS2:substance badz MGS3:substience???

Zeby poznac wydarzenia z pierwszej czesci musze wejsc w posiadanie zwyklego metal gear solid ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ost raz sie zapytam

metal gear solid:special mission to sa tylko dodatki???Nie jest to takie cos jak np:MGS2:substance badz MGS3:substience???

Zeby poznac wydarzenia z pierwszej czesci musze wejsc w posiadanie zwyklego metal gear solid ????

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cutscenki maja byc w mgs4 krotsze i bardziej interaktywne wiec moze i pauza bedzie dzialac

Będzie mozna pauzować filmiki, zostało to potwierdzone jakiś czas temu.

Jak sie podoba nowy trailer? Ostatnia scena... 0_o

http://www.ps3site.pl/kojima-productions-prezentuje/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy raz kiedy widzimy w trailerach probe samobojstwa Snake'a. Ale spokojnie [span style=color:#000000;background:#000000]z tego co mi wiadomo to nie w ten sposob Snake ginie w grze ;][/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś ci wiadomo że [span style=color:#000000;background:#000000]Snake ginie w grze[/span] to używaj SPOILERóW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli coś ci wiadomo że [span style=color:#000000;background:#000000]Snake ginie w grze[/span] to używaj SPOILERóW!

Z tego co mi wiadomo to to spoiler nie jest Kojima chyba oglosil to jasno wszem i wobec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to to spoiler nie jest Kojima chyba oglosil to jasno wszem i wobec

Chyba jesteś w błędzie, ogłosił, że to koniec serii, dostaniemy odpowiedzi na wszystkie pytania, ale o śmierci Snake'a nic nie mówił.

Ale teraz twój post nie należy traktować jako ujawnienie fabuły, tylko jak "tak mi sie wydaje, bo Hideo chyba tak mówił"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jesteś w błędzie, ogłosił, że to koniec serii, dostaniemy odpowiedzi na wszystkie pytania, ale o śmierci Snake'a nic nie mówił.

Ale teraz twój post nie należy traktować jako ujawnienie fabuły, tylko jak "tak mi sie wydaje, bo Hideo chyba tak mówił"

Mi sie nie wydaje - on napewno tak powiedzial:

So I have to say, 'Die, Snake,' and really end it so I can move on to something else! (laughs) Actually, it's a game, so even if Snake dies, the game can live on. We have to kill him at a certain point.

Poza tym w Kojima Productions, Ryan Payton potwierdzil ze snake ginie.

Oczywiscie moze to byc intryga majaca pozniej zaskoczyc gracza innym zakonczeniem niz sie spodziewal ale ja przekazuje co slysze i czytam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietajcie nie wrzucajcie filmikow z gameplayu bo moze jeszcze "fizyke" zaspojlerujecie XD Odbilo juz wam wszystkim w temacie "spojlerow" a na psxe to juz prawdziwy paraliz. UWAGA SUPER SPOJLER

UWAGA

UWAGA

[span style=color:#000000;background:#000000]Snake jest mezczyzna[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo - do cholery - to jest najwazniejsza gra, jaka sie ukaze w tym roku na cokolwiek. a fabula w MGS odgrywa najwazniejsza role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co te polskie dzieci maja niby zaspojlerowac? Zawilego mgs-a ktorego przejscie potrwa ponad 30h? A jesli z zagranicznych portali to pewnie na tyle na ile pozwalaja prawa autorskie przedpremierowe czyli na tyle na ile pozwala zdrowy rozsadek. Czemu musze uzywac tego "przyciemniacza"? Nie wystarczy ze napisze wczesniej SPOJLER? Widocznie dzieci nie moga sie oprzec temu a jak jest przyciemnione to im to latwiej zwlaczyc w sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co te polskie dzieci maja niby zaspojlerowac? Zawilego mgs-a ktorego przejscie potrwa ponad 30h?

hmmmm...

jakby to okreslic...

gdyby ktos przed tym, jak zagralem w MGS2 powiedzial mi, ze 70% gry gra sie nie Snakiem, tylko jakims Raidenem, to jakby nie patrzec popsulby mi dosc sporo (element zaskoczenia jest bardzo wazny).

w MGS3 zepsuc zabawe bylo jeszcze latwiej - kilka slowek na temat ostatnich 30 minut gry i... po ptakach.

niestety MGSy maja to do siebie, ze opieraja sie na podobnych zalozeniach, co taki Szosty zmysl - jedno nieuwazne slowko o czyms w fabule i mozesz miec popsuty caly efekt koncowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w mgs4 ale bede bardzo zawiedziony jesli bede musial grac kilkadziesiat godzin po to by jak w jakims tanim filmie traktujacym o zagadkach nagle wszystkiego sie dowiedziec w ostatnich 30min. MGS wychodzi tylko na ps3 wiec nie bedzie zadnych filmikow/info spojlerujacego za wiele przed premiera. Kiedy jednak gra wyjdzie moze lepiej uszanowac ludzi ktorzy chca sie podzielic wrazeniemi na forum i podyskutowac na temat roznych sytuacji spotkanych w grze niz milczec bo inni moze jeszcze nie przeszli. Jesli NIE przeszedles danej gry po jej premierze to chyba nie ma wiekszego sensu czytanie tematu o tej grze na forum a jesli juz nie mozesz gry przejsc to w sieci masz mase guideow ew. jesli nie mozesz znalezc rozwiazania to zadajesz pytanie w dziale pomoc. Jest jeszcze opcja ze chcesz napisac jak grafika Ci sie podoba albo fabula w takim wypadku lepiej oszczedzic sobie pisania a innym czytania czegos takiego bo nic to nie wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy trailer w angielskiej wersji, czyli Naomi o 6 miesiącach życia, o ostatnim zadaniu i na koniec pytanie Ocelota czy dziadek wykopał sobie już grób. Będę płakał

http://www.youtube.com/watch?v=LmdmRt_m86Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównanie starych trailerów do wczorajszego.

http://denshin.free.fr/junk/MGear.jpg

Z której strony są screeny z nowego? Nie oglądałem więc nie wiem . Większość wygląda lepiej po prawej stronie... chyba, głównie twarze postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z której strony są screeny z nowego? Nie oglądałem więc nie wiem . Większość wygląda lepiej po prawej stronie... chyba, głównie twarze postaci.

Po prawej stronie są z nowego, jest znacznie więcej szczegółów. Głównie twarze zostały poprawione, panoram na zniszczone miasto plus dym, teżprezentują sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale są też gorsze rzeczy np. napisy na koszulce tej fajnej pani , ten gość z kaskiem (nie wiem jak on się nazywa, ale fajnie wywijał mieczem) wygląda trochę gorzej i ten screen, gdzie jest cały oddział też trochę gorszy, mimo to jest wprowadzonych wiele poprawek jak już mówiłeś i lepsza (moim zdaniem) jest teraźniejsza wersja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×