Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie fabula jest meritum, tylko przekaz. Hideo przyznal, ze fabula MIALA POZOSTAC niedopowiedziana. No ale zawsze trafi sie ktos kto musi miec wszystko czarno na bialym, w tym wypadku w liczbie kilkunastu milionow na calym swiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG... nie mam tyle nerwów żeby się w to bawić. Czekam na Wasze relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody wpisujecie w Account Managment > Transaction Managment > Redeem PLAYSTATION Network Card or Promotion Code

Oczywiście wpisujemy 17 kwietnia i na japońskim PSS bo teraz nic z tego nie będzie

Tu macie po angielsku: http://img296.imageshack.us/my.php?image=m...modvd005ci3.jpg

BTW, skoro US Beta rusza też 17 to chyba kody z JP też powinny działać O_o

Z tego co czytałem to Download rusza 17 a sama gra 21 kwietnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja jeszcze pamiętał jakie mam hasło do konta JAP... Ahh te auto-connecty xD Ale numerek oczywiście mam. Dostałem również info z poczty, że czeka na mnie papierek z amazon.com z amerykańską betą xD Na którą by tu się zdecydować? xD

PS. Skądś znam Nintendo Passion... Wiicenter? Hmm. Na wielu forach o różnych konsolach byłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzieliście najnowszą kilkustronicową zapowiedź MGS4 w PSM? Co prawda po angielsku, ale z tym to problemów dzisiaj już nikt nie powinien mieć powiem tak.. screeny wymiatają! Samego opisu gry już nie czytałem, gdyż jest on MEGA SPOILEREM aktu 1 i bardzo dokładnym opisem z wyjawieniem wszystkich smaczków z pierwszych 4-5h gry.. Ale dla chcących i pragnących wiedzy.. oto link

http://www.360indians.com/forums/index.php...mp;#entry109645

A tutaj smaczki z EDGE, bez spoilerów.. czyli co znajdziemy w grze:)

MGO is included with MGS4, but it will be the bare bones to be added to and upgraded in time.

The opening credits (of MGS4) were designed by Logan, the people that did the hugely successful ipod ads.

The story visits more locations and embraces more styles than any MGS to date.

A 'virtual range' will be included from the main menu. Here you can test the huge amount of weapons in MGS4 as well as the various advanced CQC techniques in the game.

The game will feature various details to play around with such as highly detailed and fashionable consumer gadgets.

MGS4 has been 4 years in development.

There will be one hell of a big bang of a final to the game. Not a whimper. This will blow you away. << :D:D

Snake is a slave to injections that keep him alive.

The sneaking play of the originals with it's air ducts and cameras has now become a fast pace living battlefield of traps and innovations.

The control system is 'revised and improved'

The Gekkou (the mechs with organic legs that make mooing sounds) will work in packs to hunt you down. They can sense past your optic camo if they think something is amiss.

Snake will have two new energy bars that makes Snakes advanced age impossible to ignore:

Stress: This rises in response to fight conditions. This can work with him, giving him hightened senses such as accuracy and sustained damage being halved. But if in this condition for too long, snake will crash causing him to become exposed to his illness. a drag on a cig will help him calm down however.

Psyche: This affects your general state of mind in the field.The balancing of these two bars will affect your progress.

You can use a camera to sneak away from your mission objectives and record incidents happening on the battlefield in secret. Some can be 'unpredictable and dangerous' There is something special about the camera this time around but EDGE were not allowed to say what.

There is a "surprising degree of explorative freedom" in the game. You can choose to engage in battles if you wish, or just ignore them. Friends and enemies can be gain this way if you do choose to help one side out.

Drebin (the arms dealer with the small monkey) will be important to the story and will also act as Snakes weapons dealer.

Productions values transcend modern video games: A Hollywood grade surround sound and moving track score by Harry Gregson Williams. Electrifying cut scenes and a sense of closure "more suited to Return of the King than Halo 3".

There is so much tucked away in the game that some things won't be discovered until months or even years after your first play. << ciekawe czy to tylko rpzechwałki ?

Kojima says: As for future MGS I would love to produce rather than direct. But as far as Snake is concerned, this is it. It's over".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
There is so much tucked away in the game that some things won't be discovered until months or even years after your first play. << ciekawe czy to tylko rpzechwałki ?

Czytales "Driving Off the Map: A Formal Analysis of Metal Gear Solid 2" ? Ja myslalem ze wiem wszystko o tej grze a jednak niektorych szczegolow i ukrytych przeslan sie nie zauwaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgs4 kupie na pewno zostawie sobie te gre na wakacje (gta4 chyba tez) bo nie chce zawalić szkoły przez te wszystkie wspaniałe gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.deltaheadtranslation.com/MGS2/DOTM_TOC.htm

Znaczną część tego domyśliłem się z gry, ale sporo elementów zauważyłem dopiero po przeczytaniu tego... Hideo nie jest zwykłym gamemakerem, to jest artysta... Pokażcie mi coś takiego w God of War, Halo, Splinter Cell czy innych cudach na patyku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS jest to gra... ekhm... historia, w którą naprawde trzeba zagrać! Nie znam człowieka, który by zagrał i by mu się nie spodobało! Pierwszym MGS'em w jakiego gralem był MGS2 - brat kupił i sie podjarał wiec też zagrałem. Potem jak bracki mowił że dobrze jest też zagrać w jedynkę to odrazu sciągnąłem na stare dobre ps1... I się zakochałem w serii. Przechodziłem i przechodziłem i przechodziłem te 2 gry cały czas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ludize ktorym sie nie podobalo, ale to na ogol ludzie nie znajacy jezyka, przez co "przewijali filmiki". Swoja droga - nie znac angielskiego nawet w srednim stopniu w 2008 to zenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gierki nie kupie, bo fabuła to nie jest dla mnie zbyt istotny element gry, a po drugie nie miałem wcześniej styczności z MGS, więc nie wyczekuje na ten tytuł. Jednak uważam, że to bedzie niezły exclusive i fani X0 mają nam czego zazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gierki nie kupie, bo fabuła to nie jest dla mnie zbyt istotny element gry, a po drugie nie miałem wcześniej styczności z MGS, więc nie wyczekuje na ten tytuł. Jednak uważam, że to bedzie niezły exclusive i fani X0 mają nam czego zazdrościć

Ja tez nie kupie bo ten sam powod, i mnie nie ciagnie do tego. Fani Xboxa kupia specjalnie dla tej gry PS3 (bynajmiej znam jedna osobe z pspoland.pl ktora ma taki zamiar ;]) wiec fajnie ze dla gry ktos kupi konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGS jest to gra... ekhm... historia, w którą naprawde trzeba zagrać! Nie znam człowieka, który by zagrał i by mu się nie spodobało! Pierwszym MGS'em w jakiego gralem był MGS2 - brat kupił i sie podjarał wiec też zagrałem. Potem jak bracki mowił że dobrze jest też zagrać w jedynkę to odrazu sciągnąłem na stare dobre ps1... I się zakochałem w serii. Przechodziłem i przechodziłem i przechodziłem te 2 gry cały czas!

A ja znam To jest takie jeden mój kolega...Ale on powiedział coś w tym stylu:

-No i co Kamil, podoba Ci się ?

-Nie no Szymon w jakie ty gry grasz ? Przecież tu się prawie w ogóle nie zabija !! Wiem już czemu ta gra nie wyszła na PC, bo wtedy w takie g*wno nikt by nie grał ! Patrz no, po co się skradasz ??? Ja bym od razu wziął karabin maszynowy i wszystkich ich powystrzelał (...) Fabuła mówisz ?? Takiej lipnej i beznadziejnej nie widziałem od czasów tego g*wna Ojca Chrzestnego. Żenada!!! Szymon, dobrze Ci radzę- włącz Uncharted bo tam się zabija i to jest porządna gra!

Ale to tak raczej było w formie ciekawostki

A wiecie o tym, że MGS4 jest pierwszą grą, która wykorzysta pełną moc CELL'a ?? Ostatnio pisali o tym na Zanzibarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiecie o tym, że MGS4 jest pierwszą grą, która wykorzysta pełną moc CELL'a ?? Ostatnio pisali o tym na Zanzibarze...

Ta wiadomość tylko potwierdza fakt, że będzie to wyśmienita gra.

Ja za zbieranie pieniędzy na Metal Gear Solid 4 zabieram się po premierze GTA IV. Mam ogromną nadzieje, że ta gra będzie naprawdę rewolucyjna i stanie się must have'em każdego posiadacza Playstation 3. W pierwszą część zagrywałem się na PSX, mając 5 lat, siedząc na łóżku w niebieskiej kołderce Naprawdę nie spodziewałem się wtedy, że za kilka lat będę grał w czwartą część tej kultowej serii. Aż łza się w oku pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje nie wierzyć w wszystko co wam powie pan developer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka lat minie zanim co sprytniejsi programisci naucza sie sztuczek (bo optymalizacje cella tak mozna chyba okreslic) i beda w stanie rownomiernie rozlozyc oblieczenia na wszystkie dostepne rdzenie. nie wystarczy niestety partycjonowanie zadania na wszystkie rdzenie rownomienie, bo waskim gardlem jest tu pamiec, jest jest stanowczo za malo (local store) a transakcje dma moglyby byc nieco szybsze.. przez to czes nie ma znaczacego przyrostu wydajnosci przy uzyciu wiecej niz 3 spu wpadlem ostatnio na ciekawe artykuly insomaniakow (RFoM, Ratchet), ktorzy pokazuja jak robic mase wyspecjalizowanych, malutkich shaderow.. idea zblizona nieco do shaderow z kart kraficznych... takze jak widac programuej sie na cellu zupelnie inaczej niz na jakimkolwiek innym procku z rodziny ppc, ktory do tej pory powstal.

a co do fabuly.. to rozwala mnie kiedy ludzie twierdza ze nie zwracaja w ogole uwagi na fabule i tylko klikaja, zeby przeleciec dialogi i cutscenki.. to po co w ogole inwestowac czas i kase w takie tytuly??? nie lepiej pozstac przy jakis badziewnych fpsach, gdzie kompletnie brak fabuly????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do fabuly.. to rozwala mnie kiedy ludzie twierdza ze nie zwracaja w ogole uwagi na fabule i tylko klikaja, zeby przeleciec dialogi i cutscenki.. to po co w ogole inwestowac czas i kase w takie tytuly??? nie lepiej pozstac przy jakis badziewnych fpsach, gdzie kompletnie brak fabuly????

Popieram Cię w 100%. Żebym grał w grę to muszę mieć dobrą historie, która mnie zaciekawi i sprawi, że będę chciał ja dokończyć. Jak mamy tytuły typowo bez fabuły (np. ostatnio zakupiłem UT3 z myślą tylko i wyłącznie o MP - kampania to tylko rozbudowany trening) to nie mam motywacji w niego grać dłużej niż 3h. Sam gameplay zaczyna mnie nudzić. Fabuła to trzon każdej gry, która ma zamiar wybić sie z otoczenia "przeciętniaków". Taką grą właśnie jest MGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram Cię w 100%. Żebym grał w grę to muszę mieć dobrą historie, która mnie zaciekawi i sprawi, że będę chciał ja dokończyć. Jak mamy tytuły typowo bez fabuły (np. ostatnio zakupiłem UT3 z myślą tylko i wyłącznie o MP - kampania to tylko rozbudowany trening) to nie mam motywacji w niego grać dłużej niż 3h. Sam gameplay zaczyna mnie nudzić. Fabuła to trzon każdej gry, która ma zamiar wybić sie z otoczenia "przeciętniaków". Taką grą właśnie jest MGS

W pełni się zgadzam z kolegą.

A jeśli chodzi o fabułę w MGS4 możemy być spokojni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pełni się zgadzam z kolegą.

A jeśli chodzi o fabułę w MGS4 możemy być spokojni

ja sie nie zdziwie, jak Snake nie umrze, tylko Kojima sprawi, ze nie bedziemy chcieli juz nim grac z jakichs powodow ;-)

albo zabije go w polowie gry, a pozniej bedziemy grac kims innym...

albo jeszcze cos innego, co sprawi, ze caly internet znowu zacznie huczec na temat MGSa.

pamietacie, czego sie wszyscy spodziewalismy po drugiej czesci? i co wtedy dostalismy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja wole nie "gdybać". Nie chcę psuć sobie zabawy z gry.

Co do Kojimy to wole się nie wypowiadać, bo chłopak robi strasznie dużo szumu dookoła własnej osoby. Promuje siebie czy gre> -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja wole nie "gdybać". Nie chcę psuć sobie zabawy z gry.

Co do Kojimy to wole się nie wypowiadać, bo chłopak robi strasznie dużo szumu dookoła własnej osoby. Promuje siebie czy gre> -.-

Nie wiem co promuje ale grę zrobić potrafi i to nie byle jaką , tylko legendę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zdziwie, jak Snake nie umrze, tylko Kojima sprawi, ze nie bedziemy chcieli juz nim grac z jakichs powodow ;-)

albo zabije go w polowie gry, a pozniej bedziemy grac kims innym...

albo jeszcze cos innego, co sprawi, ze caly internet znowu zacznie huczec na temat MGSa.

pamietacie, czego sie wszyscy spodziewalismy po drugiej czesci? i co wtedy dostalismy?

Co masz do drugiej części ;p ? Fabuła była genialna, grafika na tamte czasy również, a to, że [span style=color:#000000;background:#000000]Snake'a ukazano z innej perspektywy[/span] to moim zdaniem plus (ogólnie rzecz biorąc...to innowacyjna rzecz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×