Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam takie pytanko(pewnie oczywiste:D)otoz czy kupujac wersje te zwykla nie kolekcjonerska bedzie w niej plytka z gierka online??bo online beta pozamiatal jak dla mnie a wiec jak tj z full version??co nalezy kupic by miec online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam takie pytanko(pewnie oczywiste:D)otoz czy kupujac wersje te zwykla nie kolekcjonerska bedzie w niej plytka z gierka online??bo online beta pozamiatal jak dla mnie a wiec jak tj z full version??co nalezy kupic by miec online?

Nie nie będzie takiej płytki... Bo z tego co wiem MGO znajduje się na płycie z MGS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to watpie.. przeciez Kojima tak narzekal na rozmiar plyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W to watpie.. przeciez Kojima tak narzekal na rozmiar plyt...

MGO nie jest osobna gra - to integralna czesc MGS4 i jest jej trybem multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne dużo cierpliwości ale fajne rzeczy do oglądnięcia, ściągnięcia i pogrania

Jak komuś się nie chce zgadywać - cennik akcji pod każdym screenem

1

21c7c74.jpg

[span style=color:#000000;background:#000000]1 - 0 000

2 - 1 000

3 - 3 000[/span]

2

akbcj6.jpg

[span style=color:#000000;background:#000000]1 - 0 500

2 - 0 000

3 - 3 000[/span]

3

2wf243q.jpg

[span style=color:#000000;background:#000000]1 - 1 000

2 - 0 500

3 - 2 000[/span]

4

28ulb8.jpg

[span style=color:#000000;background:#000000]1 - 2 000

2 - 0 500

3 - 3 000[/span]

5

2lkv59w.jpg

[span style=color:#000000;background:#000000]1 - 2 000

2 - 0 500

3 - 0 000[/span]

P.S.

Wersja kolekcjonerska zamówiona :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGO nie jest osobna gra - to integralna czesc MGS4 i jest jej trybem multiplayer.

MGO bylo robione jako osobna gra, ktora miala byc osobno sprzedawana. Pozniej postanowiono dodac ja do MGS4 (za namowa/protestem fanow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGO bylo robione jako osobna gra, ktora miala byc osobno sprzedawana. Pozniej postanowiono dodac ja do MGS4 (za namowa/protestem fanow)
To byla tylko plotka ktora Ryan Payton zdementowal w KPR - krazyly nawet informacje ze ma byc to gra z abonamentem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przerwać tą stagnację na Forum

Coś dla spragnionych MGS4 Kilkanaście fotek

Źródło: metalgearsolid4.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji warto dodać, że dzięki pierwszej recenzji gry (ocena 10/10), dowiedzieliśmy się, że czas ukończenia MGS 4 to 29 godzin

Jak dla mnie to jest normalnie smieszne .. Niby caly dysk BD zajmuje a ma tylko 29 godzin ??

Tyle czasu potrzebowalem zeby ukonczyc GTA IV :>

Nie wiem czy ktos gral w Onimusha : Dawn of Dreams na PS2 , ale ta czesc zajela mi do 90 godzin..

Gra skladala sie z dwoch dyskow DVD.

Jak dla mnie MGS 4 to porazka, nie wiem dlaczego ludzie robia z tego wielka gre, bo wcale nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie MGS 4 to porazka, nie wiem dlaczego ludzie robia z tego wielka gre, bo wcale nie jest.

Grałeś, że tak twierdzisz?

FFVII też można było ukończyć w około 20h tylko kto w takie gry gra speedrunem?!

Ledwo 3CD a ja przechodziłem w około 170h.

Za kilkadziesiąt dni wszyscy zobaczymy co z tego wyszło i wtedy sobie napiszemy jaka to gra wspaniała albo jaki to chłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jest normalnie smieszne .. Niby caly dysk BD zajmuje a ma tylko 29 godzin ??

Tyle czasu potrzebowalem zeby ukonczyc GTA IV :>

A co ma piernik do wiatraka?
Nie wiem czy ktos gral w Onimusha : Dawn of Dreams na PS2 , ale ta czesc zajela mi do 90 godzin..

Gra skladala sie z dwoch dyskow DVD.

najwidoczniej masz jakies problemy z uzywaniem pada...
Jak dla mnie MGS 4 to porazka, nie wiem dlaczego ludzie robia z tego wielka gre, bo wcale nie jest.
Oczywiscie - podziel sie z nami jeszcza jakas przepowiednia mesjaszu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma piernik do wiatraka?

najwidoczniej masz jakies problemy z uzywaniem pada...

Oczywiscie - podziel sie z nami jeszcza jakas przepowiednia mesjaszu....

A co ma piernik do wiatraka ?

Tak jak napisalem , MGS4 podobno zajmuje caly BD a jest tam tylko 29h gameplay. Porownaj sobie 15GB do 50Gb.

Najwidoczniej masz jakies problemy z uzywaniem pada.. ?

Najwidoczniej to masz problemy z glowa, jak ukonczysz te gre w ponizej 70h to Ci zaplace gruba kase.

Nie badz madrzejszy od radia zachowujesz sie jak bys wszystkie rozumy pozjadal ale i tak nie masz konkretnych argumentow na to co napisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na MGS4 Jak sam wątek fabularny będzie leżał to pozostaje boskie MGO. [DW] będzie miało co robić

8Ball. Już jakiś czas temu zauważyłem, że wątek "MGS4" jest czczony niczym bóstwo na tym forum. Fanatyzm co poniektórych forumowiczów sięga granic (bez urazy - przykład -> Dante). Mimo, że gra odniesie na 100% sukces, to jej producent, Sz. P. Hideo wypowiadał się w tak durny sposób, że po skomentowaniu jego wypowiedzi kilku forumowiczów potraktowało mnie jak "niewiernego". Tak na przyszłość proponuję otworzyć oczy i zastanowić się 2 razy, czy ktoś przypadkiem nie ma racji. Pamiętajcie "Fanatyzm jest przekleństwem na rodów, ludzi prostych (...)" - Hunter, Kiedy Umieram.

Żeby mój post nie został źle odebrany. Nie jest kierowany do konkretnych osób (no... padł 1 nick, ale nie bezpodstawnie ), jest to moje krótkie spostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisalem , MGS4 podobno zajmuje caly BD a jest tam tylko 29h gameplay. Porownaj sobie 15GB do 50Gb.

Poraz kolejny pytam co ma piernik do wiatraka?

Film HD w AVCHD zajmuje 20gb i trwa 2h, kiepskiej jakosci rip tego samego filmu zajmuje 700mb i dalej trwa 2h - rozumiesz analogie? Moze inaczej - MGS2 zajmowal 8,5gb (wiecej niz gta4!) a przejscie trwalo 8-9h. Mam dalej wymieniac? Ilosc zajmowanego miejsca nie ma nic wspolnego z dlugoscia. (idac w druga strone - FF6 zajmowal pare mb a przejscie zajmowalo paredziesiat godzin)

Najwidoczniej to masz problemy z glowa, jak ukonczysz te gre w ponizej 70h to Ci zaplace gruba kase.

Nie badz madrzejszy od radia zachowujesz sie jak bys wszystkie rozumy pozjadal ale i tak nie masz konkretnych argumentow na to co napisalem.

Hmm - oficjalne zrodla mowia o 20-30h - zalatw gre a przejde ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisalem , MGS4 podobno zajmuje caly BD a jest tam tylko 29h gameplay. Porownaj sobie 15GB do 50Gb.

Toś strzelił argumentem...

No niestety Hideo - 8Ball mówi że gra za dużo zajmuje a za krótko trwa. Może lepiej jej nie wydawaj bo wstyd będzie?

Nie pisz o konkretnych argumentach mierząc ilość zajmowanego przez grę miejsca... Gragon Quest 7 z PSXa miał 700mega a skończenie go trwało ponad 100h. Czy dlatego jest lepszy niż wszystko inne?

Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę jak na nic innego Kocham serię MGS. Najbardziej spodobała mi się 1 i 3. Już widzę paczkę którą otwieram i z pełną radością patrze na 15cm figurkę Old Snake To będzie MUROWANY HIT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory że wyjde lekko z tematu ale czy serwery MGO nadal działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały zamknięte 11 maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to juz tylko 24dni zostaly,do gry ktora zawladnie emocjami na kilkadziesiat godzin a zostanie w pamieci na cale zycie.

Szkoda ze bedzie mi dane zagrac w nia dopiero 13,bo paczka idzie CALY DZIEN!!!Ale moment rozerwania foli bedzie rownie ekscytujacy jak pierwsze podlaczeni ps3 do tv :)Do tego dzwiek z moich nowych Z5500 ktore jutro beda i swiat nabierze kolorow "moro"

A figurke postawie kolo ps3 zeby "dziadyga" pilnowal.

A po parunastu dniach pole bitwy w MGO,demony nie beda sie nudzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8Ball. Coś długo przechodziłeś to GTA. To jest na 100% czy tylko Story? Jak tylko story to rzeczywiście masz problemy s trzymaniem pada. Poza tym gry nie ocenia się po długości. Uncharted jest świetny a przeszedłem go w 6h. Takie argumenty są żałosne. Co z tego, że gra zajmuje cały dysk BD? Ja nie widzę w tym najmniejszego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO wy się tak do tej długości gier przyczepiliście?? To tak jak z filmami. nie wszystkie filmy trwające 3 godz. są dobre. Dla mnie jak jest 30 godz grania to jest bardzo dobrze. Na pewno nie chciałoby mi się grac w coś co ma 100 h. W moim skrajnym przypadku gry mogłyby być krótksze. ja to robię tak, że przechodzę jakaś grę, a potem łapie za następną. Co niektórzy by chcieli gry wiecznej. Ja bym wolał wiecznie pełna butelkę hehe.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS bedzie zapewne ciekawy przez 100% czasu gry (jak wszystkie poprzedniczki) . GTA mnie tu bardzo zawiodlo po 15% bylem znudzony ,a kolejne 35% gram tylko dlatego ze zaplacilem 200 za gre (online ratuje gta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGS bedzie zapewne ciekawy przez 100% czasu gry (jak wszystkie poprzedniczki) . GTA mnie tu bardzo zawiodlo po 15% bylem znudzony ,a kolejne 35% gram tylko dlatego ze zaplacilem 200 za gre (online ratuje gta .

Nie do końca - bo nie wszystkim działa (mi nie :/) Ale nie o tym temat. Znając siebie MGS4 będę przechodził około 12 / 13 razy w bardzo krótkim czasie Poprzedniczki tłukłem i tłukłem! A tu jeszcze online !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wonx Ty też tak masz?

Jeśli tylko ta część będzie miała tyle sekretów ile poprzednie części to trzeba będzie przejść kilka razy

Ah niezapomniane polowanie na duchy Jeszcze gdzieś mam save z tymi wszystkimi zdjęciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×