Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

wejdź na maila i kliknij aktywacje nie masz aktywowanego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy klikam aktywacje. Mam strone. Klikam guzik z lewej. I mam pusta strone. Odswiezam z 20 razy i nic

Dziala ! Mam jakąś ankiete. Zrobie i jak bede mial problemy napisze Dzieki ludzie Kocham to forum !

Ok mam swój kod ! Do zobaczenia na polu bitwy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo wogule jak to będzie wyglądać z tą betą ? będzie się ściągać z PSS i tam trzeba będzie wbić kod czy przed ściągnięciem żeby ruszyło ? wie ktoś coś na ten temat więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagasz gre. Pozniej właczasz i będzie : ( po JP ;D ) Please enter your code czy cos takiego I lets play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą trzeba będzie wejść na PSS i wstukać kod.

Na pewno 17 kwietnia pojawi się stosowna odkrzaczona instrukcja co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego kodu to tez macie tylko 3 serie ? w sensie : xxxx-xxxx-xxxx ? bo jakos malo tych cyferek jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, 3x4 literki i cyferki

Jeszcze tak btw pytania o wstukanie kodu. W mailu jest wyraźnie napisane, że kod jest potrzebny do ściągnięcia gry z PSS a nie uruchomienia

Hmm 17 kwietnia... Open beta... Nowy sklep... Nowe możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misiopuchatek

You are the best guy on word,see you a battlefield

And one more time,THANKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ściąga się to tylko i wyącznie z JPSS? czy może da się z europejskiego ew. amerykańskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@misiopuchatek

You are the best guy on word,see you a battlefield

And one more time,THANKS

W 100% popieram Dziękujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie ściąga się to tylko i wyącznie z JPSS? czy może da się z europejskiego ew. amerykańskiego?

na pewno będzie na japońskim i może amerykańskim pss a na europejskimi wątpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kogos interesuje - jest to ponoc oficjalne stanowisko Konami ale wydaje mi sie to malo wiarygodne:

Here's the deal, we're well aware of PS3 owners applying to subscribe to the MGS Online Beta which is currently limited to Japanese PSN account holders (i.e. Japanese residents), anyone subscribing with a PSN id which isn't registered from a Japanese PSN account will not be accepted into the program. However, we're also well aware that a large number of unscrupulous members have signed up for a Japanese PSN as well. Any member who has signed up to the Japanese PSN with fake or invalid details will be flagged at this point and their PSN accounts suspended pending further enquiries, in addition all beta members have to fill out an initial beta slip sent to their registered Japanese address. If they fail to return this beta slip, their access to the beta programme will become suspended.

It is our effort to only offer beta testing to qualified individuals who can offer us quality assurances on the beta versions of any of our software. Members abusing this system will be reported to Sony (worldwide) and it will be our request that such accounts or sub accounts will be banned from participation in ANY beta program in future and in cases where information supplied is fraudulent access to the relevant PSN networks will also be restricted to them.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra strasza tak jak by to bylo mega przestepstwo z naszej strony, przeciez to logiczne, ze ludzie chca brac udzial w becie tak wyczekiwanej gry. Takie grozby sprawiaja ze jestem strasznie negatywnie nastawiony na dana firme, grrrr....

BTW

Dzieki za zrobienie konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by to na polski ? bo ja zrozumiałem ( może źle ) że kto podał fałszywe dane ( czyli wszyscy poza Japończykami ) będzie miał zbanowane konta na ps3 ? czyli ps3 banned ? i nic nie zrobie ? Bez sensu. Chyba zrezygnuje z bety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można by to na polski ? bo ja zrozumiałem ( może źle ) że kto podał fałszywe dane ( czyli wszyscy poza Japończykami ) będzie miał zbanowane konta na ps3 ? czyli ps3 banned ? i nic nie zrobie ? Bez sensu. Chyba zrezygnuje z bety

Tylko konto w japonskim PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban ale tylko na przyszłe beta testy co i tak mi nie pasuje...

Jak ktoś ładnie zauważył jest podana błędna nazwa gry nie MGSO tylko MGO poza tym do aktywacji nie jest używany PSNID tylko dowolna nazwa użytkownika i do aktywacji nie są używane żadne wysyłane listownie kartki tylko zwykłe kliknięcie na linku

Zresztą za kilka dni się dowiemy W ostateczności zostaną Beta testy w EU albo USA kiedyś tam Choć czasu niewiele do 12.06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy grać tylko na Japońskim koncie i tyle. Wątpię, żeby wysyłali karteczki, bo to by ich za dużo kosztowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How are the visuals?

As for visual fidelity, the trailers that have been released for the game are just a brief indication of what the game truly looks like. The title looks much sharper than trailers or screenshots show.

reszta pytań...

http://ps3.ign.com/articles/864/864647p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hideo Kojima wypowiedział się w wywiadzie dla videogamesblogger.com na temat powodów, dla których definitywnie kończy swoją pracę przy serii Metal Gear Solid. Obawia się, że jeżeli nie postawi sprawy twardo, to fani zmuszą go do zrobienia kolejnej części...

Co prawda w październiku zeszłego roku Crouts ze studia Kojima Productions zapewniał, że Kojima wciąż będzie związany z serią, mimo jego wcześniejszych zapewnień. Jednak niecały miesiąc temu było już pewne, że Hideo wziął się za grę całkowicie oderwaną od MGS-a. Z kolei dziś w rozmowie z redaktorami videogamesblogger.com, twórca "wężowej" serii powiedział: 20080406183942.jpg

"Powinienem zakończyć to przy MGS2, ale wiesz, tak było na początku planowane (śmiech). Potem zrobiłem MGS3 i powiedziałem "Okej, to jest ostatnia część. To koniec". Ale ludzie powiedzieli "Nie... wciąż jest za mało odpowiedzi!" Pod względem projektu, historia była niemalże zakończona w MGS1, 2 i 3.Przynajmniej tak myślałem. Niemniej pozostały pewne pytania, które nie znalazły dla siebie odpowiedzi, zwłaszcza po MGS2 (...) Dlatego jako gra i część sagi, MGS4 będzie ostatecznym zakończeniem".

To godne naśladowania, że Kojima ciągnie serię praktycznie tylko ze względów na fanów. Niemniej jeszcze raz podkreślił on, że MGS4 będzie ostatnią odsłoną serii, przynajmniej z jego udziałem:

"Naprawdę nie chcę mówić, że to ma być ostatnia gra, że to koniec, ale jeżeli tego nie zrobię, ludzie zmuszą mnie do zrobienia kolejnego MGS-a! (śmiech) Dlatego muszę powiedzieć "Umieraj Snake", abym mógł przejść do nowych rzeczy! Jednak to gra i nawet jeżeli Snake zginie, wciąż może ona żyć. Musimy go zabić w pewnym momencie".

Oznacza to nie mniej, nie więcej, że trzeba Kojimę mocno przydusić (może nocna wizyta zagorzałego fana MGS-a przy jego łóżku z poduszką w dłoni?) -

wtedy zaistnieje szansa na piątą część. Choć zmiany w psychice jakie to u niego wywoła są nieznane.

źródło : gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chce MGS5. Nie chcialem juz MGS4, bo trylogia byla PELNA. No ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po MGS3 nadal zostało wiele pytań bez odpowiedzi, wiec dla tego powstała czwórka, która ma wszystko wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×