Skocz do zawartości
ONE

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam 4 postacie wymasterowane.... Ale kuwa gdzie tam reszta !!! Masakra ;) Ale w koncu wpadnie ;>

Nie bój nic, przed włączeniem psn się wyrobisz :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkimi zawodnikami fatality ale nie dostałem pucharka, o co chodzi ? Trzeba zrobić fatala też jakimiś ukrytymi postaciami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkimi zawodnikami fatality ale nie dostałem pucharka, o co chodzi ? Trzeba zrobić fatala też jakimiś ukrytymi postaciami ?

CyberSubZero oraz QuanChinem tez zrobiles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum może być zbugowane. Ja wykonałem wszystkimi fatale, wszystkimi rzuty i wszystkie x-ray'e i nie zaliczyło. Potem w versusie wpadło za Xray'e po Kano, które już wykonałem.

Za fatale wpadło, jak 3 albo i 4 raz obejrzałem fatala Strykera.

BTW. Jeśli chodzi o fatale, to ma być fatal nr.1 u każdego , a nie oba u każdej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CyberSubZero oraz QuanChinem tez zrobiles ?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Hmm to dziwne mi dokladnie wpadlo jak zrobilem kazda postacia po jednym fatalu. To samo z Xrayami i innymi. Oczywiscie wszystko wykonane na pierwszym padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedno trofeum jest w planszy gdzie siedzi shao khan... trzeba isc maksymalnie w lewo i tam się spotka noob saibota i się nim walczy (można w arcade)

edit: plansza to taki jakby kosciol

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedno trofeum jest w planszy gdzie siedzi shao khan... trzeba isc maksymalnie w lewo i tam się spotka noob saibota i się nim walczy (można w arcade)

edit: plansza to taki jakby kosciol

Po co piszesz o czymś czego nawet nie sprawdziłeś? Wnioskuję po tekście "gdzie siedzi shao khan"... Pochwaliłeś się tylko słabą znajomością angielskiego bezmyślnie przepisując coś z internetu. Poza tym znowu w temacie o MK robi się śmietnik, a wystarczy poczytać ten wątek, który ma raptem 3(!) strony. Choćby mój post o nr #17 gdzie dałem linka, w którym jest wszystko odnośnie trofeów.

@Kufir: widocznie nie zrobiłeś wszystkimi i tyle, mi wpadło od razu. Jestem prawie pewien, że którąś postać ominąłeś, bo widzę, że jesteś osobą co najmniej "roztargnioną". Pamiętam chociażby jak nagminnie wypytywałeś jeszcze w starym temacie (tym, który zniknął) i obecnie istniejących o strój młodego Shang Tsunga, a odpowiedź była aż nadto oczywista. Bez urazy oczywiście.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weź się ogarnij człowieku bo zarzucasz mi że robie śmietnik, a swoim głupim postem sam go zrobiłeś i do tego prowokujesz.

Po drugie Zedytowałem bo mi się pomyliło a byłem już zmęczony.

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja juz mam 4 postacie wymasterowane.... Ale kuwa gdzie tam reszta !!! Masakra ;) Ale w koncu wpadnie ;>

Robiłeś patentem czas, bo o ile mastera X-rayów, fatali, walk da się zrobić (automatycznie podczas jednej walki X-ray i fatal na końcu i masz :thumbsup: ) To naliczanie czasu wogóle nie pokrywa się z tym ile przegrałeś podczas masterowania wyżej wymienionych..... Trzeba innymi słowy zostawić na dzień konsole... raczej mi się nie uśmiecha, jednak jeśli chodzi o ścisłość zostawia się konsole podczas walki wybraną postacią na menu, tak ?

BTW Jak tam u was z % trofków ? Ja mam dopiero 20% :rolleyes: Sporo jest trofeów online (podczas, których chyba zalicza się masterowanie postaci, wszystko automatycznie :turned: ), punkty respektu, tryb KING.... itd.

Wiecie jak sprawdzić kim zrobiliśmy ARCADE ? Bo sobie nie zapisywałam o srebrny puchar za to jest :sleep:

Pozdrawiam :ninja:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Wiecie jak sprawdzić kim zrobiliśmy ARCADE ? Bo sobie nie zapisywałam o srebrny puchar za to jest :sleep:

Pozdrawiam :ninja:

wejdź w necro i postacie którymi zaliczyłaś arcade będą miały opcje obejrzenia endingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś patentem czas, bo o ile mastera X-rayów, fatali, walk da się zrobić (automatycznie podczas jednej walki X-ray i fatal na końcu i masz :thumbsup: ) To naliczanie czasu wogóle nie pokrywa się z tym ile przegrałeś podczas masterowania wyżej wymienionych..... Trzeba innymi słowy zostawić na dzień konsole... raczej mi się nie uśmiecha, jednak jeśli chodzi o ścisłość zostawia się konsole podczas walki wybraną postacią na menu, tak ?

Pozdrawiam :ninja:

Jak niepokrywa nie rozumiem ? Jak pograsz godzine postacia to ci sie godzina dopisuje w liczniku. Rozegranie 100walk do 100 victory i 100 finishow moze nie wystarczyc. Ale do tego jeszcze trzeba przelac 10k krwi... Jak i to nie starczy to rzeba dluzej bawic sie postacia poprostu. Dokladnie 24h. Jak ktos nie lubi danej postaci i nie chce grac wiecej niz trzeba do tych 100fatal,Xray i 10k przelanej krwi to mozna dac na TAG TEAM VERSUS z nielimitowanym czasem rundy i zostawic gre na noc heh.... Obudzic sie rano, dokonczyc runde, wykonczyc przeciwnika i czas zliczy sie dla obu wybranych postaci z pada1 :wink:

BTW Jak tam u was z % trofków ? Ja mam dopiero 20% :rolleyes: Sporo jest trofeów online (podczas, których chyba zalicza się masterowanie postaci, wszystko automatycznie :turned: ), punkty respektu, tryb KING.... itd.

Pozdrawiam :ninja:

Wszystkie Offline Trophy oprocz tego jednego najdlzuszego "My Kung Fu Is Stronger" to 67% i na tylu stanalem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 55%... najbardziej eksploatowana przez mnie postać, czyli Scorpion ma na liczniku dopiero 6h :P chyba zostawie na noc tak jak pisze Frog :D

musze sie za drabinke wziąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie 52%

Zostały mi najtrudniejsze pucharki z singla (+ całe multi oczywiście)

1. Pokonać na Ekspercie Shao Khana bez kontynuacji

2. Pokonać Shang Sunga 2x na flowes victory + fatal (rozpocznie sie walka z Jade)

3. Uzyskać mistrzostwo 1 postacią

4. Uzyskać Mistrzostwo wszystkimi postaciami

5. Uzyskać wszystkie MK Dragony w Test Your Luck

Reszta już zaliczona :)

A właśnie na jakim stopniu trudnosci trzeba zaliczyć te MK Dragony w Test Your Luck?

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Uzyskać wszystkie MK Dragony w Test Your Luck

Mi się udało w ostatniej odsłonie "Test Your Luck" w wieży ;) Trochę tych smoków wbiło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta maszynkę jakoś się zatrzymuje ? Czy trzeba liczyć na farta ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba liczyć na farta. mi i mojemu bratu nie to trofeum wpadło wcześniej niż za piątym razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir nie prawda jest to proste dość , trochę wprawy wymaga to tak :

-trzeba sprawdzić czy na bębnach są dostępne 3 smoki podczas obracania się wypatrzysz

-jeśli są to kiedy będzie obracał się 2 (1 z wyborem postaci się nie liczy) to wciskasz szybko i z wyczuciem 7X kwadrat

-3 bęben jak zacznie się obracać to 7 X Trójkąt

-4 ostatni kiedy zacznie się obracać 7 X kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, udało się dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weź się ogarnij człowieku bo zarzucasz mi że robie śmietnik, a swoim głupim postem sam go zrobiłeś i do tego prowokujesz.

Po drugie Zedytowałem bo mi się pomyliło a byłem już zmęczony.

Świetnie że edytowałeś, ale co to zmienia? Dalej post bez sensu i do tego wprowadzający w błąd, bo:

Raz: Na tej planszy nie siedzi Shao Kahn

Dwa: Noob pojawia się na schodach po prawej, a nie po lewej.

Wnioskuję więc, że przy edycji byłeś równie zmęczony. I nie - to nie była prowokacja, tylko naprawdę robisz śmietnik. Lekka uwaga, bez napinania się.

Tak więc "weź się ogarnij", a może pisz wypoczęty? I zastanów nad "głupimi postami".

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Pokonać Shang Sunga 2x na flowes victory + fatal (rozpocznie sie walka z Jade)

Masakra to jest jakaś. Próbowałem już Scorpionem, Kabalem, Strykerem i nic. Samo zadanie jest bardzo czasochłonne a gdy już po 6-8 minutach dojde do pajaca i jedną rundę uda się wygrać na Flowes to w drugiej skurwiel zablokuje kombo breakerem , ale trafi mnie jakoś przypadkiem i dupa.

Kim to najlepiej przejśc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masakra to jest jakaś. Próbowałem już Scorpionem, Kabalem, Strykerem i nic. Samo zadanie jest bardzo czasochłonne a gdy już po 6-8 minutach dojde do pajaca i jedną rundę uda się wygrać na Flowes to w drugiej skurwiel zablokuje kombo breakerem , ale trafi mnie jakoś przypadkiem i dupa.

Kim to najlepiej przejśc ?

Ktoś chyba na tym forum polecał tag ladder Sheeva + Smoke i ich teleporty. Może tak spróbuj? Albo samą Sheevą. Ja jeszcze się za to nie zabrałem.

Edit: ten myk z Sheevą i Smokiem był polecany w tym temacie odnośnie trofeum Ladder Master. Natomiast co do Shang Tsunga, to poczytaj posty #24 i #27 również w tym temacie :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra to jest jakaś. Próbowałem już Scorpionem, Kabalem, Strykerem i nic. Samo zadanie jest bardzo czasochłonne a gdy już po 6-8 minutach dojde do pajaca i jedną rundę uda się wygrać na Flowes to w drugiej skurwiel zablokuje kombo breakerem , ale trafi mnie jakoś przypadkiem i dupa.

Kim to najlepiej przejśc ?

Kufir wymagań musisz więcej spełnić, oto najłatwiejszy sposób, używaj Scorpiona:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, bo z tego filmu wynika, że Shang nie musi być sobą podczas wykonywania na nim fatality. A wiele osób na różnych forach twierdziło, że tak musi być. Muszę się w końcu zmobilizować i wziąć za to trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×