Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem, przeszedlem, ale nie wymaksowalem jednego trophy :P hmmm z jednej strony warto zagrac jesli ktos gra od poczatku assassina, wyjasnia sie sporo.. Ale sa tylko sekwencje w animusie, wiec nie jest tak porywajace jak np da vinci w poprzedniej czesci

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakie mamy w Polsce wersje językowe tej gry? Widziałem na allegro niby PL, ale są to zestawy AC:R - polskie napisy, ACI - full ang.

Istnieje w ogóle dubbing, albo wersja z obiema grami z polskimi napisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dubingiem chyba nie istnieje

JA mam werjse ACR z ACI na jednej płycie i z polskimi napisami w ACR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc o czymś takim jak dubbing w AC pierwsze słyszę.

Są tylko PL napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc miala chyba dubbing o ile sie nie myle, ale na plycie chyba jest eng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam nawet ten egzemplarz. Olbrychski świetny w roli Al-Mualima, Szyc też był dobry jako Malik. Ale rola Jacka Kopczyńskiego jako Altaira to porażka. Wypowiada swoje kwestie zupełnie bez dykcji i jakiegokolwiek akcentowania. Zupełnie jakby dziecko uczyło się czytać czytankę. Mimo wszystko wersję PL oceniam bardzo pozytywnie. Głównie ze względu na wspomnianego Olbrychskiego. Jego Al-Mualim jest bardzo charyzmatyczny - nie raz przechodziły mi ciary po plecach. Zaryzykuję nawet, że spisał się lepiej niż oryginał. Polecam obejrzeć na YT jeśli ktoś jeszcze nie słyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC I zostalo wydane z dubbingiem tylko w wersji na PC , na konsole jest wylacznie wersja angielska . Swoja droga Ubi mogloby sie postarac przy okazji wydania AC III i dac np edycje kolekcjonerska ze wszystkimi czesciami AC , z dostepnym jezykiem polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC I zostalo wydane z dubbingiem tylko w wersji na PC , na konsole jest wylacznie wersja angielska .

??? :fool: :down: :nono:

assassinscreedps3.jpg

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? :fool: :down: :nono:

assassinscreedps3.jpg

jak ja mam jedynke na ps3 z dubbingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część AC wyszła początkowo na konsole tylko w wersji angielskiej, później wydano ją na pc z dubbingiem.

Następnie zdecydowano się wypuścić osobną edycję na konsole z polskim dubbingiem właśnie.

Edytowane przez pawelk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni męki z "Tax Evasion" i w końcu jest, i powiem wam:

2h czekałem przy arsenale w 5 sekwencji - nic.

2h czekałem przy Hagia Sophia - nic.

1 próba (20minut) normalnie bez żadnych sekwencji, stania przy żurawiach przy Wchodniej bramie arsenału i goniec się pojawił, propsy panowie za ten pomysł :)

Platyna wpadła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć dziwne pytanie odnośnie gry.

W jakim pudełku kupiliście swoje kopie? Mam już kilkadziesiąt gier na półce i jak popatrzyłem wszystkie są w przeźroczystych pudełkach, jakiś mały napis na grzbiecie od środka. Assassin's jest natomiast w czarnym pudełku i dodatkowo w części gdzie znajduje się płyta, w lewym dolnym rogu jest napis "AMARAY". Żadna inna moja gra nie posiada podobnego napisu. Gry kupuję na wiele sposobów: allegro (nówki, używki), Empik, Saturn, giełda RTV. Ta akurat zastała kupiona na allegro, nówka za 129PLN. Dodam, że obie gry działają (Assassin's Creed 1 również), online pass również był poprawny. To normalna sprawa z tym pudełkiem, czy kupiłem jakiś "bubel", no ale na farcie wszystko działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć dziwne pytanie odnośnie gry.

W jakim pudełku kupiliście swoje kopie? Mam już kilkadziesiąt gier na półce i jak popatrzyłem wszystkie są w przeźroczystych pudełkach, jakiś mały napis na grzbiecie od środka. Assassin's jest natomiast w czarnym pudełku i dodatkowo w części gdzie znajduje się płyta, w lewym dolnym rogu jest napis "AMARAY". Żadna inna moja gra nie posiada podobnego napisu. Gry kupuję na wiele sposobów: allegro (nówki, używki), Empik, Saturn, giełda RTV. Ta akurat zastała kupiona na allegro, nówka za 129PLN. Dodam, że obie gry działają (Assassin's Creed 1 również), online pass również był poprawny. To normalna sprawa z tym pudełkiem, czy kupiłem jakiś "bubel", no ale na farcie wszystko działa?

tez mam taka ,w sumie chyba jak wszyscy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarne pudło to oryginał, gdybyś miał w przezroczystym miałbyś 'bubel' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tego napisu AMARAY to jest to najlepsza firma produkująca pudełka DVD i B-RAY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć dziwne pytanie odnośnie gry.

W jakim pudełku kupiliście swoje kopie? Mam już kilkadziesiąt gier na półce i jak popatrzyłem wszystkie są w przeźroczystych pudełkach, jakiś mały napis na grzbiecie od środka. Assassin's jest natomiast w czarnym pudełku.....

Normalna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry w czarnym pudełko są tą wersją premierową z dołączonym AC 1 mój kuzyn ostatnio kupił ACR i ma wersje w przeźroczystym pudełku i bez AC 1

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale ta część jest beznadziejna. Tzn najbardziej te całe animusy, cudowne, złote jabłka i kosmici. Coś okropnego. Chyba francuzi z Ubisoftu najedli się za dużo bagiennych ślimaków przed napisaniem fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmici? Już kosmitów upchneli w to?

Chyba daruje se tego Ezio i poczekam na trójke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież "kosmici" byli już w poprzedniej części. To ci dopiero zaskoczenie...

Dla mnie fabularnie cały czas na wysokim poziomie. No i multiplayer świetny, pomijając skopany matchmaking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, mogliby zrobić po prostu grę w tamtych czasach i byłoby super, a tak to wiele traci. I marketingowcy nas oszukali, mówili że poznamy zakończenie historii Ezia i Altaira, a o ile niczego nie przegapiłem to:

Altair oczywiście umarł na tym krzesełku, a Ezio się rozebrał i nie wiadomo czy usiadł obok Altaira czy może wrócił do Sofii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie Ezia jest w filmiku Embers. Oczywiście płatnym...

Z jednym się zgodzę z Darayavahusem - Revelations to najsłabsza część. Mam nadzieję, że przy AC3 wyciągneli wnioski wystarczające, żeby usunąć większość błędów (które miały być nowościami w Reve).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili nikt Was nie zmusza do zakupu Embers czy tez DLC , moim zdaniem ludzie ktorzy pracowali i pracuja nad cala seria AC zasluzyli na to aby zakupic np edycje kolekcjonerska , w ktorej byl ten filmik lub aby kupic go za 10 zl na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×