Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprzedaje stare gry i sprawiam sobię BF:BC Najlepiej mi się gra jak trzeba rozwalic/obronic ostatnie 2 skrzynki ze złotem! Miasto cudne! Do każdego budynku można wejść i są tak porobione że wręcz nie widać że się powtażają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wersji M16 A4. Tu akurat wszystko się zgadza. Z kolei Betetta 92F (M9) ma 15 pocisków w magazynku, a tutaj 12. Można by przyjąć, że strzela inna amunicją, ale żadna M9 nie ma maga na 12 kul, są tylko na 11, 13 i 8.

P.S.

150 post!

To można pominąć nawet, ale od kiedy magazynek STANAG ma 50 pocisków?

p.s.

Nie radze brać G36 z magazynkiem bębnowym-jest beznadziejny, jedynie kolimator trochę pomaga ale i tak lepszy jest m249.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie gra na MP to baza bardzo fajnie i plynnie przechodzi od "zabydowanej" do "przewiewnej" grajac jest to takie delikatne przejscie. Jednak jak porownac dana lokacje z poczatku gry, a po przejsciu etapu (mam na mysli zniszczenie 2 skrzyn ze sztabkami) to mozna pomyslec ze jest to zupelnie co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta gra totalnie zniszczyła i bedzie to mój własny osobisty must have

Mówicie o dennym single player ? przecież ta grafika jest miodna, walka na normalnu już wymaga trochę zaangażowania może uczepił bym sie tylko do tego heala który sie ładuje w kila sekund no ale cała reszta jest miodna ! płynność ( wreszcie ?!) twarze wyglądają jak z filmu no i cut scenki mi po prostu przypadły do gustu.

Co do MP, to samo cud miód malinka, grałem we wszystkie BF mając je oryginalne na kompa i każda mnie ogarneła bez końca i to samo jest z tą częścią, widząc taką grafikę i tą płynność + rozwalające sie budynki i dookoła wojna totalna zgiełk i zniszczenie to ta gra na prawdę robi dobre wrażenie. I ta obrona skrzyń, do ostatniego kamienia chowanie sie przed wrogiem. Najlepiej jak sie ma dobry team i udaje sie wybronić skrzyń przy 1 bazie, no co zostaje z "farm" to pozdrawiam i my w czymś takim sie chowamy za każdym gruzem by wybronić tych skrzyń.

Jedyne co, to może ten brak możliwości położenia się na ziemi trochę irytuje bo tak nie pasuje aż, na wojnie ? ale to drobiazg który można przeżyć.

A i czego piszecie ze jest brak teamów ? jak są podziały na squady. A jak znadziecie sobie ekipe to i zgrać sie można.

Tak więc czekam czekam na ten tytuł jak na mało który

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blaskus

Chciałem dodać coś od siebie, ale wszystko ująłeś... Multi i tylko multi w tej grze jest magnesem - jak ktoś nie ma net-u, to sorka, ale BF zawsze rządził w multi, i podejrzewam, że tak zostanie (BF Heroes niedługo) - i jak ktoś gra w bf-a to ta pozycja jest milowym krokiem do przodu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

battlefield: bad company daje rade, strasznie gierka mnie wciągnęła, a że cod4 leży na półce od miesiąca, to dobrze że bf się pojawił.

Porównywać nie będe bo póki co gram w demo bf. jak dla mnie to "Must have" Fajna gierka , fajny klimacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest na prawdę świetna. Jak włączyłem single nie spodobałą mi się za bardzo - ale multi to co innego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka zrobila ogromne wraznie w siglu odplam a tam dzwieki jak bym byl na polu walki oczywiscie dzwiek 7.1, przeszdlem sigla całkiem sprawnie, oczywiscie odrazu wylaczylem w opcjach-> gamplay , wspomagacz celowania. Z poczatku nie wiedzialem w co strzelac, ale jakos sie udało. Nastepnie tryp multi odpalam wczesniej nie gralem w BF moze z 30min na PC z grubsza wiedzialem o co chodzi , co mnie najbardziej zrazilo do tej gry to te terminatorya nie ludzie i chyba jak narazie jest to najwiekszy minus tej gry, trzeba wywalic pół maagazynka zeby zabic, albo walisz z granatnika pocisk wybucha obok terminatora a ten dalej preznie wypina klate i idze dalej. Nie można powiedziec ze ta jest realistyczna jest to kolejna zrecznoscówka.

Jezeli ktos sie z moim zdaniem nie zgadza proponuje sciagnac darmowa gre Amerikan army na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja zagrywalem sie w AA 2 lata i tam wystarczyl jeden dobrze wymierzony strzal aby kogos zabic. Czasami sie dziwie ze producenci gier nie wzoroja sie na tej grze w omim odczuciu jest ona najrealistyczniejsza ze wszystkich tego typu.

Ja zaczalem sie bawic teraz w snipera i tak ja mowi wiekszosc ludzie czsami wydaja sie nie do zabicia. Nie raz strzelilem komus w brzuch/biodra i ta osoba padla, ale dzisiejszy przyklad ktory kilka razy sie powtorzyl to strzal w glowe ktory nie konczyl sie smiercia... Osoba schowana za mur i tylko glowa jej wystaje dostaje headshot'a (wiem ze pocelowalem bo ludzik dostal animacji(wzdrygniecia)) i zyje. Drugi to strzelilem kolesiowi przez glowe a okazalo sie ze poscisk przelecial przez niego i za jego glowa zobaczylem chmurke z uniesionegu z ziemi pylu.

Ale ogolnie gra wciaga jak cholera i tylko mnie deneruje to ze mam sesje i chcialo by sie grac a tzeba sie uczyc a jak sie uczy to sie mysli o graniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ja zagrywalem sie w AA 2 lata i tam wystarczyl jeden dobrze wymierzony strzal aby kogos zabic. Czasami sie dziwie ze producenci gier nie wzoroja sie na tej grze w omim odczuciu jest ona najrealistyczniejsza ze wszystkich tego typu.

Co wy macie do tej realistyki, ważne żeby gra była grywalna i działała jak magnes. Myślę, że dmg broni zwiększą już w pełnej wersji albo w jakimś patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ze snajperki 1 strzał gdziekolwiek powinien położyć zawodnika, a granatnik to już wogóle przesada. Strzelam pod nogi i gość sobie biegnie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC:

Racja, snajpowanie jest takie, jak w poprzednich Battlefieldach - dalekie od doskonałości. Coś powoduje także (może lag?), że bardzo trudno trafić osobę biegnącą. W CoD4 nie miałem z tym żadnych problemów, a tutaj zastrzelenie biegacza graniczy z cudem. Według mnie najlepiej zrobione celowanie z karabinów snajperskich jest właśnie w CoD4, America's Army, F.E.A.R. Combat i UT3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm z biegnacymi typami nie mam problemu zazwyczaj wlasnie w ruchu kogos zabijam ale strzelenie headshota wtedy graniczy z cudem. A strzelanie do przeciwnika ulatwilo by posiadanie lornetki, ktora by nam wskazywala odleglosc, zeby moc sobie oszacowac ile musimy przed ludkiem wychajeac celownikiem aby kula i on sie zgraly

Na samo strzelanie ze sniperki nie mam co nazekac ale na zywotnosc przeciwnikow. Zwlaszcza gdy gram specjalist potrafie wyladowac caly magazynek w osobe ktora znajduje sie niedaleko a i tak przezyje. Czesto nawet z odleglosci kilku metrow trzeba dobra serie wpakowac.

"Co wy macie do tej realistyki, ważne żeby gra była grywalna i działała jak magnes. Myślę, że dmg broni zwiększą już w pełnej wersji albo w jakimś patchu."

Niby tak i niby nie. Przesada jest przezycie headshota i to nie powinno byc naprawiane w patchu tylko od razu w grze. A, ze gra dziala jak magnes to juz mowilem. Wciaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 rzeczy, które strasznie wku****ją w grze...

1. Brak commandera, który wysyłałby UAV, Rakiety, Rozkazy

2. (ten pkt. łączy się z poprzednim) Działo w bazie, o które wszyscy się zabijają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
@SmaleC:

Racja, snajpowanie jest takie, jak w poprzednich Battlefieldach - dalekie od doskonałości. Coś powoduje także (może lag?), że bardzo trudno trafić osobę biegnącą. W CoD4 nie miałem z tym żadnych problemów, a tutaj zastrzelenie biegacza graniczy z cudem. Według mnie najlepiej zrobione celowanie z karabinów snajperskich jest właśnie w CoD4, America's Army, F.E.A.R. Combat i UT3.

i tak sie poznaje prawdziwego snajpera BOMBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celowanie w battlefieldzie zawsze bylo specyficzne czy ze snajpy czy z karabinu - swojego czasu sporo gralem w aa - po przesiadce na battlefielda przez jakis czas mialem spore klopoty zeby kogokolwiek ustrzelic. Taki urok ; ] odnosze wrazenie ze w bad comapny poprawili celnosc w stosunku do bf2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee wkurza mnie już ta gra. Strzelam gościowi w klatę z granatnika a on zamiast paść - wykańcza mnie serią z karabinu. Podobnie wrażenia żadnego na wrogu nie robi strzelanie w łeb. Beznadzieja totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwosc zresetowania unlockow ? bo moja ulubiona profesja jest demolitionman, a nie wiem po kiego wacka wzialem se sterydy od assaulta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy z podłączeniem się do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast martwi brak doboru squadu- przy klanówkach może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest mozliwosc zresetowania unlockow ? bo moja ulubiona profesja jest demolitionman, a nie wiem po kiego wacka wzialem se sterydy od assaulta.

Jedyna opcja stworzyć nowe konto psn albo poczekać do fulla awansować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie natomiast martwi brak doboru squadu- przy klanówkach może być ciężko.

Myśle że tylko w demku tak zrobili żeby grało się porówno a nie 19 na 1.

Jestem pewny że w pelnej będzie już luz w końcu ta gra słynie z tego że są klany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle że tylko w demku tak zrobili żeby grało się porówno a nie 19 na 1.

Jestem pewny że w pelnej będzie już luz w końcu ta gra słynie z tego że są klany.

W Squadach w BF nie o to chodziło, żeby zrównoważyć teamy. Squad to jakby drużyna w drużynie. która ma swojego kapitana, na którym mogą respawnować się jej członkowie. Pamiętam, jak w BF2 byłem Squad Leaderem na serwerze z wyłączonym Friendly-fire. Rzucałem na ziemię kilka ładunków C4 i wskakiwałem na dach około 15 metrowego budynku, a na mnie respawnowali się towarzysze. To była gra... Ale niestety, BC nie ma już ducha prawdziwego Battlefielda. Dlatego też kupiłem UT3. Wiecie co jest w nim najlepsze - realizm broni. Te bronie nie istnieją, więc nie można powiedzieć, że są nierealistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Squadach w BF nie o to chodziło, żeby zrównoważyć teamy. Squad to jakby drużyna w drużynie. która ma swojego kapitana, na którym mogą respawnować się jej członkowie. Pamiętam, jak w BF2 byłem Squad Leaderem na serwerze z wyłączonym Friendly-fire. Rzucałem na ziemię kilka ładunków C4 i wskakiwałem na dach około 15 metrowego budynku, a na mnie respawnowali się towarzysze. To była gra... Ale niestety, BC nie ma już ducha prawdziwego Battlefielda. Dlatego też kupiłem UT3. Wiecie co jest w nim najlepsze - realizm broni. Te bronie nie istnieją, więc nie można powiedzieć, że są nierealistyczne.

Wiem o co chodzi w squadach, w bf2 grałem 2 lata. Myślałem tylko że koledze chodziłio o to że niemożna wybrać po której stronie chce się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi w squadach, w bf2 grałem 2 lata. Myślałem tylko że koledze chodziłio o to że niemożna wybrać po której stronie chce się grać.

Ok, zwracam honor. Ja z kolei myślałem, że chodzi ci o przechodzenie z jednego teamu do drugiego. Po prostu się nie zrozumieliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×