Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze na minus zaliczę podnoszenie broni. Czy naprawdę trzeba stanąć dokładnie na jednym pikselu żeby podnieść broń? Poza tym prawie w ogóle jej nie widać na ziemi. Kilka razy miałem tak że idąc nagle pokazało mi się, że można podnieść broń ale przy rozglądaniu się nie było nic widać. Innym razem broń było widać ale podniesienie jej bez nieustannego patrzenia pod nogi było prawie niemożliwe. Ciągłe cofanie się i przesuwanie na wszystkie strony żeby utrafić na broń wcale nie pomaga w walce.

Ale pewnie to tylko ja tak mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to i ja dodam od siebie

jak ktos juz zauwazyl dzwieki - bron bardzo milo gra i ten motyw radia w dostepnych "lowriderach" prawie jak gta

ktos strasznie spratolil za to kwestie glosnosci. Strzaly sa na takim poziomie, ze w cut-scenkach nie slychac rozmow.za to po demku jak jest filmik to jest jeszcze glosniej niz wybuchy w grze :| irytujace

w koncu jaka gra gdzie przy celowaniu z muszki cos widac. nie ma czolgania sie :/ to jest raczej spory minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam czołganie jest dla amatorów! Tu klata na przód i dawaj, kulom się nie kłaniamy.

A tak na serio to fakt przydałoby się jakieś wylegiwanie w trawie i "sprzątanie" ze snajperki.

P.S.

Czołgania nie ma ale za to czołgi są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem szczerze że spodziewałem się czegoś więcej po demie. Jakoś te eksplozje do mnie nie przemawiają, wróg może we mnie 100 kul władować a ja jeszcze żyje, odwrotnie jest jak strzelam do wroga, 2 strzały i martwy - coś tu nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam raczej odwrotnie pruje do wroga caly magazynek z jakiegos assault riffle i nic, a ja kilka strzalow i martwy. Dopiero jak wzialem demolition na multi to zaczalem z szotguna rozwalac ludzi ale trzeba podejsc troche blizej. Multi sie gra fajnie trzeba przyznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dla mnie gra bomba !

Gra sie zaje****** , rozwalanie budynkow , czesci samochodow , dizury w ziemiach od rakiet itp cud miod i orzeszki.Single przeszlem w okolo 30 minut , tylko 2 razy musialem sprobac ta misje co musielismy omijac spadajace rakiety i rozwalic satelity.Na multi gra trzyma poziom , latwe jest do ogarniecia granie .Szczerze dla mnie nie ma zadnych minusów, same plusy

Przebije COD4 na 100%

ps:mam 2 range i okoolo 600 pkt :/ jak na 1h grania na multi to chyba dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy wiec na początek sie przedstawie Jestem crseven PS3 mam od 2 tygodni i jestem zadowolony z tego zakupu. Gier mam mało bo jedynie GTA IV, ale za GTA(przeszedłem) wymienilem sie z kolega na 4 gry (AS,DJ icon,PES2008,GRAW2), które aktualnie przechodze. Oglonie lubie FPS'y, bijatyki i sportowe gry. To tyle o mnie

Teraz pytanie do tematu:

B:BC bardzo mi sie podoba Multi i singiel bardzo dobre. Grafika niezła, rewolucji nie ma ale jest okej. Troche brakuje czołgania, i jest lekko uproszczona wzgledem BF2(brak defibrytaltora, brak komend radiowych) ale ogolnie ta gra to "must have". I teraz pytanie: mam mozliwosc sciagniecia gry z USA, bo kolega wraca i moze mi przywiesc. Czy kupujac gre w Stanach bede mogl grac na europejskich serwerach? (Mam zamaiar jeszcze sciagnac MGS4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGSa nie sciagaj poszla plota ze ma blokade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wiecej i do minusow tzeba zaiczyc jazde czolgiem i latanie helikopterem.

Co do czolgu nie czuje sie jakby sie jechalo taranem, wjezdzajac na plotek czolg sie zachowuje jakbysmy wjechali w skale, a wjezdzajac w mur to tak jakbysmy chcieli sie przebic rowerem... Czolgiem nie da sie manerowac w miejscu co mnie bardzo zdiwilo...

Latanie helkopterem sterowanie jest tragiczne! W GTA4 robimy to intuicyjnie tutaj pierwsze wranienie "Co jest K^#&$!!!??" znow nie ta galka krecimy co powinnismy przez co mamy dodatkowe utrudnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i całkiem spoko, ale jak ma mi przy każdym wyłączeniu walić zwiechę, to dziękuję bardzo za takie demo.

Edit:

Na multi straszny chaos, ale chyba właśnie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie macie może coś takiego, że ta gra wam śnieży? U mnie na LCD Full HD strasznie śnieży ale tylko sama rozgrywka, menu ani inne gry nie śnieżą. Sama rozgrywka multiplayer mi śnieży. Ma ktoś tak może jeszcze? Czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy jestescie na prawde tacy ograniczeni ? :| przeciez to zamyslony efekt graficzny !!! przez ps3 polowa graczy konsolowych sie nabawila jakichs paranoi, a to sniezenie, ato migotanie, a to wiatrak chce odleciec :| brak slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że ten efekt śnieżenia, to zamierzone posunięcie ze strony developerów (ma być klimacik - jak ktoś oglądał Miami Vice w HD (z C. Farellem), to tam jest podobnie to wykorzystane, tylko w filmie ) Konsola ani razu mi się nie zawiesiła jak do tej pory, natomiast mam wrażenie , że dźwięki jakoś takie ciche, czasami zanikają.

P.S.

Bardzo fajnie wygląda przy zbliżeniu strzelanie z karabinów (efekty wywoływane przez kule na ścianach, deskach) bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BF:BC > COD4.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW,

Ktoś wie jak wpisać kod na m60?

Nie mogę znaleść jakiegoś buttona do wpisywania kodu ;

Wnioskuję, że na stronie 'Find All Five' zgłosiłeś się do newslettera i otrzymałeś na maila kod, który masz wpisać, żeby dostać M60? Jeśli poczytasz sobie dokładniej stronkę i/lub maila dowiesz się, że broń jest do użycia w pełnej wersji gry. Proste?

A teraz trochę o grze, najlepiej z podziałem na zady i walety (kolejność przypadkowa):

Zalety:

- Niezmiernie cieszy mnie to, że twórcy zastąpili M4 karabinkiem M416 (oryginalnie HK416). Jest to niemiecka konstrukcja firmy Hecker&Koch, czyli twórców takich broni, jak MP5, G36 czy G3. US Army powoli wprowadza go do użycia, gdyż M4 potrafi zaciąć się, gdy tylko do wnętrza dostanie się chociażby odrobina kurzu. HK416 jest pozbawiony tej wady, gdyż tylko zewnętrznie jest podobny do M4 (co jest z resztą plusem, bo nie trzeba na nowo szkolić żołnierzy i kupować nowych akcesoriów), wewnątrz zaś jest to zupełnie nowa konstrukcja.

- Fajnie, że mamy trochę odmienny zestaw broni, niż w innych tytułach: XM8, Steyr AUG, HK UMP - nie tylko M16 i 'Avtomat Kalashnikova'

- W końcu shotguny mają właściwy zasięg, nie to, co w CoD4: po 5 metrach nie było nawet dziur po kulach w ścianie.

- Poprawiono względem innych gier strzelanie z biodra. Nareszcie kule lecą prosto, a nie we wszystkich możliwych kierunkach, jak np. w CoD4.

- Ładnie zrobione ironsighty, chociaż mam kilka zastrzeżeń, np. zbyt szeroka muszka w M16.

- Malutkie drgania broni podczas celowania przez przyrządy. Idźcie do dowolnego sklepu z militariami albo ASG i poroście o replikę o najbardziej zbliżonej do oryginału wadze. Prawda, że ręce trochę drgają?

- Dobra grafika, ładnie wyglądający kurz, dym, efekty wystrzałów, odpryski na ścianach itp.

- Destrukcja otoczenia: to jest to!

- Usunięcie klasy Medyka i defibrylatora, to było strasznie mało realistyczne.

- No i najważniejsza rzecz: ogólna 'Battlefieldowość' rozgrywki...

Wady:

- Sterowanie pojazdami, heli to już kompletna porażka.

- Brak refleksów świetlnych na broni.

- Niewygładzone cienie.

- Brak Commandera: w poprzednich BF'ach (od 2) była to osoba, która oglądał pole bitwy z lotu ptaka i wysyłała zaopatrzenie, robiła skany, używała UAV i robiła ataki artyleryjskie. Teraz mamy tylko jedno marne działo w bazie, o które niektórzy idioci dosłownie się zabijają...

- Zbytnia wytrzymałość żołnierzy.

- Magazynki: od kiedy standardowy, znormalizowany przez STANAG magazynek od M16 ma 50 nabojów? Takie magazynki wyglądają nieco inaczej (tzw. Beta-mag). Lepiej byłoby dać 30 pocisków w magazynku i zwiększyć zadawane obrażenia.

- Statystyko broni: sprawdźcie sami (w menu Unlocks), że pierwsze trzy bronie dla każdej z klas mają te same właściwości. Bzdura.

To by było na tyle, jak coś mi się przypomni, to napiszę. I jeszcze jedno małe pytanie do was: załóżmy, że zamówiłbym Gold Edition z Amazon.co.uk, która jest tańsza niż standardowa w Polsce. Dostanę z nią 5 broni, które są normalnie dostępne od 25 levelu. Ciekawi mnie to, czy będę miał też kod na karabin snajperski, który dostaje się, zamawiając pre-order zwykłej edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy myszka działa w tej grze ?

nie, przecież to gra na konsolę, której kontrolerem jest pad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy nie ma możliwości włączenia napisów w single?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Larry_Nash -> całkowicie się zgadzam. Jeszcze jednym minusem jest sprint pod L3 - masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy myszka działa w tej grze ?

Oczywiście. Obsługuje również kierownicę, fotel do masażu i Wiimote'a. Ludzie! Uświadomcie sobie, że jedyną grą obsługującą mysz i klawiaturę na konsolę SONY PlayStation 3 jest Unreal Tournament III.

Wydaje mi się, czy nie ma możliwości włączenia napisów w single?

Niestety, ale nie ma. Mnie też to strasznie wkurza, bo przez złe zbalansowanie dźwięku w przerywnikach, w ogóle nie słychać, co kto mówi.

Larry_Nash -> całkowicie się zgadzam. Jeszcze jednym minusem jest sprint pod L3 - masakra...

Rzeczywiście, sprint jest skopany. Do tego, żeby sprintować np. w CoD4 wystarczyło wcisnąć analoga do połowy, a tutaj trzeba aż do końca. Po pół minuty biegu aż palec boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie macie może coś takiego, że ta gra wam śnieży? U mnie na LCD Full HD strasznie śnieży ale tylko sama rozgrywka, menu ani inne gry nie śnieżą. Sama rozgrywka multiplayer mi śnieży. Ma ktoś tak może jeszcze? Czym to może być spowodowane?

Mam tak samo-nie przejmuj się .

Co do samej gry-Przekonałem się że jest genialna!

Mam już 4lvl i raczej nie będę wbijał następnego na demie(14 mln expa 0o).

Muszę przyznać że latanie helikopterem to tragedia-sam jeszcze nie opanowałem tej sztuki.

Tak czy siak MUST HAVE!

Szkoda tylko że demo singleplayer jest takie krótkie ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowal bym zalozenie nowego tematu w dziale online bo wydaje mi sie ze dosc znaczna rzesza forumowiczow gra w multi.

Jak narazie najwiekszy minus jaki znalazlem to glupota ludzka ... niektorzy zachowuja sie jak by pierwszy raz mieli doczynienia z multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jeśli zamówię pre-order zwykłej edycji, to dostanę kod na odblokowanie karabinu snajperskiego. Z kolei zamawiając pre-order Gold Edition, dostanę 5 broni dostępnych normalnie na najwyższym, 25 levelu. Jedyny sklep, który wspomina na swojej stronie, że do Gold Edition daje snajperkę to amerykański GameStop.com Wie ktoś może, czy np. Amazon.co.uk albo inny sklep europejski daje ową snajperkę do GE? Polska raczej odpada, bo sama zwykła wersja kosztuje 200zł, wolę nie myśleć, ile trzeba zabulić za Gold...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzie, ze sciagacie gry z zagranicy. To ja powtorze pytanie bo odpowiedzi nie dostałem. Czy sciagajac B:BC ze stanów bede mogł grać na europejskich serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×