Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucałem na ziemię kilka ładunków C4 i wskakiwałem na dach około 15 metrowego budynku, a na mnie respawnowali się towarzysze.

Nie ma to jak realizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak squad leadera też trochę denerwuje... Czasem musimy szybko rozwalić jedną skrzynkę bo zaraz przegramy a jedyna osoba obok, której można się pojawić to sniper... który jest gdziś wpizdu daleko za rzęką... No można pojawić się w bazie, w której wszystkie pojazdy zostały "uprowadzone"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a po co są te skrzynki na mapie chodzi mi o te co są oznaczone na radarze jako hmm amunicja czy coś (podejrzewam że już sam sobie odpowiedziałem) jeśli tak to one działają na zasadzie że nie mam amunicji podbiegam i sie uzupełnia ? i pytanie czy da się jakoś uleczyć poza oczywiście tym że ktoś mi żuci apteczkę albo walne sobie zastrzyk którego nie wybrałem na multi ? denerwuje mnie to że dostane strzała mam z 10 życia i ekran mi sie rozmazuje i biegam dopóki mnie ktoś nie ubije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do leczenia się, to tylko grając jako support, jak trzymasz w łapach apteczkę, to się zdrowie powoli podnosi. W sumie fajna sprawa. Za leczenie członków drużyny też można sporo punktów zdobyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie a po co są te skrzynki na mapie chodzi mi o te co są oznaczone na radarze jako hmm amunicja czy coś (podejrzewam że już sam sobie odpowiedziałem) jeśli tak to one działają na zasadzie że nie mam amunicji podbiegam i sie uzupełnia ? i pytanie czy da się jakoś uleczyć poza oczywiście tym że ktoś mi żuci apteczkę albo walne sobie zastrzyk którego nie wybrałem na multi ? denerwuje mnie to że dostane strzała mam z 10 życia i ekran mi sie rozmazuje i biegam dopóki mnie ktoś nie ubije.

Tak, te skrzynki uzupełniają zapas amunicji. Musieli to jakoś rozwiązać, bo klasę Medic połączyli z Support, w wyniku czego strzelec wsparcia 'żuca' apteczki zamiast skrzynek z amunicją.

P.S.

,,,,,,,, - Tu masz 8 przecinków, czyli dokładnie tyle, ile brakuje w twoim poście. Powstawiaj je sobie.

A tak na serio - naprawdę lepiej czyta sie dobrze sformatowany tekst, niż jakiś bełkot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Supporta z mechanikiem połączyli nie z medykiem bo takiej klasy nie było w bf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata, czekam na pełną i fakt jest parę drażniących szczegółów, ale to demo oderwalo mnie od gta 4. To musi coś znaczyć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba Supporta z mechanikiem połączyli nie z medykiem bo takiej klasy nie było w bf.

Z mechanikiem też, ale że nie było w BF nigdy klasy medyka? Pierwsze słyszę... Prawdopodobnie widziałeś tylko BF2142, gdzie zabawki medyka dostał Assault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z drugiej mańki całkiem fajnie jest, gdy przeciwnik zużywa na mnie cały magazynek, a ja jak gdyby nigdy nic ubijam go na koniec z shotguna.

Demolitioner to wg. mnie najlepsza jednostka, Wystarczy trzymać się zabudowań i żaden wróg nie straszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, z drugiej mańki całkiem fajnie jest, gdy przeciwnik zużywa na mnie cały magazynek, a ja jak gdyby nigdy nic ubijam go na koniec z shotguna.

Demolitioner to wg. mnie najlepsza jednostka, Wystarczy trzymać się zabudowań i żaden wróg nie straszny

Ja gram każdym typem jednostek, w każdej troche inaczej trzeba się poruszać-fajne jest to no i to duże zróżnicowanie niesie za sobą, najłatwiejszy sposób na łapanie fragów to dziło artyleryjne atakujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, z drugiej mańki całkiem fajnie jest, gdy przeciwnik zużywa na mnie cały magazynek, a ja jak gdyby nigdy nic ubijam go na koniec z shotguna.

Demolitioner to wg. mnie najlepsza jednostka, Wystarczy trzymać się zabudowań i żaden wróg nie straszny

Musiał trafić Ci się jakiś lamerski serwer bo ja demolitiona rozwalam kilkoma strzałami z m16 zanim ten jeszcze nie pierdnie. Shotgun jest bardzo wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie łatwiej sterować helikopterem to sobie ustawcie w opcjach >>> Invert Helicopter coś tam...

Osobiście mi sie 100 razy lepiej lata. A co do heli to może ktoś wie bo jak latasz to czołgi twoich są zaznaczone na niebiesko i przekreślone krzyżykiem a czołgi wroga tylko są w czerwonym kwadracie, i teraz jak zrobić żeby namierzyć czołg wroga z helikoptera i jak by zaznaczyć ten cel żeby potem jak wystrzelisz rakiety to żeby te rakiety same w niego lecialy i nietrzeba było celowac juz? Da sie tak wogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram we wszystkie gry na invercie , a w heli mam ustawione bez. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie łatwiej sterować helikopterem to sobie ustawcie w opcjach >>> Invert Helicopter coś tam...

Osobiście mi sie 100 razy lepiej lata. A co do heli to może ktoś wie bo jak latasz to czołgi twoich są zaznaczone na niebiesko i przekreślone krzyżykiem a czołgi wroga tylko są w czerwonym kwadracie, i teraz jak zrobić żeby namierzyć czołg wroga z helikoptera i jak by zaznaczyć ten cel żeby potem jak wystrzelisz rakiety to żeby te rakiety same w niego lecialy i nietrzeba było celowac juz? Da sie tak wogóle?

Myśle że się tak nieda przynajmniej w appache. Możliwe że w helikopterze defenders który pojawia się po zniszczeniu pierwszej bazy. Gdzieś szłyszałem że z pozycji strzelca można namierzyć, jednak jeszcze tego nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jag ja też grałem dwa lata w MC i urażasz moją Battlefieldową dumę dla mnie optymalnym rozwiązaniem był pomysł z resistanca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiał trafić Ci się jakiś lamerski serwer bo ja demolitiona rozwalam kilkoma strzałami z m16 zanim ten jeszcze nie pierdnie. Shotgun jest bardzo wolny.

Na otwartym polu może i tak, jednak w zabudowaniach, zmiótłbym Cię shotgunkiem, zanim zdążył byś zaskoczyć co się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą grę można nazwa Battlefield Lag Company.

Pingi, Sami snajperzy (w moim squadzie zawsze jest co najmniej jeden) i debile rozjeżdżający swoich to czynniki dość wkur..wkurzające. A mogło być tak pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami snajperzy (w moim squadzie zawsze jest co najmniej jeden)

jakas logika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi są, fakt, może nie skaczą te ludziki, ale czasami jak wyskakujesz zza rogu i strzelasz do gościa, to on (choć nie ma prawa) i tak cię trzaśnie albo nawet zabije jak to demolition. Uroki dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od serwera mozna trafic na naprawde skladna ekipe a tez mozna trafic na taka ze gdy np. jesteś defender i podkładają ładunki to z 12 osob tylko ty bronisz skrzyn ze zlotem bo reszta lata bez ladu i skladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na otwartym polu może i tak, jednak w zabudowaniach, zmiótłbym Cię shotgunkiem, zanim zdążył byś zaskoczyć co się stało

Chciałbym to zobaczyć

DSC00490.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Może się kiedyś spotkamy na polu walki, to się zmierzymy

btw.

Ja tam żadnych lagów nie uświadczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wynik nietrudno wykrecic . Sam osatnio z 15 kolesi pod rzad pojechalem kosa(ktora jest beznadziejnie zrobiona, wkurza opoznienie przy pierwszym ataku, powinni to zrobic jakos na wzor cod'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki wynik nietrudno wykrecic . Sam osatnio z 15 kolesi pod rzad pojechalem kosa(ktora jest beznadziejnie zrobiona, wkurza opoznienie przy pierwszym ataku, powinni to zrobic jakos na wzor cod'a)

Kosa jest w sam raz - właśnie w CoDzie była nadprzeciętna - Gratula wyniku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×