Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

A gra ktoś w singla ??? Bo ja jakoś nie mam ochoty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. Spoko nawet. Dobra historyjka. Mam nadzieje ze te bronie wszystkie ktore poznajdywalem po roznych miejscach beda potem w multi bo jeszcze nie probowalem. Za zlotem az tak nie biegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, zróbmy najlepiej kolejnego COD'a, z GTA, COD'a, dla mnie COD to szczyl i na prawdę zrobili z BF'a perełkę, taką, jaką był MC, tylko bez reszty (serwery itd.)

Jesli dla Ciebie COD to szczyl to wszystkie opinie ktore tu wyglaszasz sa po prostu g....o warte, na razie to BF jest jednym wielkim rozczarowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Cod4 to mistrzostwo a battlefield to tylko dobra gra i nic więcej brakuję jej miodności nawet w multi takiej jaka była w cod4 i tej złożoności typu upgready broni,perki itd. A ten granatnik to rzeczywiście porażka 2 razy udało mi się zabić kogoś granatnikiem ale sam nie wiem jakim cudem bo przeciwnicy byli za ścianą a jak strzelam prosto w przeciwnika to nic mu nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD4 jest owszem boski ale po czasie się nudzi. Nie mówię tu po 3 dniach ale po około 3 miesiącach!

Co do BF:BC. Gierka jest świetna - wielkie mapy, wybór klas, i ten Battlefieldowy styl Tylko najmniej podobają mi się 2 rzeczy...

1- Lagi w multi

2- ZBYT DUŻA CZUŁOŚĆ "prawej gałki"... Ja mam ustawioną na 3 kreski a i tak za szybko rusza się "Over Shoulder" a za wolno celowanie poprzez "L1"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Bardzo chetnie przyjme kod na snajperke pozdrawiam

wracam kosic leszczy CUDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na PS3NEWS pojawiła się wieczorem Recenzja Battlefield: Bad Company. Gra dostała 3/10 ... Jednak dzisiaj już jej nie ma ponieważ została usunięta...Hehe trochę dziwne...Jednak zgadzam się z oceną 3/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicze zniknięcie statystyk w...

http://gry.onet.pl/1784165,,Tajemnicze_zni...,wiadomosc.html

http://polygamia.pl/zla-kompania-zabila-nasze-statystyki

Wczoraj na PS3NEWS pojawiła się wieczorem Recenzja Battlefield: Bad Company. Gra dostała 3/10 ... Jednak dzisiaj już jej nie ma ponieważ została usunięta...Hehe trochę dziwne...Jednak zgadzam się z oceną 3/10...

Śmieszna recenzja na maxa. Świetna gra! Multi to miód niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dyskutujecie czy gra jest fajna czy nie, czy lepsza od COD4.

To istna głupota bo gra jest po prostu inna. Sam osobiście grałem w COD4 z 4 miesiące, ale nie jestem typem gracza teamowego co patrzy na statystyki i ciągle chce poprawiać swoje wyniki. Dla mnie gra jest przyjemnością i próba oderwania się od życia codziennego i właśnie ta gra mi to daje. Super multi nie patrze na lagi jak coś się dzieje to się po prostu rozłączam. Nie szukam dziury w całym. To taj jak byście w furce za 150 tyś stwierdzili, że jednak przy skręcie w lewo lekko znosi, a wystarczy zwolnić przed zakrętem. Tak samo dzieje się w grach. Normalnie boki mnie bolą jak koleś jeden z drugim ciągle powtarza, że z granatnika nie może nikogo ustrzelić. Koleś zmień profesje. Jak mi brakowało pocisków w magazynku to gram wsparciem i tyle.

Tyle moich wypocin.

Wg mnie gra zasługuje na 8.5/10 i tak samo myślę o MGS4. (tyko teraz bez strzelania w plecy koledzy)

Porównując to COD4 doczekał się ok 5 paczy panowie. Poczekajmy cierpliwie zobaczymy co czas przyniesie.

I jeszcze jedno w COD4 nie byłem w stanie grac w singla i tu też nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dyskutujecie czy gra jest fajna czy nie, czy lepsza od COD4.

To istna głupota bo gra jest po prostu inna. Sam osobiście grałem w COD4 z 4 miesiące, ale nie jestem typem gracza teamowego co patrzy na statystyki i ciągle chce poprawiać swoje wyniki. Dla mnie gra jest przyjemnością i próba oderwania się od życia codziennego i właśnie ta gra mi to daje. Super multi nie patrze na lagi jak coś się dzieje to się po prostu rozłączam. Nie szukam dziury w całym. To taj jak byście w furce za 150 tyś stwierdzili, że jednak przy skręcie w lewo lekko znosi, a wystarczy zwolnić przed zakrętem. Tak samo dzieje się w grach. Normalnie boki mnie bolą jak koleś jeden z drugim ciągle powtarza, że z granatnika nie może nikogo ustrzelić. Koleś zmień profesje. Jak mi brakowało pocisków w magazynku to gram wsparciem i tyle.

Tyle moich wypocin.

Wg mnie gra zasługuje na 8.5/10 i tak samo myślę o MGS4. (tyko teraz bez strzelania w plecy koledzy)

Porównując to COD4 doczekał się ok 5 paczy panowie. Poczekajmy cierpliwie zobaczymy co czas przyniesie.

I jeszcze jedno w COD4 nie byłem w stanie grac w singla i tu też nie zamierzam.

Dobrze powiedziane. Takie marudzenie o najmniejsze pierdoly jest bez sensu. Mam takie samo podejscie. Biore produkt jaki jest. I tak jest na wypasie. Skoro potrafilem sie jarac dwiema kreskami i kropka na ekranie 20 lat temu i tenisistow w nich widzialem z kortem i wszystkim, to teraz naprawde nie ma co narzekac. Rozkapryszona ta mlodziez dzis . BF:BC jest zajebista gra. Zadna inna tak pola bitwy nie oddaje. A jakies drobne bugi czy czasem lagi to mi lata kolo dupy za przeproszeniem. Wyjdzie patch pewnie. A z granatnika da sie gosci zabijac, nawet jednym strzalem. Pare razy juz sie zastanawialem dzis grajac o co temu komus chodzilo. Nie raz zabilem i zginalem od granatnika.

PS: Co do singla to ja zawsze najpierw single koncze a potem gram na multi. Tak samo bylo z COD4, tak samo bylo z BF:BC. Bo jakbym od multi zaczal to singla bym nie tknal wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy aby odblokować ten karabin dla assaulta to trzeba mieć orginalny cd-key od Battlefield Vietnam?A i czy kod na broń działa na kilku wersjach gry np. czy jak ktoś miał kod na snajperkę odblokował ją to czy może użyczyć komuś kodu? A i co to za kod na końcu instrukcji pisze że to jakiś aktywacyjny ale nie wiem gdze i po co go wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi jest niesamowity ale denerwuje mnie to, ze praktycznie nie moge zadnej rundy dograc do konca bo co rusz mnie rozłącza :/ Grzebalem we wszystkich chyba opcjach i lipa. Nadal to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Cod4 to mistrzostwo a battlefield to tylko dobra gra i nic więcej brakuję jej miodności nawet w multi takiej jaka była w cod4 i tej złożoności typu upgready broni,perki itd. A ten granatnik to rzeczywiście porażka 2 razy udało mi się zabić kogoś granatnikiem ale sam nie wiem jakim cudem bo przeciwnicy byli za ścianą a jak strzelam prosto w przeciwnika to nic mu nie jest.

czesc odpowiedzi znajdziesz w tym temaci : http://www.ps3forum.pl/index.php?showtopic...0&start=200 no bo przeciez tu chodzi o multi a nie singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola Playstation 3 - 300 funtow

Battlefield: Bad Company - 40 funtow

Sciagniecie biegnacego wroga na drugim koncu mapy headshotem ze snajperki celujac z 5 metrow przed niego - bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś byłby tak łaskawy i jeśli wie to czy by mógł mi napisać liste wszystkich 25 rang bo mnie to bardzo ciekawi a nigdzie nie moge znależć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś byłby tak łaskawy i jeśli wie to czy by mógł mi napisać liste wszystkich 25 rang bo mnie to bardzo ciekawi a nigdzie nie moge znależć?

Masz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy jak w DEMIE narobiłem juz duuuużo pkt ponad 4 lvl to jak kupie PEŁNĄ WERSJĘ to nagle mi przeskoczy o pare leveli do góry i będe naprzykład na 10tym levelu dzięki punktom nabitym w DEMKU? Czy niebędzie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
A ja mam takie pytanko czy jak w DEMIE narobiłem juz duuuużo pkt ponad 4 lvl to jak kupie PEŁNĄ WERSJĘ to nagle mi przeskoczy o pare leveli do góry i będe naprzykład na 10tym levelu dzięki punktom nabitym w DEMKU? Czy niebędzie tak?

wszystko leci od zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w grze jakieś 1 strzałówki ? w multi sniper ma jedną a w singlu jak na razie żadnej niespotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są w grze jakieś 1 strzałówki ? w multi sniper ma jedną a w singlu jak na razie żadnej niespotkałem

Każda snajpera od heada i pompa demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Panowie(i Panie??)Hmmm...strzelal ktos z Was snjperka o nazwie GOL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Online cos nie wyrabia w weekendy... Znowu nie laczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EA Online cos nie wyrabia w weekendy... Znowu nie laczy..

a u mnie bez problemu

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×