Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bo zdobyłem wszystkie trofea w RE2 poza zabiciem 10 000 ludzi. i teraz moje pytanie jak spr ilu już zabiłem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz się do PSN, w menu wybierz Community -> później Profile -> Stats -> Competitive. Po prawej stronie masz linijkę z Killsami. Pamiętaj żeby grać w gry rankingowe, czyli w menu głównym Competitive -> Play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem grę dla pojedynczego gracza - chociaż nie lubię shooterów to muszę przyznać że przyjemnie się gra w Resistance 2, chociaż grafika nie powala wcale, powiedziałbym że momentami przeraża niskim poziomem, ale ogólnie gra godna polecenia :) - i fajne zakończenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robi trofeum 'killing machine' ? Może jakiś klanik zrobimy w paru, żeby przyjemniej się platynowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może czy wpadnie trofeum żeby skończyć gre na poziomie trudności superhuman w trybie rozgrywki co-op?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wiecie może dlaczego grając w Resistance 2 w COMPETETIVE (Na graczy) nie dostaję expa ? Gram i podczas gry mam expa, a na koniec rundy wyskakuje mi, że 0 expa dostaję i lipa.

Nigdzie nie mogę tego znaleźć odpowiedzi na to pytanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat i odpowiedzieć na pytanie. Zapewne używasz opcji find i sam sobie wybierasz serwery, musisz użyć opcji play i wtedy samo cię z kimś połączy.

Gra ktoś w to jeszcze, może? Chce sobie skolekcjonować tą platynkę, na razie mam 3k zabić w competetive. Jak ktoś chętny na jakieś party dodawać. O dziwo ta gra sprawia mi więcej przyjemności w online niż CoD i Kz2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×