Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie pomóżcie. Kupiłem resistance i przy instalowaniu wyskoczył mi komunikat że jest patch 1.60 pobrałem go i zainstalowałem po czym od razu się giera też zaczeła się instalować(i zaczeły sie problemy). Gra mi nie widzi drugiego pada oraz nie mogę grać online i nie wiem czemu. Prosił bym o szybką odpowiedź na moje pytanie co mam zrobić żeby te błędy naprawić oraz żeby wszystko normalnie śmigało. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

Mogę grac w 2 z kolegą na jednej konsoli, że zabijamy się miedzy sobą nie posiadając neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

Mogę grac w 2 z kolegą na jednej konsoli, że zabijamy się miedzy sobą nie posiadając neta?

Nie, tylko Co-Op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadmo coś czy będzie kolejna część?

Pytam, bo nie śledzę na bieżąco wszystkich serwisów z newsami o grach z braku czasu...

Po zakończeniu dwójki to już nie wiem... ;P

Hale niby mówi że "This is just a beginning" a jednak kończy się jak się kończy... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w tej grze platynę ?? jest bardziej hardkorowa niż w GTA IV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Tam... Wydaje Ci się ;P

Jest nie tyle hardcore'owa co czasochłonna... Szczególnie te trofiki za multi.

Mi brakuje jeszcze 9 pucharków do platyny :teehee:

I wszystkie właśnie za multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadmo coś czy będzie kolejna część?

Pytam, bo nie śledzę na bieżąco wszystkich serwisów z newsami o grach z braku czasu...

Po zakończeniu dwójki to już nie wiem... ;P

Hale niby mówi że "This is just a beginning" a jednak kończy się jak się kończy... <_<

Oczywiście, że będzie R3. Przecież zakończenie dwójki jasno mówi, że Insomniac nie zrezygnuje z kolejnych części.

Na 99% otrzymamy nowego bohatera gry, a Hale moze zostanie głównym złym?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w tej grze platynę ?? jest bardziej hardkorowa niż w GTA IV :)

Ja mam :P Najgorsze jest nabicie 10000 kills online a reszta to pikuś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emsi a "Spector Intel-Znjadź wszystkie dokumenty Intel w kampanii kooperacyjnej" to jak to się do tego zabrać? Gdzie tego wogóle można szukać? Gram i gram i chyba jeszcze ani jednego Intel'a Co-Op nie mam.

BTW. Można to gdzieś sprawdzić ile tego już jest? Bo w "Profile" wyświetlają się tylko Intel z kampanii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emsi a "Spector Intel-Znjadź wszystkie dokumenty Intel w kampanii kooperacyjnej" to jak to się do tego zabrać? Gdzie tego wogóle można szukać? Gram i gram i chyba jeszcze ani jednego Intel'a Co-Op nie mam.

BTW. Można to gdzieś sprawdzić ile tego już jest? Bo w "Profile" wyświetlają się tylko Intel z kampanii...

O ile dobrze pamiętam to za każdą ukończoną misję dostawało się jeden dokument z danego rejonu. I na pewno da się to sprawdzić, bo pamiętam, że się dało ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. W Co-opie intele dostajesz za ukończenie misji. W każdym rejonie jest kilka (ok.10) inteli.

Sprawdzić to możesz w zakładce Profil - Rewards są tam również zdobyte medale i wstęgi, musisz być oczywiście zalogowany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A ja mam pytanie odnośnie wibracji w padzie w Resistance 2.

Mam Dualshock 3, wibracje w systemie i w grze włączone, a podczas grania pad nie wibruje.

Ktoś wie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi wyżej- a w innych grach są wibracje ?

Teraz ja (trochę nie na temat): Ile jest misji w Resistance1 ? Jestem w misji pt. ANGEL w Northern Command po zawaleniu się kwatery/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja (trochę nie na temat): Ile jest misji w Resistance1 ? Jestem w misji pt. ANGEL w Northern Command po zawaleniu się kwatery/

Uuuu... nawet nie pamiętam gdzie to było. Ale Res1 można przejść w 2 dni bez najmniejszego problemu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... nawet nie pamiętam gdzie to było. Ale Res1 można przejść w 2 dni bez najmniejszego problemu :ok:

A jak to wygląda w przypadku Resistance 2? Dłuższa fabuła? Czy może 6h wątku głównego i rzucamy grę do kąta? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja (trochę nie na temat): Ile jest misji w Resistance1 ? Jestem w misji pt. ANGEL w Northern Command po zawaleniu się kwatery

Nie wiem dokładnie ile jest misji , ale jesteś dopiero gdzieś w połowie gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w przypadku Resistance 2? Dłuższa fabuła? Czy może 6h wątku głównego i rzucamy grę do kąta? xD

6h to za mało. Przy ostrym graniu w 2 dni jak większość gier (choć sporo część można nawet w 1 dzień). Ale dochodzi jeszcze co-op, który mi zajął z 2 tygodnie jak nic. Multi odradzam, choć mimo jego totalnego debilizmu, wiążę z nim pozytywne wspomnienia. Jak sobie przypomne jak tam się wymiatało. Nie to co killzone, gdzie nie ma nawet dethmacha i co chwila ktoś z drużyny nabija mojego killa.

EDIT: Acha, bym zapomniał. Sam spędziłem przy grze ok. 250h (o ile dobrze pamiętam, ale 200 na bank) więc wiem co mówię ;)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem R2 i hmmm, mam mieszane uczucia. Z jednej strony dawno nie gralem w tak dobra kampanie w FPS'ie, ale z drugiej jedynka byla o niebo lepsza, jakby "zniszczyli" serie. Bo tak - w R:FoM o Chimerze wiemy tyle, ze to wirus, prawdopodobnie wynik eksperymentow w Rosji, Hale jest kims wyjatkowym, etc. A w dwojce? Okazuje sie, ze Chimery to kosmici (co za banal), Hale jest jedym z tysiecy (czy nawet milionow, nornalnego zolnierza w grze nie ma), w ogole design Chimer jakis taki dziwny jest, poza zoltymi slepiami jakies takie do siebie nie podobne, ogolnie klimat R:FoM gdzies po drodze zaginal. I najgorsze, ze IG musi teraz w to brnac, albo jeszcze bardziej namieszaja w trojce. Za to sam gameplay jest idealny powiedzila bym, auto-aim na konsolach to jest jednak to, az mialem momentami uczucie jakbym gral na myszce i klawiaturze. Nie rozumiem tylko zakonczenia - wszystko poszlo zgodnie z planem, zabili kogo trzeba, bomba wybuchla i? Jakies planety w tle sie pojawily, otworzyl sie jakis portal miedzywymiarowy czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko zakonczenia - wszystko poszlo zgodnie z planem, zabili kogo trzeba, bomba wybuchla i? Jakies planety w tle sie pojawily, otworzyl sie jakis portal miedzywymiarowy czy co?

Za bardzo to nie wiem o czym ty piszesz. Grałeś na trzeźwo? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>Do kolegi wyżej- a w innych grach są wibracje ?

Tak, są. W Resistance 2 też już są.

Były cały czas włączone, więc na chwilę wyłączyłem, potem ponownie włączyłem i już mogę się cieszyć wibracjami.

Dzięki

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi naprawdę zabawa przednia, ale dla kogoś kto lubi napierdzielanki. Ja tam z multiplayerowych gier wolę Battlefielda Coda i GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy R2 bardzo różni się od jedynki? Bo grałem w jej demko i w ogóle mi się nie spodobała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: oł, ale to raczej nie planeta :scare:

Thx za przypomnienie końca, mimo że widziałem go z 10 razy ;) Jak dla mnie najlepsza końcówka. Wolę te ''It's beautiful'' od ''Oh crap!'' :ok:

Genesis

Zdecydowanie, przede wszystkim R2 nei śmierdzi niższą ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×