Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że w co-op trzeba się przebić, bo oczywiste, że radości nie przynosi ostatnie miejsce w drużynie.

Ale tu nie chodzi o zajmowane miejsce... Tylko o wykonanie tego co-opa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o zajmowane miejsce... Tylko o wykonanie tego co-opa...

Którego większość chwali i jest traktowany jako wzorzec dla np. co-op'a w U2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego większość chwali i jest traktowany jako wzorzec dla np. co-op'a w U2?

Tak... Ja rozumiem że Tobie może się ten cooperative podobać ale to nie znaczy, że wyszystkim musi. Ja się na tej grze przejechałem i tyle. Miałem zamiar pograć cooperative na split-screen kampanie a tu dupa... Jak już mówiłem - gra jest do kupienia, przejscia i sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że Tobie może się ten cooperative podobać ale to nie znaczy, że wyszystkim musi. Ja się na tej grze przejechałem i tyle. Miałem zamiar pograć cooperative na split-screen kampanie a tu dupa... Jak już mówiłem - gra jest do kupienia, przejscia i sprzedania.

Po pierwsze nie tylko mi, bo co-op ten jest ogólnie postrzegany jako bardzo dobry. Po drugie to twoj problem, że nie czytasz informacji nt gry przed jej kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie tylko mi, bo co-op ten jest ogólnie postrzegany jako bardzo dobry. Po drugie to twoj problem, że nie czytasz informacji nt gry przed jej kupnem.

Wszystkie informacje na temat tej gry czytałem i wiedziałem co będzie tylko nie wiedziałem, że będzie aż tak spaprane.

A poza tym ja widzę, że Ty masz duży problem bo nie potrafisz zrozumieć, że to jest MOJE zdanie na temat tej gry. Myślisz, że skoro Tobie ta gra się podoba to drugiej osobie też musi? Nie rozumiem czemu Ciebie tak bardzo boli fakt, że mi się Resistance 2 nie podoba... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje na temat tej gry czytałem i wiedziałem co będzie tylko nie wiedziałem, że będzie aż tak spaprane.

A poza tym ja widzę, że Ty masz duży problem bo nie potrafisz zrozumieć, że to jest MOJE zdanie na temat tej gry. Myślisz, że skoro Tobie ta gra się podoba to drugiej osobie też musi? Nie rozumiem czemu Ciebie tak bardzo boli fakt, że mi się Resistance 2 nie podoba... -.-

Przystopuj, przed chwilą pisałeś, że jak kupiłeś R2 to miałeś nadzieję, że przejdziesz kampanie z kumplem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystopuj, przed chwilą pisałeś, że jak kupiłeś R2 to miałeś nadzieję, że przejdziesz kampanie z kumplem.

Nie było nic napisane, że kampania bedzie TYLKO single player... Była informacja o osobnym trybie co-op i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było nic napisane, że kampania bedzie TYLKO single player... Była informacja o osobnym trybie co-op i tyle.

Ale nie było też nic napisane, że bedzie. Tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie było też nic napisane, że bedzie. Tyle w tym temacie.

Dlatego kierowałem się tym, że w Resistance: Fall of Men było. I nie rozumiem do teraz czemu Ciebie tak boli fakt, że mi się ta gra nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kierowałem się tym, że w Resistance: Fall of Men było. I nie rozumiem do teraz czemu Ciebie tak boli fakt, że mi się ta gra nie podoba...

Nic mnie nie boli, próbuję ci uświadomić, że sam sobie zafundowałes swoje zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie boli, próbuję ci uświadomić, że sam sobie zafundowałes swoje zaskoczenie.

Moim zdaniem to raczej mówisz jak bardzo Tobie się ta gra podoba i jak bardzo coop jest wychwalany... A to że mi się nie podoba to jest zło i wogle.

Ale dobra ... koniec bo się robi offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem...

Przeszedłem już jeden raz singla i teraz mam zamiar zrobić to drugi raz. Odpalam pierwszą misję i po 5 minutach się zawiesza gra a potem restartuje konsola. Załączyłem ponownie grę i teraz gra zawiesza się już w czasie ładowania misji... Macie jakieś rady na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy R2, nie miałem, natomiast zdarza się że konsola się jakoś przegrzeje i wtedy musi trochę postać w otwartej przestrzeni najlepiej żeby uchylić okno. Mi kiedyś się właśnie wyłączała, więc po paru próbach grania dłużej niż 2 - 3 min, odpuściłem i poczekałem przez noc. Rano już było gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to dobra gra do co-op ale historia nie jest zła ale mogła być lepsza. Ja w nią pograłem chyba z miesiąc i mi się znudziło bieganie po tych samych mapach i zabijanie potworów. Ale jak mówiłem jest to dobra gra i warta zakupu.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja też z kumplem kupiłem dla co-op w kampanii i się nie da, co za shit:/

czyli : brak trybu coop w kampanii w resistance 2 mad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo resistance 2 to jest shit mi jeszcze kolega chcę wmówić że killzone 2 jest od niego we wszystkim gorszy:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance 2 jest naprawdę super! Na pewno lepsze od pierwszej części. Ja troszkę zraziłem się tylko do multiplayera po tym jak zrobiłem 10 000 killsów żeby dostać trophy :D Ale tak to gra naprawdę zacna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania w Resistance 2 jest o wiele bardziej widowiskowa, przez co jest w niej "nieco" więcej skryptów niż w poprzedniej części, co raczej uniemożliwia wspólną grę. Powiem tylko, że misje w Coopie są całkiem przyjemne i warto poświęcić im trochę czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO USUNIĘCIA

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do pogrania online psnid Blesik PISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Zastanawiam się nad zamianą mojej gry na R2 lecz mam pytanie czy multi ciągle "żyje" oraz czy na używanej spokojnie pogram?Czy jest coś na zasadzie jak w BF2 Vip Code?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywka nic nie zmienia.. nie ma kodow zadnych czy cos.. a czy sie pogra na multi to niewiem bo juz nie mam gry.. ale nie slyszalem by serwery zamkneli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi dziala tylko jest poprostu slabe i raczej po 1 dniu odstawisz i juz nie wrocisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy jest takie słabe? Faktycznie, rewelacyjne i pomysłowe nie jest, wieje nudą czasami ale tragedii nie ma i da się od czasu do czasu pograć jako "przekąska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pograć w ten 'klasyk' ;d ? competitive ofc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×