Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Mam taką nadzieje :D. Jak grałem w jedynkę to miałem uczucie choćbym pykał w typowego średniaka na PC i do tego z poprzedniej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy res 2 posiada kampanie co-op jak res 1?? bo dzisiaj chcialem grac na 2 ale nie moge znalezc kampanii co-op?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy res 2 posiada kampanie co-op jak res 1?? bo dzisiaj chcialem grac na 2 ale nie moge znalezc kampanii co-op?!?!

Tak trudno znaleźć? Jest kamapnia, ale w ogóle nie związana z kampanią. Tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze szpila w multi? Ja wlasnie zabieram sie za nabijanie killing mashine (ciekawe kiedy mi sie znudzi). Wlasnie wpadl mi jakis tysieczny frag splicerem. Ta bron to syf jakich malo. Nie ma alternatywnego strzalu, bardzo niecelna na dlugich dystansach, na krotkich lepszy rossmore, brak przyblizenia, zabugowana jak ciul. Czy ja po tych kilkunastu godzinach gry czegos o tym nie wiem? Bardzo mi sie podoba design tej broni, ale nastepne 9k fragow chyba wbije wraithem. Nie warto sie meczyc tylko dla ladniejszego wygladu ;) Szkoda, ze multi competetive jest w tej grze tragiczne. Dysbalans, bugi (!!), zbytni chaos. No masakra po prostu. Szkoda, bo potencjal byl, a zarowno singiel (najlepszy offline ze wszystkich strzelanek w jakie gralem) jak i coop w tej grze wymiataja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze szpila w multi? Ja wlasnie zabieram sie za nabijanie killing mashine (ciekawe kiedy mi sie znudzi). Wlasnie wpadl mi jakis tysieczny frag splicerem. Ta bron to syf jakich malo. Nie ma alternatywnego strzalu, bardzo niecelna na dlugich dystansach, na krotkich lepszy rossmore, brak przyblizenia, zabugowana jak ciul. Czy ja po tych kilkunastu godzinach gry czegos o tym nie wiem? Bardzo mi sie podoba design tej broni, ale nastepne 9k fragow chyba wbije wraithem. Nie warto sie meczyc tylko dla ladniejszego wygladu ;) Szkoda, ze multi competetive jest w tej grze tragiczne. Dysbalans, bugi (!!), zbytni chaos. No masakra po prostu. Szkoda, bo potencjal byl, a zarowno singiel (najlepszy offline ze wszystkich strzelanek w jakie gralem) jak i coop w tej grze wymiataja :)

Widzę, że masz dokładnie takie samo zdanie jak ja. Ale Wraith to noobska gra, graj bullseyem (korzystaj z second fire i potem napie*dalaj) albo karabinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby grać w coopa w R2 to trzeba się umówić z jakimiś znajomymi? Czy gra sama wyszukuje chętnych do rozgrywki? pytanie trochę głupie ale chcę mieć pewność ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za odpowiedź :D. Tak więc, kiedy tylko gra pojawi się w Polsce w platynowej serii (oficjalnie 2 września), biegnę do sklepu i kupuje Resistance 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w R2 sa trofea i czy jest Co-pe . Jak tak jak on wyglada , przechodzi sie kampanie z innymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w R2 sa trofea i czy jest Co-pe . Jak tak jak on wyglada , przechodzi sie kampanie z innymi

Tak są trofea i co-op.

W coopie grać możesz w max. 8 osób ( na jednej konsoli 2). Są to inne misje niż w kampanii single player. Jest 6 lokacji, każda ma po 8-12 misji, zbierasz w nich "grey techy", które wykorzystujesz potem do rozbudowy swojej postaci i ulepszania broni. Są trzy klasy: medic, spec ops, soldier. medic wiadomo - leczy innych i siebie, spec ops rozdaje amunicje i granaty, a soldier nie ma nic specjalnego w sumie :D

To takie najogólniejsze info. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 6 lokacji po 8-12 misji .

Czyli w 1 lokacji trzeba zrobić 8-12 zadań , dobrze rozumiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 6 lokacji po 8-12 misji .

Czyli w 1 lokacji trzeba zrobić 8-12 zadań , dobrze rozumiem xD

Tak, jak zaliczysz wszystkie to wpada zloty trofik. Dłużej się chyba pomęczysz nad max lvl danej klasy.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki o to mi chodziło ..

dlaczego np niektore misje w Cope , trzeba powtarzać , np juz 7 raz walczę z rzędu z tymi chimerami wielkimi w Chicago .

I nie wiem jak zrobić kolejne 5 misji , ciagle robie te sam a 5 mam juz zrobionych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego np niektore misje w Cope , trzeba powtarzać , np juz 7 raz walczę z rzędu z tymi chimerami wielkimi w Chicago .

I nie wiem jak zrobić kolejne 5 misji , ciagle robie te sam a 5 mam juz zrobionych

Jeżeli dobrze pamiętam, to potrzeba odpowiedniej ilości EXP aby przejść do następnych leveli. Możliwe, że się mylę, dawno nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam, to potrzeba odpowiedniej ilości EXP aby przejść do następnych leveli. Możliwe, że się mylę, dawno nie grałem.

Nie trzeba EXP-a, tylko grey techy i pozaliczać troche misji, np. żeby odblokować Orick trzeba przejść 3 misje w Chicago i zdobyć 10 gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba EXP-a, tylko grey techy i pozaliczać troche misji, np. żeby odblokować Orick trzeba przejść 3 misje w Chicago i zdobyć 10 gt.

Racja. Jednak byłem w błędzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad to sie bierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad to sie bierze ?

Jak zabijasz stworki z gwiazdkami (Elite) to zostają zielone pigułki, musisz się śpieszyc za nim kto inny je wezmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabijasz stworki z gwiazdkami (Elite) to zostają zielone pigułki, musisz się śpieszyc za nim kto inny je wezmie.

Nieważne kto je bierze, każdy w drużynie dostaje tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje a co z tymi misjami dlaczego , ciagle robie te same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje a co z tymi misjami dlaczego , ciagle robie te same

Bo nie zawsze trafisz na grę, w której grają osoby, które grają na danym levelu? Ja zanim zrobiłem 60 misji musiałem ukończyć ok 120 misji. Cierpliwości.

Kris94

Masz rację, bo dziwiła mnie tak duza liczba podniesionych ''pigułek'', a o tym nie pomyślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kto je bierze, każdy w drużynie dostaje tyle samo.

O ile dobrze pamiętam to ten, który podniesie dostaje więcej a reszta graczy równą ilość no i trzeba być jeszcze w jakiejś tam odległości od tego grey techa (nie wiem dokładnie jakiej) ponieważ jeżeli oddalisz się za bardzo to nie dostaniesz

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem single w R2. Początkowo było trudno przełożyć się z Killzone 2, jednak miodność wzięła górę. Naprawdę bardzo klimatyczna gra, a zakończenie daje nadzieje na kolejną część. Naprawdę polecam - tym bardziej, że można kupić za niewielką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka fajna gra... a tak łatwo ją spiep**yć. Cooperative jest... wręcz głupi... Dlaczego nie zrobili tego co w Resistance: Fall of man!? Dlaczego nie można przejść kampanii z przyjacielem na split-screen!? W ogóle to ta gra jest tylko do kupienia, przejscia single player, sprzedania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka fajna gra... a tak łatwo ją spiep**yć. Cooperative jest... wręcz głupi...

Zacznijmy od tego, że w co-op trzeba się przebić, bo oczywiste, że radości nie przynosi ostatnie miejsce w drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×