Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wolal dac 5 dych na resistance 1 i znać całą historię szczegółowo a to na prawdę super gierka (przeszedłem ją w coopa z kumplem 11 razy bo tak mnie wciągnęło i się nie nudziło) A teraz kupię 2 bo muszę ją mieć bo będzie taka super jak jednynka.

I ciekawe jakie będzie zakończenie i czy będzie resistance 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogles edytowac pierwszego posta zamiast jeden pod drugim ?

jakto... w co-op da się kariere przechodzic ? (to jest fabułę gry - bo trudno nazwac to signle playera ^^ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...albo nie pokazują tego trailery albo ściemniacie ^^ Oglądając filmiki gra nie robi jakoś na mnie wrażenia ani gameplayem ani grafiką. Spodobał mi się jednak ten screen podany pare(naście?) postów wyżej. Jak to jest w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mogles edytowac pierwszego posta zamiast jeden pod drugim ?

jakto... w co-op da się kariere przechodzic ? (to jest fabułę gry - bo trudno nazwac to signle playera ^^ )

Tak w co-op przechodzisz grę we dwóch i fabuła niczym nie różni się od single player, właśnie to sprawiło że zakochałem się w tej gierce i napewno zakupię dwójke.Fajnie by było gdyby w dwójce dało się grać co-op z kimś na konsoli i jednocześnie z kimś przez net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde...albo nie pokazują tego trailery albo ściemniacie ^^ Oglądając filmiki gra nie robi jakoś na mnie wrażenia ani gameplayem ani grafiką. Spodobał mi się jednak ten screen podany pare(naście?) postów wyżej. Jak to jest w końcu

Grafika w tej grze to osobny temat. Albo się komuś podoba, albo nie. Mój kumpel, który notabene też ma ps3, stwierdził, że to mega poracha, kwadratowe i dziwne i żebym natychmiast mu to wyłączył mu mu niedobrze.

Grafika jest inna. Trzeba samemu zobaczyć, bo ewidentnie to coś nowego. Mi się podoba, generalnie. Ale nie powiem , że czasmi sie lekko nie zmarszczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy napewno jest opcja przechodzenia fabuły we 2? Tak jak to miało miejsce w pierwszej części. Nigdzie tego nie pokazują.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W tej grze mamy do czynienia z... wspaniałą grą"

"Studio Insomniac Games w końcu również wyniosło wspaniałe doświadczenie ze swojej pierwszej porażki"

Muszę przyznać że po pograniu w wersję BETA mam wątpliwości czy kupić R2... Multi które było akurat perełką w jedynce, po licznych zmianach zupełnie do mnie nie przemawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać że po pograniu w wersję BETA mam wątpliwości czy kupić R2... Multi które było akurat perełką w jedynce, po licznych zmianach zupełnie do mnie nie przemawia

Już wyszedł patch, który zmienia kilka rzeczy w multi. Ludzie narzekali na kilka sprawa na oficjalnym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P1000602.jpg

Genialny klimat inwazji, mam nadzieje, że w grze jest więcej tego typu momentów, w środę sam się przekonam. Statki mają kapitalny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmików różnych gra mi się strasznie podoba muszę ją skołować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P1000602.jpg

Genialny klimat inwazji, mam nadzieje, że w grze jest więcej tego typu momentów, w środę sam się przekonam. Statki mają kapitalny design.

Jeśli podoba się tobie ten screen, to muszę ci powiedziec, że akurat ten moment jest taki sobie(jak na tą grę, bo ogólnie mi się podobał), i są dużo, dużo lepsze widoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demko 1 części zmieniłem kompletnie zdanie na jej temat. Coraz bardziej się przekonuję do kupna 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będzie takiej kichy jak w R1 że klienci jak się ich zaskoczyło jakąś akcją którą nie przewidzieli developerzy stali jak kukły czekając na zgona ( w grach nextgen świat powinien żyć własnym życiem )

To ma być żyjący świat albo jego symulacja a nie teatr ze scenografią ...

Ps. jak cieszyły takie smaczki jak w MoH można było napotkać jak klienci siedzieli przy stole grali w karty a nie nie czekali tylko na zgona.

Ps2 już widziałem w jednej recenzji przezroczyste ściany rzecz nie do pomyślenia w grze z 2008 roku ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w koncu dostalem moja paczuszke z reistancem 2

i sie oczywiscie pochwale

resistwb1.th.jpgthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

i ja też ta GRA jest MEGA r0x! Kampania Jest Mega Online Też Mega Fajny Ogólnie Mega Zajebista JEST!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja w koncu dostalem moja paczuszke z reistancem 2

i sie oczywiscie pochwale

resistwb1.th.jpgthpix.gif

Gdzie zamawiałeś tą limitkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moj prywany import z kanady z tym ze juz nie da rady domowic bo bylo tylko kilkanascie sztuk na stanie ( a ze prerorder zlozylem 2 miesiace ) to mi sie udalo to kupic i cena tez nie jest rewelacyjna bo dalem za to az 255zl z wysylka. gdzie zwykly resist2 kosztowal 140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie skończyłem kampanię, i muszę to powiedzieć, jest wykozaczona!!!! Są drobne mankamenty typu przenikanie tekstur(bardzo rzadkie, naprawdę) i niewidzialnych ścian(bardzo mało, ale jednak:/), ale tak to nie ma na co narzekać. No, może po za jednym, na raz można mieć tylko dwie bronie, przez co często z żalem zostawiałem wyrzutnie skoncentrowanej energii radioaktywnej na rzecz rossmore, gdyż ten jednak lepiej się nadaje to rozwalania pająków i tych co biegają z pazurami. Akcja nas nie opuszcza, czasami pozwalając wytchnąc na trochę, lecz zawsze trzymając w gotowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh pozostaje czekac az wyjdzie u nas rozumie ze wy gracie w wersje NTSC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwosć przejścia kampanii w co-opiw na split screenie tak jak to było w cześci pierwszej czy jest tylko ten co-op z misjami?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko ten coop z misjami, ale z kumplem zagrywałem się w niego z 4h non stop(na splicie, a u mnie to jest już coś). Nie ma tam czegoś takiego jak w jedynce, że ja sobie, a kumpel sobie i też się misje przechodziło. Tu trzeba ściśle współpracować, gdyż misje są trudne, hp się nie odnawia(potrzebny jest medyk i to bardzo często potrzebny) a amunicji jak na lekarstwo(jest klasa która ją rozdaje, ale często się łapaliśmy, że już ammo nie ma i kupa, we are dead) natomiast wrogów jest duuużo. Cały czas jest potrzebna współpraca, więc nie ma co narzekac. A wersja to chyba ntsc(no z ameryki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te misje mają jakąś fabułe, tudzież są w fajny sposób oskryptowane, mają efektowne akcje czy są to po prostu mapu z multi plus hordy chimer? Szkoda, że nie można robić "singla" w co-op'ie tak jak to było w jedynce.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed misją jest dosyć obszerny opis co, jak i dlaczego, przy ładowaniu(nie czytałem, bo mi się nie chciało:P), a jeśli chodzi o skrypty ciekawe, no to w pierwszej misji(a tu jest ciekawostka, jak się wybiera pierwszą misję, to ci losowo daje mapę do przejścia i masz urozmaicenie takie ) rozwalasz te biegające, w pewnym momencie, jak już dojdziesz do odpowiedniego momentu to z tyłu wyskakują ci takie duże biegające chimery, i jeśli nie słuchasz tego co ci mówi typ to masz plecki w pazurkach chimerki. ale tak to faktycznie mapy z hordą potworów co jednak nie umniejsza przyjemności z grania tak za bardzo(aczkolwiek muszę dodać, że mapy są dosyć ciężkie i żadnej do samego końca nie przeszedłem () więc trzeba się kogoś innego spytać o dokładniejsze informacje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×