Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ty chciałbyś pewnie cały arsenał nosić (jak w GTA IV) . Wyobraź sobie, że to Ty jesteś panem Hale'em i musisz rozwalać wszystkie chimery przez całą przeprawę. Taka akcja, praktycznie bez chwili wytchnienia. Nie dałbyś rady. Trochę realizmu nie zaszkodzi. W CoD4 też możesz mieć tylko 2 i jakoś wszyscy sobie radę dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po, już po kampanii!! Ostatnia misja jest trochę podobna do tej z HL2, a ostatni filmik to czysta masakra. Wrażenia? Chce Resistance 3!!!! I to jak najszybciej!!!!!!!!

Ps. Ostatni boss [span style=color:#000000;background:#000000]strasznie mnie rozbawił, gdyż był to wielki kleszcz ;P[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak to jest z tą wersją NTSC i z serwerami? Czy posiadająć konsolę europejską PAL można przy grze w wersji NTSC zauważyć jakieś różnice w grafice lub płynności? Czy grając online łączymy się tylko z serwerami USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie wiem, ruter mi nie działa i nie mam jak konsole pod neta podłączyć. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy włączając dwie gry (w tym przypadku) RESISTANCE 2 NTSC na dwóch konsolach 1: NTSC 2:PAL, obraz i płynność będzie taka sama, czy też jest zauważalna jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnej różnicy gra jest taka sama w palu jak i w ntsc !!! co do online nie ma blokady regionalnej na obojętne jakiej wersji możesz grac z osobami z całego świata nie ważne jaka maja wersje !

edit

pokrytysniegiem mi dzis wyslali z tego swiata gier to na jutro moze bedzie pewnie tobie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jak to jest z tą wersją NTSC i z serwerami? Czy posiadająć konsolę europejską PAL można przy grze w wersji NTSC zauważyć jakieś różnice w grafice lub płynności? Czy grając online łączymy się tylko z serwerami USA?

Chyba po raz 200, grając online grasz z całym światem, obojętnie jaką masz wersje.

PS. Ciekawe ile razy jeszcze padnie to pytanie :/

PS2. A ja nadal czekam na swoją wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całą grę zauważyłem tylko jeden spadek animacji, w misji gdzie co chwila coś wybucha a cały ekran się chwieje, bo statek obcych zaraz ma runąć na ziemie, przy akompaniamencie wyskakujących chimer. Ale i tak to było tylko chwilowe zacięcie ekranu. A konsole mam jedną, więc nie wiem jak będzie z drugą opcją, ale myślę, że nie będzie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze.... :-) przeglądałem ten wątek na forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. W każdym razie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam tych, których tym pytaniem wytrąciłem z równowagi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy zyja jeszcze czasami psx i ps2 gdzie roznice w ntsc i pal byly bo wtedy to rozdzielczosci byly rozne dla tych regionow i dlatego byly roznice graficzne, teraz wszedzie 720p i 1080p jest takie samo wiec zadnych roznic graficznych nie ma wiec nazewnictwo ze gra jest ntsc i pal tez sie troche mija z celem, moze roznice to glownie w okladkach i ewentualnie moga byc w cenzurowaniu (Mortal Kombat Vs DC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie gra , grafika świetna nie ma porównania do bety przynajmniej jeśli chodzi o single , zrobiłem już parę misji i jest dużo lepiej niż w jedynce , są wielkie potwory , roboty , coś pięknego , widoki zapierają dech w piersiach, poniżej zrobiłem zdjęcie widoku na san francisco w czasie inwazji , jakość nie najlepsza i nie oddaje tego co jest w grze najlepiej samemu zagrać i to zobaczyć jak narazie nie uświadczyłem żadnych spadków frameratu, trzyma poziom i jest cały czas stabilnie.

kopiaznowy1iy1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było film nagrać, bo to wszystko się jeszcze lekko ruszało. A ten moment to akurat jeden z tych, które najbardziej mi w pamięć zapadły. I oczywiście ostatni film (nie czytac tego spoilera, chyba, że bardzo chcecie, ale to na własną odpowiedzialnośc)[span style=color:#000000;background:#000000]Jeśli ma być Resistance 3, a chciałbym, żeby powstał, oj chciałbym, to niestety już nie zagramy Nathan'em Hale'm.....[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialbym sie dowiedziec ktora z tych okladek jest okladka amerykanska a ktora z nich pojawi sie w polsce

prosze o jakies info.

A

111111zc0.jpg

w477.png

B

2222222tg9.jpg

w500.png

C

333333do7.jpg

w400.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
\Są drobne mankamenty typu przenikanie tekstur(bardzo rzadkie, naprawdę) i niewidzialnych ścian(bardzo mało, ale jednak:/)\

Takie rzeczy to nawet w GoW2 są, także NIE MA SIĘ CO PRZEJMOWAĆ!!! Gra świetna (SINGLE PLAYER) bo co do Multi to ja tam wolę HS&D w CoD4\WaW. Jak dla mnie to trochę graficznie zbyt "kolorowo". Oczekiwałem czegoś bardziej mrocznego... Jak The Darkness:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od 18:00 do 1 w nocy grałem w multi. Na początku wyniki w okolicach 6 "killsów" i 18 "deatsów". Z czasem trochę lepiej, Mapy są naprawdę świetnie pomyslane, ale są nierówne graficznie. Ludzi pełno, zaraz zabieram sie za kolejną sesyjkę

A co mogę powiedzieć o epickim (IGN) trybie single player? nie wiem czy go w o ogóle skończę... wszystko przez multiplayer

PS. PSXE ocenił grę na 9+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co mogę powiedzieć o epickim (IGN) trybie single player? nie wiem czy go w o ogóle skończę... wszystko przez multiplayer

PS. PSXE ocenił grę na 9+

a ja wlasnie gram w singla i nie ruszam multi bo bym sie wciagnal i bym nie skonczyl a jest naprawde swietny zasluzona ocena jak nic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej nocnej sesji z trybem multiplaer. Można chyba smiało napisać, że teraz bronią numer jeden jest Marksman, 3/4 ludzi z nim biega (tak jak przypuszczałem po pierwszych filmikach :] ). Zupełnie tak jak BR z H2/3, Marksman strzela seriami (po 3 strzały). Bardzo dobra broń na większy dystans, w bliskim starciu może być problem jeżeli przeciwnik ma np. Karabin, ale dobrze wycelujemy kilka serii (min. w głowę) i po sprawie. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, najlepsze multi na PS3? Jak dla mnie tak. I tak jak napisałem wcześniej, będzie cholernie ciężko ukończyć single player, bo oderwać się od tak swietnego trybu sieciowego... będzie trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam betę Resistance 2 (jak już wcześniej wspomniałem) i muszę powiedzieć, że multi jest prawie idealny. Nie podoba mi się tylko to, że twórcy poszli trochę w stronę Halo 3 np. te półkoliste osłonki mnie dobijają . W jedynce tylko Auger miał taką, ale ona nie zasłaniała całego ciała. Poza tym wszystko jest super miodne, tylko jeszcze granaty mogłyby mieć większą siłę rażenia, bo praktycznie oponenta da się załatwić tylko target bomberem. Mam nadzieję, że jakieś patche pomogą nam rozwiązać ten problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do RE2:

To prawda że kompania online jest inna od tej singleplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do RE2:

To prawda że kompania online jest inna od tej singleplayer?

Yes sir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 6h zabawy w trybie single ponad 1300 zabitych wrogow

gra wymiata, nie spodziewalem sie ze az tak mi sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko super fajnie czekam na wersje PAL ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje sie ktos, czy mozna tą gre kupic gdzies w Krakowie?

jeżeli jest tak jak piszą koledzy, że gra nie posiada regionów, to polecam allegro. z przesyłką wyjdzie taniej niż w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×