Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kto będzie zamawiał amerykańską wersje? Bo Europa dostanie gre pod koniec listopada. Sądzę, że nie będzie żadnych problemów z dostaniem amerykańskiej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupie w grudniu, więc nie robi mi to różnicy.Po zagraniu w Bete mogę powiedzieć tylko jedno :

JESTEM NA TAK !

Miodności w multi jest nieziemska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laska mi kupuje limitke... oh yeaah. Nie moge sie doczekac, az postawie figurke Chimery kolo Big Daddy i Master chief... dobra poszpanowalem to spadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w ktorym numerze Qore jest beta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 3, ale nie jestem pewny.

A ja znów mam dylemat ! Czy brać R2 czy Far Cry 2 ;/ Oceny użytkowników na temat FC2 są jak najbardziej negatywne.Ale po trailerach itp gra wygląda na cudo.

Ja jeśli będę kupował R2 to również będę czyhał na kolekcjonerską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Może na razie wstrzymaj się z zakupem FC2. Tez chciałem go kupić, ale zniechęciły mnie te negatywne opinie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie R2. Tak beta była w Qore 3. Ale mimo że ja kupiłem i tak kodu nie dostałem, pisałem do Sony ale odpisali że na podanym przeze mnie PSN i Loginie nie było kupowane Qore. Zdziwiło mnie to strasznie. No ale nic. Resistance 2 kupie na pewno Gra jest naprawde warta uwagi. A online i CoOp zmiażdży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Może na razie wstrzymaj się z zakupem FC2. Tez chciałem go kupić, ale zniechęciły mnie te negatywne opinie..

Nie wiem od kogo słyszałeś złe opinie na temat RES2 ale dostałem kod do bety pograłem i powiem Ci że na pewno kupie bo jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od kogo słyszałeś złe opinie na temat RES2 ale dostałem kod do bety pograłem i powiem Ci że na pewno kupie bo jest świetna.

Kolega mówił o Far Cry 2, a nie o R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj była znowu aplikacja na stronie R2 do bety i patrze po godzinie od wypełnienia na stronie i dostałem kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega mówił o Far Cry 2, a nie o R2

Racja nie zauważyłem Mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miejsca zajmuje R2 public beta? Bo ja już na swojej czarnuli nie mam go wcale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2gb wiem bo właśnie zassysam jak ktoś chce pograć to niech zagada na gg albo na psnid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

skad mozna zdobyc klucz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wchodząc na skrzynkę mailową ujrzałem list z kodem do bety R2. Dziwne, bo się nawet nie zgłaszałem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accepted: Your R2 public beta code is enclosed

OMG!

60 typa aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WooHoo plejaka na noc chyba zostawię żeby się ściągnęło i od rana będę maniaczył.

Do kiedy trwa Beta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam problem z polaczeniem sie do serwerow... Gdy chce wejsc pograc to pokazuje mi Error przy probie polaczenia sie z serwerami;/ mam normalnie liste serwerow itp, ale nie moge wejsc na zaden i nie moge stworzyc gry.. Dodam tylko, ze podobne rozlaczania mialem w Becie Socomu i w Little Big Planet tez cos nie moglem sie polaczyc online(blad 500). W Fife 08,09 normalnie moge grac online. Dziwne, bo wychodzi na to, ze na z zadna beta nie moge sie polaczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×