Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Ktoś się orientuje czy w platinum pack z media markt czy empików, Uncharted 2 Among Thiefs jest po PL?

Witam, ja kupiłem, tą wersje Platinum i Uncharted 2 jest w wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na crushingu. Utknąłem w chapterze 5., w momencie, w którym zeskakujemy do sali z wodą i kolumnami - Drake mówi, że przydałby się tu hydraulik. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak przejść ten %^$#%^& fragment. Próbuję już 3 dni i nic.wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na crushingu. Utknąłem w chapterze 5., w momencie, w którym zeskakujemy do sali z wodą i kolumnami - Drake mówi, że przydałby się tu hydraulik. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak przejść ten %^$#%^& fragment. Próbuję już 3 dni i nic.wacko.gif

3:55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaa :) A mi się pomyliło że Blue room jest w U 2 :D Gdzieś w tamtym temacie nawet posta napisałem :) Ogólnie dla mnie chapter 5 na Crushingu był najtrudniejszy, na nic nie zdały się filmiki, po prostu za którymś tam (parę setnym) razem się udało i już :) Gdzieś po przejściu opisałem dokładnie jak grałem tą taktyką jaką udało się zaliczyć - musiałbyś poszperać w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:55

Już widziałem różne filmiki i niestety to za dużo nie pomogło

O jaa :) A mi się pomyliło że Blue room jest w U 2 :D Gdzieś w tamtym temacie nawet posta napisałem :) Ogólnie dla mnie chapter 5 na Crushingu był najtrudniejszy, na nic nie zdały się filmiki, po prostu za którymś tam (parę setnym) razem się udało i już :) Gdzieś po przejściu opisałem dokładnie jak grałem tą taktyką jaką udało się zaliczyć - musiałbyś poszperać w tym temacie.

Jak wrócę do domu to poszukam

Blue room jest trudny (przydaje się tu glitch biggrin.gif ), choć i tak dla mnie przedostatni chapter to prawdziwa masakra pinch.gif

Co to jest glitch? Najpierw postaram się przejść tenconfused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widziałem różne filmiki i niestety to za dużo nie pomogło

Jak wrócę do domu to poszukam

Co to jest glitch? Najpierw postaram się przejść tenconfused.gif

Glitch to trick, był tam jakiś motyw, że udało się ominąć ten etap i pójść dalej, ale nie radzę Ci tego, nawet nie wiesz jaka satysfakcja jest z przejścia tej trudnej walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Panowie, ta gra to skrypt na skrypcie, pomimo że są bardzo dobre to po kilku porażkach można je wykuć na blaszkę i iść niemożliwe fragmenty jak maszyna. W blue room'ie się obsrałem ze 30x, po tylu wtopach wyprzedzałem przeciwników zanim się pojawiali, skok na dół i boom granat w miejsce z którego biegli, od razu trupy, potem resztę headshotami, przemieszczenie się i kolejnych tak samo, i kolejnych i kolejnych pamiętając o zmianie miejsca aby wróg nie zaszedł nas od tyłu. Na pozór trudne, w rzeczywistości dość banalne :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jaka to satysfakcja!woot.gif właśnie mi się udało. Po 2,5 godz. Już miałem ochotę pada i TV rozwalić ale jakoś się powstrzymałem i w końcu jestrofl.gif Ilu podobnych miejsc mogę się jeszcze spodziewać?smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Panowie, ta gra to skrypt na skrypcie, pomimo że są bardzo dobre to po kilku porażkach można je wykuć na blaszkę i iść niemożliwe fragmenty jak maszyna. W blue room'ie się obsrałem ze 30x, po tylu wtopach wyprzedzałem przeciwników zanim się pojawiali, skok na dół i boom granat w miejsce z którego biegli, od razu trupy, potem resztę headshotami, przemieszczenie się i kolejnych tak samo, i kolejnych i kolejnych pamiętając o zmianie miejsca aby wróg nie zaszedł nas od tyłu. Na pozór trudne, w rzeczywistości dość banalne :thumbsup:

Na pozór trudne, w rzeczywistości dość banalne obsrałem ze 30x

Banalne to jest coś co nie wymaga żadnego zaangażowania a ten moment w tej grze do takich na pewno nie należy konkurs zakończony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt walka w zalanej piwnicy może doprowadzić do nerwicy, ale mnie najbardziej wkur...nerwował fragment w rozdziale 13, gdzie walczyliśmy na wielkim placu(w pierwszej turze jest dwóch snajperów z celownikami laserowymi a w drugiej dwóch artystów z granatnikami). Po kilkunastu niepowodzeniach poddałem się i stwierdziłem, że zobaczę jak to wygląda na YouTube. Po czym okazało się, że ten fragment można ominąć po prostu biegnąc do biblioteki. Wówczas włącza się filmik i przechodzimy bezpośrednio do walki w bibliotece. Reszta gry na Crushng nie była aż taka trudna.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po czym okazało się, że ten fragment można ominąć po prostu biegnąc do biblioteki.

Powiem szczerze, że takiej taktyki nie potrafię zrozumieć. Przecież tego typu sytuacje to chyba najbardziej emocjonalne momenty obu części Uncharted! Dynamiczne strzelaniny z gromadą dobrze uzbrojonych przeciwników, które wymuszają nieustanne działanie, bez możliwości precyzyjnego celowania to chyba esencja tej gry :)

Oczywiście ktoś może mówić, że jeden moment przechodzony trzydzieści razy już tak nie bawi, wręcz przeciwnie irytuje. Gry mają dostarczać rozrywki, nie nerwów, więc jeśli czujesz nadmiar negatywnych emocji to odpuść sobie, zrób przerwę.

To tak trochę "przy okazji", do takich skromnych refleksji skłoniła mnie lektura ostatnich postów w tym temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że takiej taktyki nie potrafię zrozumieć. Przecież tego typu sytuacje to chyba najbardziej emocjonalne momenty obu części Uncharted! Dynamiczne strzelaniny z gromadą dobrze uzbrojonych przeciwników, które wymuszają nieustanne działanie, bez możliwości precyzyjnego celowania to chyba esencja tej gry :)

Oczywiście ktoś może mówić, że jeden moment przechodzony trzydzieści razy już tak nie bawi, wręcz przeciwnie irytuje. Gry mają dostarczać rozrywki, nie nerwów, więc jeśli czujesz nadmiar negatywnych emocji to odpuść sobie, zrób przerwę.

To tak trochę "przy okazji", do takich skromnych refleksji skłoniła mnie lektura ostatnich postów w tym temacie :P

zagraj sobie w multi U2, tam nerwica jest na zawołanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że takiej taktyki nie potrafię zrozumieć. Przecież tego typu sytuacje to chyba najbardziej emocjonalne momenty obu części Uncharted! Dynamiczne strzelaniny z gromadą dobrze uzbrojonych przeciwników, które wymuszają nieustanne działanie, bez możliwości precyzyjnego celowania to chyba esencja tej gry :)

Oczywiście ktoś może mówić, że jeden moment przechodzony trzydzieści razy już tak nie bawi, wręcz przeciwnie irytuje. Gry mają dostarczać rozrywki, nie nerwów, więc jeśli czujesz nadmiar negatywnych emocji to odpuść sobie, zrób przerwę.

To tak trochę "przy okazji", do takich skromnych refleksji skłoniła mnie lektura ostatnich postów w tym temacie :P

To, że strzelaniny i skakanie po czym tylko się da są esencją tej gry to się zgodzę ale z drugiej strony grając po raz n-ty już nie przeżywasz takich emocji jak za pierwszym razem a robisz speed run w celu zaliczenia trofeum za następny poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja nie mam bzika na punkcie zdobywania trofeów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja nie mam bzika na punkcie zdobywania trofeów :)

Też tak mówiłem na początku :tongue:. A mówiąc serio, to staram się zdobyć platynę dopóki czerpię z gry przyjemność. Bo nie wyobrażam sobie grania w grę, która kompletnie mnie nie interesuje, lub nudzi tylko dla trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zagraj sobie w multi U2, tam nerwica jest na zawołanie

Bardzo chętnie bym zagrał, ale mój "oszałamiający" internet raczej mi na to nie pozwoli - muszę sobie poczekać jeszcze pół roku na nową umowę w celu zwiększenia prędkości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w połowie gry zmieniłam poziom na Hard ukończyłam grę i zaliczyło mi Easy i Normal. Teraz jak chcę zrobić Hard muszę zacząć nową grę czy wystarczy , że wybiorę w grze pojedyńcze poziomy i rozegram je na Hard i wtedy zaliczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno dostanę wtedy trofeum? Bo się trochę boję stracić czas na grę a potem i tak będę musiała od nowa wszystko. Nie ukrywam, że na rękę mi, że wystarczy otworzyć rozdziały i na hardzie je przejść.

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W połowie gry zorientowałam się , że gram na Normalu więc zmieniłam na Hard i tak grałam do końca. Finalnie po skończeniu gry zaliczyło mi Easy i Normal. I pytanie brzmi czy mogę przejść sam początek bez zaczynania gry wybierając tylko te początkowe pojedyńcze rozdziały i wtedy trofeum wskoczyw momencie zakończenia ostatniego nie zrobionego do tej pory rozdziału na Hardzie czy wskoczy dopiero jak ukończe po kolei całą grę na Hardzie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ryzykujesz sprawdzajac, jezeli po rozpoczeciu nowej gry na hard i uzupelnieniu brakujacych chapterow dostaniesz trophy za harda, a ponadto odblokujesz sobie crushing to "git majonez". Jak sie nie uda to po prostu bedzie trzeba dokonczyc zaczetego harda. Generalnie to wiekszosci sie to udawalo, czesto jednak przy przechodzeniu nie chronologicznie nie zaliczalo danego poziomu. Nie ma wiec jednej odpowiedzi na Twoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może po zaliczeniu rozdziałów na hard trofeum wpadnie, ale jeśli zależy ci na czasie, to ja bym na twoim miejscu zaczął nową grę. Wtedy na pewno trofeum wpadnie, natomiast kombinowanie zwykle kończy się tym, że i tak trzeba wszystko robić zgodnie z "przepisami":biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź więc zacznę od początku. Ktoś wie ile zajmuję speedrun na hardzie średnio? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź więc zacznę od początku. Ktoś wie ile zajmuję speedrun na hardzie średnio? :)

Mi zajął 6 godzin 28 minut. Tyle tylko, że grałem trzeci raz i wszystkie trofea(oprócz tego za hard i crushing) miałem już wbite, więc grałem typowego speedrun'a, poza tym korzystałem z ułatwień(głównie chodzi o wybór odpowiedniej broni w danej chwili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×