Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Za pierwszym przejsciem znalazłem ile znalazłem. Kiedy grę przechodziłem 2 raz, pozostałych nieznalezionych skarbów szukałem z poradnikiem.

Cała reszta jest banalna.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście na Crushingu takie banalne nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jedynka ma najtrudniejszy Crushing, ale aż taki straszny nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście na Crushingu takie banalne nie jest :)

Oczywiście się zgadzam :) Łatwo nie jest ;) Ale jakoś szczególnie trudno też nie.

Mnie chodziło o resztę trofeów, poza znalezieniem wszystkich skarbów :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze faktycznie po prostu gra tak ma. No ale to nie zmienia faktu ze to najlepszy tytul od bardzo dawna w jaki mam przyjemnosc grac.

Przyznam tutaj ze posiadalem przez rok i troche X360. Ps3 mam kilka tygodni i od 4 dni uncharted. W tym czasie sie lepiej bawie niz przez caly rok na X. Nawet moje ukochane 5 letnie psp i staruszek ps2 poszly teraz w zapomnienie(a gram na nich nalogowo).

Szkoda ze nie moglem zaopatrzec sie w ps3 duzo wczesniej, ale fundusze niestety nie pozwalaly.

Jednak Sony to jest to. Jak mialem 9 lat to Sony kupilo moje zycie intrem z Resident Evil 3. Teraz przy ps3 poczulem ta sama magie odpalajac Uncharted.

BTW. Czy rozgrywka w 2 i 3 uncharted zostala jakos rozwinieta? Grafika poszla do przodu? Czy raczej tylko przygoda ciagnie sie dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca się zgadzam że gra tak ma :)

Gdyby tak było, to przecież więcej osób lub nawet wszyscy mieli by ten problem ;)

A tak sprawa incydentalna.

Czy rozgrywka w 2 i 3 uncharted zostala jakos rozwinieta? Grafika poszla do przodu? Czy raczej tylko przygoda ciagnie sie dalej?

Optycznie posunięcie do przodu mega duże.

Fabularnie się nie łączą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy rozgrywka w 2 i 3 uncharted zostala jakos rozwinieta? Grafika poszla do przodu? Czy raczej tylko przygoda ciagnie sie dalej?

Przepaść techniczna pomiędzy U1 a U2 jest olbrzymia; dwójka nawet teraz miecie niektóre tytuły. W U3 przeskok był już mniejszy (głównie modele postaci i oświetlenie), ale to nadal pierwsza klasa.

Gameplayowo zmian niewiele, głównie mniej strzelania, ale za to fajniejsze zagadki i bardziej zróżnicowane reżyserowane akcje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to kurde maly spoiler, bo myslalem ze wszystkie lacza sie fabularnie ;D

Kurde to az mnie zaciekawila 2 czesc. Skoncze w 1 wszystko co sie da i biore od kumpla 2 a potem 3 ;D

Multiplayer byl dopiero w 2?

A co do problemu to moze po prostu konsoli akurat cos odbilo, od ciepla, od przypadku. To sprzet. Wiec sie zdarzaja takie rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer byl dopiero w 2?

Dokładnie, 2 jest graficznie o wiele lepsza ale ma też wiele skryptowych sytuacji w fabule. A co do strzelania to nie powiedziałbym, że w kolejnych częściach jest go mniej.

Wszystkie części łączą jedynie postacie oraz podobne trofea, poza tym każda opowiada inną historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to kurde maly spoiler, bo myslalem ze wszystkie lacza sie fabularnie ;D

Kurde to az mnie zaciekawila 2 czesc. Skoncze w 1 wszystko co sie da i biore od kumpla 2 a potem 3 ;D

Multiplayer byl dopiero w 2?

A co do problemu to moze po prostu konsoli akurat cos odbilo, od ciepla, od przypadku. To sprzet. Wiec sie zdarzaja takie rzeczy ;)

tak multi dopiero w 2 i 3

no fabularnie się nie łączą chociał jest pare wzmianek i wymiany zdań na temat wydażeń z poprzednich części ale nie będe tu spoilerował

Uncharted jest świetną trylogią i moim zdaniem trzeba przejść wszystkie 3 części

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze tylko z ciekawosci, jak dlugie to gry? kazda czesc zajmuje mniej wiecej tyle samo czasu? Gram na normalu zawsze.. wiec ile zajmuja? 8h chociaz? Czy juz zalapaly sie na ere szybkoprzechodzonychgierkurwamac? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długie 8-12 h w zależności od tempa i poziomu trudności

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze tylko z ciekawosci, jak dlugie to gry? kazda czesc zajmuje mniej wiecej tyle samo czasu? Gram na normalu zawsze.. wiec ile zajmuja? 8h chociaz? Czy juz zalapaly sie na ere szybkoprzechodzonychgierkurwamac? ;D

Mniej więcej czasowo wychodzi tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka jest dłuższa niż jedynka więc będziessz miał jeszcze więcej zabawy :) i moim zdaniem lepiej jest rozwinięte strzelanie ( tak jakoś płynniej to chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jedynke w 12 godzin zaliczyłem

nawet jak byłem troche chory i siedziałem w domu cały czas to sobie zacząłem grać od nowa z samego rana (koło 8) i wieczorem ujrzałem napisy końcowe ( po godzinie 20 ) :D

to dopiero był hardkor

za to trójka krótka ( dokładnie 7h 15min ale na easy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do strzelania to nie powiedziałbym, że w kolejnych częściach jest go mniej.

O fajnie wiedziec, bo jestem w 4 etapie jedynki i troche mnie męczy co chwila strzelanie, zwlaszcza ze z celnoscia u mnie nienajlepiej + ciagle brak ammo.

ja tam jedynke w 12 godzin zaliczyłem

nawet jak byłem troche chory i siedziałem w domu cały czas to sobie zacząłem grać od nowa z samego rana (koło 8) i wieczorem ujrzałem napisy końcowe ( po godzinie 20 ) :biggrin:

to dopiero był hardkor

za to trójka krótka ( dokładnie 7h 15min ale na easy )

O fajny czas, ja dzis (lub jutro) planuje mały maratonik moze do niedzieli ukończe DF :> bez platynki. Chyba ze sie rozkrece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Uncharted ma w sobie takie cos, ze jak siadam to nie moge sie oderwac ;D

Kurde no jak wiekszosc Exow na PS3 jest na takim poziomie to sie jaram. Dawno nie gralem w takie Quality Games (szczegolnie na tej generacji)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość Exów na PS3 właśnie jest na równie wysokim poziomie :D to jest ta wielka zaleta naszej kochanej konsolki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie gralem w takie Quality Games (szczegolnie na tej generacji)

Tak dobrych graficznie jak U2 i U3 to chyba nie ma ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrych graficznie jak U2 i U3 to chyba nie ma ;)

e tam nie ma

a Killzone 3 to co?

a God of War 3 to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U1&2 aby odblokować crushing trzeba było skończyć grę na hardzie czy wystarczył jakiś niższy poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U1&2 aby odblokować crushing trzeba było skończyć grę na hardzie czy wystarczył jakiś niższy poziom?

W U3 też trzeba przejść na hard aby odblokować ten poziom, ja niestety Drake's Fortune zacząłem od normalnego poziom sam nie wiem czemu, przed chwilą ukończyłem na hard i czeka już mnie tylko crushing, 3 łatwe brązowe trofea i platyna nr 4 :happy: dojdzie do kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba w U3 przechodzić na hard by odblokować crushing. Ja po raz pierwszy odpaliłem na normal by na spokojnie przejść historie. Po przejściu miałem odblokowany crushing więc tutaj małe ułatwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×