Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, dziwne. U mnie tak się nie dzieje. Płyta w jakim stanie ?, może też masz już prawie pełny dysk konsoli i szuka miejsca do zapisu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem pare razy tak że sie konsola zawiesiła i musiałem resetować

ale chwilowych zwiech nie miałem

a w jakim miejscu leży konsola??

bo może nie ma dopływu zimnego powietrza i sie grzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie zdarzylo mi sie to dwa razy, raz na samym poczatku na stateczku, a raz w momencie jak sie pierwszy raz drepta z Sullym. Z tym ze na statku to bylo jakby konsola nie mogla wyczytac co sie dzieje bo zwiechy nastapily po sobie 4 razy w odstepie jakichs 2 sekund. Wystraszylem sie nieco.

Plyta igla.

Na dysku 100 gb wolnego miejsca.

Konsola w dobrym miejscu polozona. Lezy plasko.

Wczoraj gralem sobie z 2h jeszcze i nie zdarzylo sie to wiecej razy.

Inne gry smigaja jak zylety.

Co jeszcze mnie zastanowilo to ze jak wlaczylem pauze by odejsc na chwile od konsoli, to po jakichs 5 minutach uslyszalem z konsoli dzwiek prowadnicy lasera. To dziwne bo co ma czytac gdy jest pauza. Pojawilo sie jedno przesuniecie. Nie wiem.. I konsola i plyta w stanie idealnym. Jest troche parno, no ale nie wiem czy to przez to.

Wiadomo ze to sprzet i jak sie tam cos zawiesi to nie nalezy od razy plakac. No ale wiecie jak to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś sytuację, w której gra zawieszała mi konsole zawsze dokładnie w tym samym miejscu gry (płyta igła). Jako że, znajomy tez miał tą grę wymieniliśmy się płytami żeby opanować temat, i jego płytka u mnie idealnie, a moja u niego zawieszała konsolę w dokładnie tym samym miejscu co u mnie. Więc może jakiś błąd odczytu danych czy coś. Tak może być i u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

identyczna sytuacja u mnie była jak wyżej lennox opisał. Pomogło dopiero odpalenie jeszcze raz od początku gry gdyż wczytywanie sejwów nic nie pomagało zawsze w tym samym miejscu zwiecha. Płyta idealna nowa kupiona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. no ja zwalam na to ze konsola sie moze spocila. bo wczoraj grajac bylo mega duszno(choc dziwne, skoro stalo sie to doslownie po 10 min gry). dzis gram i wszystko smiga ladnie. Ale jedno mnie za to zastanawia. Nie nabija mi w ogole trofeow. Zdobywam w grze rewardy, ale w trophy w konsoli nic mi nie nabija, gra ma patch 1.1. Z czego to wynika?

co do w/w problemu narazie sie opanowalem. Nic sie nie powtarza z takich zwiech, wiec jednorazowy przypadek przezyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro trofiki Ci tez nie wpadają to obstawiam płytę. Za dużo masz z nią przygód by był to przypadek. Nie wierze też, że PS3 Ci się aż tak zagrzała po 10 min by zrywać odczyt danych - na bliskim wschodzie jest cieplej, a tam też mają konsole (w tajemnicy przed Muezinami oczywiście :biggrin:).

Dla pewności usuń jednak tego Patcha, dane gry i wszystkie save, zainstaluj grę od nowa (ale nie pobieraj od nowa Patcha ) i zobacz co się dzieje. Daj znać czy pomogło.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat został lekko ogarnięty z offtopu, niezrozumiałe dla mnie posty Małpki i jego Krzyżowców poszły w eter i ńie wrócą, każdą kolejną uwagę co do stylu moderowania forum zamieszczoną w tym temacie nagradzam 7 dniowym urlopem, jak ktoś ma ochotę dać mi kilka porad i wskazówek, ewentualnie pogadać to mamy na forum odpowiedni ku temu temat lub prywatne wiadomości - odpisuje na każde :) Miłego dnia Wam wszystkim!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To śmiesze. Nie dość że nie reagowałeś na początku, i dopiero gdy pare osób zwraca uwage że taki bm nie jest ok, to teraz jeszcze ta prowokacja o krzyżowcach. Zrozumiałe jest może dla Ciebie wyzywanie od troli innych użytkowników ? Brawo, osiągamy kolejny poziom.. Dalej, skasuj ten post i wpierdol mi bana.. Srsly, sam często nie zachowuje się ok, ale to jest żart. Do widzenia za (tydzien albo i dłużej).. Porady ? Reaguj kiedy zaczyna się wyzywanie jakie mogliśmy wcześniej zobaczyć, a nie dajesz ciche przywolenie na coś takiego. A gdy komuś to się nie podoba taki bm to spróbuj zrozumieć że może jednak wyzywanie nie jest ok..

Nadal nie rozumiem o co Wam chodzi, skoro forum Ci nie leży z uwagi na niski poziom to nie męcz się więcej, permban. Żegnam!

Dobra! Dajcie spokój już, Facet pisze bzdury a wszyscy się tym nakręcają. s0-Vicky nie katuj się grą która nie przypadła Ci do gustu :( Dziwne też że skoro "kończysz to co zacząłeś" masz tyle nieukończonych gierek na koncie > http://www.yourgamercards.net/profile/s0vicky

Nie wiem gdzie, kogo i do czego niby zachęcałem, nie jestem na forum 24h, wszedłem zobaczyłem co się dzieje, wywaliłem obraźliwe posty (o istnieniu których pewnie nie wiecie nawet), rozdałem trzy warny i poprosiłem o zakończenie dalszej dyskusji, późniejsze posty wpadły w czasie mojej kolejnej absencji, następnie lawina Waszych żalów jakto dajemy zgodę na trololo. Bullshit! Nie zamierzam tematu dalej ciągnąć, zresztą nie bardzo mam już z kim ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro trofiki Ci tez nie wpadają to obstawiam płytę. Za dużo masz z nią przygód by był to przypadek. Nie wierze też, że PS3 Ci się aż tak zagrzała po 10 min by zrywać odczyt danych - na bliskim wschodzie jest cieplej, a tam też mają konsole (w tajemnicy przed Muezinami oczywiście :biggrin:).

Dla pewności usuń jednak tego Patcha, dane gry i wszystkie save, zainstaluj grę od nowa (ale nie pobieraj od nowa Patcha ) i zobacz co się dzieje. Daj znać czy pomogło.

Tzn uncharteda nie da sie nagrac na dysk prawda?(chodzi mi o czesciowe dane jak np mgs4)

Szkoda mi troche progresu, ale zaraz wypierdziele wszystkie dane.

Na poczatku myslalem ze jest ok, bo jakies Rewardy wpadaly mi w grze (np zebranie 5,10 skarbow, iles tam headshotow etc), ale mowie sprawdze jak tam progres Trofeow, a tu kicha, zadne z nich nie odblokowane...

Pomecze zaraz gierke i zdam raport.

no i dupsko... wywalilem wszystkie dane, patch etc. Dochodze do 1 skarbu, podnosze go. Dostaje Reward, ale nie zalicza mi trofea. Dlaczego?

No jak narazie zadnej zwieszki tez nie bylo. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oks doczytalem sie ze trofea sa dopiero po patchu, wiec zaraz spaczuje gre.

UP

Zadnych nie mam, nie odblokowywaly sie ani przed ani po paczu. caly czas 0%

Edytowane przez The Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odłączenie do netu masz ?? patch wg mnie jest też potrzebny bo z tego co pamiętam to właśnie patch dodaje trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, pacz pobral sie z neta. Teraz zainstalowalem go na nowo i zobacze czy od new game zacznie zaliczac trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odłączenie do netu masz ?? patch wg mnie jest też potrzebny bo z tego co pamiętam to właśnie patch dodaje trofea

Tak właśnie jest, bez patcha nie ma trophy, o ile mnie pamięć nie zawodzi to musisz po jego zainstalowaniu wywalić save'y i zacząć przygodę z DF całkowicie od zera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie, zainstalowalem pacz, wywalilem przed tym wszystkie dane. teraz normalnie zalicza trofea.

Bardziej jednak zastanawiajace byly dla mnie te zwiechy. No teraz niby wszystko biega plynnie, wiec to moze jakis zwykly przypadek.

hmm moglo to wystapic dlatego ze np mialem nawalone 5 save'ow ?(zrobionych przypadkiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest, bez patcha nie ma trophy, o ile mnie pamięć nie zawodzi to musisz po jego zainstalowaniu wywalić save'y i zacząć przygodę z DF całkowicie od zera :(

pamięć Cie nie zawodzi

niestety tak trzeba zrobić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba jest glitch, powodujący nie wpadanie trofków jeżeli mamy więcej niż jeden save, czyli trzeba ciągle zapisywać na tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba jest glitch, powodujący nie wpadanie trofków jeżeli mamy więcej niż jeden save, czyli trzeba ciągle zapisywać na tym samym.

Ja przechodziłem grę na każdym poziomie trudności za każdym razem tworząc nowy zapis(ale zachowując już zdobyte sekrety) i trofea bezproblemowo wpadały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba jest glitch, powodujący nie wpadanie trofków jeżeli mamy więcej niż jeden save, czyli trzeba ciągle zapisywać na tym samym.

bzdura

możesz mieć dowolną ilość zapisów a trofki będą wpadać

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie dzialo, ale teraz wszystko dziala jak nalezy. trofy wpadaja az milo, gra leci plynnie (czasem jakies tam spadni fps sie zdarza). Nie wiem co bylo przyczyna zwieszek wczesniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra poprostu tak ma. Ja przeszedłem ją 3 razy i nie miałem ani jednej zawiechy. Później musiałem wbić jakieś brakujące trofiki i też zaczęła mi się wieszać dwa razy w tym samym momencie na statku a za trzecim razem poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w czasie platynowania absolutnie żadnych problemów. Grę przeszedłem 2 razy.

Może Kolega ma poprostu pecha. Ja się dalej będę upierał że coś z płytą nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I napewno sięgałeś po poradnik jak znaleść wszystkie skarby :) No niestety jest to prawie nie możliwe napewno nie jest to łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×