Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Major każdy etap możesz skończyć na trzy sposoby.

Po prostu przechodzisz etap - Złota głowa Sackboya.

Przechodzisz bez straty życia - Złoty znaczek pik.

Zbierasz wszystkie bąmbelki z nagrodami - Złoty worek.

Zdobywasz te trzy nagrody to znak, że dany etap masz na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Major każdy etap możesz skończyć na trzy sposoby.

Po prostu przechodzisz etap - Złota głowa Sackboya.

Przechodzisz bez straty życia - Złoty znaczek pik.

Zbierasz wszystkie bąmbelki z nagrodami - Złoty worek.

Zdobywasz te trzy nagrody to znak, że dany etap masz na 100%.

Konkretna odpowiedź i o to chodziło.

A teraz czy jak przejde jakiś level na 50% to potem jak będę go grał drugi raz to już te zebrane rzeczy będą zebrane czy bedę musiał zbierać wszystkie od nowa? Albo naklejki poprzyklajane te co juz przykleiłem czy od nowa wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zdobyłeś zostaje w zasobach nawet jak w połowie levelu zakończysz grę. Czasem to jest przydatne (metropolis taki etap gdzie na początku jedzie się windą i zbiera kilkanaście nalepek - zbierasz część i restart póki pamiętasz gdzie co jest). Zebrane nagrody pojawią się jako duże bańki ale puste w środku. Ponaklejane nalepki znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze że się rozczarowałem tą grą. A wszystko zaczęło się od świata z tymi wybuchowymi kuleczkami, takie ala mexico. Ta gra ma nas uszczęśliwiać ja jako bardziej pro niż casual gamer nie radziłem sobie >.> wstyd to przyznać no ale cóż. Myślałem że rzucę padem przez okno. Musi mi ktoś pomódz przejść WSZYSTKIE lvl od początku i tak na 100% Byłoby fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomóc

Fakt Meksyk to prawdziwy...Meksyk Ale nie martw się później jest jeszcze gorzej :]

Czytaj "małpia zręczność included".

Co prawda etapy z Meksyku przechodzę bez problemów ale jak tam wyłapać 100% to nie wiem. Wkurza mnie ta plansza gdzie jest część na dwóch gdzie przenosi się bomby do wózków i wózki przesuwa po torach nad przepaścią. Czemu te cholerne bomby wybuchają w trakcie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda etapy z Meksyku przechodzę bez problemów ale jak tam wyłapać 100% to nie wiem. Wkurza mnie ta plansza gdzie jest część na dwóch gdzie przenosi się bomby do wózków i wózki przesuwa po torach nad przepaścią. Czemu te cholerne bomby wybuchają w trakcie ;(

W tej części z narzeczoną mieliśmy największy fun Kupa śmiechu była z tymi wózkami. A jak się w końcu udało to i satysfakcja niemała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio Mów kiedy a ja się dostosuje Szkoda że teraz znowu serwery im padły

btw. Właśnie zaczynam misję Low Rider

Metropolis było chyba najfajniejsze i najłatwiejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj na Meksyku też się trochę powkurzałem chcąc przejść etap bez straty życia, a zwłaszcza na poziomie z pędzącymi klockami w tunelach i entuzjastą wybuchów na samym końcu etapu

A z tymi wózkami to zawsze trafię na jakichś niekumatych gości i każdy na siłę chce pomagać co skutkuje wybuchami przez co jeszcze nie złapałem tych stickerów. Chyba będę musiał z kumplem siędzać razem na kanapie to zrobić, bo na onlajn to albo coś zlaguje, albo partacze spartaczą

BTW, misiu puchaty, pomożesz mi w końcu złapać ten strój chińskiego smoka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że pomogę. Ostatnio byłem lekko niedysponowany to w sumie siedziałem przy grach jakieś 20 minut.

Może razem spróbujemy załatwić ten etap meksyku.

Pędzące wózki. To nie problem. Mnie załamuje to, że cały etap potrafię przejść bez problemów a dobija mnie pędząca kula. Bo albo mnie coś przytnie albo się dziwnie kamera zmieni i nie trafie w podłoże... A entuzjasta wybuchów jest łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo chciałem przejść grę na 100% a potem budować plansze.

Ale czy jest sens bo nie zależy mi tak bardzo na Stickersach, bardziej mi zależy, żeby narzędzia mieć to znaczy naprzykład czy się w trakcie single player zdobywa jakieś przekładnie nowe albo coś które to potem mogę zastosować w edytorze czy w single player zdobywa się same naklejki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio to ja też się piszę Może dzisiaj około 14-16 ? nie wiem jak pracujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 to ja dopiero do domu wyruszam...

Major w singlu zdobywasz głównie nalepki(papierowe i 3D), obiekty(bossów) no i, najważniejsze przy tworzeniu, materiały. Maszyny dostajesz w tutorialach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli warto przejsc cala gre najpierw, a te materialy są też w takich bombelkach dużych jak Stickery czy inne?

Bo jeszcze klucze są do zbierania a one są na każdym levelu czy skąd mam wiedzieć na jakim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zrobiłbym tak jak zrobiłem sam. Wymaxować każdy level na ile się da, na powiedzmy średnio 80%-100% i wziąść się do tworzenia bo większy wybór w itemach to ciekawsze etapy do stworzenia.

Kluczy masz (chyba ;P ) zawsze dwa na każdym z etapów - odblokowujący Challange Mode i coś tam jeszcze

Żeby zdobyć oba klucze, trzeba przejść dany etap łapiąc owy klucz przynajmniej 2krotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są w tych dużych bańkach.

Jak przejdziesz etap to Ci się pokaże strzałka do etapu do którego ewentualnie możesz zdobyć klucz. Ja na wedding za cholerę nie mogę klucza znaleźć.

Yohnny jak to dwa razy? Klucze nie znikają z plansz po zebraniu. Ja już na jednym etapie ten sam klucz zebrałem kilkanaście razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no faktycznie pojawiają się takie etapki małe.

To jeszcze ostatnie pytanie.

Czy na tych mapkach co się pokazuja klucze to na nich też są klucze czy juz tam nic niema?

Aha i jest jakis poradnik do co do trudniejszych żeczy jak zdobyć?

Poprostu żal czasu sie meczyc czasami a ja chcę już tworzyc a żal mi nie mieć wszystkich narzędzi bo to mnie ogranicza.

I ile czasu zajmie mniej więcej przejscie całej gry na powiedzmy 80%?

I ile jest etapów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pokazuje się etap z kluczem i przerywaną strzałką to znaczy, że do niego nie znalazłeś klucza. Pomoc w zrobieniu czegokolwiek albo w pomocy tu albo w klanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio, chodziło mi o to, że tych mini etapów jest zawsze, czy też prawie zawsze 2 na każdej planszy. No i jeśli mnie pamięć nie myli to gdzieniegdzie klucz masz tylko w jednym miejscu i łapiąc go po raz pierwszy odblokowujesz Challange Mode, a łapiąc po raz kolejny odblokowujesz ten drugi Mode, którego nazwy nie pamiętam.

No chyba że już mi się coś w głowie poprzestawiało od przepracowania

Czy na tych mapkach co się pokazuja klucze to na nich też są klucze czy juz tam nic niema?

Na tych mapkach nie ma itemów, jedynie po przejściu bez straty życia dostajesz jakiś nowy ciuch.

Aha i jest jakis poradnik do co do trudniejszych żeczy jak zdobyć?

Jest papierowy gdzie masz opisany każdy etap, ale oczywiście w Polsce tego nie dostaniesz. Jak ktoś miałby namiary na wersję pdf'owską to proszę dać mi znać

I ile czasu zajmie mniej więcej przejscie całej gry na powiedzmy 80%?

Ciężkie pytanie, jakoś ponad tydzień jeśli grasz codziennie.

I ile jest etapów

7 światów x 3 etapy = 21 (chyba dobrze liczę )

do tego dochodzą właśnie te mini etapy których może być więcej lub mniej na danym świecie, gdyż możesz mieć podział jednego eventu na level 1, 2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za info a w sprawie tego poradnika. Wiecie jaka jest jego nazwa? Bo na pewno jest gdzies na necie w pdf tylko jak to się nazywa i zaraz się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O piraci

Ja zamawiam wersję papierową jak tylko dostanę kasę. Bradygames LBP Guide. Szukajcie a znajdziecie.

Nie zawsze. Etapów jest różna ilość. Wczoraj w Meksyku mi się natworzyło koło 6 Z czego jeden miał cztery poziomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala wam online dzisiaj?

bo ja od rana nie moge sie cos wbic :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś mam problemy ze ściągnięciem updateu 1.03, bo właśnie dzisiaj dostałem swoją kopię gry, Już 3 raz ściągam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód niedziałania online.

Dodatki do europejskiego LBP już są. Ceny... powalające...

Dwa darmowe ubranka kosmonauta i dynia. Do tego dwa płatne. Wdzianko z motorstorma(LOL) 7PLN(1.59 funta) i koszulka za 1-tydzień uwaga uwaga... 18PLN (3.99 funta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×