Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim fanom Little Big Planet polecam wersję na PSP. Jest w pełni po polsku, 7 rozdziałów, 38 poziomów (23 duże, 15 małych). Dzisiaj przeszedłem ją na 100% i jest równie dobra (i równie trudna) jak wersja na PS3. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bero

przejdź troche gry to dostaniesz taką możliwość :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które miały wcześniej zwykłe LBP, a teraz mają GOTY i korzystają ze starych save'ów. Vanesie gra się teraz trochę zacina w offline, bo prawdopodobnie korzysta ze starych zapisów. Czy tak jest u wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim fanom Little Big Planet polecam wersję na PSP. Jest w pełni po polsku, 7 rozdziałów, 38 poziomów (23 duże, 15 małych). Dzisiaj przeszedłem ją na 100% i jest równie dobra (i równie trudna) jak wersja na PS3. Warto.

ja nie polecam, bo miałem demo.

Jeśli lubicie sackboya sklejonego niczym rayman, to będziecie zadowoleni.

jakość jest słaba, a przycinki częste.

zdecydowanie nie polecam, ze względy na kijową fizykę, która powinna być w tej grze akurat dobra. :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre skończyłem juz ponad rok temu :) wchodze w tutorial i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrumcio i jak kupiłeś wczoraj G.O.T.Y.???

Ja dzisiaj będę próbowała odinstalować i zainstalować na nowo grę, zobaczymy czy się będzie przycinać.

Teraz, jak mam G.O.T.Y. to wychodzi poprawnie z gry, ani razu jeszcze mi się nie restartowała konsola:biggrin:. Jedyny minus to zacinki co jakiś czas (głównie muzyki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam, bo miałem demo.

Jeśli lubicie sackboya sklejonego niczym rayman, to będziecie zadowoleni.

jakość jest słaba, a przycinki częste.

zdecydowanie nie polecam, ze względy na kijową fizykę, która powinna być w tej grze akurat dobra. :down:

W takim razie demo wygląda inaczej niż pełna wersja. Żadnych przycinek nie ma, co najwyżej na PS3 można je zauważyć. Fizyka jest podobna, ale chyba jednak troszkę bardziej ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję na PSP na PC (Tak tak !!! Przez emulator :D) I jest super... skoro to jest super to wersja na ps3 jeszcze lepsza ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chrumcio i jak kupiłeś wczoraj G.O.T.Y.???

Ja dzisiaj będę próbowała odinstalować i zainstalować na nowo grę, zobaczymy czy się będzie przycinać.

Teraz, jak mam G.O.T.Y. to wychodzi poprawnie z gry, ani razu jeszcze mi się nie restartowała konsola:biggrin:. Jedyny minus to zacinki co jakiś czas (głównie muzyki).

Właśnie nie, bo musiałem się zapytać sprzedawcy czy okładka jest po polsku i dzisiaj odpowiedział :)

Edit.

Już kupiłem u innego sprzedawcy, bo tamten coś kręcił. Teraz tylko czekam na przesyłkę :D

Edytowane przez Chrumcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z siebie dumny. Mam już 140 na Ps3. Niedługo zagram w LBP :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam kilka pytan dotyczacych LBP

1. Do czego sluza te klucze np Score Challenge albo Survival.

2. Jak ludzie zdobywaja takie duze wyniki (w pewnym poziomie ja mialem z 10k a ja widzialem to 1 miejsce mialo z 900k :o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te klucze służą do odblokowania mini wyścigów, lub survivalów. Co do drugiego nie wiem, gdzieś przeczytałem, ze "cały czas mnożną punkty", ale nie wiem na czym to polega.

Edytowane przez Chrumcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj gdzieś jest ukryty pokój z punktami.

Ale nie wiem jak oni to robią... może jakoś grupowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w LittleBigPlanet jest tak że żeby zagrać z kimś online trzeba go mieć w znajomych czy tylko znajduje się level z osobą(ami) i się tam wchodzi ? A, i czy jest jeszcze jakaś wyszukiwarka Userów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam jest z wyszukiwarką, ale jednego jestem pewien.

Jak otworzysz napęd od ps3 to juz tak szybko nie zamkniesz.

Napęd szczelinowy, powinieneś go uwzględnić w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sowa ;) Sporek po otwarciu napędu zawsze będzie mógł sobie zrobić mod'a na PS3GRILL

EDIT: Fotka usunięta po tym jak kolega Sporek zdubeltował mój post poniżej ;)

Witam. Czy w LittleBigPlanet jest tak że żeby zagrać z kimś online trzeba go mieć w znajomych czy tylko znajduje się level z osobą(ami) i się tam wchodzi ? A, i czy jest jeszcze jakaś wyszukiwarka Userów ?

Możesz zrobić invite'a znajomym i grać, lub wchodząc do levelu on-line automatycznie Cie dorzuci do graczy już tam grających, czasem wrzuca czasem nie ... to zależy od tego w którym momencie planszy aktualnie są grajacy tam ludzie (chyba)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowa ;) Sporek po otwarciu napędu zawsze będzie mógł sobie zrobić mod'a na PS3GRILL

grillstation3_01.jpg

Mmm... Smakowite Kiełbaski. Ale głodny jestem. Ale się pytam na poważnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

to górna klapa, jeśli miałbym to jakoś nazwać.

napęd nie jest otwarty, jakbyś się przyjrzał :tongue:

ale tak poważnie.

przejdź titoriale, albo pójdź na tą planetkę z prawej.

Potem weź pusty poziom, create:

i tu opcje:

a)blank

b)cośtam

c)cośtam

.

.

.

Anyway... nie wiem w czym twój problem.

Bo po tym, że potrafisz coś napisać na klawiaturze, ba! założyłeś tu konto, wnioskuję iż, powinieneś na to wpaść...

[to do kolegi który nie wiedział jak stworzyć poziom, nie mogę znaleźć jego niku]

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak !!! Wyjdzie LBP 2 !!! Tak !!! Sam prosiłem o fotki Media Molecule ale zapomniałem i dali to prawie miech temu ^^. Dobra screeny z tego a o grze poczytajcie na polygami !!!

Nie za dużo widać na tych obrazkach poza tym, że jest bardzo podobnie do LBP1. Ale może to tylko powierzchowne wrażenie, wierzę w MM, wierzę, że zrobią znowu coś oryginalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale patent z ,,małymi ludkami'' jest wypasiony. W końcu nasz szmaciak powalczy z innymi szmaciakami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra w multi z przyjaciółmi. Dzisiaj kolega mnie trochę oprowadził i spodobało mi się. Jedyna wada to taka, że troszkę przycina niektóre levele i głos z mikrofonu. Też tak macie? Dodam, że w innych grach jest wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem LBP i muszę powiedzieć,że jestem wręcz oczarowany.Gra wydaje się być przeznaczona dla młodszego rodzeństwa,ale jest wręcz odwrotnie.Genialna w każdym calu :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pamiętacie czym się scalało obiekty z różnych planów? Zapomniałem jak, a nie mogę się z powrotem dobrać do samouczka który był na początku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×