Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Przytrzymić X

bądź uwzględnić to wcześniej...

[edit]

@down

myślałem, że to logiczne i normalne...

Edytowane przez sowa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nie działa :( klikam lassem obiekt i przytrzymuję x ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nie działa :( klikam lassem obiekt i przytrzymuję x ?

Wybierasz obiekt lassem, przenosisz go koło drugiego obiektu, przechylasz analog w stronę drugiego obiektu i przytrzymujesz X.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki waszej pomocy właśnie ukończyłem pierwszy swój lvl. Zapraszam więc, mój psnid: Rash_PL Napiszcie co o nim sądzicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie będzie iście idiotyczne, ale jednak je zadam.

Kupiłem LBP GOTY rzekomo po PL, ale pytanie mam. Jak ustawić ten język Polski ;|? Gdy włączam grę nie ma wyboru języków, a również w grze wszystko jest po angielsku.

Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś w Polsce(a raczej po stylu jakim to napisałeś tak)

wchodzisz w ustawienia (settings/options) -> języki(languages/language) -> Polski

Albo w ustawieniach konsoli, ale nie wiem , bo menu po polsku mi pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś w Polsce(a raczej po stylu jakim to napisałeś tak)

wchodzisz w ustawienia (settings/options) -> języki(languages/language) -> Polski

Albo w ustawieniach konsoli, ale nie wiem , bo menu po polsku mi pasi

ok, ok, ale gdzie te ustawienia? ;|...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lbp czy w konsoli?

w lbp, jak klikniesz start

w konsoli jako 2'ga od lewej kolumna (settings) -> system settings(ustawienia systemu) -> system language (język systemu) -> Polski

Przed chwilą sprawdzałem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, thx przez nieuwagę raz zmieniłem język w konsoli na angielski i oto cały klucz zamieszania ;].

Tak czy inaczej thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem dodatek DLC Piraci z Karaibów, trochę grałem. SUPER! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie mogę kupić Sackboya ale takiego giętkiego, widziałam na allegro ale tylko figurki plastikowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dzisiaj grałem w Littla razem z dziewczyna ;d

I czasami na karierze gra potrafi troszkę przyciąć

Tak samo jest online tylko że też od czasu do czasu ;d

Czy to wina tego ze gram z kimś?

Czy po prostu niektórych lvli w grze?

Dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że jak ktoś myśli nad zakupem LBP GOTY to na zavvi.com jest w cenie 90zł, nówka.

Sam zamówiłem, w poniedziałek 17 wysłali, a zamówienie złożyłem 10.05, ale już mniejsza o to, bo pisali, że do 3 dni wysyłka (tak, wiem że tydzień).

Ale patrząc na nasze ceny to wg mnie opłaca się ten tydzień poczekać i zaoszczędzić nawet do 40zł, tym bardziej że się jakoś nie śpieszy, no chyba że ktoś w gorącej wodzie kompany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowa na forum. Mam jedno pytanie dotyczące LPB. Intryguje mnie hmm jakby to opisać.... Jak wysłać do autora lvlu zdjęcie wykonane podczas gry ? Gdy mamy menu gry (play online,own,heart) to w następnym menu w bok mamy zdjęcie lvlu wykonane przez autora/gracza, właśnie nieraz chciałam korzystać z tej opcji i wysłać jakieś zdjęcie by było widoczne

no i w sumie może drugie pytanie. jeśli mój znajomy z listy gra w lpb gdy ja gram, to jak mogę dołączyć do niego ? (opcja follow)

Przepraszam za chaos w poście ale niektóre sprawy ciężko wytłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam jestem nowa na forum. Mam jedno pytanie dotyczące LPB. Intryguje mnie hmm jakby to opisać.... Jak wysłać do autora lvlu zdjęcie wykonane podczas gry ? Gdy mamy menu gry (play online,own,heart) to w następnym menu w bok mamy zdjęcie lvlu wykonane przez autora/gracza, właśnie nieraz chciałam korzystać z tej opcji i wysłać jakieś zdjęcie by było widoczne

Sam się ostatnio zastanawiałem nad tym, jakby ktoś wiedział to niech napisze ;)

no i w sumie może drugie pytanie. jeśli mój znajomy z listy gra w lpb gdy ja gram, to jak mogę dołączyć do niego ? (opcja follow)

Są 2 podstawowe sposoby:

- Start -> Friends -> wybierasz spośród dostępnych i join.

- W pod'zie nakierowujesz na planetę po lewej, potem My Friends, wybierasz spośród dostępnych, wybierasz go na tej dużej planecie i join.

I jeden dodatkowy:

- Wybierasz lvl, w który on gra i wybierasz Play with friend. Opcja follow jest wtedy, kiedy znajomy jest u ciebie i chce odejść - wtedy naciskasz trójkąt i idziesz do niego.

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. No tak, to z dołączeniem do gry znajomego to proste faktycznie. Poszukam jeszcze na temat tego zdjęcia do lvla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja mam kolejne pytanie tym razem związane z tworzeniem lvli . Chce na moonie zrobić dom, kilkupiętrowy. Stosowanie schodów jest niewygodne więc mam pytanie jak skonstruować popularne 'dźwignie' ? Nie wiem jak to się nazywa więc może opiszę : łańcuch przymocowany  sufitu, na końcu z elementem, którego można się trzymać. Albo też jak skonstruować małą prostą windę, też na zasadzie grabb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

530x650_6098.jpg

Sackboy Heavy Rain, będzie dostępna na PS Store już 6 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elkryga

Windę tak jak mówisz robisz mniej więcej tak:

Robisz małą windę z jakiegoś materiału, drewna, metalu, kamienia, czy co Ci tam pasuje, możesz nawet z gąbki.

Potem montujesz do tej windy łańcuch.

Jeśli winda jest z gąbki to pomiń ten punkt, jeśli winda jest z innego materiału to kładziesz gdzieś na tej windzie gąbkę, czy to na ziemi czy na ścianie.

Potem montujesz czujnik dotyku na tej gąbce, czyli ta rączką, ustawiasz co trzeba i kablem montujesz do łańcucha.

Ja windy robiłem zawsze z czujnikiem ruchu, czyli wskakuje na windę i jedzie, bez żadnego dotykania, schodzę z windy i wraca na dół, tak jak być powinno, bo jak ktoś spadnie z windy, a ona wyjdzie na górę to już potem nic nie zrobisz, a dwóch czujników nie można przyczepić do jednego łańcucha.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy z płyty LBP GOTY dodatki instalują się na dysku? czyli np. mam zwykłą premierową wersję, pożyczam od kolegi GOTY instaluję dodatki i mu oddaję i mam normalnie dodatki na swojej konsoli grając na premierówce? Pytam z ciekawości bo jeśli tak się da, to jest to jakby piractwo ;d

Edytowane przez Psychol321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego malowanie sackboy'a jest takie ułomne? czy to sabotaż twórców by nachapać się, sprzedając dokładne modele na PS Store?

Zawsze jak pokoloruje sackoby'a na jakiś kolor to po jakichś 6 malowaniach zawsze jest jakiś defekt i kolor znika np. z ręki po wcześniejszym pomalowaniu. Jest jakiś sposób by uniknąć tych bugów? bo to jest śmieszne by takie absurdalne bugi były.

Drugie pytanie to kto to jest do cholery lena-1986? wszędzie w podglądzie tylko tą osobę widzę lub jakiegoś yuukito, to jest wkurzające. Dlaczego MM nie naprawia tych bugów? taki fajny tytuł a nie potrafią najprostszych bugów załatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napinaj się tak.

jak naklejasz 20 naklejek na rękę, potem 20 na nogę, to nic dziwnego, że ci znika.

wiesz ile ramu by to jadło jakbyś z 50 naklejkami biegał?

jest to zabieg ze strony twórców celowy i jak najbardziej potrzebny. nie żaden bug.

co do multi, to raczej wina twojego internetu, niż gry...

to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×