Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Ściagnałem dzisiaj demko LBG popykałem chwile z bratem i jakoś mnie nie wciagło tylko dlaczego? Pełna jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ogranicza się tylko do pierwszych leveli, które są śmiesznie proste, dosłownie dla 3-latka, a w pełnej wersji masz już dużo bardziej wymagające poziomy, na których nie jeden sobie rwał włosy z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi moze powiedziec jak dodac do swojego poziomu babelki i te inne co sie zbiera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym levelu z cześci fabularnej musisz uzyskać trzy ikonki - widać je później na mapie - wszystkie z wszystkich map są niezbędne do Platyny :P

- Złota głowa Sackboya - oznacza ukończenie levelu

- Złota sakiewka - oznczacza zebranie 100% prize bubbles w levelu

- Złoty karciany PIK - oznacza przejście levelu bez straty życia

Poza tym musisz przejść wszystkie mini levele - odkrywa się jej po zebraniu kluczy lub czasem są dostępne od razu, na nich również musisz uzyskać:

- Złotą głowę Sackboya - do zdobycia na wszystkich mini levelach po ich ukończeniu

- Złoty karciany PIK - do zdobycia w levelach które nie kończą się dopiero w przypadku utraty życia przez grającego ...

no bez jaj... to będzie ciężko z tą platyną...

PS. dzięki za odpowiedz

Czasami mam tak, że jak włącze samouczka, wciskam to coś czerwone i skończy mi się filmik i... nic, dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, bo nie mogę z nikim grać online ;/ Wchodze w trase>daje "graj online" i albo jestem sam na mapie, albo są lagi i widzę kolesia, ale po chwili wywala ;/ O co chodzi?

Mam wersję GOTY

@UP zajebisty nick :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stój do końca filmiku na tym czerwonym przycisku to powinno być ok.:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie, gdzie się podziało demo na PSS? Kiedyś miałem, teraz jest tylko wersja PSP 54mb

EDIT

Znalazłem :fool: To przez te upały.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj... to będzie ciężko z tą platyną...

No niestety LBP jest jedną z trudniejszych Platyn na Ps3 (moje zdanie i wielu osób które ją zdobyło) pewnie zaraz się zacznie polemika na dole że łatwa i tak dalej ... bzdury :confused: Dodatkowo pamiętaj o 50 sercach za level i 30 dla autora :) no i ogranie chyba setki leveli na community :tongue: masakra :)

Najgorsze są miejscówki x3 x4 w levelach, potrzebujesz komplet graczy aby zdobyć ukryte bąbelki (również niezbędne do platyny) - tutaj sugeruję zebranie kompanów na forum ...ponadto moje miejsce zgrozy THE BUNKER i wielki kołowrót - przejście wszystkich leveli bez utraty życia to jakiś masochizm :verymad:

A ja mam problem, bo nie mogę z nikim grać online ;/ ...

Spróbuj zagrać przez invite'a z kimś znajomym i zobacz czy też będą problemy, czasem tak jest że trudno się wstrzelić w jakąś rozgrywkę :) poza tym może problem leży po stronie łącza internetowego, słaby net lub sygnał wi-fi do routera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera oferuje mnóstwo frajdy

No zgadzam się z tobą Tomek trudne jak nie wiem co ale na osercowanie są patęty na bąbelki ludzie- którzy licznie grają w tą gierkę (gram i ja) (youtube też się przyda) a na przejście wszystkich leveli bez straty życia jest- melisa na uspokojenie hihi i dużo umiejętności i obeznania :biggrin: w niektórych przypadkach wystąpiła nerwica (patrz u mnie ) :rolleyes: ale dało się radę

Edytowane przez 1908borsuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera oferuje mnóstwo frajdy

No zgadzam się z tobą Tomek trudne jak nie wiem co ale na osercowanie są patęty na bąbelki ludzie- którzy licznie grają w tą gierkę (gram i ja) (youtube też się przyda) a na przejście wszystkich leveli bez straty życia jest- melisa na uspokojenie hihi i dużo umiejętności i obeznania :biggrin: w niektórych przypadkach wystąpiła nerwica (patrz u mnie ) :rolleyes: ale dało się radę

Racja, racja... A jeżeli będziesz miał nerwice na starość to się nie dziw w końcu masz 35 platyn :D (żart) (a co dopiero ten co ma 106 platyn, też jakiś tomek :D).

Tomo, nie rozumiem:

"Dodatkowo pamiętaj o 50 sercach za level i 30 dla autora :) no i ogranie chyba setki leveli na community"

Każdy level muszę osercować, jak? Poprostu dodawać do ulubionych? I co to za trofeum, że to trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja... A jeżeli będziesz miał nerwice na starość to się nie dziw w końcu masz 35 platyn :D (żart) (a co dopiero ten co ma 106 platyn, też jakiś tomek :D).

Tomo, nie rozumiem:

"Dodatkowo pamiętaj o 50 sercach za level i 30 dla autora :) no i ogranie chyba setki leveli na community"

Każdy level muszę osercować, jak? Poprostu dodawać do ulubionych? I co to za trofeum, że to trzeba zrobić?

Trofeum to bodajże "Create", a chodzi o to, że to ludzie muszą osercować Ciebie i Twoje poziomy :). A trofeum, dla którego trzeba przejść 150 poziomów, otagować 50 i osercować 10 nazywa się "Share".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum to bodajże "Create", a chodzi o to, że to ludzie muszą osercować Ciebie i Twoje poziomy :). A trofeum, dla którego trzeba przejść 150 poziomów, otagować 50 i osercować 10 nazywa się "Share".

Dokładnie, dawno grałem i trochę wypadłem z obiegu :thumbsup: Kisiel musisz stworzyć level, opublikować go, następnie znaleźć 50 osób które nie tylko że zagrają na nim ale jeszcze dodadzą do ulubionych level (50) i Ciebie jako autora (30) :thumbsup: Dodatkowo trophy share które czysto i przejrzyście opisał powyżej Qba19 ....

Co do trofea Create to można zbierać serca z różnych leveli np: jak opublikujesz dwa levele i jedna osoba da serca na obu to masz już 2 zaliczone :) mimo wszystko czeka Cię sercowe żebractwo lub stworzenie super fajnego levelu w który chętnie zagrają użytkownicy community :) kupa zabawy z tym, ja wybrałem drugą opcję, zrobiłem dwa dobre poziomy i po pierwszej nocy miałem prawie komplet serc i prawie 2000 ograń jednego z leveli ... nadal tam są więc zapraszam do zabawy na nich :thumbsup: Nick: Tomas_1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to głupie pytanie ale: Co dostaję się jak się zdobędzie platynę ?

U niektórych daje to satysfakcję z gry(np. u mnie :)), u innych to tylko kolejna platynka do kolekcji biggrin.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dawno grałem i trochę wypadłem z obiegu  :thumbsup: Kisiel musisz stworzyć level, opublikować go, następnie znaleźć 50 osób które nie tylko że zagrają na nim ale jeszcze dodadzą do ulubionych level (50) i Ciebie jako autora (30)  :thumbsup: Dodatkowo trophy share które czysto i przejrzyście opisał powyżej Qba19 ....

Co do trofea Create to można zbierać serca z różnych leveli np: jak opublikujesz dwa levele i jedna osoba da serca na obu to masz już 2 zaliczone :) mimo wszystko czeka Cię sercowe żebractwo lub stworzenie super fajnego levelu w który chętnie zagrają użytkownicy community :) kupa zabawy z tym, ja wybrałem drugą opcję, zrobiłem dwa dobre poziomy i po pierwszej nocy miałem prawie komplet serc i prawie 2000 ograń jednego z leveli ... nadal tam są więc zapraszam do zabawy na nich  :thumbsup: Nick: Tomas_1982

Powiem tak plansze Tomka są super po oblukaniu filmików stwierdzam że są one lepsze od niektórych stworzonych przez autorów w grze .

Ta gra to miazga chyba nigdy się nie znudzi bo prócz plansz zwykłych dochodzą plansze graczy  , no i każdy może sam spróbować coś stworzyć czekam na następną część 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi moze powiedziec jak dodac do swojego poziomu babelki i te inne co sie zbiera??

jeśli się pytasz,to znaczy, że jeszcze nie możesz.

nie da się ich przeoczyć w zakładce z funkcjonalnymi przedmiotami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gra jest swietna, teraz gram po necie ale szukam jakiejs ekipy do grania dla funu, jak co to czekam na invy PSN id karoidek

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja mam takie pytanie, ponieważ wcześniej grałem w LBP na mojej starej konsoli (grubej) i jak mi sie zepsuła to dzisiaj zakupiłem nowa i jak odpaliłem grę, to mogę wejść tylko w opowieść a nie moge np. tworzyć swoich map. A jak w menu wezmę ogłoszenia to pisze "Ponownie przeczytaj EULA" i jak wchodze to sie wyświetla komunikat: "Pleae set polish policy for little big planet"

Edytowane przez K1argul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał i inne tutoriale dla ambitnych i chcących mieć własnego sacka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałam się na quick playu z czymś takim : dołącza do mnie użytkownik xxx a z nim xxx'best friend. Co to jest, jak funkcjonuje i czy to po prostu taki zaszczytny tytuł dla kogoś z listy znajomych (idąc dalej : jak się nadaje ten tytuł? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałam się na quick playu z czymś takim : dołącza do mnie użytkownik xxx a z nim xxx'best friend. Co to jest, jak funkcjonuje i czy to po prostu taki zaszczytny tytuł dla kogoś z listy znajomych (idąc dalej : jak się nadaje ten tytuł? ;))

"xxx'best friend" to osoba grająca na tej samej konsoli (siedząca obok) co Pan "xxx".

Witam!

A ja mam takie pytanie, ponieważ wcześniej grałem w LBP na mojej starej konsoli (grubej) i jak mi sie zepsuła to dzisiaj zakupiłem nowa i jak odpaliłem grę, to mogę wejść tylko w opowieść a nie moge np. tworzyć swoich map. A jak w menu wezmę ogłoszenia to pisze "Ponownie przeczytaj EULA" i jak wchodze to sie wyświetla komunikat: "Pleae set polish policy for little big planet"

Żeby móc tworzyć swoje mapy musisz przejść pierwszy rozdział gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, najarałem się na głowe chinskiego smoka... taką dłuuugą....gdzie ją można znaleźć. proszę :P

Z góry dzięki... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaleźć ją można na PSN za jakieś grosze.

zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam wszystkich do gry na moim pierwszym poziomie :) Jest trochę "słitaśny", ale mam nadzieję, że nie będzie to Wam za bardzo przeszkadzać:)

PS. @Tomo, Twój lvl jest fantastyczny :)

pozdrawiam coffee88

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od niedawna mam LBP GOTY  :biggrin: jesli nie macie z kim pograc dodajcie mnie do znajomych, dopiero zaczynam przygode z ta grą, HS jeszcze nie mam :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×