Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

nie napinaj się tak.

jak naklejasz 20 naklejek na rękę, potem 20 na nogę, to nic dziwnego, że ci znika.

wiesz ile ramu by to jadło jakbyś z 50 naklejkami biegał?

jest to zabieg ze strony twórców celowy i jak najbardziej potrzebny. nie żaden bug.

Ale mi mniej więcej po 10 naklejeniu zanika farba, jest jakiś sposób by za jednym zamachem pokolorować całego sack'a? bo zawsze gdzieś zostanie niedomalowane i trzeba więcej razy zużyć tych "slotów" by zakolorować niedorobienia.

co do multi, to raczej wina twojego internetu, niż gry...

to wszystko...

To było skierowane do mnie? jeśli tak to chyba źle pytanie zrozumiałeś bo mi chodzi o to, że jacyś ludzie na wszystkich w mapkach podstawowych w podglądzie, kim oni są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do naklejek, to prawym analogiem ( w górę) powiększasz naklejki. jeśli utawisz wielkiej naklejki środek na sack boya, możesz pokolorować całego.

Co do tych ludzi, to są debile co doczepiają się do ciebie i łażą za tobą. kliknij ,,kick out'' i powinni zniknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadni ludzie co łażą za Tobą, tylko jemu chodzi o te zdjęcia co są przed rozpoczęciem mapki, szczególnie w trybie Story.

Na początku myślałem, że to może jacyś współtwórcy, ale kij ich tam wie kto to jest, jakoś się tym nie przejmuję szczególnie.

Jak ich podniecają takie fotki to niech sobie robią. Jest jakaś opcja do wstawiania tych fotek. Pewnie w przypadku wysyłania fotek do map w trybie Story MM zatwierdza je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadni ludzie co łażą za Tobą, tylko jemu chodzi o te zdjęcia co są przed rozpoczęciem mapki, szczególnie w trybie Story.

Na początku myślałem, że to może jacyś współtwórcy, ale kij ich tam wie kto to jest, jakoś się tym nie przejmuję szczególnie.

Jak ich podniecają takie fotki to niech sobie robią. Jest jakaś opcja do wstawiania tych fotek. Pewnie w przypadku wysyłania fotek do map w trybie Story MM zatwierdza je.

Mi by się to bardzo przydało by wypromować swój profil i szybciej zdobyć trofeum. Z tego co wyczytałem to ci goście użyli bugu i zmienili zegar w konsoli na najdalszy jaki jest, tym sposobem pokazuje tylko najnowsze fotki z gry. Jest jeszcze inny idiotyczny bug na dużą ilość punktów ale nie wiem na czym polega lecz na pewno jest bo skoro ktoś ma 100 tyś na 10 max z mapy to na pewno to legalnie nie zdobył.

Jeśli mnie pamięć nie myli to używanie bugów jest zabronione dlatego spróbuje tych delikwentów zaraportować bo to psuje grę, jeśli ktoś się stara a i tak nie ma szansy na 1 miejsce.

Edytowane przez Psychol321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie...

Jakim cudem ludzie zdobywają 999.000 pkt? Bo mi się wierzyć nie chcę, że zrobił to uczciwie...

Np. w pierwszym etapie ledwie zdobyłem 3.000-4.000 a kolega 14.000 ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było z miliard razy.

nie wiadomo.

pozatym google nie gryzie trollface.jpg

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było z miliard razy.

nie wiadomo.

pozatym google nie gryzie trollface.jpg

Widzę że ktoś przegląda komixxy :D A tak poza tym, było już E3, a nadal bardzo mało info na temat LBP2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mało, no coś ty?

OGLĄDAĆ!!!

Moim zdaniem developerzy gier z PSN mogą się już bać :woot: Przypominam również, że wszystkie wasze levele i zakupione dodatki przejdą do LBP2.

MOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie to że mało tylko tak jakoś...

Wracając do tematu. Według mnie w LBP2 jest trochę zagmatwane... Wiem, możliwości nieograniczone, gry 3D itd, ale LBP2 jest do robienia GIER czyli żadnych przedmiotów super nie zrobisz tzn. zrobisz przedmiot jaki chcesz tak jak w jedynce ale nie będzie ci już dawało frajdy to że tak szybko to zrobiłeś, a w 1 miałeś frajdę że namęczyłeś się np. nad super wielkim robotem z 5 miesięcy i jesteś z siebie dumny, a tutaj zrobisz takiego robota w załóżmy 15 minut i żadnej frajdy z tego nie ma, co prawda jest frajda ale nie aż taka jak w LBP1. Dziękuje za przeczytanie moich bazgrołów na temat czegośtam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to robiąc sobie ''pupety'' możesz se zrobić jakąś fabułę w misji.

na przykład jak zaprogramujesz sobie puppetsy, tak, żeby strzelały z karabinów do ciebie, a sam będziesz miał strój porównywalny do tego co ma alex w prototype, będzie o wiele większa frajda, niż skakanie koło żołnierzyków czy innych klocków samoróbek.

moim zdaniem super.

a co do komixxów, to myślałem, że bana dostanę za tego trollface'a, ale nie dostałem

fuck-yea-2.gif przepraszam, to już ostatni raz

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuuu.png

Przyznam szczerzę że o tym zapomniałem... Faktycznie lepiej... Pewnie po premierze pojawi się mnóstwo leveli na podstawie Bionic Comando...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie za przeproszeniem w członek leveli pt.: assasin's creed, prince of persja czy inne Gow

fffuuuu.jpg o brutal legend nikt nie pamięta...

@ sporek:

koniec trolowania.

naprawdę!

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę na przechodzenie jakichś poziomów na multi? :D Niedawno zakupiłem grę i samemu się tak nie chcę hasać ,a tak można pogadać i zrobić tę eventy potrzebujące dwóch graczy. Mój Psn: DrakoSanPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie przyszło poprosić was o pomoc...

Po ponad roku, wróciłem do LBP i robię ofensywę na serduszka, bo tylko 3 trofea brakują mi do platyny...

Także kto tylko może, ma ochotę i może jeszcze poprosić znajomych o zagranie w moje levele (niestety dość słabe, ale już zapomniałem jak się je robi :P ... ale wyścig jest nawet zabawny :P), oczywiście oserduszkowanie leveli i mnie...

Z góry dzięki wszystkim za pomoc, jak ktoś potrzebuje oczywiście rewanż, czekam na wiadomości w PSN...

ID: adamlubin

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę zobaczyć płomienie na bańce ghost ridera! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będą 4 nowe plansze! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSstore w special offers są 2 dodatki Monsters. Chciałem się upewnić czy wersja GOTY zawiera te dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w PSSTORE jest dostępny Monsters Level Kit po obniżonej cenie. Chciałbym się zapytać, ile leveli on zawiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy trzeba robić na każdej mapie 100% by zdobyć platyne? Chodzi o to czy na każdej planszy trzeba zbierać wszystkie naklejki by dostać platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy trzeba robić na każdej mapie 100% by zdobyć platyne? Chodzi o to czy na każdej planszy trzeba zbierać wszystkie naklejki by dostać platynę?

Tak, trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... Od kiedy jest pełny dostęp do kreatora leveli? Chciałem stworzyć własny poziom, ale miałem odblokowaną tylko jedną opcję do tworzenia(to do przenoszenia przedmiotów). Której i tak nie mogę użyć bo samouczek mi się odpala ... ;/

A jak wejde w ten samouczek, to nie wiem co zrobić, żeby zaliczyć to jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść wszystkie samouczki ,żeby wszystko odblokować. Jak jesteś w samouczku to możesz tam obejrzeć video jak co się robi. (Stań na czerwonym przycisku) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy trzeba robić na każdej mapie 100% by zdobyć platyne? Chodzi o to czy na każdej planszy trzeba zbierać wszystkie naklejki by dostać platynę?

Na każdym levelu z cześci fabularnej musisz uzyskać trzy ikonki - widać je później na mapie - wszystkie z wszystkich map są niezbędne do Platyny :P

- Złota głowa Sackboya - oznacza ukończenie levelu

- Złota sakiewka - oznczacza zebranie 100% prize bubbles w levelu

- Złoty karciany PIK - oznacza przejście levelu bez straty życia

Poza tym musisz przejść wszystkie mini levele - odkrywa się jej po zebraniu kluczy lub czasem są dostępne od razu, na nich również musisz uzyskać:

- Złotą głowę Sackboya - do zdobycia na wszystkich mini levelach po ich ukończeniu

- Złoty karciany PIK - do zdobycia w levelach które nie kończą się dopiero w przypadku utraty życia przez grającego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×