Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy na 100% przeszli bo ja się nieźle męczę z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w becie z trzema etapami ludzie mieli spore problemy a tu jest ich 50+. Każdy etap trzeba przejść kilka razy Chyba, że ktoś jest wyjątkowo zdolny i za pierwszym razem załatwi wszystkie obiekty i zero straconych żyć

Jakoś mi się nie wydaje żeby koledzy już 100% załatwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Rozmawiajcie sobie o LBP i mnie dołujcie D: Ja też chcę grać, a nie czekać jeszcze kilka tygodni...Ehh, a już za 4 dni bym sobie grał :/

Mieszkasz w Holandii? Gdzie? Uwielbiam Holandie

Prowincja Noord-brabant , a dokładniej Veghel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w becie nie mogłem przejść jednego na 100 :/ miałem 92 czy jakoś tak. get the grip chyba lvl sie nazywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej tak się cieszyłem, że za kilka dni już będę grał a tu taki klops...No ale nic, dla takiej gry warto poczekać D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy graliście wcześniej w beta a ja czekałem, a teraz wy czekacie a ja gram w pełną

co do gry to jest sporo leveli bardzo trudnych i nie raz trzeba się wracać żeby zaliczyć na 100% dany level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie skończyłem 3 poziomy (ogród , safari i wesele) i w nich wszystkie levele na 100% i zostały jeszcze 4 przedemną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy według was warto będzie kupić tą grę??? Nie grałem w betę, ale chyba kupię fulla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie, czy według was warto będzie kupić tą grę??? Nie grałem w betę, ale chyba kupię fulla...

Poczytaj wczesniejsze wątki. Na pewno znajdziesz odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misio

z tego co jest w pucharkach (za każdy skończony dostaje sie trophy) to jest 7 poziomów a w nich po tym co widzę po tych 3 poziomach co skończyłem 3 -4 główne levele i po 3-4 takie małe typu skakanie nad krawatem jak w becie , utrzymywanie sie na skaczącej krowie , labirynty , wyscigi itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jacie Froniu dobry jesteś ! ja mam tylko garden czekam tera na jakis GameFaq ;D Nie nie przeszedłem na 100% . Froniu jak możesz napisz mi na gg : 5214115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a później taki jeden z drugim narzeka, że grę się przechodzi w 3h

Dla przykładu ja Uncharted przechodzę już czwarty miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a później taki jeden z drugim narzeka, że grę się przechodzi w 3h

Dla przykładu ja Uncharted przechodzę już czwarty miesiąc

to chyba grasz tylko w weekendy miedzy 17.47 a 18.23 a ja odnosnie lbp mam namieszane w glowie,moze najlepiej bedzie po prostu poczekac pare miesiecy az cena spadnie...bo wydawac 40 funtow na gre co do ktorej nie mam pewnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to martwi , że po dwóch dniach ludzie kończą gre. Jak faktycznie jest taka krótka to troche szkoda dać dwie stówy żeby grać tylko online. Ja chyba zaczekam aż wyjdą starter packi z LBP to będzie można tanio kupić bo ludzie będą się pozbywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tej gry nie kupuje dla single. Liczy się tylko multi !!! Tak samo jak tworzenie plansz i dzielenie się nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a później taki jeden z drugim narzeka, że grę się przechodzi w 3h

Dla przykładu ja Uncharted przechodzę już czwarty miesiąc

A czy ja coś mówie,że się przechodzi w 3h ? Ja tera czekam na jakiś FaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie to martwi , że po dwóch dniach ludzie kończą gre.

Zależy co rozumiesz przez kończą.

A czy ja coś mówie,że się przechodzi w 3h ? Ja tera czekam na jakiś FaQ

A czy ja piszę, że Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia tym którzy myślą że ukończą tą grę w 3h na 100% głupotą jest przechodzenie gry z jakimiś opisami... to po co w ogóle grać?? to jest chore trochę dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie to martwi , że po dwóch dniach ludzie kończą gre. Jak faktycznie jest taka krótka to troche szkoda dać dwie stówy żeby grać tylko online. Ja chyba zaczekam aż wyjdą starter packi z LBP to będzie można tanio kupić bo ludzie będą się pozbywać smile.gif

Rozbawiłeś mnie

EDIT: Żeby jeszcze bardziej odechciało ci się kupna gry powiem, że ja singla ukończyłem w ok 16 godzin i to z duużymi przerwami

Mam pytenie do posiadających już grę:

Wiecie może czy jest możliwość naklejenia np: chmurki nie mając za nią żadnego materiału do ktorego się ją zamocuje ?! Głupio to wygląda jak chcę np: przykleić chmurkę a ona spada bo nie ma sie czego trzymać - to samo tyczy się np: baniek z punktami - w levelach z singla one ładnie lewitują a w edytorze tak nie mogę zrobić...

Ktoś wie coś na ten temat ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×