Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Może spróbuj je przylepić do czarnego lewitującego materiału ustawionego w trzecim planie

Co do banieczek sam się zastanawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie to martwi , że po dwóch dniach ludzie kończą gre. Jak faktycznie jest taka krótka to troche szkoda dać dwie stówy żeby grać tylko online. Ja chyba zaczekam aż wyjdą starter packi z LBP to będzie można tanio kupić bo ludzie będą się pozbywać

Jak się biegnie od początku do końca nie szukając przedmiotów, to faktycznie może i krótka. Gram od czwartku i tylko Gardens mam na 100 %, znalezienie przedmiotów jest bardzo czasochłonne, doprawdy postarali się bo nie wszystko jest jak na talerzu i trzeba się napocić aby w dalszych planszach zrobić każdą na 100 %, a czasem wydaje mi się że nie ma innej opcji i powinienem mieć wszystkie przedmioty, a tu bach, podsumowanie i jest tylko 80 %.

Gra świateł jest genialna, co powtarzam gdzie popadnie Plansze arcy ciekawe i wręcz genialne, a i bardzo wymagające ( czasem do absurdu ), szczególnie jak się gra dla wszystkich przedmiotów i z chęcią osiągnięcia 100 % na każdej z plansz. Mini gry też są świetne, można grać i grać ze znajomymi

Ogólnie to polecam, ze znajomymi fajnie się biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się biegnie od początku do końca nie szukając przedmiotów, to faktycznie może i krótka. Gram od czwartku i tylko Gardens mam na 100 %, znalezienie przedmiotów jest bardzo czasochłonne, doprawdy postarali się bo nie wszystko jest jak na talerzu i trzeba się napocić aby w dalszych planszach zrobić każdą na 100 %, a czasem wydaje mi się że nie ma innej opcji i powinienem mieć wszystkie przedmioty, a tu bach, podsumowanie i jest tylko 80 %.

Gra świateł jest genialna, co powtarzam gdzie popadnie Plansze arcy ciekawe i wręcz genialne, a i bardzo wymagające ( czasem do absurdu ), szczególnie jak się gra dla wszystkich przedmiotów i z chęcią osiągnięcia 100 % na każdej z plansz. Mini gry też są świetne, można grać i grać ze znajomymi

Ogólnie to polecam, ze znajomymi fajnie się biega.

Wyjołeś mi to z ust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjołeś mi to z ust

Fuj! Jakie to niehigieniczne!

Sytuacja się wyjaśniła i już w piątek będę grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja! nie bierz tak wystkiego co mówię na poważnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę od wczoraj i dziś juz ja ukończyłem , mam tylko dwa levele zaliczone na 100% (czyli pierwszy i ostatni level) reszta powyżej 50%

Walka z końcowym bossem daje radę Nie moge się doczekać kiedy to gracze bedą robili takie levele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj je przylepić do czarnego lewitującego materiału ustawionego w trzecim planie

Co do banieczek sam się zastanawiałem.

Dokładnie tak jak mówisz !! Użycie Dark Matter (czarna materia) wszystko załatwia, że ja tego wcześniej nie sprawdziłem ... Dzięki

EDIT: Właśnie w czasie grania w LBP po raz 1 w historii moja konsola wydała dziwny 1.5 sek ciągły dźwięk - to chyba przegrzanie ... lecz żadna wiadomość nie wyskoczyła ... wolałem wyłączyć konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie, czy według was warto będzie kupić tą grę??? Nie grałem w betę, ale chyba kupię fulla...

mialem bete, 2 dni pogralem i zaczela mnie nudzic ale fajnie sie gralo, jak kupisz napewno przejdziesz cala, ja tam mialem tylko 4 plansze a reszta to multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ja! nie bierz tak wystkiego co mówię na poważnie xD

No ale wiesz, że ja żartuję

Dokładnie tak jak mówisz !! Użycie Dark Matter (czarna materia) wszystko załatwia, że ja tego wcześniej nie sprawdziłem ... Dzięki

Tadaa Cieszę się, że pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuje levele robione przez MM glownie jako inspiracje i pokaz mozliwosci tworczych. Najprzyjemniej gra sie w multi i w kilka osob kazdy level to masa radochy. Mozna wracac do kazdego setki razy. Samemu juz sie nie chce. Za to zaczyna powaznie wciagac edytor

Mam pytanie. Probuje uzyc emitera i za kazdym razem jak ustawiam jego Max Emited na cos innego niz endless, to po chwili nic nie emituje . Ani w trakcie pracy ani jako play mode. Jak znowu ustawie go na nieskonczona ilosc emisji to ozywa. Chcialem zeby emiter wyrzucal np. tylko 3 pointsy po wlaczeniu czujnika. Czujnik mam ustawiony na 1-shot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to dobrze, że po chwili przestaje emitować. Tym się właśnie różni od endless.

Poza tym zobacz co masz ustawione w tej drugiej opcji (nie pamiętam nazwy), która jest odpowiedzialna za ilość współistniejących wyemitowanych obiektów.

P.S.

Przypomnij mi jakie opcje ma emiter Miałem betę teraz nie mam jeszcze pełnej ale bawiłem się dość długo emiterem i fajne rzeczy mi wychodziły

P.S.2

A żeby nie wkurzać admina to może tą odpowiedź razem z pytaniem wrzuć do pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś że Little Big Planet ma być po Polsku? SCEP podaje na swojej stronie że oficjalna strona little big planet od listopada ma być po Polsku, to może i gra rónież? kto coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjołeś mi to z ust

Ciekawe kto ci to tam wsadzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszał może ktoś że Little Big Planet ma być po Polsku? SCEP podaje na swojej stronie że oficjalna strona little big planet od listopada ma być po Polsku, to może i gra rónież? kto coś wie na ten temat?

Jaaaaaaaaaakoś mi się nie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaakoś mi się nie wydaje

To po co oficjalna strona ma być po Polsku?

http://pl.playstation.com/games-media/news...BigPlanet!/

a tu informacja o językach POLSKIM, i angielskim

http://www.gry.gildia.pl/gry/little_big_planet_ps3

Może ktoś spcejalnie nie mówi o wersji Polskiej aby narazie sprzedawać jak świeże bułeczki wrsję ze Stanów (nie ma to jak porządny spisek )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie nie wydaje żeby było po polsku raczej by to szybko ogłosili żeby ludzie nie kupowali wersji angielskojęzycznych a tak to ogłoszą nagle ze będzie polska wersja a wszyscy w Polsce będą już mieć wersje angielska a wątpię żeby ktoś sprzedawał specjalnie gre dla wersji polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 odpowiedzmy sobie szczerze ... co tam spolszczać ?! przecież tam 5 latek wszystko zrozumie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu informacja o językach POLSKIM, i angielskim

http://www.gry.gildia.pl/gry/little_big_planet_ps3

Nie wydaje Ci się, że strona która w wymaganiach dla gry na PS3 podaje kartę pamięci jest mało wiarygodna?

Dużo gier ma polskie strony i na tym się kończy ich polskość.

Jeszcze dwa filmiki z bety.

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=R_ETYyLuTSc][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=R_ETYyLuTSc" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=qbc2BQYIuCs][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=qbc2BQYIuCs" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Serio są ludzie na tym świecie którzy się marnują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie nie wydaje żeby było po polsku raczej by to szybko ogłosili żeby ludzie nie kupowali wersji angielskojęzycznych a tak to ogłoszą nagle ze będzie polska wersja a wszyscy w Polsce będą już mieć wersje angielska a wątpię żeby ktoś sprzedawał specjalnie gre dla wersji polskiej

To samo pytanie możnaby zadac w związku ze spolszczeniem MS2. Jednak będzie wersja PL.

Ja jestem za polszczeniem wszystkiego, na wszystko i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To samo pytanie możnaby zadac w związku ze spolszczeniem MS2. Jednak będzie wersja PL.

Ja jestem za polszczeniem wszystkiego, na wszystko i tyle.

ale o spolszczeniu motorstorm 2 wiadomo juz od czasu pierwszych zapowiedzi i każdy wie ze ta gra wyjdzie w naszym języku i żadna inna wersja nie będzie dostępna oficjalnie u nas w kraju a o LBP po polsku nic nie wiadomo a juz w niektorych sklepach byla dostepna wersja PAL i nic nie slychac zeby była po polsku , sony tak samo nic o tym nie informuje , ludzie kupuja wersje angielska , wiec juz pozniej bedzie znikome zbycie na polskojezyczna jak by taka sie pojawiła bo rynek bedzie nasycony ale co niezmienia ze ja tez jestem za polszczeniem wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż taki AC... Sami wiecie jak się to skończyło

froniu o ile to spolszczenie będzie filmowe z możliwością wyboru to też jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie mogą wychodzić nawet pełne z dubbingiem tylko żeby była możliwość wyboru oryginalnej angielskiej + polskie napisy (+ możliwość wyłączenia tez polskich napisów) albo dubbing pl wtedy każdy będzie zadowolony ci co są za polskim dubbingiem i ci co przeciwko i wola same napisy w naszym języku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumeim ze MGS4 moglby miec polskie napisy ale LBP ? do czego? do tutoriali? wszystko jest pokazane , tona filmikow. Ta gra jest tak genialna i latwa w zrozumieniu ze na kazdej szerokosci geo. i w kazdym wieku ludzie lapia w mig o co chodzi. Pewnie, ze jakby Kondrat przeczytal tekst do intra to byloby milo ale do grania to kompletnie zbedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumeim ze MGS4 moglby miec polskie napisy ale LBP ? do czego? do tutoriali? wszystko jest pokazane , tona filmikow. Ta gra jest tak genialna i latwa w zrozumieniu ze na kazdej szerokosci geo. i w kazdym wieku ludzie lapia w mig o co chodzi. Pewnie, ze jakby Kondrat przeczytal tekst do intra to byloby milo ale do grania to kompletnie zbedne.

Może zbędne - dla Ciebie. Wyobraź sobie 6 latka przed konsolą. Na 100% lepiej by się bawił grając w LBP w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha właśnie zauważyłem, że pegi ma kategorię wiekową 12+

Nie ma się co martwić o 6-latków To nad wyraz zdolne bestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×