Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie możesz, ona będzie sprzedawana w PSS

ja mam wrażenie, ze mimo oryginalnego pomysłu będzie to gra na kilka godzin :/ no bo pomyślcie, ile razy można przechodzić jedną planszę? przejdzie się z 3 razy jak nie mniej i się znudzi. robienie własnych plansz przedłuży grę najwyżej o kilka godzin, większość z tych map będzie beznadziejna, a zrobione przez siebie nudne bo będzie się wiedziało jak co przejść :/ gra okaże się wielkim hitem lub wielką klapą :/ co nie zmienia faktu, że kupie w dniu premiery jeśli będę miał kasę

Właśnie jakaś dziwna ta gra widziałem gameplay że się łazi jakimś ludzikiem ciągle w prawo. coś w stylu mario. niby jest tworzenie własnych leveli ale według mnie to będzie średnia gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh , jedna z najbardziej innowacyjnych gier ostatniego okresu , a nazywana "dziwną" ;/ Za dużo FPS-ów i przez to ludzie chyba utracili zdolność dostrzegania piękna w nowatorskich grach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny jeszcze nie ma ale gra będzie też w wersji pudełkowej, napewno kupie i nie znudzi się ludzię będą tworzyć nowe levele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu ta gra będzie sprzedawać konsole. 6 milionów w pierwszym dniu jak nic Oglądaliście konferencje Sony? Grubo kolesiowi klaskali po prezentacji. I w tym i w tamtym roku jak Harisson jeszcze był prezydentem. 10/10 ja mogę już wystawić. Pre-order zamawiam zaraz jak go gdzieś wychapie w jakimś Polskim sklepie Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
gra będzie też w wersji pudełkowej

to jest potwierdzone? czy to są zwykłe domysły?

jeśli to prawda to katastrofa ;/ liczyłem, że będzie w cenie 100zł max, a jak w pudełkach to pewnie w okolicach 200zł :/ ciekawe ile oni tam map włożyli, 20? 40? pewnie nawet nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być 50 gotowych plansz do przejścia. Gra będzie dostępna na BD i PSS. Kiedyś gdzieś to wyczytałem ale nie przypomnę sobie gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ma być 50 gotowych plansz do przejścia. Gra będzie dostępna na BD i PSS. Kiedyś gdzieś to wyczytałem ale nie przypomnę sobie gdzie

to nawet licząc, że każda plansza będzie trwać 30min to całą gra zajmie 25h :/ innymi słowem, zapłacimy z 200zł za 25h gry, 50 plansz w każdej z nich znajdą się pewnie podobne elementy więc zaczną się robić monotonne, edytor map, po kilku tygodniach będzie taki natłok map, że nie będzie wiadomo która dobra a która nie, do tego możliwość zarabiania ale też nie wiadomo jak to będzie do końca wyglądać :/ next genowa platformówka za 200zł :/ się zobaczy ale mam wrażenie, że skończy się to nie za fajnie, ludzie zapłacą 200zł za grę która miała przyciągnąć na bardzo długo przyciągnie na kilka dni, może nawet nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nawet licząc, że każda plansza będzie trwać 30min to całą gra zajmie 25h :/ innymi słowem, zapłacimy z 200zł za 25h gry, 50 plansz w każdej z nich znajdą się pewnie podobne elementy więc zaczną się robić monotonne, edytor map, po kilku tygodniach będzie taki natłok map, że nie będzie wiadomo która dobra a która nie, do tego możliwość zarabiania ale też nie wiadomo jak to będzie do końca wyglądać :/ next genowa platformówka za 200zł :/ się zobaczy ale mam wrażenie, że skończy się to nie za fajnie, ludzie zapłacą 200zł za grę która miała przyciągnąć na bardzo długo przyciągnie na kilka dni, może nawet nie :/

Skad wy wogole macie pomysl ze 200pln? Przyklad Siren - gra wazy 9gb, wyszla na BD, kosztuje 99pln.

Ja mysle ze bedzie kosztowala 249...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skad wy wogole macie pomysl ze 200pln?

ceny z zagranicznych sklepów na to wskazują, 40 funtów, z reguły w polsce takie gry chodzą po 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kosztuje nawet 300zł. Jestem pewien że ta gra jest warta tej kasy. Jedyny tytół na którym się zawiodłem i przepłaciłem to GTA4. Dałem 250zł w empiku ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derag

to nie jest mało, tylko może się okazać, że po 10 planszy wszystkie przeszkody zaczną się powtarzać i lvl od lvl'a różnić będzie się tylko tłem, w tedy z tych 25h zrobi się 5 :/

raczej wątpię żeby sie powtarzały bo kreatywność w tym tytule jest wielka i możesz zrobić przeróżne rzeczy a jak już czasami będzie ta sama ale za to w innej scenerii kolorze itd to i tak nie zmniejszy czasu zabawy z 25h do 5h

taką frajdą będzie granie we własne plansze? znając każde przejście?

może nie samemu przechodząc ale ze znajomymi w 4 na jednej konsoli albo online

tylko, żeby znaleźć dobrą planszę, po jakimś miesiącu, trzeba będzie szukać z 30min, i przy okazji ściągnie się kilka beznadziejnych :/

będą rankingi i możliwość oceniania także będzie mniej więcej wiadome jaki poziom prezentuje dana plansza + zawsze może polecić znajomy ze grał i była świetna (w tym temacie pewnie od groma pojawi sie wpisów osób co polecają nowe plansze)

tylko, że one mają fabułę, która może wciągnąć, nawet ac który jest uważany za bardzo monotonną grę, dzięki fabule potrafił mocno przyciągnąć...

tu trzeba się zgodzić fabuły brak przynajmniej nic o tym nie słyszałem no chyba że coś wymyślą tak jak na ostatnim filmiku z e3 ratowanie księżniczki i do tego odpowiednia historia lol co nie zmienia faktu ze zabawy będzie co niemiara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tu trzeba się zgodzić fabuły brak przynajmniej nic o tym nie słyszałem no chyba że coś wymyślą smile.gif tak jak na ostatnim filmiku z e3 ratowanie księżniczki i do tego odpowiednia historia lol wink.gif co nie zmienia faktu ze zabawy będzie co niemiara

znaczy, fabuły mogą być, ale nie będą tak wciągające jak w normalnych grach jak będą to pewnie banalne, typu "poszukiwanie skarbu"

będą rankingi i możliwość oceniania także będzie mniej więcej wiadome jaki poziom prezentuje dana plansza + zawsze może polecić znajomy ze grał i była świetna (w tym temacie pewnie od groma pojawi sie wpisów osób co polecają nowe plansze)

a ten ranking nie miał polegać na ilości ściągnięć? tzn. im więcej ściągnięć tym mapa wyżej w rankingu?

może nie samemu przechodząc ale ze znajomymi w 4 na jednej konsoli albo online smile.gif

i tak nie będzie dużej frajdy, chyba, że dla znajomych, bo w końcu zaraz po co-op'ie i online najfajniejsze będą pułapki a jak zna się je wszystkie to gdzie zabawa?

raczej wątpię żeby sie powtarzały bo kreatywność w tym tytule jest wielka i możesz zrobić przeróżne rzeczy a jak już czasami będzie ta sama ale za to w innej scenerii kolorze itd to i tak nie zmniejszy czasu zabawy z 25h do 5h smile.gif

no dobra, niech ci będzie aż tak nie zaniży czasu gry, ale do 15-20h już może, po za tym nawet jak nie będą się tak powtarzać to po kilku latach każda nowa mapa nie będzie tak zaskakująca, bo gracze na 100% często będą się wzorować na oryginalnych mapach i w końcu pomysły na nowe oryginalne mapy się skończą, a sceneria też będzie ograniczona, no chyba, że będzie można jako tekstury zastosować grafikę z dysku gra ma tylko dwie możliwości, albo okaże się wielkim ponad czasowym hitem, albo totalną klapą na kilka godzin czas pokaże...

Co do olewania typa - nie moge biggrin.gif wiesz jaka frajde mi sprawia wytracanie takich proszyczy z rownowagi biggrin.gif

nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci dobrej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derag jak dobrze pamiętam jedną z pierwszych prezentacji za teksturę używali obrazy z dysku.

Co do fabuły...No raczej ciężko w platformówce zrobić wciągającą historię. Zwłaszcza w takiej klasycznej. Zawsze będzie chodziło o biegnięcie w prawo, skakanie i eliminowanie przeciwników przez skoczenie im na głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym chodzeniem w prawo się nie zgodzę. Zawsze można wymyślić drogę w lewo, w dół i do góry. Na tym polega kreatywność w tej grze. Ciekawe jakie nam levele MM za surfowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derag

a ten ranking nie miał polegać na ilości ściągnięć? tzn. im więcej ściągnięć tym mapa wyżej w rankingu?

nie , będzie sie oceniać mapy , miejsce w rankingu nie będzie zależało od ściągnięć chodź pewnie tez będzie taka możliwość żeby według tego sortowało

i tak nie będzie dużej frajdy, chyba, że dla znajomych, bo w końcu zaraz po co-op'ie i online najfajniejsze będą pułapki a jak zna się je wszystkie to gdzie zabawa?

ale pułapki się samemu robi a nie że będą tylko takie gotowe i będzie sie je wklejać na mapie tak więc możliwości będzie multum

co do frajdy to jak kto lubi jednego jarają fps innego właśnie takie gry

do robie tła itd będzie można używać zdjęć z dysku ! a do customizacji sackboya będzie można używać kamerki ps3 eye i zrobić twarz z tekstura ze swojego zdjęcia

taka ciekawostka ostatnio oglądałem wywiad z MM na e3 i wypowiedzieli sie na temat erotycznych plansz itd ze nie będą blokować no chyba ze ktoś zgłosi do nich ze jest za bardzo przesadzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym chodzeniem w prawo się nie zgodzę. Zawsze można wymyślić drogę w lewo, w dół i do góry. Na tym polega kreatywność w tej grze. Ciekawe jakie nam levele MM za surfowali

To był tylko przykład dla pokazania, że ta gra czerpie garściami z najlepszych platformówek lat 90-tych. W nich w większości biegało się w prawo

Inna sprawa, że nie widziałem filmiku na którym szłoby się w lewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

po newsie na ps3site zmieniłem zdanie co do tej gry widać, że plansze będą bardzo oryginalne, więc moje przypuszczenia o nudzie po kilku godzinach raczej się nie sprawdzą

Inna sprawa, że nie widziałem filmiku na którym szłoby się w lewo wink.gif

na e3 był chyba pokazywany nie była to jakaś ogromna odległość, ale zawszę coś (chodzi mi o ten moment co się sople zawaliły i trzeba było po nich skakać ) a kamera chyba idzie za postaciami, nie tak jak było w pierwszym mario, że jak poszło się do przodu to wrócić się już nie dało wiec takie mapy da się zrobić w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na e3 był chyba pokazywany nie była to jakaś ogromna odległość, ale zawszę coś (chodzi mi o ten moment co się sople zawaliły i trzeba było po nich skakać ) a kamera chyba idzie za postaciami, nie tak jak było w pierwszym mario, że jak poszło się do przodu to wrócić się już nie dało wiec takie mapy da się zrobić w 100%

Superfrog na Amidze. Ukryte fragmenty przechodziło się w lewo ale i tak cały etap prowadził w prawo. To miałem na myśli. Start po prawej, meta po lewej. Tego jeszcze nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bywam, bywam i sieję tam zamęt

23ljjaq.jpg

Przykra sprawa z tą PS3. Nie próbowałeś z głupia oddać do serwisu? Gwarancja tak czy inaczej ma 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko licze,ze w EK bedzie pluszowy sackboy

Podobno są na to spooore szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mialem pisac ale PSP ma chyba jakies ograniczenia co do znakow, mianowicie czy to nie fanart?

Co do PSki to boje sie ze oddam a pozniej mnie kosztami np. za transport obciaza bo w koncu byla w pudelku ale wyleciala przez przednia szybe, czytnik BD nie kontaktuje, obrazu nie ma (xmb, nic), ale o dziwo swiatelko power swieci na zielono To tak jak walnac nia o ziemie ale w czyms ochronnym, pewnie bebechy siadly... gwarancji z miesiac jeszcze mam i nie wiem co zrobic. Bedzie co rozkrecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to fanart ale trzeba przyznać, że bardzo udany

Kurcze, ja bym ryzykował skoro sam piszesz, że nie ma śladów uszkodzenia na zewnątrz. Niech choć powiedzą czy naprawią w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Być może to fanart ale trzeba przyznać, że bardzo udany

raczej nie , taka ma być podobno okładka wersji dla USA całkiem fajna trzeba przyznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×