Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ... no raczej tak gorzej powiedzieć z x'klockami . Ale nawet 30% nie ma full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=8OKVaMzT6qI][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=8OKVaMzT6qI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Film od konkurencji ale warto oglądnąć i posłuchać wrażeń na gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, widzialem już ten filmik Widać, że są zachwyceni

A najbardziej podoba mi się zdanie: "Wszystkie dobre rzeczy, które widzieliście i pomyśleliście, że fajnie sie gra-tak właśnie się fajnie gra, to nie jest żadna ściema" Bo najgorzej jest jak sie napalasz na jakąś grę, a później okazuje się, że wcale taka świetna nie jest Mam WIELKĄ nadzieję, że w przypadku LBP tak nie będzie i że "gra się tak fajnie, jak myślę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że ktoś tu napisał ze LBP zużywa 30% procesora i och ach jaka ta konsola jest mocna. A gra jest w 720p i nie ma grafy z kosmosu więc dziwne by było gdyby zużywała więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gra jest w 720p

A nie w 1080p ? Gdzieś (chyba n polygamii) mówili, że chodzi w 1080p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na GC i grałem w LBP, normalnie pełen wypas! Nawet kumpel który nie wiązał z tą grą zbyt wielkich nadziei nie mógł się oderwać, dopóki nie przyszedł gość z PS i kazał nam skończyć i dać grać innym ;D Genialna i przełomowa gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chodziło mi o to że ktoś tu napisał ze LBP zużywa 30% procesora i och ach jaka ta konsola jest mocna. A gra jest w 720p i nie ma grafy z kosmosu więc dziwne by było gdyby zużywała więcej.

U:DF wykorzystuje podobno coś w granicach 40% a grafikę ma dobrą mimo, że w 720p, po za tym twój post o marnych 720p był przed informacją o 30%... do tego o ile okładka którą ktoś pokazał wyżej jest oryginalna jest tam info o 1080p....

a wie ktoś czy było info o ilości graczy w ilu trzeba będzie mapki przechodzić? wymagane będzie 4 graczy czy da się przejść w 2? i czy będzie taka możliwość jak w WH, żeby grać jednocześnie z kimś na jednej konsoli i połączyć się z netem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy etap można przejść w 1 osobę jak i w 4. Różnica tylko taka, że do niektórych części etapu dojdziemy tylko w coopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ta gra będzie działać w 1080p czy w beznadziejnym 720p?

filmik z trailerem z gry dostepny na PSN jest w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupuje preorder Panowie z polygami mnie przekonali (jak mówią, że dla tej gry warto kupić ps3) I nic, mnie kurde nie obchodzi, że kumple będą się ze mnie śmiać, że "wyrzuciłem pieniądze w błoto, kupując badziewie dla małolatów"

P.S. Pierwsze co zrobię po odpaleniu Little big Planet to zrobię 4 sackboy'e w stylu panów z Queen (ale tego z Freddie'm- Rodgers mu do pięt nie dorasta ).

I wiecie co? To będzie pierwsza gra, w której zaczną zabawę od multiplayera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa etapy

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=r1mPAbNGDpU][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=r1mPAbNGDpU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=kANlXypreQM][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=kANlXypreQM" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Zwróćcie też uwagę na komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że ktoś tu napisał ze LBP zużywa 30% procesora i och ach jaka ta konsola jest mocna. A gra jest w 720p i nie ma grafy z kosmosu więc dziwne by było gdyby zużywała więcej.

Jezu ludzie ciągle piszą o tych procentach zużycia procesora, chociaż totalnie nie mają zielonego pojęcia o co chodzi. Myślicie, że producenci nie mają ochoty wykorzystać więcej? Ze zostawiają sobie trochę na przyszłość? NIE! Przy tylu rdzeniach i tak skomplikowanych programach jak gry więcej się wycisnąć praktycznie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za jakieś 3-4 lata ok?

Na początku życia PS2 też wielu mówiło że z tych "genialnych" podzespołów więcej się już nie da. A potem pojawił sie MGS3, God of War 2 i FFXII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, ludzie! Ale Wy macie problemy Co za róznica czy działa w 720, czy w 1080? Co za różnica ile mocy konsoli wykorzystuje?

Wygląda dobrze? Wygląda. Więc po co ta gadanina?

I wiadomo, że za kilka lat będa wychodziły ładniejsze gry niż teraz. Tak było z PSX'em, tak było z PS2 i tak będzie z PS3

Ja chcę LBP i wisi mi to w jakiej rozdzielczości to zobaczę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O matko, ludzie! Ale Wy macie problemy Co za róznica czy działa w 720, czy w 1080? Co za różnica ile mocy konsoli wykorzystuje?

Wygląda dobrze? Wygląda. Więc po co ta gadanina?

I wiadomo, że za kilka lat będa wychodziły ładniejsze gry niż teraz. Tak było z PSX'em, tak było z PS2 i tak będzie z PS3

Ja chcę LBP i wisi mi to w jakiej rozdzielczości to zobaczę xD

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie pogadaliście bracia moi

W związku z informacją zawartą w newsach, o dodatku do nowej wersji FW w postaci umożliwienia robienia screenów, ja jeszcze proszę o jedną możliwość.

Filmy z LBP! Co jak co ale ta gra aż się o to prosi...

Jak oglądam ten filmik o ratowaniu księżniczki - a zdarza mi się to codziennie - to aż sam chcę taki nakręcić Szmaciankowa wersja Shreka? Czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale sobie pogadaliście bracia moi

W związku z informacją zawartą w newsach, o dodatku do nowej wersji FW w postaci umożliwienia robienia screenów, ja jeszcze proszę o jedną możliwość.

Filmy z LBP! Co jak co ale ta gra aż się o to prosi...

Jak oglądam ten filmik o ratowaniu księżniczki - a zdarza mi się to codziennie - to aż sam chcę taki nakręcić Szmaciankowa wersja Shreka? Czemu nie

z tego co pamietam to Panowie z MM dawno temu wspominali cos o wrzucaniu filmow z LBP na YT bezposrednio z poziomu gry (poprawic jesli cos pomylilem )

tylko czy bedzie mozna robic takie wyrezyserowane jak ten z ksiezniczka czy sackzilla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to Panowie z MM dawno temu wspominali cos o wrzucaniu filmow z LBP na YT bezposrednio z poziomu gry (poprawic jesli cos pomylilem )

Bardzo możliwe, że będzie tak mozna zrobić W jednej z gier na japońskim psstore już jest takie coś

W trakcie gry można nagrać filmik i zaraz potem wysłać go na YouTube

tylko czy bedzie mozna robic takie wyrezyserowane jak ten z ksiezniczka czy sackzilla :/

Jeśli będzie można wysyłać na YT to i filmiki będzie można robić Zawsze można ściągnąć filmik z YT i go przerobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel Junk Eden niby umozliwia wrzucanie filmow na YouTube, ale jeszcze ani razu mi sie to nie udalo - dochodzi do 95% i wyskakuje blad :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, towarzysze, ale mam smutną wiadomość dotyczącą preorderów LBP. Chodzi o to, że nie będzie jednego dużego pudła ze wszystkimi rzeczami (poradnik, naklejki, szmaciana torebka na pudełko itp.). Dodatki do preordera będą ekskluzywne dla każdego sklepu, tzn. zamawiając z jednego dostaniemy poradnik, w innym naklejki itd. Trochę szkoda, bo już się na preorder napaliłem... No ale mówi się trudno i pozostaje czekać na wersję europejską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ta gra będzie kosztować tyle co normalne gry czy tak jak GT5:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×