Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Też wam te postacie z LBP przypominają C'monsy z tej reklamy samochodu ? nie obraził bym się gdyby były w grze D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

Już od pewnego czasu czytam wasze forum.

W najbliższym czasie dokonam zakupu PS3, nie ukrywam, że głównie też i dla tej gry. Na 100% też zamówi pre order, tylko mam nadzieje że będe miał jeszcze wtedy pieniądze, po tym jak wpadnę w szał kupowania gier na nową konsolę. Pudełko LBP wygląda smakowicie, czy finalna wersja będzie identyczna czy może będzie kilka wersji boxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest exclusive na ps3

@nie doczytalem, myslalem ze chodzi o to ze bedzie wersja na xboxa ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Souly ale sie wyrwales xP Nikt nie mowizenie xD Chewa boxy beda zapewne rozne na kazdy rynek jakto jest w wiekszosci gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta, ludziska! Na oficjalnym blogu PS3 pod newsem o zawartości pre-ordera LBP znalazłem taki oto wpis:

Ktoś mówi: 'Myślę, że każdy chciałby prawdziwego sackboya', na co Mark Valledor z Sony odpowiada: 'Wiemy i pracujemy nad tym...'

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracują, pracują a co ciekawsze w dalszej części nie mówią nie na propozycję prawdziwego Kratosa lub Nariko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja osobiście jestem ciekaw jak będzie wyglądała edycja kolekcjonerska i czy takowa w ogóle wyjdzie, aczkolwiek jestem pewien tego na 90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że MM (nie mylić ze sklepem nie dla idiotów) ma 'tons of ideas' to nie wiadomo czego się spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej to pluszak w formie jakiegoś małego breloczka. Bo pewnie wypuszczenie pełno wymiarowego Sackboya (15cm) było by mało możliwe, nakład kosztów i czasu, a wole żeby premiera odbyła się w określonym dniu a nie przekładać ja z powodu np brakujących pluszaków do wszystkich zamówionych preorderów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupie Pre Edycje Kolekcjonerska ^^ Modle sie o pluszaka w paczce

wyżej wymienione postacie to nie pluszaki dodawane do gry tylko bonusowe skórki/ubranka dla bohaterów gry zapewne po premierze pełno tego pojawi się do kupienia na PSS

choć nie mówię, że czegoś tam nie kombinują xD

sackboy_lbp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyżej wymienione postacie to nie pluszaki dodawane do gry tylko bonusowe skórki/ubranka dla bohaterów gry zapewne po premierze pełno tego pojawi się do kupienia na PSS

No ale pomyśl czy taki Sack Kratos koło TV nie wyglądałby zawodowo? Czekam na pomysłowość twórców gadgetów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że niedługo po premierze gry na Play Asia i ToysRus pojawi się sporo sackboyów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale pomyśl czy taki Sack Kratos koło TV nie wyglądałby zawodowo? Czekam na pomysłowość twórców gadgetów

Najlepsze, że na blogu sony się pojawił wpis, że nad prawdziwym Kratosem i Nariko też myślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy w Polsce będzie można zamawiać.

Sądzę że tak jak w przypadku innych "dużych" gier... kilka tygodni przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A było jakiekolwiek info na temat kompatybilności z Remote Play? Fajnie by było pograć poza domem na swoim PSP gdy się nudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wiecie moze, czy bedzie mozliwe sciagniecie Kratosa i Nariko (tych skarpecianych oczywiscie ), jesli nie zloze pre-ordera? I czy bedzie trzeba wtedy doplacic? Z gory dzieki!

PS. Sorki za ort. (angielski Windows ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie...

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=VKiWm8od5Kw][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=VKiWm8od5Kw" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Czyli Amazon da swoją ekskluzywną postać - Mr Postman tatataraaaaa

Widzę, że zrobienie Balroga nie będzie tu stanowiło problemu Ktoś chętny na wyprawę do Góry Przeznaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda pięknie i cacy ale jak widać nie wszyscy wierzą w murowany sukces LBP, jak przeczytałem na gk.onet.pl LBP "poza milutkimi bohaterami nie jest niczym więcej niż gloryfikowaną wersją PowerPointa, napędzaną przez graczy mających nadzieję na stworzenie własnej prezentacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ta gra nie ma szans na sukces.

Dziewięć powodów:

1. Nie jest FPS'em

2. Nie morduje się obcych

3. Nie jest FPS'em

4. Nie jest na X360

5. Nie jest FPS'em

6. Nie jest kolejną częścią Halo

7. Nie jest FPS'em

8. Jest exclusive na PS3

9. Nie jest FPS'em

Jak widzicie gra nie ma szans na jakikolwiek sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o demie?

W ciemno nie kupię raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×