Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości ze świata LBP i MM.

Równo z premierą gry w USA ruszy nowa strona LBP. Interesujący jest zwłaszcza fragment o wgrywaniu własnych filmów z LBP. Kamera czy jakiś system w grze? Tego nie wiadomo.

Do tego pojawiło się kilka zdjęć z poradnika. Ponad 314 stron z dokładnym opisem przejścia każdego etapu i poradnikiem do edytora leveli. Myślałem, że to będzie coś gorszego Postarali się. Może się uda u nas zdobyć Poradnik do MGS ma tylko 210 stron A tu jeszcze dodatkowo taaaki duży plakat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Dzisiaj widziałem zapowiedz gry w tv w UK i była data 5 LISTOPADA . Po tych wszystkich przesunięciach mam nadzieje, że już ostateczna pozdro też czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowości ze świata LBP i MM.

Równo z premierą gry w USA ruszy nowa strona LBP. Interesujący jest zwłaszcza fragment o wgrywaniu własnych filmów z LBP. Kamera czy jakiś system w grze? Tego nie wiadomo.

Do tego pojawiło się kilka zdjęć z poradnika. Ponad 314 stron z dokładnym opisem przejścia każdego etapu i poradnikiem do edytora leveli. Myślałem, że to będzie coś gorszego Postarali się. Może się uda u nas zdobyć Poradnik do MGS ma tylko 210 stron A tu jeszcze dodatkowo taaaki duży plakat

Skąd wiesz, że poradnik do MGS ma 210 stron i czy będzie można kupic ten poradnik (do LBP i MGS?), jak tak to kiedy?

W ogóle to wychodza poradniki do każdej gry czy jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo mam Zamawiałem wersję piggyback przez empik

Update 1.02 do wersji US już do pobrania 57MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem bo mam Zamawiałem wersję piggyback przez empik

Update 1.02 do wersji US już do pobrania 57MB

świetniy news , właśnie pobieram

Ciekawe czy włączyli online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie włączyli.

A już na to liczyłem kiedy pojawił się ekran "connecting to LBP server"

Wygląda na to że trzeba czekać do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. po ściągnięciu updatu przestał mi działać z grą pad logitecha (chillstream). kupiłem go specjalnie do grania w 3 osoby w LBP i wszystko było gites aż do dzisiaj. po ściągnięciu updatu gra jakby "nie widzi" pada. w innych grach wszystko jest wporządku. może ktoś ma takiego pada i sprawdzi czy u niego jest tak samo. mam nadzieje, że to przejściowe. a noże ktoś po prostu wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za opinie.

to nie jest mój pierwszy ani drugi pad, używam go sporadycznie wiec nie widze potrzeby kupować oryginalnego pada. za to zastanawia mnie fakt, ze kompatybilny pad nagle przestał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pojawil sie update wersji US do 1.02. Instalacja bezproblemowa. Problematyczny utwor juz poprawiony. Innych zmian jeszcez nie zauwazylem. Serwery offline. Odliczanie trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Serwery uruchomią w dniu premiery w EU 32 października.

Haha oby nie. Bo to by znaczyło, że nigdy

Serwery ruszą może jutro. Oczywiście US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Innych zmian jeszcez nie zauwazylem.

Ja znalazłem "mini" zmianę Jetpack wyłącza się teraz kółkiem a nie potrząsaniem Sixaxsisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. po ściągnięciu updatu przestał mi działać z grą pad logitecha (chillstream). kupiłem go specjalnie do grania w 3 osoby w LBP i wszystko było gites aż do dzisiaj. po ściągnięciu updatu gra jakby "nie widzi" pada. w innych grach wszystko jest wporządku. może ktoś ma takiego pada i sprawdzi czy u niego jest tak samo. mam nadzieje, że to przejściowe. a noże ktoś po prostu wie o co chodzi?

potwierdzam sam po sciagnieciu patcha drugi pad przestal mi dzialac a wczesniej dzialal dziala mi tylko sixaxis takze to jest wina patcha na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech kurka dlaczego hiciory muszą mieć jakieś wady żeby dać patcha ;/

poczekam do 31 października LBP będzie 100% bez dziur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykly dragon na usb musisz zeby ci dzialal musisz odinstalowac save i game i nie instalowac patcha tylko wcisnac cancel wtedy na 100% bedzie ci dzialal pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam zwykly dragon na usb musisz zeby ci dzialal musisz odinstalowac save i game i nie instalowac patcha tylko wcisnac cancel wtedy na 100% bedzie ci dzialal pad

też o tym myślałem, ale jednak to nie jest kierunek w którym chce iść licze na to, że zostanie to poprawione i będzie można zupełnie normalnie grać z zachowaniem save'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez potwierdze ten error

dzisiaj po poudniu poszedlem do znajomego , zainstalowalismy na jego konsoli LBP + patch

chcielismy pograc w 4 ale nie poszlo , moj kumpel ma 3 pady - dzialaly poprawnie , niestety ani moj sixaxis ani dualshock3 nie chcial wspolpracowac z jego konsola

w zasadzie to niebezpieczny moze byc ten patch bo 4 osoba do grania byla zona mojego kumpla i niestety zabraklo pada , afera normalnie , takze uwazalbym z patchem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×