Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dziekuje za opinie.

to nie jest mój pierwszy ani drugi pad, używam go sporadycznie wiec nie widze potrzeby kupować oryginalnego pada. za to zastanawia mnie fakt, ze kompatybilny pad nagle przestał działać.

Kompatybilny stal sie niekompatybilny, sorry mate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po poudniu poszedlem do znajomego , zainstalowalismy na jego konsoli LBP + patch

chcielismy pograc w 4 ale nie poszlo , moj kumpel ma 3 pady - dzialaly poprawnie , niestety ani moj sixaxis ani dualshock3 nie chcial wspolpracowac z jego konsola

Wiem, że to głupie pytanie ale sparowany był ten Twój pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było z tyłu pada taki guziczek wcisnąć i podłączyć pada przez USB. Powinno go wtedy sparować z jego PS3 i działać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. z tylu pada jest jakis guziczek?

Chodzi ci chyba o przycisk PS na samym srodku pada (Sixaxis, Dualshock3). Jednak najpierw podpinamy USB a dopiero potem wciskamy PS. Inaczej to nie zadziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompatybilny stal sie niekompatybilny, sorry mate

tylko, że nie jest to wina pada, a gry. jakby nie patrzeć to wpadka autorów. pokpili sprawę i tyle, nieoginalność pada nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm.. z tylu pada jest jakis guziczek?

Chodzi ci chyba o przycisk PS na samym srodku pada (Sixaxis, Dualshock3). Jednak najpierw podpinamy USB a dopiero potem wciskamy PS. Inaczej to nie zadziala.

Przyglądnij się. ArczX dobrze mówi. Z tyłu pada jest reset. Działa jak przycisk w cd/dvdromach. Wciskasz długopisem albo spinaczem na kilka sekund. Po sparowaniu może nie dać się uruchomić na innej konsoli nawet po podpięciu przez USB. Po to jest ten przycisk.

Instrukcji to się chyba nie czytało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu sprawdź poprzednie posty. Patch jest od wczoraj od samego rana. Online nadal nie działało. Choć dziś się to może zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj do wersji US wyszedl patch 1.02 czyli network juz dziala :]

No to pokaż jak działa ?

Patcha mam do wczoraj i jakoś nadal nie mogę się dostać na serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyglądnij się. ArczX dobrze mówi. Z tyłu pada jest reset. Działa jak przycisk w cd/dvdromach. Wciskasz długopisem albo spinaczem na kilka sekund. Po sparowaniu może nie dać się uruchomić na innej konsoli nawet po podpięciu przez USB. Po to jest ten przycisk.

Instrukcji to się chyba nie czytało...

Forum to genialna sprawa Do konca zycia nie wiedzialbym ze ta rysa na obudowie to reset pada Dzieki kolego.

Przyznaje ze skrucha. Instrukcje czytalem tylko do momentu " Power on console..." Potem stracilem przytomnosc... az do teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb online już działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat się dziś tak koszmarnie czuję ;(

Koledzy dołączę do Was jutro... lub dziś póóóźnym wieczorem...

Na szybko sprawdziłem i jestem w szoku...

Levele z bety są!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde...Ten cholerny patch nie chce mi się ściągnąć, dochodzi do ok. 50% i wywala błąd

"An error has occurred during the download operation.(80710723)"

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurrrra !!!

Ja już od 15.00 giercuje po sieci. Coś niesamowitego

Pograłem już co-op z kumplem i jest super zabawa i kupa śmiechu.

Jakby ktoś był chętny na drużynowe pokonywanie leveli, to zapraszam - slawko08

ps. Ja już przeszedłem, ale nie na 100%. Chciałem zdążyć przed włączeniem serwerów (to co się da), ale się nie udało i teraz będzie ciężko powrócić do store mode jak już jest online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie im dalej w las tym mniej % Story zaliczone ale trzy ostatnie poziomy to ledwo 70%. Początkowe 4 etapy (prócz trzeciego gdzie nie mam miejsca dla 3 graczy załatwionego) na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi zostało tylko pare na 4 i 2 osoby ale większość już zdobyta w 4 niezla zabawa fajnie ze sa levele z bety tak wiec mam jeden nowy i jeden stary , pucharki tez juz pierwsze zdobyte nawet ten za 50 osób które grały w mój level ide dalej grac...

edit. pojawily sie juz jakies stroje do sciagniecia z psstore ma ktos ? bo w grze w dziale news pisze zeby szukac na pss ale nic nie znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skopiować post napisany przezemnie na innym forum: To są moje 1 wrażenia po multi ...

owiem troszę odnośnie tego online ... narazie jest nieciekawie

Już mówię dlaczego: otóż po 1 niewiedza ludzi projektujących levele - przykładem są levele GoW i Mirrors Edge - ktoś skopiował perfidnie level od prawdziwego autora i zbija na tym kokosy. Lamerstwo 1 stopnia !!

2 sprawa - po zagraniu godzinke zniknęły mi wszyyyystkie punkty PLAY (miałem ich 130 po 1 urcuhomieniu online) SHARE (ok 50 pkt) i CREATE (z 40 pkt.) Dlaczego ?! Tego sam nie wiem ...

3 sprawa - prostota leveli ... ok czepiam się - gra ma dziś "premierę" ale ludzie robią narazie levele z cyklu "wejdź do mnie zrobisz u mnie 5 trophies" albo "przebiegnij z punktu A do punktu B " Mój level jest nie tykany z ambitnego powodu ... too hard - jak to mi jeden koleś w wiadomości napisał. Specjalnie dokonałem poprawek, żeby płaczu nie było ale teraz level zrobi każdy "noobek" tongue.gif Jedyny narazie dobry level to GoW !! Szacunek dla tego człowieka (oczywiście zaraz został przez jakiegoś kretyna skopiowany, ale to już nie moja sprawa... nawet ikonki nie zmienił złodziej...)

Za to pochwalę to czego się najbardziej bałem ... ZERO LAGÓW !! we 2 osoby takowych nie doświadczyłem ale nie wiem jak jest z większą ilością osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edit. pojawily sie juz jakies stroje do sciagniecia z psstore ma ktos ? bo w grze w dziale news pisze zeby szukac na pss ale nic nie znalazlem

Pewnie we czwartek lub jutro, równo z oficjalną premierą.

ZERO LAGÓW !!

U mnie jak na razie bez powodzenia Same lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobies wklejam tez odpowiedz na twojego posta z tamtego forum

co do tego kopiowania to ludzie powinni sobie zablokować żeby nie było możliwości modyfikacji i po problemie a jak ktoś tego nie zrobił to już jego wina ! jest wybór czy chcesz udostępnić level innym żeby mogli zmieniać czy nie....inna sprawa ze trochę chamskie jest wrzucenie jako swojego kogoś levelu....

Znikanie punktów !! tez to zauważyłem miałem ich trochę i po włączeniu ponownie gry od nowa musiałem nabijać ! to samo było w becie mam nadzieje ze to wkrótce poprawia..

Jest dużo prostych leveli ale jest tez sporo dopracowanych, ja mam juz swoje dwa levele jeden z bety i jeden nowy i na każdym już ponad 50 osób grało i parę heart'ow

aha a z lagami to rożnie przeważnie było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, jest już sporo ciekawych poziomów, chociażby Takeshi's Castle, czy kilka innych (chwilowo nie pamiętam nazwy - jeden Magic Glass bodajże, drugi wyglądający jak PixelJunk Eden O_O). Jest też niestety trochę poziomów z niedoróbkami, typu właśnie ten z Mirror's Edge, gdzie w ogóle zapomniano o checkpointach i po zabiciu się przejście jest niemożliwe. Grałem też w level Cwira (jakoś w becie nie miałem okazji) - masakra . Niestety też ma błędy, przede wszystkim odpadająca łapa :/ Człowiek się namęczy skacząc i skacząc, a potem mu odpada ten wysięgnik w pojeździe na pierwszym lepszym wyboju i koniec zabawy :/. Właściwie to jestem pozytywnie zaskoczony tymi levelami, które są. Chociaż rzeczywiście nie wchodziłem w pierwszy lepszy, tylko takie wyglądające poważnie i z pewną ilością pozytywnych ocen .

Lagi niestety są, pojawiły się też przycięcia w grze. Przycięcie w jednym z poziomów, który praktycznie zawierał same bąbelki z punktami jestem w stanie zrozumieć, ale zdarzyły się też przycięcia w Podzie podczas naklejania stickersów... W dodatku to nie było podczas gry online, a jedynie na dwa pady w levele z internetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za online - SONY należy się kop w dupę. Jeżeli będzie to tak wyglądać to niestety w dość "elegancki" sposób zarżną sobie hita. Zagrałem kilka partii we 4 i było w miarę ok, ale reszta jak joinowanie do kogoś, naklejanie stickerów, nierzadkie są też zwisy "jak się robi za dużo", bardzo przeciętna komunikacja głosowa itp.

Ja rozumiem, że jest to niby pierwsza konsola SONY, która na tak szeroką skałe korzysta z dobrodziejstw internetu, ale bez fakin jaj . Sporo nauki przed nimi, a jak pomyślę, że chcą się brać za MMO - to ogarnia mnie pusty śmiech :/.

Oczywiście da się grać, żeby nie było, ale w przypadku LBP powinno być wszystko odpicowane na diament a nie jest niestety, ta gra opiera się na online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie online czasami kuleje sa momenty ze wszystko chodzi dobrze a czasami takie lagi ze hoho , potrafi sie zwiesić przy wchodzeniu do levelu lub wychodzeniu i trzeba czekać az zaskoczy mam nadzieje ze to poprawia ! ale i tak gra w 4 online miażdży cyce...

wszystkie levele na 100% zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×