Skocz do zawartości
kakaroto

Kantyna

Rekomendowane odpowiedzi

Lewe za chude, nawet kości sterczą z kolan ;) Prawe to to co Tygryski lubią najbardziej. Wszystko jednak sprowadza się do jednego, nogi zresztą też tam się kończą, cytat wyjaśni wszystko;

"Baba to stworzenie Boże co kiedyś stało w oborze, lecz ze względu na kształt dupy, chłop wziął babę do chałupy"

:ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do sprawdzenia nowego kawałka naszej grupy :)

INCOGNITO - Biegnę:

http://w858.wrzuta.p...7yxVO8cA/biegne

Mastering jest zrobiony na szybko, więc jakościowo może pozostawić troszeczkę to życzenia ;)

Sprawdzajcie i piszcie swoje opinie :)

Pozdrawiam!

Nawijam pierwszy :)

Edytowane przez marekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bobby popieram, ostatnio często leci u mnie w samochodzie i w robocie. Nie mogę przestać tego słuchać. Polecam też inne kawałki.

Ten też fajny :biggrin:

Edytowane przez Diff
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go usłyszałem dzisiaj rano przy okazji kolejnego odcinka Misfits i czuję, że mam co słuchać na następne parę dni, zresztą cały soundtrack już na dysku :rolleyes: ale ten Tiesto też całkiem, całkiem, muszę się zainteresować tym, co on tam tworzy teraz

@Marek

dobry rap, nie ma się za bardzo do czego przyczepić, hitem też pewno nie zostanie, poziom trzyma, tyle ode mnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do sprawdzenia nowego kawałka naszej grupy :)

INCOGNITO - Biegnę:

http://w858.wrzuta.p...7yxVO8cA/biegne

Mastering jest zrobiony na szybko, więc jakościowo może pozostawić troszeczkę to życzenia ;)

Sprawdzajcie i piszcie swoje opinie :)

Pozdrawiam!

Nawijam pierwszy :)

Naprawdę fajnie. Tak trzymaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś moja zupa wyląduje na monitorze przez takich idiotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL, są tu jacyś fani tego sportu?

Chyba tylko ja :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, polski mistrz świata w kategorii junior ciężkiej trafił do szpitala - dowiaduje się tvn24.pl. Informację potwierdza menadżer zawodnika Andrzej Wasilewski z grupy "12round KnockOut Promotions". - Krzysiek trafił na oddział toksykologiczny szpitala w Warszawie - mówi promotor. Menadżer "Diablo" przebywa za granicą, ale ze względu na kłopoty zdrowotne swojego zawodnika zdecydował się skrócić urlop i wrócić do kraju. O przewiezieniu Krzysztofa Włodarczyka na oddział toksykologiczny Szpitala Praskiego w Warszawie dowiedział się dzisiaj w nocy. "Diablo" trafił tam w czwartek wieczorem.

Wasilewski nie chce mówić o powodach hospitalizacji. Jak udało nam się jednak dowiedzieć Włodarczyk przedawkował leki antydepresyjne, które zażywał w związku z problemami rodzinnymi. Według menadżera zawodnika, "Diablo" miał zostać wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. - Dzisiaj wieczorem lekarze będą próbowali go wybudzić - mówi.

Warszawski szpital potwierdza, że bokser został przewieziony na toksykologię. Lekarze nie wypowiadają się natomiast na temat stanu jego zdrowia.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który we wrześniu skończy 30 lat, na zawodowym ringu stoczył 48 pojedynków. Odniósł 45 zwycięstw, w tym 32 przed czasem, doznał dwóch porażek, a jedną walkę zremisował." Źródło : satelitarne.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodarczyk przedawkował środki antydepresyjne i wszystko wskazuje na to, że próbował popełnić samobójstwo. "Cała sytuacja ma związek ze skomplikowaną sytuacją rodzinną Krzyśka, która trwa od dłuższego czasu. Staraliśmy się do tego nie dopuścić, ale nie udało się. Najważniejsze, że teraz ma dobrą opiekę. Na razie za wcześnie na spekulacje, jak długo może pozostać w szpitalu" - stwierdziła osoba z otoczenia boksera. Interia.pl

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem na żywo gościa przejechanego przez pociąg :/

To jak już o boksie to ja mam:

Bokser zabił żonę i popełnił samobójstwo

Bokserski mistrz świata WBC w wadze lekkiej, Wenezuelczyk Edwin Valero powiesił się w poniedziałek w celi więzienia. Dzień wcześniej został aresztowany pod zarzutem zamordowania żonyEdwin Valero znany był z agresywnego zachowania, wcześniej wiele razy miał problemy z prawem, m.in. z powodu znęcania się nad rodziną. Policja otrzymywała sygnały, że bił żonę, matkę i siostrę. Nigdy za to nie został ukarany, bowiem poszkodowane wycofywały oskarżenia .Wenezuelski pięściarz planował wyjazd na Kubę na kurację odwykową od alkoholu i narkotyków. Po powrocie zamierzał również przenieść się do wyższej kategorii wagowej. W zawodowej karierze stoczył 27 walk. Wszystkie wygrał przed czasem, stąd jego ringowy przydomek "Dynamit"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistejk, Znaleziątko i reszta Pań (o ile takowe są) zobaczcie ten filmik i nie grajcie przeciwko swoim mężczyznom ;)

http://www.youtube.c...player_embedded

Ała, już wiem, żeby nie grać z moim Kochaniem. : O

Jedyny komentarz " Miota Nią jak szatan " pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie fake ? Jak niby podniosła konsole i zero okablowania ? chyba że w X-ach tak łatwo kable się wypinają :D Na porodówce się tak kobiety nie drą jak ona :biggrin:

Zwróćcie uwagę czym to nagrywali :tongue: wibrator z kamerką :whistling:

EDIT :

@dawn

:biggrin: szybkie palce :whistling:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistejk, Znaleziątko i reszta Pań (o ile takowe są) zobaczcie ten filmik i nie grajcie przeciwko swoim mężczyznom ;)

http://www.youtube.c...player_embedded

już to gdzieś kiedyś analizowaliśmy... weżcie swoją Playkę do góry ta jak ta dziewczyna i zobaczcie czy też Wam tak ładnie wszystkie kable się od razu odłączą jak u niej, ponadto w momencie jak dziewczyna podnosi X-a koleś podnosi pada i widać, że ma go przewodowego - czyżby on też się tak ładnie wypiął w momencie podnoszenia konsoli?

Edit:

KJN86, o długość włosa mnie wyprzedziłeś :)

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×