Skocz do zawartości
kakaroto

Kantyna

Rekomendowane odpowiedzi

a będzie ten turniej w ogóle czy już wszyscy o nim zapomnieli?

Po co prawie trzy miesiące wcześniej drążyć temat? Skończy się tak jak przy poprzednim z padaczką PSN. Miesiąc przerwy i połowa odpłynęła.

Niedługo nakreślę zasady i wracamy do tematu we wrześniu.

Ludzie powychodzili z JSP??

Ja na przykład jestem lojalna Jola...

Judaszka :biggrin:

To taka w drzwiach do patrzenia na klatkę schodową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy powstawał klan JSP wiele słyszało się o tym,że tworzony jest dla czerpania frajdy z grania w świetnym towarzystwie.Chwilkę później część ludzi spierda... do nowego,tworzonego ewidentnie dla zwiększenia szans na wygraną w turnieju Tanka.Czy wizja wygrania pudełeczka z grą jest dla Was naprawdę tak porywająca.Szkoda.

z kim i gdzie gram to moja osobista sprawa i akurat z całym szacunkiem Ty się do tych ludzi nie zaliczasz :thumbsup: jak masz jakiś problem to napisz na pw, a nie publicznie wylewasz żale, mogę sobie zakładać jakie klany chcę i zapraszać kogo mi pasuje i nic Ci do tego, więc przytul misia i się odjeb

Edytowane przez bobby_bobby
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

good shot :thumbsup:

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sev

napisałem Ci na pw, zresztą nie rozumiem po co Twój post tutaj i o co ci chodzi, także zakończmy może na tym temat :thumbsup:

chętnych do gry zapraszam na pw, rekrutacja otwarta, poza paroma postami jesteśmy bardzo sympatyczni i kulturalni :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sev

napisałem Ci na pw, zresztą nie rozumiem po co Twój post tutaj i o co ci chodzi, także zakończmy może na tym temat :thumbsup:

chętnych do gry zapraszam na pw, rekrutacja otwarta, poza paroma postami jesteśmy bardzo sympatyczni i kulturalni :rolleyes:

ja tam z bobym zawsze z mila chcia zagram:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wychodz z rozgrywki jak dzis :thumbsup: :thumbsup:

Wczoraj też uciekłeś i nikt Ci tego nie wytykał :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też uciekłeś i nikt Ci tego nie wytykał :thumbsup:
z kim i gdzie gram to moja osobista sprawa i akurat z całym szacunkiem Ty się do tych ludzi nie zaliczasz :thumbsup: jak masz jakiś problem to napisz na pw, a nie publicznie wylewasz żale, mogę sobie zakładać jakie klany chcę i zapraszać kogo mi pasuje i nic Ci do tego, więc przytul misia i się odjeb
Tylko nie wychodz z rozgrywki jak dzis :thumbsup: :thumbsup:

Nikomu nie ubliżając... Panowie dajcie na luz ;) Po co Wam codzienne kłótnie na forum, które i tak niczego w Waszym życiu nie zmienia? Porozmawiajcie sobie przez telefon czy coś, ale nie róbcie kopy tutaj ;) Przez te wojny czasami już robią się głupie podziały na serwerach i coraz rzadziej można pograć 12 na 12 Polskich graczy ;) Wybijajcie się w grze, wbijajcie kosy, róbcie sobie nawet wspólnie tea-bagi... Nas zbytnio nie interesują te forumowe wojny ;) Ja chętnie gram z każdym z Was, do usłyszenia na HS'ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też uciekłeś i nikt Ci tego nie wytykał :thumbsup:

Bo jestem noobem :ninja: :ninja:

Nikomu nie ubliżając... Panowie dajcie na luz ;) Po co Wam codzienne kłótnie na forum, które i tak niczego w Waszym życiu nie zmienia? Porozmawiajcie sobie przez telefon czy coś, ale nie róbcie kopy tutaj ;) Przez te wojny czasami już robią się głupie podziały na serwerach i coraz rzadziej można pograć 12 na 12 Polskich graczy ;) Wybijajcie się w grze, wbijajcie kosy, róbcie sobie nawet wspólnie tea-bagi... Nas zbytnio nie interesują te forumowe wojny ;) Ja chętnie gram z każdym z Was, do usłyszenia na HS'ach :)

Ja tam czesto spotykam serwer gdzie gra minimum 20 polakow ;)

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he Tomaszu nie masz mnie w znajomych i nie wiesz czy nie byłem offline :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikomu nie ubliżając... Panowie dajcie na luz ;) Po co Wam codzienne kłótnie na forum, które i tak niczego w Waszym życiu nie zmienia? Porozmawiajcie sobie przez telefon czy coś, ale nie róbcie kopy tutaj ;)

zacytowałeś moją wypowiedź, w której właśnie napisałem, że takie rzeczy to lepiej na pw, a nie w dziale, gdzie 90% czytających nie ma nic wspólnego z tą sprawą

@Bobbby

Po co te emocje.

piszesz, że spier... z klanu, a potem pytasz po co emocje?? akurat od początku istnienia JSP robiłem chyba najwięcej, zapraszałem, wysyłałem taktyki, pisałem 20 wiadomości co tydzień o meczach/treningach itp, brałem udział we wszystkim związanym z logiem JSP, Ty miałeś szansę zagrać mecz z TNT, dzień wcześniej zarzekałeś się, że będziesz na pewno, po czym oczywiście spier.....eś nie racząc nawet zostawić info, że Cię jednak nie będzie, a teraz jako jedyna osoba masz nam coś do zarzucenia, podczas gdy Twoim całym udziałem było stworzenie loga, więc dajmy sobie spokój :thumbsup:

tyle ode mnie na ten temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bobby

Naskakujesz na mnie,bo nie piszę do Ciebie na pw.,tylko na forum publicznym,teraz Ty robisz dokładnie to samo," więc przytul misia i się odjeb "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam: co ma do tego rzekomo wrześniowy turniej BC2? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, bo optowałem za tym, żeby porozdzielać nas wszystkich, wybrać kilku najlepszych i dalej niech już oni wybierają po kolei, jak w podstawówce

zresztą gdyby jednak tank wybrał opcję klanową, to wcześniej miałem 22 graczy w klanie, teraz mam 10 (wszyscy grali w JSP) i to jakimś cudem zwiększa moje szanse :rolleyes:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyleciałem wczoraj wieczorem, kopnąłem walizki i poszedłem spać. Dzisiaj od rana praca, praca i praca...trochę się ogarnąłem, czytam forum i...........:shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

Na razie nie zajmę stanowiska, dopóki się nie dowiem szczegółowo o co biega.

Pozdrawiam!

PS.

Zdjęcia z nurkowania wrzucę potem.

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie zajmę stanowiska, dopóki się nie dowiem szczegółowo o co biega...

...Zdjęcia z nurkowania wrzucę potem.

Dawaj zdjęcia z nurkowania, a resztę olać.

Niech sobie każdy robi to na co ma ochotę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×