Skocz do zawartości
Emir

Aliens: Colonial Marines

Rekomendowane odpowiedzi

Ta giera miała wszystko - jak na swój czas rewelacyjną, bardzo komiksową, grafikę, genialny(wciąż żywy - to mówi samo za siebie) multi i rewelacyjnego singla z perfekcyjnie poprzeplatanymi wątkami - człowiek z dziką przyjemnością przeszukiwał biurka i szafki w poszukiwaniu notatek, które dawały pełny obraz wydarzeń.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wierze, że ta gra będzie świetna w singlu (nie mam do tego zastrzeżeń)...Ciekawe jak to będzie z tym multi, mam nadzieje, że wciągnie mnie na kilka lat :D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Multi na E3
Moim zdaniem animacja, poruszanie się obcym wygląda jakoś tak sztuczno, w AvP wyglądało lepiej...Mam nadzieje, że to poprawią i dadzą możliwość zmiany kamery (najlepiej, żeby każdy miał wybór). Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie czekać na tą grę :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się jarałem z zapowiedzi tej gry na ps2 w początkach jej obecności na rynku hehe. Troche się im zeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt ;)

Ale myślę że już możemy się cieszyć bo już teraz nic złego się raczej nie stanie :)

I gra będzie za 1,5 miecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Beznadziejny trailer. Jak gra będzie taka jak ten narrator rodem z CoDa to się zapowiada kolejny bombastyczny szuterek z wartką akcją w stylu american hero marines my ass.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem olbrzymią napałkę na tą grę,

ale jak po przejrzeniu YT zapał mi troszkę opadł.

Nie mówię, że jestem już na nie, ale jakoś tak coś mi tam przeszkadza.

Choć pewno znając siebie, pomarudzę a i tak zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak kolejne DLC do CoD'a...

Jak cena spadnie to pewnie się zagra - zwłaszcza, że zajeżdża średniakiem i nie ma co przepłacać przy premierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, czy ruchy postaci wyglądają trochę sztucznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wydaje Ci się ani trochę - animacja postaci kuleje na każdym gejmpleju praktycznie od samego początku. Powiedziałbym że jedyne co wygląda przyzwoicie to lokacje. Jako fan sagi bardzo chciałbym żeby to była naprawdę świetna gra, ale niestety jestem przekonany że to będzie absolutny średniak, którego jedynym wyróżnikiem będzie mega znane uniwersum.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na filmach jednym z nielicznych plusów nowego Aliens będzie szybki spadek ceny. Miał być zakup w dniu premiery, ale po Aliens vs Predator drugi raz nie zaryzykuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda człowiek się naczekał tyle lat jako wielki fan a już teraz widzę przed premierą limitki za 160 zł chodzą

będzie pewnie leciał w dół jak Duke Nukem

ostatni raz to w poprzednim roku Testament Holmesa widziałem w premierze za 150 zł

i jak wiadomo gra niby dobra ale cholernie zabugowana i zostawiona sama sobie po

zresztą szybko znikła

marzy mi się żeby odpicowali aliena jak Far Cry3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze posiedziałem i i naoglądałem się filmików by tak na chłodno raz jeszcze wyrobić sobie jakieś zdanie.

Niekiedy rozgrywka wygląda jak w Quake 3 - Arena, bieganie w kółko w jednej lokacji i jałowe strzelanie.

Myślałem, że jakiś motyw action - adventure wprowadzą, a to jest pospolity shooter.

Ja dziękuję.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie że po trailerach to nic nie wywnioskujecie - zawsze sa szybkie bo pokazuja akcje a nie jej przygotowanie - ja sam mam nadzieje że jednak będzie dobrze - liczy się grywalność i możliwości - klimacik raczej bedzie byle nie było za szybko w sensie małch mapek i naparzanki 30 sekundowej ala cod resp kil resp kil hyhyh no a pozatym ostatni avp2 był niezły w mullti - przesiedziałem w nim dłuugo - crysis to kicha więc liczymy teraz na ACM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będzie jakieś demko na PSS? Z jednej strony gameplaye jakoś mnie nie porywają, ale z drugiej gra jest robiona przez Gearbox i jestem rozdarty kupić, czy nie, demko by bardzo ułatwiło decyzję.

EDIT: Obejrzałem trailer z poprzedniej strony. Call of Duty w kosmosie? Chcę klimatycznej survival shootera nastawionego na singleplayer, nie oskryptowane 3 godzinne sratatata do obcych i multi z pierdyliardem dlc. Przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem z tego trailera. Obym się mylił, ale może być kolejny "kosmiczny" zawód po Dead Space 3.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja swoje zamówienie na pre-order już odwołałem.

W zasadzie chyba to wszytko jeśli chodzi o tę gre.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę klimatycznej survival shootera nastawionego na singleplayer, nie oskryptowane 3 godzinne sratatata do obcych i multi z pierdyliardem dlc

Podpisuje się pod tym obiem rękami, niestety wygląda na to że dokładnie to dostaniemy. W dodatku wygląda to jak wygląda, czyli zwyczajnie kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nikogo nie chce przekonać bo to nie o to mi chodzi, kazdy ma własne zdanie i wie czego się spodziewać mniej wiecej po zapowiedziach,a to o czym piszecie to DEAD SPACE a to wątek jest o Colonial Marines. No dodatkowo nie widziałem jeszcze nieoskryptowanego sinlgla w moim zyciu - sraatttata do obcych będzie bo miało być więc nie wiem o co wam chodzi - dlc z nowymi mapami do multi to ja zawsze chętnie zjem. A po godzinnym pokazie multi narazie uważam że może to być jeden z lepszych, fajniejszych i trudniejszych multi w tym sezonie. Klimat jest jak dla mnie fajowy taki jak miał być i powinien bo to jest decydujące starcie yhyhyh a nie alien 3 ani alien1

A słabizna to był Cysis 3 i to kolosalna słabizna. Ale wiadomo gusta są różne niektórzy chcą gre oglądac i żeby sama się przechodziła tryskając efektami a inni wola solidną porcje rozgrywki zmuszającej do zaangżowania zmysłów dającą masę zabawy nie zwracając uwagi na brak fullhd 4k efektów poruszania palca an spuście i oświetlenia słonecznego w piwnicy

Ja powiem w skrócie miałem ogromne wątpliwości czy nie będzie kupy w multi bo to mnie głównie interesje - i ten filmik pokazał że mutli będzie srogie, grywalne i zbalansowane a do tego wymagające napewno kilka paczy wyjdzie ale będzei to raczej solidny dobry tytuł czego większość się niespodziewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co chodzi? Gra nawiązuje do kultowego Decydującego Starcia więc większość ludzi miała nadzieje na coś innego niż radosne sratatata w singlu+multi jak w 99% innych fpsów. Ja miałem nadzieję na klimat zaszczucia i napięcia, gdzie jeden xenomorph będzie budził respekt i strach a już trzech atakujących jednocześnie = panika i chowanie się po kontach. A wygląda na to, że przedstawiciele najbardziej śmiercionośnej rasy w galaktyce będą mięsem armatnim jak świniaki w Duke Nukem :/. No ale wiadomo, u.s marines nic nie podskoczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w multi nie bedzie radosnie napewno bo to widać że chłopaki łażą razem po kątach i walą na oślep a co do singla to się okaże bo to trzeba samodzielnie zobaczyć i pamietajmy że najwyższy poziom trudności może sporo podnieść poprzeczkę bo jednak nie może być jedynego słusznego poziomu trudności "po prostu alien" bo to gra jest dla ludzi a co do kliamtu w grze to akurat wszędzie można wyczytać że to jes bardzo mocna strona gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie to można wyczytać? W materiałach prasowych serwowanych przez Gearbox? Bo ja póki co widzę arkejdową napierdalankę w myśl zasady że ma być coraz bardziej wybuchowo. Esencja zajebistości "Aliens" to właśnie zderzenie hamerykańskich żołdaków z potęgą roju i własną niekompetencją. Takie wielkie, klimatycze, przejście z "I am the ultimate badass! do "We just got our asses kicked, pal!" Owszem, finał w gnieździe i na Sulaco jest świetny, ale właśnie dlatego że stanowi wybuchowe uwieńczenie trzymającego w napięciu "oblężenia". Ten film nie miałby nawet 1/10 tego pierdolnięcia gdyby składał się z ciągłej wymiany i tekstów w stylu pierwszego spotkania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z grubsza ten 2-godzinny gameplay i dla mnie kibel niestety. Obcy nie robią żadnego wrażenia, takie przerośnięte insekty, do tego da się zauważyć idiotyczne zachowanie partnera i xenomorphów, oprawa przeciętna, animacja kwadratowa, trup ściele się gęsto i często. Jedynie na początku muzyka z filmu daje rade mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×