Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Wez pod uwage iz programowanie PS2 to byla kaszka z mleczkiem (vide kilka kafli swietnie zoptymalizowanych tytulow) a PS3 to istny tor przeszkod :) - a studio robiace mafie, w dupie bylo i gowno widzialo, jak sie to potocznie mowi.

nie strasz mnie stary :confused: M2 musi byc piekna na PS3 , co chcesz przez to powiedzic, że niby 2K nie zna sie na robienu gier :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie strasz mnie stary :confused: M2 musi byc piekna na PS3 , co chcesz przez to powiedzic, że niby 2K nie zna sie na robienu gier :shok:

Zna sie, ale nie ich czeski oddzial, ktory za mafie jest odpowiedzialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna sie, ale nie ich czeski oddzial, ktory za mafie jest odpowiedzialny.

Myślełem że z tymi czechami to jakiś żart ale sprawdziłem wikipedie i faktycznie 2K czech zajmuje się M2 :laugh:

To jakiś joke ,pajacyki z czech pracują nad jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich 2 lat ??? :laugh:

No to faktycznie już sie boje o wygląd Mafii na PS3 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, Czesi mają wsparcie całego teamu K2 więc będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moim zdaniem (chodziarz chciałbym zęby tak nie było) to K2 robiło Mafie pod PC, i mam nadzieje ze Mafia 2 nie bedzie pod PC i później konwersacja na ps3 , bo to będzie żenada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież cały czas mówią, że Mafia na konsole jak i na PC produkowana jest równolegle więc nie ma mowy o konwersji. Dziwi mnie dlaczego nie pokażą gameplay'u z konsol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież cały czas mówią, że Mafia na konsole jak i na PC produkowana jest równolegle więc nie ma mowy o konwersji. Dziwi mnie dlaczego nie pokażą gameplay'u z konsol?

a po co gameplay z PS3 , widzimy jak chodzi na PC i to mi wystarczy.

NIe ma sie co martwic ,jestem przekonany że nie spartolą M2 ,fani gierki by tego nie wybaczyli i 2K dostało by po dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie już sie boje o wygląd Mafii na PS3
NIe ma sie co martwic ,jestem przekonany że nie spartolą M2

xD To się określ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xD To się określ :P

pierwsze to był joke , ta cała sprawa z tymi czechami.

tak na serio to na pewno będzie ok :biggrin: ... chyba :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po filmiku :

- postać chodzi jak gość z Homecoming

- ośnieżone ulice... mniam ;)

- wybuchy, ja się pytam wtf ? już bym lepiej w paincie namalował :P

- framerate :/

- celownik jako mała biała kropeczka - epic fail

- otwieranie drzwi z kopa :down:

- dobry cover system

- grafa jest w porządku

- shotgun - nareszcie czuć ten power nie to co w GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy nie wiecie, że Czesi zrobili też Mafię 1 :biggrin: ?

P.S. znowu nie mogę się zalogować na stare konto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- shotgun - nareszcie czuć ten power nie to co w GTA IV

Widać, że strzelanie z shotguna znasz tylko z filmów rodem z Hameryki. Po postrzale nikt nie lata na 10 metrów do tyłu, tak więc to co widzieliśmy w GTA IV jest o wiele bardziej realistyczne.

Generalnie, na tym etapie prac nad Mafią 2 to jednak GTA IV podoba mi się o wiele bardziej, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież cały czas mówią, że Mafia na konsole jak i na PC produkowana jest równolegle więc nie ma mowy o konwersji. Dziwi mnie dlaczego nie pokażą gameplay'u z konsol?

Pomysl, BO ROBIA NAJPIERW POD PC a potem konewersje na Xa i dopiero na PS3 - a to ze nam kit wciskaja o rownoleglych pracach to tylko zaslepieni fani lykaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysl, BO ROBIA NAJPIERW POD PC a potem konewersje na Xa i dopiero na PS3 - a to ze nam kit wciskaja o rownoleglych pracach to tylko zaslepieni fani lykaja.

a skąd Ty to niby wiesz ,co ?? że najpierw na PC a dopiero potem na Xs'a i PS3 ??? Masz jakieś konkretne info to podaj a nie z rękawa walisz :confused:

Edytowane przez outlaw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd Ty to niby wiesz ,co ?? że najpierw na PC a dopiero potem na Xs'a i PS3 ??? Masz jakieś konkretne info to podaj a nie z rękawa walisz :confused:

A ty masz jakies konkretne info? czy tylko slowo czechow :)?

a skad to wiem? czysta logika, bo przewaznie pokazuje sie gry na Xboxie360, potem PS3 a dopiero na koncu na PC, wiec skoro oni tylko na PC pokazywali, podkreslam, TYLKO, wniosek nasuwa sie sam. A ludzie wierzacy w to, sa w cieme bici

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Pierwszy gameplay jaki nam pokazywano był NA PEWNO z wersji konsolowej, a gra jest robiona RÓWNOCZEŚNIE na PS3, Xboxa360 i PC z naciskiem na wersje konsolowe

źródło?

Rózne portale o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekhem... Pierwszy gameplay jaki nam pokazywano był NA PEWNO z wersji konsolowej, a gra jest robiona RÓWNOCZEŚNIE na PS3, Xboxa360 i PC z naciskiem na wersje konsolowe

źródło?

Rózne portale o grach.

i o to chodzi :biggrin: czyli jesteśmy spokojni o wersje na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekhem... Pierwszy gameplay jaki nam pokazywano był NA PEWNO z wersji konsolowej, a gra jest robiona RÓWNOCZEŚNIE na PS3, Xboxa360 i PC z naciskiem na wersje konsolowe

źródło?

Rózne portale o grach.

dlaczego NA PEWNO? jak na pewno to poprosze o jakies dowody :) bo na slowo to ja nawet zlotowki komus nie dam (komus kogo nie znam ofc.)

poza tym watpie ze grali na konsoli (mowie o pierwszym gameplayu) gdyz za szybko celowali. (ze niby na adapterze grali? - silly).

Ja mam tak, ze nie uwierze poki nie zobacze, ostatnio za duze przekrety za na rynku gier.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego NA PEWNO? jak na pewno to poprosze o jakies dowody :) bo na slowo to ja nawet zlotowki komus nie dam (komus kogo nie znam ofc.)

poza tym watpie ze grali na konsoli (mowie o pierwszym gameplayu) gdyz za szybko celowali. (ze niby na adapterze grali? - silly).

Ja mam tak, ze nie uwierze poki nie zobacze, ostatnio za duze przekrety za na rynku gier.

No dobra :) Może nie na pewno, ale na pewno podobnie :)

Tutaj mówią o tym gameplayu. Jak znasz czeski albo francuski to zrozumiesz o co chodzi :) Mnie tłumaczył znajomy, więc wiem :)

A co do celowania- ano właśnie celowanie świadczy, że to wersja konsolowa. Większość ruchów kamery i celownika jest na linii prostej, co jest rzeczą charakterystyczną dla analogów.

Edytowane przez bolek2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak bylo bolku, to na E3 pokazali by wersje konsolowe, a nie tylko PC :) - mocno trzymam kciuki za ten tytul, ale podchodze z dystansem do wersji konsolowych, innym tez to polecam bo niektorzy sie MOGA zawiesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dziś oglądałem filmik (zwiastun) ten najnowszy mafi który znalazłem na Amerykanskim PSS patrze do końca i na samym dole pisało Play Station Network czy to może znaczyć o tym że gra będzie miała multi?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooł, multi w maffi? ja o tym nic nie słyszałem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie dziś oglądałem filmik (zwiastun) ten najnowszy mafi który znalazłem na Amerykanskim PSS patrze do końca i na samym dole pisało Play Station Network czy to może znaczyć o tym że gra będzie miała multi?

Pozdro

Nie

===================

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6713..._z_Mafii_2.html

Ta gra to będzie KILLER. W linku obrazki i streszczenie materiału z gametrailers.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej by było podać linku,tylko copy-paste?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×