Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam nadzieję, że tam nie będzie ustawienia poziomu trudności :)

Wgranie poziomu trudności w takich grach to strzał w kolano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znana jest już premiera ? na wikipedii pisze maj - czerwiec ... prawda to ?

Rozglądałem się na oficjalnej stronie developerskiej , o niczym nie wspominano . Obawiam się , że niestety na premiere poczekamy dłużej niż byśmy się tego spodziewali. Gdyby mieli ja wydać zgodnie z terminem to na pewno pojawiłaby się informacja w sieci o chociażby edycji kolekcjonerskiej . Szykują się porządne tytuły w marcu , więc póki co muszą nas odciągnać od tamtych gier na rzecz własnej . Osobiście mam przygotowana gotówkę ńa pre-ordera , ale jeżeli w marcu nie wspomną nic o premierze to mykam po gowa :)

Wtracę słowo co do grand theft auto , grałem w każdą z częsci . Czwórka faktycznie jest niesamowita. Jednak gdy ukończyłem wątek główny to odstawiłem grę na półkę. Dlaczego? W przeciwieństwie do mafii w tej grze brakuje czegoś , klimatu . Klimatu gdzie nie odważyłbyś się swobodnie pociągbąc za spust i zabić niewinnego człowieka

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ hantiHAX

"Mykaj" spokojnie po GOWa.

Mafia 2 znów przełożona!!! :sad: Jeszcze gorsze jest to, że zamiast dokładnej daty wydania podali przedział 1 sierpień-31 październik 2010  :down:. (źródło IGN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę poczekać i dostac dopracowany produkt, w jakiejś kolekcjonerce z ost(jeśli muzycznie dorówna jedynce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze, oby niedoszło do sytuacji jak z GT5. Oby tylko to była już ostania zmiana daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna obsuwa ? Swietnie, to juz tylko czekam na recenzje z wadami typu "niestety, gra troszke spozniona, gdyyyyby wyszla z pol roku wczesniej bylaby mega hitem" - a tak, to ta gra sie starzeje mimo iz nie wyszla, bo nie bylo zadnej mowy o podrasowaniu grafiki tej ktora byla na dostepnym materiale z gameplayem. Coraz wiecej sceptycyzmu lapie do tej produkcji, czyzby 2k nie radzilo sobie ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką a "miodność" - jak to się nazywało w zamierzchłych czasach - miodnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta miodnosc z gameplayow do bolu przypomina mi ta z GTA, wiec jedyne na co ja licze, to klimat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta miodnosc z gameplayow do bolu przypomina mi ta z GTA, wiec jedyne na co ja licze, to klimat. ;)

AlucardMZ niestety tak to już w tej branzy jest, kopiuje się od najlepszych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer  :thumbsup: :

http://www.gametrail.../62665?type=flv

powtórka z pierwszego trailera, znowu świetnie dobrana muzyka, i znowu jest bardzo filmowo, ... będzie egzekucja jak z Kasyna, wprawdzie bez pola kukurydzy, ale dołek i obity denat ;) ... 

obawiam się tylko, ze gra w chwili której wyjdzie, będzie miała przeciętną grafikę, ... RDR już teraz nie daje jej żadnych szans ... ale i tak, dla mnie produkt, obowiązkowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer :thumbsup:

ale ta obsówa... :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać, jedynka była super :D Miejmy nadzieje że dwójka będzie jeszcze lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta miodnosc z gameplayow do bolu przypomina mi ta z GTA, wiec jedyne na co ja licze, to klimat. wink.gif

W tej grze właśnie moim zdaniem klimat zmiecie (i dojrzała fabuła) Dlatego też zawsze bardziej ceniłem Mafie od wszystkich GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, chociaż skłamałbym mówiąc że czekam na nią tak samo jak np rok temu... Dość długo ją robią i emocje słabną z roku na rok. Pamiętam, że w 2008 jak przeczytałem gdzieś w internecie hasło "Mafia II" to od razu serce zaczynało szybciej bić i wprost nie mogłem ominąć żadnych informacji na jej temat. Teraz to się zmieniło. Męczy to ciągłe czekanie i widok newsa o drugiej części Mafii II wzbudza coraz mniejsze emocje. Bądź co bądź cały czas jest to gra w stosunku do której pokładam ogromne nadzieje. Fajnie jest wcielić się w kryminalistę z GTA, jednak wspomniana seria nigdy nie będzie przeze mnie traktowana na serio... Zawsze będzie ona ukazaniem życia przestępcy z "z przymrużeniem oka".  Prawdziwą grą gangsterską może być tylko Mafia. Brutalna, dosadna, z niepowtarzalnym klimatem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, chociaż skłamałbym mówiąc że czekam na nią tak samo jak np rok temu... Dość długo ją robią i emocje słabną z roku na rok. Pamiętam, że w 2008 jak przeczytałem gdzieś w internecie hasło "Mafia II" to od razu serce zaczynało szybciej bić i wprost nie mogłem ominąć żadnych informacji na jej temat. Teraz to się zmieniło. Męczy to ciągłe czekanie i widok newsa o drugiej części Mafii II wzbudza coraz mniejsze emocje. Bądź co bądź cały czas jest to gra w stosunku do której pokładam ogromne nadzieje. Fajnie jest wcielić się w kryminalistę z GTA, jednak wspomniana seria nigdy nie będzie przeze mnie traktowana na serio... Zawsze będzie ona ukazaniem życia przestępcy z "z przymrużeniem oka". Prawdziwą grą gangsterską może być tylko Mafia. Brutalna, dosadna, z niepowtarzalnym klimatem...

Hehe.. Co do oczekiwania to tak już bywa. Diablo III zapowiadali już 4 lata temu, a gra ma wyjść dopiero teraz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zapowiedzieli kiedy wyjdzie nowa mafia! Ostateczny termin dla Ameryki Północnej to 27 sierpnia :D U nas pewnie będzie kilka dni później. Mam nadzieję, że więcej już nie przesuną tej daty ;)

Źródło: http://www.joystiq.com/2010/03/25/mafia-ii-ready-to-hit-retail-august-24-2010/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zapowiedzieli kiedy wyjdzie nowa mafia! Ostateczny termin dla Ameryki Północnej to 27 sierpnia :D U nas pewnie będzie kilka dni później. Mam nadzieję, że więcej już nie przesuną tej daty ;)

Wole się zbędnie nie jarać bo możliwe, że znowu przełożą ;p, ale mam nadzieje, że do tego nie dojdzie.

PS. No ale w końcu jakaś dobra wiadomość :D.

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto z maja zrobil sie sierpien :), coz, jak tak dalej pojdzie, to poczekamy do 11-ego.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu bezczelne, gra wyjdzie pod koniec sierpnia a 1 września zaczyna się szkoła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu bezczelne, gra wyjdzie pod koniec sierpnia a 1 września zaczyna się szkoła :(

Panowie z PEGI też są bezczelni bo dali znaczek Mature 17+ :whistling:

Prosta i nie skomplikowana, taka jakie powinne być :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×