Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie jej ? A kto się zobowiązał do wydania gry na terenie Polski ?... może ja ?

Problem był w całej europie .... nie tylko w naszym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Dzienniku w dodatku "Kultura" są relacje redaktorów z grania w Mafię 2.

Generalnie wiele nowych rzeczy nie napisali, ale i tak warto przeczytać, bo powytykali tej grze kilka błędów. Poza tym zwróciłem uwagę na dwie rzeczy:

-sterowane autami w dwóch wersjach: normalny (ułatwiony) i symulacyjni (czyli tak jak mówiłem, a parę osób nie chciało mi wierzyć :) )

-Wersja PC wygląda zauważalnie lepiej od konsolowe

Redaktor Olaf Szewczyk najbardziej wychwalał muzykę i grafikę na PC. Napisał też, że historia ma ogromny potencjał.

Zapraszam do lektury, bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej niż na konsole, ale konkretnie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica między wersjami "Mafii 2" na X360 i PC jest spora. Nie hcodzi tylko o bardziej szczegółowy obraz oglądany na monitorze w większej rodzielczości (1920 x 1200) niż zapewniana przez telewizyjny standard HD. W "Mafii II" wiele dzieje się na poziomie detali, które konsolom nie jest łatwo pokazać. Wystarczyć spojrzeć na fakturę kurtki Vita, czpę śniegu wieńczącą słup, siatkę pęknięć na murze. Jeszcze ważniejsze są różnice w operowaniu światłem. W wersji komputerowej było bardziej naturalne, gdy trzeba, miękkie, zróżnicowane. Odblaski na chromowanych zderzakach, lśniące woskowane karoserie, mglista żółta poświata lamp żarowych w tunelu - uwiarygadniają ten świat. Empire Bay w edycji na PC jest miastem ładniejszym i prawdziwszym

Aha, no i potwierdzono Polską wersję językową z napisami na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się spodziewać po programistach z Czech doświadczenia w obcowaniu z konsolami. Nie ma co ukrywać , każda przeważnie gra multiplatformowa wyglądała korzystniej na PC. Jest przecież tutaj zasadnicza sprawa , jak upragde sprzętu co pozwala wyciśnięcie ostatnich soków z kodu

Wracając do tematu Cenegi , po perypetiach związanych z premierą RDR tym razem złożyłem preordera w ultimie. Kolekcjonerka czeka :biggrin:

BTW dlaczego zaledwie ultima dysponuje kolekcjonerkami ?

Blisko 9 lat czekałem na ten dzień , no najgorzej że niezbyt wygodny termin premiery bo tuż pod koniec wakacji , ale lepiej późno niż jeszcze później :whistling:

Mafia jest wg mnie najlepszą pozycją w jaką miałem przyjemność zagrać , jednym z atutów jest soundtrack dzięki któremu zakochałem się w twórczości Django Reinhardt'a czy pózniej Sinatry . Obydwu panów polecam , większość utworów wykorzystanych w muzyce z gry należy do Django

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 300zł za tą kolekcjonerkę? Wg mnie sporo, i to bardzo sporo...tym bardziej, że nic specjalnego ta kolekcjonerka nie oferuje.

Mapa? Ile gier miało mapę, i kiedy z nich tak naprawdę korzystaliśmy? Bo ja nigdy...czy to w GTA czy w Mafii.

Dla fanów owszem, pewnie rzecz obowiązkowa. Mimo, że bardzo lubię Mafię i na pewno zakupię drugą część, to kolekcjonerka jest słaba.

W dodatku te DLC, które jest w kolekcjonerce, jest w normalnej cenie w sklepie zavvi.com. Ba, tam gra z przesyłką kosztuje obecnie około 190zł.

No, ale tak mówię, dla fana ta kolekcjonerka pewnie obowiązek, dla normalnego gracza lubiącego serie nic specjalnego.

Tym bardziej, że tak jak kolega wspomniał wyżej, soundtrack jest bardzo wartościowy.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy ruch Cenegi ze spolszczeniem. Producenci kładli bardzo duży nacisk na fabułę, a nie chciałbym przypadkiem ominąć najmniejszego smaczku ;) trzeba zamówić ponownie w ultimie ;) ten sklep nie zawodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia rządzi! Niesamowicie to wygląda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera mafii już za niecały miesiąc, a my praktycznie nie dostajemy żadnych trailerów i gameplay'ów. Mam nadzieje że 2K pokaże jeszcze coś z nowej mafii.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera mafii już za niecały miesiąc, a my praktycznie nie dostajemy żadnych trailerów i gameplay'ów. Mam nadzieje że 2K pokaże jeszcze coś z nowej mafii.

Coś Ci się chyba pomyliło,bo premiera gry jest ( przynajmniej w Polsce ) za 55 dni :thumbsup:

A tak poza tym to wole nie oglądać żadnych filmików z gry żeby sobie nie psuć zabawy.Zamówienie na grę złożone już jakiś czas temu,więc teraz tylko czekam do premiery :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze bedzie autoaim na poziomie GTA4 czy RDR? Taki że sam najeżdża na cel i go nie gubi póki trzymamy guzik?

Bardzo fajnie się ułożyły premiery, po długiej posusze będzie M2 i K&L2, w jednej paczce przyjdą, trzeba będzie dawkować sobie czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze bedzie autoaim na poziomie GTA4 czy RDR? Taki że sam najeżdża na cel i go nie gubi póki trzymamy guzik?

Bardzo fajnie się ułożyły premiery, po długiej posusze będzie M2 i K&L2, w jednej paczce przyjdą, trzeba będzie dawkować sobie czas gry.

Bedzie autoaim, ale nie wiem czy ciagle bedzie "zalockowany" na wrogu kiedy podczas trzymania przycisku.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy będzie demo ?

Jakis tydzien/dwa przed wyjsciem gry, czyli 2 polowa sierpnia prawdopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow biorę kolekcjonerkę giera zapowiada się super

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow biorę kolekcjonerkę giera zapowiada się super

Ja bym też wziął EK ale nie za te pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow biorę kolekcjonerkę giera zapowiada się super

Również miałem zamawiać na Ultimie, ale niestety sobie podaruję z racji tego, że jest tylko w wersji angielskiej. Co do ceny, chyba nie jest aż tak wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie walizkę się normalnie niesie :P A nie tak, że się chowa do kieszeni gdzieś i się idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałem zamawiać na Ultimie, ale niestety sobie podaruję z racji tego, że jest tylko w wersji angielskiej. Co do ceny, chyba nie jest aż tak wygórowana.

Ale jakby coś w tej EK było ciekawego, a jest zwyczajnie oklepana i takie pieniądze za EK to lekkie nieporozumienie jak dla mnie. Mapę to R* daje do podstawowych wersji swoich gier np. RDR... to też mi super zawartość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameplay, po niemiecku niestety:

http://www.youtube.com/watch?v=4bkn9C64jcU

Ja mam taką radę, nie umieszczajcie gamplaye z tej gry już, bo w ten sposób wszyscy sobie pieprzą rozgrywkę i frajdę z samej gry. Same spoilery tutaj lecą. Wyczekajmy do tego 27 sierpnia, ludzie...

Edytowane przez Salwik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką radę, nie umieszczajcie gamplaye z tej gry już, bo w ten sposób wszyscy sobie pieprzą rozgrywkę i frajdę z samej gry. Same spoilery tutaj lecą. Wyczekajmy do tego 27 sierpnia, ludzie...

No. Zwlaszcza ze Youtube ma zaimplementowana zdolnosc perswazji na internautach i potrafi pozbawic ich wlasnej woli zmuszajac do klikniecia "play" kazdego... :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×